Invalidi Vozdovac

Sve o grupi...
tifos
novajlija
novajlija
Posts: 14
Joined: Fri Aug 08, 2008 4:21 pm

Post by tifos »

Мислите о томе зашто је нови транс Плава Унија као и име групе на српском и на ћирилици.

И хрвати могу писати на ћирилици па не пишу :idea:

Уосталом, ко мисли да је глупост, његова ствар, свако има своје мишљење, сваки форум има своја правила, а и СВАКА НАЦИЈА ИМА СВОЈЕ ПИСМО :!:

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

tako je...svako ima svoja pravila foruma...a novi trans nema veze sa tim forsiranjem cirilicnog pisma u novije vreme od skoro svih grupa sto se meni licno ne svidja...i ja licno gledam da pisem uopsteno u zivotu cirilicom ali nista nemam protiv latinice i ne mislim da iskljucivi izbor pisma po forumima ima neki pravilan uticaj na mlade...svako ima svoja pravila i da zavrsimo sa ovim...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Underworld
junior
junior
Posts: 137
Joined: Tue Sep 06, 2005 9:12 pm

Post by Underworld »

Вождовац - Спартак Златибор Вода/e (тако некако) 2-2

Инвалида данас око 40-50-так,Маринци се нису појавили.Навијање солидно,може и боље.Ако неко има нешто нека дода.Идемо даље :twisted:

User avatar
soki
junior
junior
Posts: 101
Joined: Tue Apr 08, 2008 5:35 pm
Contact:

Post by soki »

јбг пропустио сам прво коло.баш ми је криво.
какав нам је тим?
боље једна мртва него 4 живе.

Underworld
junior
junior
Posts: 137
Joined: Tue Sep 06, 2005 9:12 pm

Post by Underworld »

Добри су,само мало да се уиграју :wink:

User avatar
zmajevi karaburma
senior
senior
Posts: 728
Joined: Wed Sep 07, 2005 1:28 pm

Post by zmajevi karaburma »

Imao sam stvarno najbolje namere da iskoristim neke ideje sa ovog naseg novog kvazi foruma kao i da ukljucim u novi forum neke ljjude odande ali nista od toga. Samo da porucim tim velikim srbima da ce oficijalni forum i sajt biti na LATINICI, a ako nekom toliko smeta latinica smekeri skinite sa ograde zastavu Paranormal Division :wink:
Paranormal Division VFC
Sezione Karaburma

tifos
novajlija
novajlija
Posts: 14
Joined: Fri Aug 08, 2008 4:21 pm

Post by tifos »

Ти немаш ни квази форум :lol: а ако га буде, препоручујем ти да тамо за нас Србе ставиш избор језика да можемо да читамо како ваља (на нашем језику и нашем писму). :8)
Друга ствар, не знам по чему је тај форум теби "квази форум" и зашто омаловажаваш труд људи са трибине??? Зато што се теби не свиђа ћирилица?!?! Идеје не можеш да видиш јер је тај подфорум скривен баш зато да неби други могли да их користе. Где је твој сајт?
А на ово изазивање људи са своје трибине нема потребе да ти било шта говорим јер сам твој пост све говори :wink: :roll:

User avatar
zmajevi karaburma
senior
senior
Posts: 728
Joined: Wed Sep 07, 2005 1:28 pm

Post by zmajevi karaburma »

Zato sto mi brisete post jer sam pisao na latinici. Nemojte da uzimate te ciganske fore sa cirilicom. Vas trojica tamo palamudite i to sa onim posranim zemuncem. Imali smo najbolje namere da vas ukljucimo u rad oficijalnog foruma ali posle ovoga nema sanse. Na nasem ZAPADU decace mali NIKAD nista nije zabranjivano osim nekih kretenluka bas teskih tako da VI necete nikome zabranjivati da pise na latinici. Svaka cast na trudu i ideji ali ono ruglo ce ipak morati da se skine da prestanu ljudi da nam se smeju
Paranormal Division VFC
Sezione Karaburma

CijentipaVFC
novajlija
novajlija
Posts: 11
Joined: Mon Jul 07, 2008 12:17 pm
Location: odred kraljevacka

Post by CijentipaVFC »

Као што ти кажеш ?твој? официјали сајт ће бити на латиници наш на ћрилици и готова ствар....
Karaburma,Lion,Kaludjerica conection Vozdovac

CijentipaVFC
novajlija
novajlija
Posts: 11
Joined: Mon Jul 07, 2008 12:17 pm
Location: odred kraljevacka

Post by CijentipaVFC »

Имали сте намере да нас укључите лепо је то али ми мислимо да треба да буде на ћирилици. Готова ствар ви ради те своје ми ћемо своје и сви задовољни.Боље би било да будемо редовни на текмама негошто неки пишу овде ,а има их доста...препознаће се!!!
Karaburma,Lion,Kaludjerica conection Vozdovac

Invalidi VFC

Post by Invalidi VFC »

Vozdovac - Metalac (Gornji Milanovac)

Image

Oko 60-70 zmajeva danas je bodrilo vozdovac koji nije uspeo da zabelezi pobedu.Imali su vise od igre ali je rezultat ipak bio 1-1.
Imali smo zanimljivu parolu na francuskom na danasnjoj utakmici koja je glasila:
"GOVNA MARSEJSKA,trebalo je vise da vas pogine"

Ko zna zna...I dalje svom snagom IV90

User avatar
United_Miners
novajlija
novajlija
Posts: 49
Joined: Sat Aug 16, 2008 12:27 pm
Location: Pljevlja_Montenegro

Post by United_Miners »

bravo momci...sve pohvale za ovaj trans...
PONOS $EVERA CG

Nomad
novajlija
novajlija
Posts: 24
Joined: Sun Apr 27, 2008 3:54 pm

Post by Nomad »

To je parola

NOZDRVA
senior
senior
Posts: 661
Joined: Mon Aug 27, 2007 4:08 pm

Post by NOZDRVA »

izvinjavam se nisam upucen a zanima me zbog cega ova parola "GOVNA MARSELJSKA..." ?
РОМАНТИЧАР ВЕЧНО!

User avatar
White boy
senior
senior
Posts: 629
Joined: Mon Oct 22, 2007 12:20 am

Post by White boy »

NOZDRVA wrote:izvinjavam se nisam upucen a zanima me zbog cega ova parola "GOVNA MARSELJSKA..." ?
Poginuli su neki navijachi Marseja u autobusu.Ja mislim da je zbog toga.
Smrt sektama !!!

Post Reply