Vesti sa tribina...

Sve o grupi...
User avatar
forum_admin
OFKovac
OFKovac
Posts: 2114
Joined: Tue Aug 30, 2005 4:36 pm

Post by forum_admin »

kasha casuals wrote:
forum_admin wrote:Pa...molim za repliku...

Osim te, vidjeno je jos nepar parola i sve su bile u slicnom prozivackom fazonu...mada se meni ova "kako ocenjujete..." ne svidja ni malo...ne kapiram zasto su se svi izlozili da je do jaja fora, jer ne shvatam na sta se aludira : na tupave cigane, na cigane kao takve ili nesto drugo...ako neko moze da mi pojasni ko misli da je dobra fora - ja ne kapiram...
Ti si posebna prica!

Izvestaj cu dati sutra! 8)
Ma pusti to sto sam ja posebna prica, nego ako vec jesam - ZASTO je parola dobra ????

User avatar
zmajevi karaburma
senior
senior
Posts: 728
Joined: Wed Sep 07, 2005 1:28 pm

Post by zmajevi karaburma »

Posle pada u stanicu 2 zmaja, na nasem stadionu je posle utakmice sa Zemunom odrzano sudjenje M... Bombasu na pravdi Boga! Kazna je bila kakva i dolikuje jednom takvom coveku :roll:
Paranormal Division VFC
Sezione Karaburma

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

Znachi Mica se nije opametio...Kashovche nisi ga onda dobro vaspitao...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

forum_admin wrote:
kasha casuals wrote:
forum_admin wrote:Pa...molim za repliku...

Osim te, vidjeno je jos nepar parola i sve su bile u slicnom prozivackom fazonu...mada se meni ova "kako ocenjujete..." ne svidja ni malo...ne kapiram zasto su se svi izlozili da je do jaja fora, jer ne shvatam na sta se aludira : na tupave cigane, na cigane kao takve ili nesto drugo...ako neko moze da mi pojasni ko misli da je dobra fora - ja ne kapiram...
Ti si posebna prica!

Izvestaj cu dati sutra! 8)
Ma pusti to sto sam ja posebna prica, nego ako vec jesam - ZASTO je parola dobra ????
Jel si gledao klip sa istoimenim naslovom...ako nisi onda mi je jasno da ti fora nije neshto...ali ako si gledao onda... :shock:
lika je angazovao Beotel kasnije za reklamu...zaradio pare josh...
inache ostale parole su mi loshe, previshe pljuvachke za moj ukus ali uvek je pozitiva bilo sta protiv crveno-crno-belog shljama...
Inache sve pohvale za izdanja Firme,Varvara i Invalida...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
forum_admin
OFKovac
OFKovac
Posts: 2114
Joined: Tue Aug 30, 2005 4:36 pm

Post by forum_admin »

Pa gledao sam klip mali milion puta i to je upravo ono zbog cega se pitam kako je u kontekstu tekme bilo tako do jaja...

Znam za gancija i za reklamu i za price da je trebao da otvara Exit ove godine...ma sve..i upravo mi je, ponavljam, nejasno zasto je to tako dobra fora...

Nema veze - da ne duzimo, ukusi su razliciti, meni se ne svidja TA fora slanine i to je to...idemo dalje sa :

VESTIMA...

kasha casuals

Post by kasha casuals »

Kao sto sam i obecao...

Ovako sam ja video tekmu u NS-u...

*na ovoj slici se vidi kako je par firmovaca napalo neke cigane pre tekme odmah ispred zapadne tribine

http://img426.imageshack.us/img426/9606 ... cz35wb.jpg

inace firma umesto da napada cigane kojih je bilo nikad manje u NS-u pribegla je taktici da "brani" tribinu ukoliko cigani pokusaju da udju na kvar!

*parola - Pod imenom vaseg grba stradalo je na hiljade SRBA!

http://img284.imageshack.us/img284/2765 ... cz19xa.jpg

*i na kraju bakljada...


http://img19.imageshack.us/img19/4947/0 ... cz22ys.jpg


Sto se tice onoga zasto se nekome svidja ili ne svidja parola "Sta mislite o higijeni u gradu?", mislim da to uopste ne treba da bude tema ovog topic i da toj raspravi nije mesto ovde!
Svako od nas ima svoje misljenje a moje je da za cigane ima materijala koliko hoces a pravi primer je i ta parola.
Inace, na parolu Delije su odgovorile sa pesmom "A vi kako te?".

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

Image

navala cigana na romu...ima tu neke simbolike... :wink:
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Richard III
sasvim,potpuno sasvim najbolji dasa...
Posts: 1162
Joined: Sun Sep 18, 2005 1:22 pm

Post by Richard III »

ispadam glup sam sebi sto plasticno objasnjavam ovakve stvari,ali valjda je fora sa tim "kako ocenjujete higijenu u gradu" samo u tome sto se to pitanje postavlja ciganinu....znaci cigansko pitanje,pitanje za cigane...kapiras sad forum_admine....admine....

User avatar
forum_admin
OFKovac
OFKovac
Posts: 2114
Joined: Tue Aug 30, 2005 4:36 pm

Post by forum_admin »

Richard III wrote:ispadam glup sam sebi sto plasticno objasnjavam ovakve stvari,ali valjda je fora sa tim "kako ocenjujete higijenu u gradu" samo u tome sto se to pitanje postavlja ciganinu....znaci cigansko pitanje,pitanje za cigane...kapiras sad forum_admine....admine....
Kapiram ja vise nego dobro, nego sam rekao da je GLUPAVA, bar po meni...ali zavsili smo to jos juce...

User avatar
Richard III
sasvim,potpuno sasvim najbolji dasa...
Posts: 1162
Joined: Sun Sep 18, 2005 1:22 pm

Post by Richard III »

ma odlicna je fora...nego si ti izgubio smisao za humor...jbg razumem te zena,deca.... :wink:

kasha casuals

Post by kasha casuals »

A evo i nekih fotki sa proslog kola! Ekskluziva!

Image
Image
Image

Moze da prica ko sta hoce ali ovoliki broj Varvara u BP je za respekt!

kasha casuals

Post by kasha casuals »

ovo je skinuto sa foruma ULFE ali je jako zanimljivo!

Manifest AS Roma ULTRAS:
Vreme je da svi fanovi fudbala shvate sta se desava izmedju UEFA, FIFA i televizijskih kompanija, zajedno sa nacionalnim ligama.
Namera celnih ljudi evropskog fudbala je da stvore evropski sampionat u kome bi ucestvovali vodeci klubovi iz svake drzave.
Ocigledno manji klubovi bi bili unisteni, ne bi imali dovoljnu gledanost sto putem TV sto na samim stadionima.
Ovo bi im donelo ogromnu dobit zahvaljujuci TV pravima i rasprodatim stadionima.
Ocigledno je da se vodi borba za pridobijanje TV auditorijuma (vecim delom) koji je u porastu, i publike na stadionu (manjim delom) koja ce ili nestati ili ce biti oblikovana po zelji celnih ljudi evropske kuce fudbala.
Za nekoliko godina fudbalski tereni ce biti prekriveni sponzorima, bice zabranjeno kacenje zastava na ograde zato sto ce prekriti raklame (pogledajte novi stadon fudbalskog kluba Ajax). Trudice se da nateraju fanove da izbegavaju velike zastave, baklje itd. Bice podpomognuti medijima, koji prave rubrike o najglupljim stvarima koje se desavaju medju navijacima. A onda za nekoliko godina dresovi nasih timova (da, dresovi, poslednja stvar koja nam je ostala) ce biti ispunjeni sponzorima, kao bolidi F1.
Buducnost je odredjena: ona pripada umerenim navijacima.
Vise nema mesta za ultrase.
UEFA direktori su rekli da navijaci moraju sedeti.
Ne zele navijace koji su aktivni za vreme utakmice, takvo sudelovanje mozete naci u pozoristima i bioskopima.
Ovi ljudi ne shvataju da su nasi klubovi za nas vera, da su njihovi simboli istetovirani na nasim rukama, a dresovi (za ljude kao mi) predstavljaju nase gradove.
Navijacke grupe sirom sveta moraju se ujediniti (samo ovaj put) i glasno protestvovati protiv fabrike fudbala.

MANIFEST

Pravi navijaci bi zeleli ova pravila u fudbalu:
1. Kupovina i prodaja igraca se moze vrsiti pre pocetka sezone, nikako u toku sampionata.
2. Slobodu da se iskaze radost nakon postignutog gola,posto je moguce nadoknaditi izgubljeno vreme.
3. Sve utakmice u ligi se moraju odigravati u isti dan i u isto vreme.
4. Ogranicenje broja stranaca u klubovima, zato sto zauzimaju mesto mladim fudbalerima tih nacija.
5. Igrac koji potpise ugovor sa klubom a u medjuvremenu dobije bolju ponudu od drugog kluba mora sacekati godinu dana pa tek onda preci u taj klub.
6. Onemoguciti da jedan covek bude vlasnik ili vlasnik veceg dijela akcija u dva kluba (kao Sensi: Predsjednik Rome ali i Palerma)
7. Vratiti stari Kup Sampiona. Apsurdno je da tim koji nikada nije osvoji sampionat (kao Parma u Italiji) osvoji Ligu Sampiona.
8. Brojevi na dresovima od 1 do 11
9. Zabraniti klubovima da karte za gostujuce utakmice daju turistickim agencijama.
10. Zadrzati svake godine tradicionalne dresove
11. Bez imena igraca na dresovima


Ultras grupe ili pojedinac koji se tako osjeca bi trebao:

1. Da odbija svaki kontakt ili pomoc od strane kluba
2. Da odbija svaku "pomoc" od strane policije: policija je tu da kontrolise, ne da pomaze.
3. U okviru jedne navijacke grupe treba biti vise zasebnih.
4. Odlaske na gostovanja treba raditi u svojoj reziji.
5. U kordinaciji sa ultrasima drugih timova glasno protestvovati ?to damage TV product ?
6. Krsiti svaka ogranicenja donesena od predpostavljenih: npr. Ako kazu: "zabranjeno vam je da idete na gostovanja", ultrasi bi trebali na ista da idu pa makar se smestili u sred protivnickih navijaca, kao osamdesetih.

Svako bi trebao da ima svoje misljenje o ovome to je ono sto nas cini Ultrasima!

User avatar
Richard III
sasvim,potpuno sasvim najbolji dasa...
Posts: 1162
Joined: Sun Sep 18, 2005 1:22 pm

Post by Richard III »

ovo je sve istina,samo mi smo jos daleko od evrope i evropskih tripova...a ovo za ultras fazon je u redu u italiji a kod nas takodje jos uvek ne primenjivo u potpunosti...

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

romi iz Rima ne dolaze danas u BG...trebalo je da ih dodje 200 ali kao i ostali italijanski navijachi zaobishli su Beograd...jedini su doshli navijachi Kjeva...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
BadMan
lošica
Posts: 1042
Joined: Fri Sep 02, 2005 9:04 am
Location: Belgrade
Contact:

Post by BadMan »

Pa kad su cigani. :lol:

Post Reply