Politika na tribinama

Sve o grupi...
User avatar
pinoce
Direktor
Posts: 570
Joined: Thu Jun 28, 2007 6:26 pm
Location: politicki azilant u dijaspori....

gj

Post by pinoce »

SAMO KRALJ I NISTA DRUGO!!!!!!!!!!!!!!S'VEROM U BOGA ZA KRALJ I OTADzBINU
UPRAVA NAPOLJE!!!!!!!!!!

User avatar
Black Bloc
zaista me boli kurac...
Posts: 2885
Joined: Thu Jun 14, 2007 11:59 pm
Location: Daleko od alkohola u zagrljaju karaktera

Post by Black Bloc »

Vidi ovog ^^^ :roll:

Monarhija,bila parlamentarna ili apsolutna, kao drzavno uredjenje je davno prevazidjeno sine...Ako ti se zivi na selu, da se budis u 3, da ores od jutra do mraka, da nemas struje ni vode nego se banjas kada naletis na potok (ako ga ima u tvojoj okolini), da jedes prakticno - NISTA, jer sve sto napravis das tom tvom jebenom KRALJU u porez varijanti, dok on i njegova ekipa ceskaju jajca i smeju se tvojoj bedi - eto ti i Kralja i Kraljice, i prestolonaslednika i barona i knezeva i pun-kurac-vlastele i svestenika....

Ni u jednom drzavnom uredjenju nije nista drugacije, ali barem mozemo da mastamo o nekim levim/desnim utopijama...
His Excellency President for Life, Field Marshal Al Hadji Doctor Idi Amin, VC, DSO, MC, Lord of All the Beasts of the Earth and Fishes of the Sea, and Conqueror of the British Empire in Africa in General and Uganda in Particular !

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

Black Bloc wrote:Vidi ovog ^^^ :roll:

Monarhija,bila parlamentarna ili apsolutna, kao drzavno uredjenje je davno prevazidjeno sine...Ako ti se zivi na selu, da se budis u 3, da ores od jutra do mraka, da nemas struje ni vode nego se banjas kada naletis na potok (ako ga ima u tvojoj okolini), da jedes prakticno - NISTA, jer sve sto napravis das tom tvom jebenom KRALJU u porez varijanti, dok on i njegova ekipa ceskaju jajca i smeju se tvojoj bedi - eto ti i Kralja i Kraljice, i prestolonaslednika i barona i knezeva i pun-kurac-vlastele i svestenika....

Ni u jednom drzavnom uredjenju nije nista drugacije, ali barem mozemo da mastamo o nekim levim/desnim utopijama...
Da, svedjani su ultra seljacine! :shock:

User avatar
pinoce
Direktor
Posts: 570
Joined: Thu Jun 28, 2007 6:26 pm
Location: politicki azilant u dijaspori....

Post by pinoce »

to sto ti pricas o kraljevini podseca me na reci komnista!!!!! :twisted: :evil: :twisted:
UPRAVA NAPOLJE!!!!!!!!!!

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

Black Bloc je stari komunista koji se borio protiv socijalista! :lol:

User avatar
Black Bloc
zaista me boli kurac...
Posts: 2885
Joined: Thu Jun 14, 2007 11:59 pm
Location: Daleko od alkohola u zagrljaju karaktera

Post by Black Bloc »

...Slobodane, Slobodane, TI SI KOMUNISTA...volimo te, volimo te - K'O ISUSA HRISTA...

Kada me ne bude mrzelo, obrazlozicu temu...pa replicirajte posle do prekosutra...
His Excellency President for Life, Field Marshal Al Hadji Doctor Idi Amin, VC, DSO, MC, Lord of All the Beasts of the Earth and Fishes of the Sea, and Conqueror of the British Empire in Africa in General and Uganda in Particular !

User avatar
pistol
junior
junior
Posts: 182
Joined: Thu Apr 27, 2006 8:14 pm
Location: novi beograd

Post by pistol »

pinoce wrote:to sto ti pricas o kraljevini podseca me na reci komnista!!!!! :twisted: :evil: :twisted:
Nije on komunista,nego ANARHISTA!To sam zakljucio po njegovom nick-u-BLACK BLOCK(koja je anarhisticka organizacija).E sad,po nekim politikoloskim merilima i analizama anarhisti spadaju u levicare,militantne antifasiste,ali daleko od toga da se 100% slazu sa komunistima.Anarhisti su za ukidanje drzave ka stvaranju besklasnog drustva i socijalne jednakosti,a komunisti za odumiranje drzave postepeno.Ali sama njegova pojava me iznenedila,posto nisam znao da imamo i anarhiste na tribini... :D Ja recimo znam da imamo desnicare i apoliliticne koji cine vecinu,ali anarhiste... :?: :?
a sto se tebe pinoce tice,po tvom nick-u bih zakljucio da si ultra-desnicar,jer jebiga nisam toliko neobrazovan da ne znam ko je bio pinoce... :D
Svakoga dana u svakom pogledu sve vise napredujem!

User avatar
Eric Cartman
exbanovani starmali Raja
Posts: 5183
Joined: Wed Mar 08, 2006 10:37 am
Location: Beograd
Contact:

Post by Eric Cartman »

Pistole,
Black Bloc je jedan dugogodisnji posetilac tribine,a ne bih rekao da je anarhista :D
I da, kao sto vidis nije Block, nego Bloc :)
Takodje Pinoce nije uzeo nick po politickom opredeljenju, a baja nije ultra-desnicar, nego monarhista, kao sto si mogao da vidis iz njegovih postova.

Nego, imam ja tebe nesto da pitam, jesi li bio na Vracaru? Primetili smo izvesnog lika, za kojeg smo pomislili da si ti, pa zvali "Pistole, Pistole!" :D, a baja nas kao nije cuo...mozda i nisi bio ti...ko zna. Mozes i na PM da odgovoris.
Χριστός Ανέστη εκ νεκρών

User avatar
Electric Blue
Siledzija Sebes
Posts: 3579
Joined: Wed Aug 31, 2005 11:21 pm

Post by Electric Blue »

Electric Blue wrote:Ja sam trockisticki anarhista!!!
A hocu da budem bogati trockisticki anarhista!!!
A Pinoce je onaj lik sto ga pominje Tasko Nacic u boljem zivotu....
ImageImageImageImage

User avatar
Eric Cartman
exbanovani starmali Raja
Posts: 5183
Joined: Wed Mar 08, 2006 10:37 am
Location: Beograd
Contact:

Post by Eric Cartman »

Electric Blue wrote:
Electric Blue wrote:Ja sam trockisticki anarhista!!!
A hocu da budem bogati trockisticki anarhista!!!
A Pinoce je onaj lik sto ga pominje Tasko Nacic u boljem zivotu....
Da, i onaj Ciganovic sto zmirka, ne mogu da se setim kako se zove glumac.
Χριστός Ανέστη εκ νεκρών

User avatar
pistol
junior
junior
Posts: 182
Joined: Thu Apr 27, 2006 8:14 pm
Location: novi beograd

Post by pistol »

Eric Cartman wrote:Pistole,
Black Bloc je jedan dugogodisnji posetilac tribine,a ne bih rekao da je anarhista :D
I da, kao sto vidis nije Block, nego Bloc :)
Takodje Pinoce nije uzeo nick po politickom opredeljenju, a baja nije ultra-desnicar, nego monarhista, kao sto si mogao da vidis iz njegovih postova.

Nego, imam ja tebe nesto da pitam, jesi li bio na Vracaru? Primetili smo izvesnog lika, za kojeg smo pomislili da si ti, pa zvali "Pistole, Pistole!" :D, a baja nas kao nije cuo...mozda i nisi bio ti...ko zna. Mozes i na PM da odgovoris.
Monarhija,bila parlamentarna ili apsolutna, kao drzavno uredjenje je davno prevazidjeno sine...Ako ti se zivi na selu, da se budis u 3, da ores od jutra do mraka, da nemas struje ni vode nego se banjas kada naletis na potok (ako ga ima u tvojoj okolini), da jedes prakticno - NISTA, jer sve sto napravis das tom tvom jebenom KRALJU u porez varijanti, dok on i njegova ekipa ceskaju jajca i smeju se tvojoj bedi - eto ti i Kralja i Kraljice, i prestolonaslednika i barona i knezeva i pun-kurac-vlastele i svestenika....
ako je on posle ovakovog posta monarhista...
:roll:

E da nisam bio na Vracaru,tada sam bio na moru. :lol: Mada mi je jasno zasto hoces da saznas ko sam.Zelis da siris poznanstva sa ljudima drugog politickog opredeljenja... :lol:
Svakoga dana u svakom pogledu sve vise napredujem!

User avatar
Eric Cartman
exbanovani starmali Raja
Posts: 5183
Joined: Wed Mar 08, 2006 10:37 am
Location: Beograd
Contact:

Post by Eric Cartman »

pistol wrote:ako je on posle ovakovog posta monarhista...
:roll:


Nisam rekao da je Black Bloc monarhista, nego Pinoce, citaj malo pazljivije :wink:
pistol wrote:E da nisam bio na Vracaru,tada sam bio na moru. :lol: Mada mi je jasno zasto hoces da saznas ko sam.Zelis da siris poznanstva sa ljudima drugog politickog opredeljenja... :lol:
Uopste nije taj fazon, nego iskreno ja sumnjam da ti dolazis na utakmice, jer da si sharp, verovatno bi se izdvajao iz gomile. Sto se mene tice, a i bilo koga iz Unije dobrodosao je svako bez obzira na politicko opredeljenje.

BTW ja sam apolitican :wink: :P
Χριστός Ανέστη εκ νεκρών

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

:D aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sada si jos i apolitican postao...banditu jedan...tacno sam znao razvoj situacije raje sa svojih 15-16 i Rajka sa svojih 20-ak... :wink: tada sam ti to pricao a ti si drzao govore u fazonu neeeeeeeeeeeema saaaaanseeeeeeeeeeeeee...
a Black Bloc verovatno i jeste anarhista... :wink: GBH casuals...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Eric Cartman
exbanovani starmali Raja
Posts: 5183
Joined: Wed Mar 08, 2006 10:37 am
Location: Beograd
Contact:

Post by Eric Cartman »

To je samo deo moje tranizicije ka levici, uskoro dolazim na tribinu sa istetoviranom petokrakom na celu :)
Χριστός Ανέστη εκ νεκρών

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

e neces moci... :)
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Post Reply