Vesti sa tribina...

Sve o grupi...
User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Post by ofkovac »

sad ce drvlje i kamenje na navijache,ovo ce u fazonu biti kap koja je prelila chasu i jebace nam kevu, to sto policija puca na stadionu ce se brzo zaboraviti,niko se nece pitati sta ce toliko policajaca u civilu medju navijachima sto ne hvataju silovatelje,lopove i ostale kriminalce,sto tako organizovano ne srede korumpirane politichare sudije itd ovo njima ide na ruku sad ce javnost da ih podrzi u svemu

User avatar
Tar-Andukal
Van Nistelroj
Posts: 2315
Joined: Mon Oct 17, 2005 4:38 pm
Location: Belgrade
Contact:

Post by Tar-Andukal »

Usamljeni hashishar wrote:Izuli su ga kao konja! Moram da priznam da ovo jos nisam video...malo mi fali da napisem da mi ga je zao ali...A.C.A.B. !!!
meni je zao sto preko picke nije dobio neki glavonja iz fotelje vec obican pijun!!! :x
Naš je samo jedan grad, zove se Beograd,
Mi smo deca njegova, on je naša svetinja.

Archibald Rajs
senior
senior
Posts: 609
Joined: Wed Aug 09, 2006 11:48 am

Post by Archibald Rajs »

Ma dobro je da ga nisu ubili. Ne volim cigane, ali setimo se Pinoira kada su dve godine zaredom policajci svojom gluposcu izazvali padanje preko 100 ljudi sa tribina gde samo pukom srecom nije bilo mrtvih. Ne znam ko ih je vodio na ovoj tekmi, ali zamilite da je naredio da se krene na cigane kada su usli na sever. Neko je od pandura bio pametan da ne naredi pokret kao u Pioniru inace bi bilo svasta.

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Post by ofkovac »

Archibald Rajs wrote:Ma dobro je da ga nisu ubili. Ne volim cigane, ali setimo se Pinoira kada su dve godine zaredom policajci svojom gluposcu izazvali padanje preko 100 ljudi sa tribina gde samo pukom srecom nije bilo mrtvih. Ne znam ko ih je vodio na ovoj tekmi, ali zamilite da je naredio da se krene na cigane kada su usli na sever. Neko je od pandura bio pametan da ne naredi pokret kao u Pioniru inace bi bilo svasta.
mislim da je glavni razlog mnogo veca brojnost cigana sad u odnosu na tu tekmu u pioniru :wink:

ono sto ce se sigurno desiti,sledeci incident cigana sa policijom ce biti jedna velika policijska osveta bice izuvanja iz patika,mozda jos jache od onog u vrscu kad su dovukli zandarmeriju iz cele vojvodine i prebili pola tribine zensko musko nebitno :roll:

User avatar
Zbidelj
OFKovac
OFKovac
Posts: 1304
Joined: Thu Mar 01, 2007 10:34 pm
Location: Beograd

Post by Zbidelj »

Sad ce biti haosa.Sta ce on tamo u masi.Kako je mislio da moze nekog da hapsi,budala glupa.Sad,da li mi ga je zao,nisam siguran.Ko zna da li je i on neko djubre,cim su ga poslali tamo.Bilo ih je i kod nas.Da ga jebem,ali sam snimio jednog sa tehmikom u rukama,i jos par matoraca meni potpuno nepoznatih.Videcemo...
Volim i ja zljut,kentor i mespatle!

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Post by ofkovac »

Zbidelj wrote:Sad ce biti haosa.Sta ce on tamo u masi.Kako je mislio da moze nekog da hapsi,budala glupa.Sad,da li mi ga je zao,nisam siguran.Ko zna da li je i on neko djubre,cim su ga poslali tamo.Bilo ih je i kod nas.Da ga jebem,ali sam snimio jednog sa tehmikom u rukama,i jos par matoraca meni potpuno nepoznatih.Videcemo...
uu kod nas ih ima svaku jachu tekmu :evil: :evil: :evil:

User avatar
zlotvor OFKBGD
junior
junior
Posts: 361
Joined: Sun Sep 11, 2005 9:24 pm
Location: Vrtic

Post by zlotvor OFKBGD »

Bravo cigani!
E to je prednost kad je broj ljudi veci....
STOP REPRESIJI NAD NAVIJACIMA

Archibald Rajs
senior
senior
Posts: 609
Joined: Wed Aug 09, 2006 11:48 am

Post by Archibald Rajs »

Samo lagno, mislim da ce Cigan da plate za ovo, nas ce cimati, ali ne toliko koliko ce cimati njih. Protiv partizana treba biti oprezan i ne dati govnarima povoda da nas za bilo sta cimaju. Setimo se samo sta je bilo prosle godine kada je trebalo da se kaci oficijlka na ogradu.

User avatar
zmajevi karaburma
senior
senior
Posts: 728
Joined: Wed Sep 07, 2005 1:28 pm

Post by zmajevi karaburma »

Nije ovaj covek nista zgresio, radi samo sta mu neki glavonja kaze, ovo su klasicna ciganska posla
Paranormal Division VFC
Sezione Karaburma

Blade
novajlija
novajlija
Posts: 1
Joined: Sun Oct 21, 2007 6:50 pm

Post by Blade »

krenuo da hapsi u sred kopa ljude? i da je sve to tacno,valjda ima mozga malo.Jos najbolje da se dopusti da ti murija u sred tekme se spusti u kop uhapsi par ljudi koji mu se ne svidjaju i sve normalno svi pevaju,skacu..

Invalidi VFC

Post by Invalidi VFC »

zmajevi karaburma wrote:Nije ovaj covek nista zgresio, radi samo sta mu neki glavonja kaze, ovo su klasicna ciganska posla
Ne slazem se sa tobom,pa sta bi mi trebali da radimo kad krene kordon zandarmerije na nas?Da ih izbegavamo i ne diramo dok nas oni pendrece pa posle da idemo kod jocica da se zalimo...To mozda u nekoj zemlji gde cveta cvece i uvek sija sunce i svi su nasmejani....Ko je bio na utakmicama BSK Borca - Vozdovac,Vozdovac - Radnicki Pirot,Vozdovac - Metalac (GM),OFK Beograd - Vojvodina zna o cemu pricam,to su klasicne provokacije svih pripadnika policije koji jedva cekaju da im se neka manja,nejaka,malobrojnija grupa suprotstavi pa da se isprazne na nama...Ovaj put su se malo preracunali pa je i zato doslo do svega....Jedino je problem sto ce se sad izdrkavati na svim navijackim grupama i svaki incident ce biti u centru paznje i posle svakog ce navijacki pokret u Srbiji biti ocrnjen od novinara i ostalih ali bitno je da izdrzimo do kraja....A.C.A.B.
Ne znam da li je neko primetio ali sve je pocelo da se desava od kada je krenula da se prikazuje emisija "Dosije Navijaci".Mozda sam istripovao,mozda gresim ali ko zna....

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

sada ce javnost na nas drvlje i kamenje pa ce zgadija nekog da osakati pa ce onda kao navijaci da budu podrzani u medijima pa jovo nanovo...samo sto kada oni imaju podrsku javnosti oni naprave strahotu...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

"Blic": Osumnjičen i Zvezdin portir!
Ponedeljak, 3. decembar 2007. 20:13

Četiri osobe, medju kojima su dva maloletnika, a jedan je zaposlen u FK Crvena zvezda kao portir, privedeni su istražnom sudiji na saslušanje povodom teških incidenata na utakmici protiv Hajduka iz Kule u nedelju tokom kojih je jedan policajac brutalno pretučen i po telu paljen bakljama, piše "Blic".

Prema saznanjima beogradskog dnevnika, uhapšeni su Miloš Zimonja (21) iz Zrenjanina i Slaviša Drakul (37) iz Beograda, koji je zaposlen kao portir u Crvenoj zvezdi, kao i dvojica maloletnika.

Policija još radi na identifikaciji ostalih vinovnika nereda, a protiv organizatora utakmice FK Crvena zvezda zbog propusta u organizaciji utakmice i unošenja baklji biće podneta prekršajna prijava, dodaje "Blic".

"Policija je snimila ceo dogadjaj i na njemu se vidi brutalnost napada na Trajkovića. Dobro se vide lica huligana koji pokušavaju da Trajkoviću uguraju upaljenu baklju u usta. U policiji postoji kartoteka navijača i svi oni koji su učestvovali u napadu biće identifikovani", kaže neimenovani izvor "Blica".

Osumnjičenima su na teret stavljena dva krivična dela: nasilje na stadionu, za koje je po novim i važećim odredbama zaprećena kazna do pet godina i sprečavanje službenog lica u vršenju dužnosti po Krivičnom zakoniku, za šta je zaprećena kazna do tri godine. Ukoliko bi eventualno bili osuđeni za oba krivična dela, kazne bi mogle da im se zbroje.

Obojica su na saslušanju u policiji tvrdili da nisu krivi. Njihov advokat Nebojša Milosavljević rekao je za "Blic" da ne može još ništa da kaže, jer sudska istraga nije ni počela. Oni su u ponedeljak u popodnevnim satima privedeni pred istražnog sudiju Drugog opštinskog suda. Protiv uhapšenih maloletnika biće vodjen odvojen postupak.
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Post by ofkovac »

od sledeceg kola krece jebanje mame,sad je kompletna javnost iza njih,evo cigane chak i uprava prozvala, sad ce moci da rade bukvalno sta god im je volja, jos jochic izjavio kao ovaj je mogao da puca ali je ispao heroj sto nije i bacio pistolj preko ograde

Post Reply