Vesti sa tribina...

Sve o grupi...
User avatar
Unionisti di Shid
junior
junior
Posts: 170
Joined: Fri Feb 18, 2011 10:37 pm

Re: Vesti sa tribina...

Post by Unionisti di Shid »

u poljskoj pre 2 god.je donesen i zakon o navijacima po uzoru na engleze..o 6-togodisnjoj zabrani ulaska na stadion ili ako pijan udjes na stadion moz.dobit i 3 god.zatvora...to je bilo dal 2008 ili 2009 zbog velikih nereda tada u poljskoj...svakodnevna sranja u poljskoj izmedju navijackih grupa su normalna pa i ubodi nozem ali iseci coveka macetom...nemam komentar...
Image

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Re: Vesti sa tribina...

Post by Usamljeni hashishar »

Da me neko pogresno ne shvati zbog onoga sto sam napisao...GROZIM SE NOZEVA I SLICNIH STVARI MEDJU NAVIJACIMA!!!

Ovo za zakon u Poljskoj, to je bila samo uvertira i spremanje za prvenstvo kje treba da se odrzi kod njih....

User avatar
Cevopan
junior
junior
Posts: 306
Joined: Sun Sep 11, 2011 2:09 pm
Location: У биртији...

Re: Vesti sa tribina...

Post by Cevopan »

Unionisti di Shid wrote:u poljskoj pre 2 god.je donesen i zakon o navijacima po uzoru na engleze..o 6-togodisnjoj zabrani ulaska na stadion ili ako pijan udjes na stadion moz.dobit i 3 god.zatvora...to je bilo dal 2008 ili 2009 zbog velikih nereda tada u poljskoj...svakodnevna sranja u poljskoj izmedju navijackih grupa su normalna pa i ubodi nozem ali iseci coveka macetom...nemam komentar...

Поред умоболника ту постоје и имбецили што се примају на фору - удараћу га другом страном (али ће о мени кружити гласине да носим мачету),да да другом страном,па та друга страна се случајно окрене и буде она оштра (јер нису све мачете оштре са обе стране),иста прича важи и за секиру и слично...другом страном ђоку мог!
1911. године основан је један клуб,који ће у наредном периоду исписати најлепше странице српског фудбала,тај клуб живи и дан данас. . .

User avatar
pinoce
Direktor
Posts: 570
Joined: Thu Jun 28, 2007 6:26 pm
Location: politicki azilant u dijaspori....

Re: Vesti sa tribina...

Post by pinoce »

UPRAVA NAPOLJE!!!!!!!!!!

User avatar
Belgrade Style
junior
junior
Posts: 139
Joined: Sat Sep 17, 2011 10:43 am
Location: Сива сенка беле тврђаве

Re: Vesti sa tribina...

Post by Belgrade Style »

Ах,увек ти милитантни Грци :D

User avatar
Cevopan
junior
junior
Posts: 306
Joined: Sun Sep 11, 2011 2:09 pm
Location: У биртији...

Re: Vesti sa tribina...

Post by Cevopan »

Опет Срби најгори :cheers:

Шалу на страну,мислим да ће овај ЕУРО бити много експлозиван,са нама доста занимљивости,јер како је почело,видећемо...А и тај закон и процедура коју спроводе у Пољској је чисто замазивање очију,нема шансе да све прође како треба,ипак је то Пољска :8)
1911. године основан је један клуб,који ће у наредном периоду исписати најлепше странице српског фудбала,тај клуб живи и дан данас. . .

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Re: Vesti sa tribina...

Post by Garfield »

Jebeni žabari..bez noža ne umeju...

http://www.mondo.rs/s221096/Sport/Fudba ... ozem_.html
31300

User avatar
Black Bloc
zaista me boli kurac...
Posts: 2885
Joined: Thu Jun 14, 2007 11:59 pm
Location: Daleko od alkohola u zagrljaju karaktera

Re: Vesti sa tribina...

Post by Black Bloc »

GARFIELD wrote:Jebeni žabari..bez noža ne umeju...

http://www.mondo.rs/s221096/Sport/Fudba ... ozem_.html
Ja bih pre krivicu prebacio na Svabe...

Bajern kao ultra popularni tim prati masa seljaka, pogotovo iz Bavarije a to su oni najgori - sa mustacima i repiskama koji kada idu na fucu nose po 2 dresa omiljenih im igraca i 3 sala...

I zamisli sada decurliju iz Napulja koja se inace tako secka i bocka cakijama u slobodno vreme, dok ne otimaju stvari turistima papanima iz driveby-a - kada vidi tako neke imbecile sarene kako gegaju polupijani po gradu...Pa naravno da ce da ih bocnu....Da su zabari neka muda - opljackali bi ih i u postojanje te ostavili da se bore za zivot u nekoj ulicici a ne da ih seckaju sa motorina...

Znaci, Nemci koji imaju imalo smisla za zivot i IQ veci od 60 su se tamo nesumnjivo lepo proveli, mozda cak i okupali u moru (ja znam da ja bih) a ova ostala stoka koja ide pije pivo i seljaci se bojama Bavarije i Minhena - sama trazi sranje...

Jbg, to je kao da odes Mogadis (Somalija) i pitas se zasto neko puca na tebe ???

Pa najverovatnije zato sto se tamo puca, jbg...i ako to nisi znao - onda si prosto - GLUP i na tebe i treba da pucaju...
His Excellency President for Life, Field Marshal Al Hadji Doctor Idi Amin, VC, DSO, MC, Lord of All the Beasts of the Earth and Fishes of the Sea, and Conqueror of the British Empire in Africa in General and Uganda in Particular !

User avatar
voja 10
terijer
Posts: 1902
Joined: Mon Oct 31, 2005 10:47 am
Location: divlji zapad

Re: Vesti sa tribina...

Post by voja 10 »

Jbg, to je kao da odes Mogadis (Somalija)
------*-----*- ------*-----*- ------*-----*-
"un poco con la cabeza de Maradona y otro poco con la mano de Dios"

User avatar
Black Bloc
zaista me boli kurac...
Posts: 2885
Joined: Thu Jun 14, 2007 11:59 pm
Location: Daleko od alkohola u zagrljaju karaktera

Re: Vesti sa tribina...

Post by Black Bloc »

Sta je smesno - poredjenje ili sta ???

Mogadis je u Somaliji...
His Excellency President for Life, Field Marshal Al Hadji Doctor Idi Amin, VC, DSO, MC, Lord of All the Beasts of the Earth and Fishes of the Sea, and Conqueror of the British Empire in Africa in General and Uganda in Particular !

User avatar
voja 10
terijer
Posts: 1902
Joined: Mon Oct 31, 2005 10:47 am
Location: divlji zapad

Re: Vesti sa tribina...

Post by voja 10 »

ma zagrada :D
"un poco con la cabeza de Maradona y otro poco con la mano de Dios"

User avatar
Black Bloc
zaista me boli kurac...
Posts: 2885
Joined: Thu Jun 14, 2007 11:59 pm
Location: Daleko od alkohola u zagrljaju karaktera

Re: Vesti sa tribina...

Post by Black Bloc »

Pa nadam se da auditorijum shvata da zbog neukih moram da naznacim sta, gde i kako :D
His Excellency President for Life, Field Marshal Al Hadji Doctor Idi Amin, VC, DSO, MC, Lord of All the Beasts of the Earth and Fishes of the Sea, and Conqueror of the British Empire in Africa in General and Uganda in Particular !

User avatar
Unionisti di Shid
junior
junior
Posts: 170
Joined: Fri Feb 18, 2011 10:37 pm

Re: Vesti sa tribina...

Post by Unionisti di Shid »

19 окт, 2011
Полуфинални меч азијске Лиге шампиона између јужнокорејског Сувон Блувингс и Ал Сада из Катара ће поред победе гостију (2:0) остати упамћен по општој тучи, после које су три играча добила црвене картоне.
Повод туче је други гол нападача Ал Сада Мамаду Нијанга, постигнут у 81. минуту, из ситуације која се коси са правилима фер-плеја.

Домаћини су избацили лопту после повреде свог играча, и после указивања лекарске помоћи су очекивали да ће им она бити враћена. Играчи Ал Сада су, међутим, искористили овај тренутак непажње и Нијанг је са лакоћом убацио лопту у небрањену мрежу.

– Јасно је да су наши играчи избацили лопту и да је она морала да им буде враћена. Противничка екипа је постигла нимало џентлменски гол, али ми сад не можемо ништа да урадимо поводом тога – рекао је Јунг Сунг Хјо, тренер екипе Сувон Блувингс после меча.

Гол сенегалског играча изазвао је бурне рекације домаћих играча и особља, а на терен је утрчао и навијач Блувингса. У тучи која је уследела, црвене картоне су добили стрелац гола Нијанг и Кадер Кеита из катарске екипе и Стевица Ристић, македонски репрезентативац рођен у Вршцу, тренутно првотимац Сувона.
Image

User avatar
Black Bloc
zaista me boli kurac...
Posts: 2885
Joined: Thu Jun 14, 2007 11:59 pm
Location: Daleko od alkohola u zagrljaju karaktera

Re: Vesti sa tribina...

Post by Black Bloc »

Kakve to temba veze ima sa tribinama ????

To sto se biju seljaci ???

Pa biju se po njivama svaki dan pa nas zabole kurac....
His Excellency President for Life, Field Marshal Al Hadji Doctor Idi Amin, VC, DSO, MC, Lord of All the Beasts of the Earth and Fishes of the Sea, and Conqueror of the British Empire in Africa in General and Uganda in Particular !

User avatar
Unionisti di Shid
junior
junior
Posts: 170
Joined: Fri Feb 18, 2011 10:37 pm

Re: Vesti sa tribina...

Post by Unionisti di Shid »

znam da nema sl.sam turio odje...
Image

Post Reply