Vesti sa tribina...

Sve o grupi...
User avatar
Black Bloc
zaista me boli kurac...
Posts: 2885
Joined: Thu Jun 14, 2007 11:59 pm
Location: Daleko od alkohola u zagrljaju karaktera

Re: Vesti sa tribina...

Post by Black Bloc »

Ne lupetajte bre gluposti, kome se ide na tekme taj ce da navija pa taman bombe okolo padale...sto se iz vise primera, barem na ovim prostorima videlo...

A ko glumi nekog jebenog ultrasa, prodaje kurcev "mentalita" (sta god to sranje znacilo) stil i na utakmice ide da bi se slikao i jeo kurac posle po internetu - taj ne mora da dolazi ni kada su zadusnice, ni kada je crveno slovo, ni na godisnjicu rodjenja nekog patrijarha ili djakona ili sta god...samo neka ne sere i drugima kako eto nije u redu na taj i taj datum da se uopste nesto igra...

Ide ti se - ides...ne ide ti se - ne ides...cela mudrost, a u picku materinu...

Ja bih licno grupi koja se tako isere iskljucio klub iz tog kola, zabelezio tekmu kao da se igrala sa zvanicnim rezultatom od 0:3 ili 3:0 (zavisi ko gde igra) i ajde cao...pa ti vidi posle da li ti se ucestvuje u igri ili ne...
His Excellency President for Life, Field Marshal Al Hadji Doctor Idi Amin, VC, DSO, MC, Lord of All the Beasts of the Earth and Fishes of the Sea, and Conqueror of the British Empire in Africa in General and Uganda in Particular !

User avatar
SpongeBob schwammkopf
piće
Posts: 2004
Joined: Fri Sep 02, 2005 3:00 pm

Re: Vesti sa tribina...

Post by SpongeBob schwammkopf »

Aminujem B.Bloce! To je jebena poenta...radi ti se nesto>>>radi...ne radi ti se...nemoj! Samo bez proseravanja i popovanja!
Image

User avatar
Eric Cartman
exbanovani starmali Raja
Posts: 5183
Joined: Wed Mar 08, 2006 10:37 am
Location: Beograd
Contact:

Re: Vesti sa tribina...

Post by Eric Cartman »

Jedno je licimurje grupa koje tu situaciju koriste u marketinske svrhe, a drugo je sustina.

Ista situacija kao sto je svakome pun kurac Kostunicinog ili radikalskog ili cijeg vec pozivanja na Kosovo i Metohiju, ali niko normalan nece reci da je u redu nezavisnost.
Χριστός Ανέστη εκ νεκρών

NOZDRVA
senior
senior
Posts: 661
Joined: Mon Aug 27, 2007 4:08 pm

Re: Vesti sa tribina...

Post by NOZDRVA »

Ne lupetajte bre gluposti, kome se ide na tekme taj ce da navija pa taman bombe okolo padale...sto se iz vise primera, barem na ovim prostorima videlo...

A ko glumi nekog jebenog ultrasa, prodaje kurcev "mentalita" (sta god to sranje znacilo) stil i na utakmice ide da bi se slikao i jeo kurac posle po internetu - taj ne mora da dolazi ni kada su zadusnice, ni kada je crveno slovo, ni na godisnjicu rodjenja nekog patrijarha ili djakona ili sta god...samo neka ne sere i drugima kako eto nije u redu na taj i taj datum da se uopste nesto igra...

Ide ti se - ides...ne ide ti se - ne ides...cela mudrost, a u picku materinu...

Ja bih licno grupi koja se tako isere iskljucio klub iz tog kola, zabelezio tekmu kao da se igrala sa zvanicnim rezultatom od 0:3 ili 3:0 (zavisi ko gde igra) i ajde cao...pa ti vidi posle da li ti se ucestvuje u igri ili ne...
Ne znam sta da kazem gosn B.Block... Licno,nikada nisam propustio tekmu zbog nekih, na bilo koji nacin znacajnih datuma ali kao da bas taj dan mora da se odigra to usrano kolo jos usranije lige bez obzira da li se nekome tog dana navija ili ne. Ako nista drugo bar bi trebalo da postoji neko postovanje prema najvecim pravoslavnim praznicima no ipak to je samo moje misljenje. A da je smradovski i ciganski koristiti ovo u marketinske svrhe itekako jeste
РОМАНТИЧАР ВЕЧНО!

User avatar
celtic
...chuvam notj od budnih...
Posts: 2937
Joined: Wed Aug 31, 2005 10:32 pm
Location: tamo gde je hladno

Re: Vesti sa tribina...

Post by celtic »

Black Blok...u pravu si ...hotjesh netjesh...nema druge...meni je jedino gori od novokomponovane muzike ovi novokomponovani vernici. ...mojoj generaciji crvena slova su bila 1og maja i 29og novembra, ali se ishlo na tekme :) ...ako volish klub ako sebe smatrash navijachem..gledash i pratish svoj klub bilo kog dana i po bilo kakvom vremenu...
"Mladiću, smatrajte se opsovanim..."

User avatar
Eric Cartman
exbanovani starmali Raja
Posts: 5183
Joined: Wed Mar 08, 2006 10:37 am
Location: Beograd
Contact:

Re: Vesti sa tribina...

Post by Eric Cartman »

Volim, gledam i pratim svoj klub gde god da igra, pa na Veliku subotu ne bih dosao na tekmu.

Ali s druge strane normalno je cuti takvu pricu od nekoga kome su 1. maj i 29. novembar bili "crvena slova".
Χριστός Ανέστη εκ νεκρών

User avatar
ChiliBG
novajlija
novajlija
Posts: 32
Joined: Sun Oct 26, 2008 9:34 pm
Location: Bg011
Contact:

Re: Vesti sa tribina...

Post by ChiliBG »

Ja sam ultras, ali pre svega pravoslavni vernik. I vera u Boga mi ne dozvoljava da se veselim, ludujem, na ovaj datum! Toliko od mene, a za ostale, to je ipak stvar licnog odabira.
A ti Black Blok, nemoj da seres puno, i pokazi malo postovanja prema nasoj veri. Mozda si ateista, ali nije lepo tako pricati pred ljudima koji su vernici!

A ti bi mladicu trebao da pokazes vise postovanja prema ljudima koji su na Omladinskom stadionu duze nego sto ti verovatno imas godina! ...Administracija ... i ubuduce bez vredjanja!
Image

User avatar
John Matuszak
Bopac...uuuuuuuuuuu...
Posts: 921
Joined: Thu Sep 01, 2005 10:06 pm

Re: Vesti sa tribina...

Post by John Matuszak »

Chilibg,da li si nekad pio,karao,duvao na neko crveno slovo ili nedeljom...?..jel si postio ceo ovaj uskrsnjsi post,pripremao se za sveto pricesce..?....ako se drzis i ponasas hiscanski svo ovo vreme,stvarno ti svaka cast,radujeme to....ali ukoliko se ti prvi ne drzis,nekih hriscanskih nacela uopste,mojne da trujes kako i sta treba,i gde treba....svako nek radi sta hoce,uostalom ta sloboda nam je i od Boga data....

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Re: Vesti sa tribina...

Post by Garfield »

CEV preti Iraklisu zbog navijaca

Navijaci su bili najzapazeniji na tribinama “O2 Arene” u Pragu.Ne samo zbog freneticnog bodrenja svojih ljubimaca,vec I zbog incidenta uoci pocetka finalnog duela protiv Trentina.
Tada je doslo do sukoba najvatrenijih pristalica solunskog tima sa obezbedjenjem u dvorani,a vrlo brzo su stvari smirili ceski specijalci,koji su sigurno bili “u treningu”,s obzirom da je u isto vreme u Pragu odrzan samit EU-SAD,uz ucesce novog americkog predsednika Baraka Obame.

Evropska odbojkaska konfederacija(CEV) je najavila ostre kazne za Iraklis,a za sada nije poznato hoce li one biti samo finansijske ili ce Iraklis igrati neki od meceva u narednoj sezoni pred praznim tribinama.

Ovo je klubu iz Soluna drugi ozbiljan prestup u kratkom period.Naime,u revansu cetvrtfinala protiv Fridrihshafena navijaci Iraklisa su takodje imali svoj sou,a Nemci su cak zahtevali da CEV izbaci Grke iz Lige sampiona.
31300

User avatar
ChiliBG
novajlija
novajlija
Posts: 32
Joined: Sun Oct 26, 2008 9:34 pm
Location: Bg011
Contact:

Re: Vesti sa tribina...

Post by ChiliBG »

Kao sto sam rekao, sve je stvar licnog odabira, ja sam samo iskazao svoje misljenje...
A sto se vas tice, slobodno, radite sta mislite da je dobro.
Image

User avatar
Eric Cartman
exbanovani starmali Raja
Posts: 5183
Joined: Wed Mar 08, 2006 10:37 am
Location: Beograd
Contact:

Re: Vesti sa tribina...

Post by Eric Cartman »

Chili BG, nemas razloga da osecas da si zbog stava koji zauzimas u podredjenom polozaju.

Off. Je l' se znamo s nekog drugog foruma?
Χριστός Ανέστη εκ νεκρών

User avatar
BG Gambo
alkoholni obrok
Posts: 3774
Joined: Sat Oct 01, 2005 9:42 pm
Location: small part of Belgrade
Contact:

Re: Vesti sa tribina...

Post by BG Gambo »

Ugašen požar u Humskoj, hapšenje huligana
Sreda, 8. april 2009.

Požar koji su na severnoj tribini stadiona FK Partizan izazvali navijači Crvene zvezde ugašen je, javio je izveštač MONDA iz Humske.

Frustrirani posle poraza Zvezde u 136. derbiju (0:2), čime je Partizan ne samo srušio neugodnu tradiciju, nego po svemu sudeći "overio" novu titulu prvaka Srbije, najvatrenije pristalice Zvezde zapalili su, na nekoliko mesta na tribini, plastične stolice.

Požar se u jednom trenutku proširio i na prostorije Košarkaškog kluba Partizan, čije je sedište takođe u sportskom objektu u Humskoj.

Ministarstvo unutrašnjih poslova saopštilo je da je posle incidenata koji su se dogodili pre, tokom i posle fudbalske utakmice Partizan-Crvena zvezda, privedena 51 osoba.

U saopštenju je navodeno da su privedeni zbog narušavanja javnog reda i mira, napada na službeno lice, kao i zbog paljenja stolica na stadionu.

Posle utvrđivanja njihove prekršajne ili krivične odgovornosti, prema njima će se primeniti sve zakonske mere, navedeno je u saopštenju.
Potrcao je u susret tramvaju. Tramvaj ga nije prepoznao.

http://www.slobodanavijacima.com/wp-con ... 511872.jpg

User avatar
Tar-Andukal
Van Nistelroj
Posts: 2315
Joined: Mon Oct 17, 2005 4:38 pm
Location: Belgrade
Contact:

Re: Vesti sa tribina...

Post by Tar-Andukal »

10. april 2009. | Izvor: B92, Beta
Zabrana okupljanja navijača u NS

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... _id=354916
Naš je samo jedan grad, zove se Beograd,
Mi smo deca njegova, on je naša svetinja.

User avatar
BG Gambo
alkoholni obrok
Posts: 3774
Joined: Sat Oct 01, 2005 9:42 pm
Location: small part of Belgrade
Contact:

Re: Vesti sa tribina...

Post by BG Gambo »

sta je sledece nema navijanja na tekmi zbog mogucnosti vredjanja?!!!!!!!!!!!!
Idioti
Potrcao je u susret tramvaju. Tramvaj ga nije prepoznao.

http://www.slobodanavijacima.com/wp-con ... 511872.jpg

User avatar
Плава Крв
junior
junior
Posts: 154
Joined: Sun Mar 01, 2009 1:05 pm
Location: ВЦ

Re: Vesti sa tribina...

Post by Плава Крв »

Образ Београда, наше престонице, има да буде светао. Војници! Јунаци! Врховна команда избрисала је наш пук из свог бројног стања. Наш пук је жртвован за част Отаџбине и Београда. Ви немате више да бринете за ваше животе, који више не постоје.
Зато напред, у славу! Живео краљ, живео Београд!

Post Reply