Anorthosis Famagusta - MAXHTEC

Sve o grupi...
User avatar
MAXHTEC
novajlija
novajlija
Posts: 41
Joined: Thu Mar 12, 2009 3:32 pm
Location: Cyprus
Contact:

Re: Greetings from Cyprus - ANORTHOSIS FAMAGUSTA

Post by MAXHTEC »

omonoia nicosia - ANORTHOSIS FAMAGUSTA - 03/04/2011

Image
Image
ImageImage
Image

User avatar
MAXHTEC
novajlija
novajlija
Posts: 41
Joined: Thu Mar 12, 2009 3:32 pm
Location: Cyprus
Contact:

Re: Greetings from Cyprus - ANORTHOSIS FAMAGUSTA

Post by MAXHTEC »

salamina famagusta - ANORTHOSIS FAMAGUSTA 15/04/2011

Image
Image
Image
Image
Image

http://www.youtube.com/watch?v=CY65fDX-h-M
Image

User avatar
MAXHTEC
novajlija
novajlija
Posts: 41
Joined: Thu Mar 12, 2009 3:32 pm
Location: Cyprus
Contact:

Re: Greetings from Cyprus - ANORTHOSIS FAMAGUSTA

Post by MAXHTEC »

Image
Image
Image



JUST 90 MINUTES LEFT...
Image

User avatar
MAXHTEC
novajlija
novajlija
Posts: 41
Joined: Thu Mar 12, 2009 3:32 pm
Location: Cyprus
Contact:

Re: Greetings from Cyprus - ANORTHOSIS FAMAGUSTA

Post by MAXHTEC »

ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ - HRISTOS VOSKRESE, BBrothers!
Image

User avatar
Eric Cartman
exbanovani starmali Raja
Posts: 5183
Joined: Wed Mar 08, 2006 10:37 am
Location: Beograd
Contact:

Re: Greetings from Cyprus - ANORTHOSIS FAMAGUSTA

Post by Eric Cartman »

Ἀληθῶς ἀνέστη!
Χριστός Ανέστη εκ νεκρών

User avatar
MAXHTEC
novajlija
novajlija
Posts: 41
Joined: Thu Mar 12, 2009 3:32 pm
Location: Cyprus
Contact:

Re: Greetings from Cyprus - ANORTHOSIS FAMAGUSTA

Post by MAXHTEC »

Image

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Greetings from Cyprus - ANORTHOSIS FAMAGUSTA

Post by Booze Brothers »



mislim da je ovo zezanje pred prvi trening u novoj sezoni...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Re: Greetings from Cyprus - ANORTHOSIS FAMAGUSTA

Post by Usamljeni hashishar »

Ne znam da li je bilo...intervju sa jednim od likova MAXHTEC...

1. Реци нам укратко нешто о себи, и о твојој групи.

Здраво, ја сам Серхиос из Ларнаке, на трибини сам активан нешто више од 5 година. Од 1994. године организовано пратимо и бодримо свој клуб, када је и настала група "Maxhtec", што у преводу значи "Борци". Пре две године, све мање групе са трибине се уједињују и формирају велику групу "Ultras Famagusta". То су, иначе, две највеће и једине групе на трибини Анортозиса.

2. Који стил преовладава на вашој трибини? Када се спомене Грчка, обично нас то асоцира на фанатичност, страст... Претпостављам да сте већина у неком ултрас фазону?

Тачно тако. На нашој трибини преовладава ултрас стил! Када дође до невоље, сви су спремни на тучу... уствари, ми смо нешто слични групама типа Ултрас Рапид или Гејт 13. Оно што је сигурно је то да никада нећемо остати мирни ако дође до провокација, и то смо показали више пута. Један од примера је утакмица са Омонијом из Никозије, они су нам највећи ривали... То је вероватно највећи дерби на Кипру, ту адреналин само букти!

3. Можеш ли нам описати старосну структуру на вашој трибини?

Углавном преовлађују млађи, од 17 до неких 25 година. Мали је број оних старији од 30 година, то су углавном момци из првих редова.

4. Опиши нам ваш однос са управом клуба.

Нисмо у добрим односима. Овде постоји закон по ком је пиротехника забрањена на стадионима. Како год, ми га не поштујемо! Ове сезоне смо само четири пута успели да искористимо своје пиротехничке залихе које унесемо! Недавно су на трибину увели брдо редара, са циљем да спрече коришћење пиротехничких средстава, што ми наравно не можемо да прихватимо! Сходно томе, одлучили смо да бојкотујемо домаће утакмице док се овај проблем не реши.

5. Подели нам неке веће инциденте, који су оставили дубок траг у вашој историји.

Све је кренуло '94, као што сам горе навео. Од '94 до '00, чини ми се да смо имали највише акција. Даћу ти неке снимке...
http://www.youtube.com/watch?v=CywAPlrbpXE
http://www.youtube.com/watch?v=9Qu6wMJ-SOQ
Са обзиром на сва срања која смо направили за тих 5, 6 година, 1998. председник Анортозиса је одлучио да угаси све навијачке клубове. Потом је навијачки клуб реформиран 2000 године, ми смо га оспособили.
На првом снимку је забележена наша туча са навијачима Аполонаса из Лимасола. Изазивали су нас током читаве утакмице, певајући провокативне песме... Залећемо се на њих, и онда почињу срања...

6. Да, обично тако све и почиње... Кад смо већ код тога, можеш ли нам испричати мало више о вашим ривалима? И поседујете ли можда неке контакте или пријатељства са другим групама?

Као што сам већ рекао, наши највећи противници су навијачи Омоније. Код нас познатији као зелени зечеви... 36% популације на Кипру навија за њих, имају просечну посету од око 12.000 људи код куће. Наше ривалство је засновано на идеолошком плану. Они су левичари, ми смо десничари... Такође имају добар контакт са навијачима Хапоел-а.
Што се нас тиче, поседујемо добар контакт са навијачима Аполона из Смирниса, клубом из четврте Грчке лиге. Спајају нас исте боје, идеолошки смо веома близу...

7. Већина вас се декларише као Грци?

90% нас. Грчке патриоте, и националисти. Ми смо Грчки националисти, не истичемо никакве симболе на стадиону, осим Грчке заставе, и на тај начин се боримо за очување Грчког идентитета на Кипру. Али наша политичка уверења остављамо изван стадиона... Обично на утакмицама са Омонијом имате прилику да приметите мноштво грчких застава. Истичемо их у великом броју, из посебног разлога што је Грчка застава њима као трн у оку! Они се декларишу као Кипрани, и залажу се за то што се залажу.

8. У последње две године смо имали две прилике да видимо навијаче АПОЕЛ-а уживо на делу. Шта нам можеш укратко рећи о њима?

Они су једина група са Кипра коју поштујем и ценим. Али када "станемо на црту", они су ми противници, као и свака друга екипа.


9. Реци нам нешто о организацији унутар групе, како одлазите на гостовања и слично?

Ево, данас баш у 16ч играмо утакмицу у Лимасолу. Свако се организује индивидуално, већина користи сопствени превоз. Припремили смо и малу кореографију, биће то добро гостовање...

Ултрахоличар: Немате некакав организован превоз, типа аутобуси и слично?

Серхиос: Аутобусе користимо за посебне прилике, као што су дерби утакмице са Омонијом, АПОЕЛ-ом, Аполоном... Али, бусеви и нису баш најбоља солуција. Пре свега због тога што се на путу до одређеног места увек нађе нека сачекуша, па резулт свега тога буде полупан аутобус... а не бацају нам се паре на глупости таквог типа.

10. Колико вас у просеку обично буде на гостујућим утакмицама?

Па око 3.000, у зависности од ситуације.

11. Твоје генерално мишљење о Српској навијачкој сцени?

Мислим да је на веома високом нивоу, делите место са Грчком! Изузетно ми се допада ваше громогласно навијање и пиротехника.

12. Издвојио би посебно неку групу из Србије?

Свиђају ми се Делије, много јака група, права ултрас екипа... Такође бих напоменуо и Гробаре због своје фанатичности.

13. То би било то, хвала ти за интервју! Имаш ли неку поруку за читаоце сајта и форума ТрибинаСРБ?

Грчка - Србија -Православна браћа заувек! Живели!

User avatar
MAXHTEC
novajlija
novajlija
Posts: 41
Joined: Thu Mar 12, 2009 3:32 pm
Location: Cyprus
Contact:

Re: Greetings from Cyprus - ANORTHOSIS FAMAGUSTA

Post by MAXHTEC »



We had a beach party for the new season in Larnaca! 250 attended, and it was blast!

when you hear the guy shouting in the video, he says " I will tell you just one thing, as our president said, they are scared of us, so OUR POWER, IS THEIR FEAR, FUCK THEM ALL!"
Image

User avatar
MAXHTEC
novajlija
novajlija
Posts: 41
Joined: Thu Mar 12, 2009 3:32 pm
Location: Cyprus
Contact:

Re: Greetings from Cyprus - ANORTHOSIS FAMAGUSTA

Post by MAXHTEC »

Usamljeni hashishar wrote:12. Издвојио би посебно неку групу из Србије?

Свиђају ми се Делије, много јака група, права ултрас екипа... Такође бих напоменуо и Гробаре због своје фанатичности.
This is not something official! We will try to find out who this guy is and we can fix this! The only group we support in Serbia in OFK and Blue Union ;)
Image

User avatar
MAXHTEC
novajlija
novajlija
Posts: 41
Joined: Thu Mar 12, 2009 3:32 pm
Location: Cyprus
Contact:

Re: Greetings from Cyprus - ANORTHOSIS FAMAGUSTA

Post by MAXHTEC »

Image

Our new t-shirt for the new season!

If anyone wants one, just send a pm and we can organize something!
Image

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Re: Greetings from Cyprus - ANORTHOSIS FAMAGUSTA

Post by Garfield »

U najavi......Anortosis(Kipar) - Rabotnički (Makedonija)......28 jul-4 avgust.....

Skoplje.... :mrgreen: :lol:
31300

User avatar
MAXHTEC
novajlija
novajlija
Posts: 41
Joined: Thu Mar 12, 2009 3:32 pm
Location: Cyprus
Contact:

Re: Greetings from Cyprus - ANORTHOSIS FAMAGUSTA

Post by MAXHTEC »

Anorthosis Famagusta v.s. Gagra - 14/07/2011

We demonstrated against the government, had some fight with the ACAB as they didn't alow a banner to pass, but as we respected the dead, we left them and went on the stand. The stand was with black banner to show respect towards the heroes that died!

Image
THEY DIDN'T DIE FOR CYPRUS...
CYPRUS KILLED THEM!!!


Image

Image
PRIDE AND HONOUR FOR THE HEROES OF MARI!

Image



National Anthem after the tragedy that took place in Cyprus, 13 people died, and then shouting for the president Christofias to die!



Shouting IMMORTAL after each name was announced!
Image

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Greetings from Cyprus - ANORTHOSIS FAMAGUSTA

Post by Booze Brothers »

can you say more about this..? about the casualties...?
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
MAXHTEC
novajlija
novajlija
Posts: 41
Joined: Thu Mar 12, 2009 3:32 pm
Location: Cyprus
Contact:

Re: Greetings from Cyprus - ANORTHOSIS FAMAGUSTA

Post by MAXHTEC »

ANORTHOSIS FAMAGUSTA vs paok salonica - 11/08/2011

Image
Image
Image
Image
Image
Image

Post Reply