Politika na tribinama

Sve o grupi...
User avatar
BSK 1911
Sinovac
Posts: 1919
Joined: Fri Sep 02, 2005 10:55 am
Location: Beogradski hram fudbala

Post by BSK 1911 »

Ma sta vam je moguce je da se to sve znalo unapred...sto kaze jedan lik juce na TV,da je bio uslov 60% Milo bi sredio 60,2% za nezavisnu...Nesto je tu izmuljano...setite se,vatromet,slavlje vec u 22:00...smrdi nesto...Cudno mi je za neke opstine kao sto su Andrijevica,Berane Niksic..ocekivao sam vise za zajednicku,dok nas jedino nisu izdali Pljevljaci i Pluzinci...
A za bracu Srbe iz CG porucujem,neka se bore vreme je pred njima,bice opet nekog referenduma,uz njih sam......
Једини Српски клуб са краљевским титулама
1931,1933,1935,1936,1939...

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
SpongeBob schwammkopf
piće
Posts: 2004
Joined: Fri Sep 02, 2005 3:00 pm

Post by SpongeBob schwammkopf »

Booze Brothers wrote:http://www.borci.rs.sr/
oko za oko...
Image

User avatar
otkaceni profesor
junior
junior
Posts: 137
Joined: Sun Dec 11, 2005 3:59 pm
Location: zbornica

Post by otkaceni profesor »

forum_admin wrote:@Cirilica
Kada budes porastao shvatices da od sovinizma i ksenofobije nema nista i da tako razmisljaju salonski fasisti i kreteni...

Ko je kako glasao na jucerasnjem referndumu i za koga je potpuno nebitno. Postoji vise razloga a neki od glavnih su :

1. CG i Srbija su jos odavno dve odvojene drzave

2. Odnos im se nece promeniti niti ce neko ljude iz CG da smatra stranim drzavljanima ovde, kao sto niko nikoga iz RS ne smatra stranim drzavljaninom ovde (nekome smeta sto je Srbija sisa koju sisaju i Srbi sa Zapada i Srbi sa Juga, nekome NE...)

3. Potez CG vlasti je bio koliko razlozan, toliko i ne razlozan jer Evropa ne zeli da prica sa srpskim vlastima tako da odvajanje od Srbije donosi benificije - npr. skidanje odredjenih sankcija, olaksice u viznom rezimu itd...

4. Rezolucija 1244 iz Kumanova '99 lepo kaze - Kosovo ostaje u sklopu SCG - nestankom SCG - nestaje i Kosovo iz zajednice - logicno jer nema sa kim da bude u zajednici posto nema zajednice u kojoj je dogovorreno da bude.

5. Posto je situacija takva kakva je, Kosovo je vec dve godine potpuno nezavisno i pravno i javno, ovaj referendum je samo najlaksi nacin da se ove jeseni kaze domacoj javnosti - jebiga, Kosovo je "cao", ono naroda sto je dole ostalo ostaje u svojim enklavama i to je to...

Nadam se da raznorazni imbecili i partijski fanatici nece praviti probleme i ne daj Boze, oduzeti neciji zivot zbog ovih poteza "vlasti"...Takodje se nadam da ovde niko nece pisati gluposti i truditi se da siri ksenofobiju, sovinizam i mrznju prema ikome...

Mrzite komsije koje su vam izbusile lopte, prodavacice koje daju bajat hleb, konuktere u prevozu, profane, bivse ribe...nemojte mrzeti nekoga koga ne poznajete, posebno ne nekoga ko misli drugacije...
Tako je,mrzite bliznjeg svoga,a dusmani srpski nisu problem. Nek nam uzimaju dio po dio zemlje,nek nas j*** gdje stignu,nek nam pale kuce,kolju djecu,oduzimaju zemlju,a mi cemo da mrzimo profesore,prodavacice,konduktere i komsije...cccccccc ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

User avatar
Velja
junior
junior
Posts: 111
Joined: Wed Dec 07, 2005 1:55 am
Location: Bgd

Post by Velja »

A kako se odbraniti od stalnih pretnji Istoka i Zapada? Progutace nas manjine, susedi, pohlepni invenstitori, Vatikan, CIA, Soros privatizacija, i ostale sluge demokratije !!! :twisted:
Mi ne trazimo nista novo samo Carstvo Dusanovo!!!

User avatar
forum_admin
OFKovac
OFKovac
Posts: 2114
Joined: Tue Aug 30, 2005 4:36 pm

Post by forum_admin »

Velja wrote:A kako se odbraniti od stalnih pretnji Istoka i Zapada? Progutace nas manjine, susedi, pohlepni invenstitori, Vatikan, CIA, Soros privatizacija, i ostale sluge demokratije !!! :twisted:
:lol: :lol: :lol:

Pomiclicu da iza tvog nika sedi Brana Crncevic glavom i bradom...

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

Zasto se non-stop prica o hapsenju Ratka Mladica a Radovana Karadzica niko ne spominje?

User avatar
forum_admin
OFKovac
OFKovac
Posts: 2114
Joined: Tue Aug 30, 2005 4:36 pm

Post by forum_admin »

Zato sto je Raso u nadleznosti Republike Srpske...

A mozda i zato sto su Raso i Ratko jedan te isti covek koji se odlicno prerusava...Mozda zato sto je Karla pocela da se lozi na Ratka jer joj je Rasa pobegao...Mozda zato sto su Sloba i Raso bili jedan te isti covek koji se vrhunski prerusavao a sada je prerusen u grob u Pozarevcu...Mozda zato sto se Raso krije na mestu na kome nema sanse da ga provale - u Hagu...Mozda zato sto je Radomir Smiljanic (drugi put o ovom coveku) sredio urokljivo oko...Mozda zbog poplave...

User avatar
SpongeBob schwammkopf
piće
Posts: 2004
Joined: Fri Sep 02, 2005 3:00 pm

Post by SpongeBob schwammkopf »

Usamljeni hashishar wrote:Zasto se non-stop prica o hapsenju Ratka Mladica a Radovana Karadzica niko ne spominje?
jeste li primetili da se selidba u kraj u kome su se skrivali mnogi od haskih begunaca poklapa sa iznenadnim intresovanjem za sudbinu istih :lol: :lol: :lol:
Image

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

Sta govoris?

User avatar
Velja
junior
junior
Posts: 111
Joined: Wed Dec 07, 2005 1:55 am
Location: Bgd

Post by Velja »

ja ne znam sta ovi admini pricaju , ali ja sam popizdeo oko ovog nasera....I sta reci ? :x
Mi ne trazimo nista novo samo Carstvo Dusanovo!!!

User avatar
otkaceni profesor
junior
junior
Posts: 137
Joined: Sun Dec 11, 2005 3:59 pm
Location: zbornica

Post by otkaceni profesor »

Velja wrote:ja ne znam sta ovi admini pricaju , ali ja sam popizdeo oko ovog nasera....I sta reci ? :x
Brate ja sam ispracao burazera u Ameriku taj dan i samo iz obzira prema ljudima sa ovog sajta koje mnogo cijenim,a koji su ovdje moderatori cu da biram rijeci.
Prvo-bilo je nekoliko hiljada likova koji su imali raznorazna obiljezja,ali meni je upao u oci lik sa majicom "Srbe na vrbe". Tu mu prilazi trenutno najpoznatiji sarajevski krimos(kome su inace ruke krvave do lakta jos iz rata) i kaze mu da pokrije majicu "zbog kamera,a ni ja im pasa ne mislim nista bolje,ali ne moram ti valjda pricat sta sam im sve radio". Ovaj ga naravno poslusa i jos doda da u gepeku ima parolu "svaki je Vlah za kurbana plah",ali da je "skontao" da ne bi bilo pametno da se to vidi u novinama ili na TV-u.
Cinjenica je da nam ne misle nista dobro(kao ni mi njima),ali da su mudriji-mudriji su. :evil:
Meni najgora scena se desila u taksiju koga sam kontao uzeti da ne bih morao da prolazim kroz njihove kolone koje su pocele da dolaze sa svih strana. Ulazim u 1. taksi i trazim da me vodi u Lukavicu(par kilometara odatle,a za one koji ne znaju to je srpski dio grada),a on mi trazi 20 evra unaprijed jer "je danas za Srbe i pse posebna tarifa"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja tu popizdim izadjem iz kola,on kroz prozor psuje majku cetnicku,a oko mene 4-ica indijanaca umotanih u njihove zastave. Posto je murija bila par metara odatle nisu me napali,a ja sam se umijesao u gomilu.

SAMO zbog ljudi koji su ovdje moderatori necu ovo da komentarisem i to je razlog zasto nisam postavio izvjestaj isti dan kad sam dosao sa aerodroma jer bih taj dan...

User avatar
otkaceni profesor
junior
junior
Posts: 137
Joined: Sun Dec 11, 2005 3:59 pm
Location: zbornica

Post by otkaceni profesor »

Izvjestaj je malo konfuzan jer sam poslije svake recenice htio da napisem svasta,ali necu da se spustam na nivo naseg genetskog otpada :twisted: :twisted: :twisted: !

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

E moj Profa...gde bash ti da nabasash tamo...
:smt070 praser oric
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

UBIJAO REDOM
Samir Fetić, jedan od boraca koji je bio pod komandom Nasera Orića, svedočio da je ovaj ratni zločinac lično klao Srbe, ali i do smrti bičevao neposlušne muslimane

BEOGRAD - Naser Orić, bivši komandant muslimanske vojske, čije je puštanje na slobodu izazvalo nevericu i ogorčenje, prema svedočenju jednog od njegovih boraca, ubijao je ne samo Srbe već i sve muslimane koji mu nisu bili pokorni! Kurir ekskluzivno objavljuje najinteresantnije detalje svedočenja Samira Fetića (35), jednog od boraca iz jedinice Nasera Orića, koje je dao vojnim istražiocima.



- Po izbijanju događaja u Sarajevu, ja sam se nalazio u selu Potočare kada je stigao Naser Orić. Odmah je okupio nas mlađe i izneo nam da je došlo vreme da Bosna bude islamska država, da Pejgamberovo (prorokovo, op. a.) učenje mora da pobedi, kao i da će svi muslimani da nam pomognu. Izneo je da će doći iz 12 islamskih zemalja i da nećemo biti sami, i da je Srbima, ili, kako ih je on nazvao, vlaškoj krmadi, konačno odzvonilo i da im je došao kraj - naveo je Fetić na početku svog svedočenja.

Kako je nastavio, Orić je već 17. aprila 1992. godine formirao jedinicu TO Potočari i tog dana je podelio veću količinu naoružanja koju je doneo sa sobom.
- Već tada je Orić nastojao da bude najveći gospodar, da svi moramo da ga slušamo, a takođe je uvek nosio obavijenu maramu kao Arapin i oko vrata na zlatnom lancu neku knjižicu na arapskom. Kada je 20. aprila došlo do prvih borbi sa Srbima u okolini Potočara, ja sam gledao priliku kako da se sklonim, ali nisam smeo, jer sam se plašio Orića. Tada je jednog našeg borca, koji se valjda uplašio i gledao da beži, na licu mesta izbičevao do krvi i rekao da će svakog ko pokušao da pobegne ubiti ko pašče - svedočio je Fetić.

Posle toga, Orić je otišao na veću dužnost, a Fetić je ostao u brigadi kod majčinog rođaka Ibrahima Mandžića. Nakon izvesnog vremena, Orić je došao u obilazak ove jedinice i tom prilikom poveo Fatića sa sobom u Srebrenicu.
- U društvu Nasera stalno sam viđao meni nepoznato lice i kada sam upitao svog prijatelja Besima, on mi je rekao da je taj čovek iz Irana, da je "sveti ratnik" i da je do tada već ubio više Srba, kao i da Orić naređuje da se za njega stalno nabavljaju ženske, i to uvek mlađe.

Zirojević: Odvratna Nataša Kandić

Fetićev iskaz Kuriru je ustupio publicista prof. Željko Zirojević, koji je presudu Oriću okarakterisao kao sramnu.
- Neshvatljivo je da Haški tribunal ima dvojaki aršin suđenja i presuda. Po svim pokazateljima, oni sude jedino mržnjom prema Srbima i srpskom narodu. Pogotovo su mi odvratne izjave Nataše Kandić, koja zdušno podržava sve što je antisrpsko - kaže profesor Zirojević i dodaje da se ovakvom presudom vređaju srpske žrtve koje je Naser Orić sa svojim bojovnicima bezdušno masakrirao.





- Besim mi je dodao da se klonim tog stranca, jer taj ne voli da ga niko pogleda, jer odmah tumači to na svoj način. Ovaj je uvek klanjao, i svi koji su bili oko njega to su morali da čine - svedočio je Fetić i nastavio:

- Od Besima sam čuo da je Orić naredio da će napasti Srbe u Kravici i da će sve tamo biti uništeno, kao da je i Naser lično rekao: "Ni pašče ne smije ostati živo od vlaške krmadi. Sve pobiti, popaliti. Tako Alah svemogući naređuje". Ja sam se tih dana, januara, kada je počeo napad na Kravicu, sklonio pod izgovorom da idem u nabavku.

- Kada su se vratili iz Kravice, Besim mi je rekao da je gledao kako lično Naser i onaj drugi iz Irana kolju Srbe, pale kuće, a sve uz povike "Alahu ekber". Iz Kravice je doneto mnogo opljačkanih stvari, goveda, ovaca i pričano je da je mnogo Srba ubijeno - svedočio je Fetić.

Kada je došla 1995. godina, prema Fetićevim rečima, Orić je bio na vrhuncu moći.
- U to vreme Orić je izazivao strašni strah kod ljudi, jer je ubijao one muslimane koji nisu hteli da se bore ili su nastojali da pobegnu iz grada. Na to sve holandski posmatrači su gledali mirno, ali su se i oni izgleda plašili Orića - zaključio je Fetić u svom gusto pisanom iskazu, na kojem je svaku stranu overio svojim potpisom.

Mladićeva naredba: Nema ubijanja

Fetić je u svom svedočenju opovrgao optužbe da je general Ratko Mladić naredio ubijanje zarobljenika. Kako je naveo, on se predao srpskim snagama i sa ostalim zarobljenicima u Srebrenici prisustvovao dolasku komadanta Vojske RS.
- Mladić je došao sa grupom saradnika i pitao da li nas ko maltretira, da li nam daju hranu i vodu, kao i da će svi oni za koje se utvrdi da nisu zločinci i ubice biti pušteni da odu. On je svojim ljudima tada izričito zabranio da nas bilo ko maltretira, tuče i da niko ne sme biti ubijen. To sam lično slušao, jer sam bio udaljen svega nekoliko metara od Mladića i njegove pratnje. Nešto kasnije sam pušten i uspeo sam da odem i da se spojim sa svojom porodicom u inostranstvu, gde se i sada nalazim i radim - naveo je Fetić.

Image
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Post Reply