Politika na tribinama

Sve o grupi...
User avatar
Richard III
sasvim,potpuno sasvim najbolji dasa...
Posts: 1162
Joined: Sun Sep 18, 2005 1:22 pm

Post by Richard III »

...kako ne mora...dodju ti u goste a ti udaris po zakolji muslimana i sl...

User avatar
11
atleticar
Posts: 163
Joined: Tue Sep 13, 2005 4:10 pm

Post by 11 »

Richard III wrote:...kako ne mora...dodju ti u goste a ti udaris po zakolji muslimana i sl...
Slazem se! Isto tako se zaboravlja da mnogo ljudi ima poreklo ili/i porodice u bivsim republikama!

User avatar
Richard III
sasvim,potpuno sasvim najbolji dasa...
Posts: 1162
Joined: Sun Sep 18, 2005 1:22 pm

Post by Richard III »

Ja prvi...ali ostavimo to po strani...ipak smo mi Srpska grupa...ne treba mesati nacionalizam(ljubav prema svojoj zemlji) i sovinizam(mrznja prema svim ostalim zemljama)

kasha casuals

Post by kasha casuals »

Ja na sebe gledam kao navijaca a ne nekog hejtera koji mrzi sve okolo.
Naravno da ja ,kao i svako drugi, imam svoj politicki stav ali ga ne pokazujem na tribini!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

politicari virusi...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
forum_admin
OFKovac
OFKovac
Posts: 2114
Joined: Tue Aug 30, 2005 4:36 pm

Post by forum_admin »

NE skrecite sa TEME

User avatar
Richard III
sasvim,potpuno sasvim najbolji dasa...
Posts: 1162
Joined: Sun Sep 18, 2005 1:22 pm

Post by Richard III »

mozda smo sve ovo trebali da pisemo u sastanku...

User avatar
forum_admin
OFKovac
OFKovac
Posts: 2114
Joined: Tue Aug 30, 2005 4:36 pm

Post by forum_admin »

NE...smatram da ne...nasa misljenja o odredjenim stvarima koja se ticu svakodnevice uopste smatram da nema potrebe da krijemo ili sami za sebe da cuvamo...nije egzibicionizam nego cista diskusija...koja bi trebala da bude malo ozbiljnija od JA SAM-TI SI-ONI SU...itd...

User avatar
Richard III
sasvim,potpuno sasvim najbolji dasa...
Posts: 1162
Joined: Sun Sep 18, 2005 1:22 pm

Post by Richard III »

...ajde onda konkretno kazi sta mislis ti...koji su tvoji stavovi i tako to...sta si uopste hteo sa ovim topikom...

User avatar
forum_admin
OFKovac
OFKovac
Posts: 2114
Joined: Tue Aug 30, 2005 4:36 pm

Post by forum_admin »

reci ci ti sutra...sada mi se spava

User avatar
celtic
...chuvam notj od budnih...
Posts: 2937
Joined: Wed Aug 31, 2005 10:32 pm
Location: tamo gde je hladno

Post by celtic »

Kritikovanje vlasti , njen rad(nerad), kriminalce u foteljama, korupciju i josh mnogo toga ne znachi da morash da se politichki izjasnish ... svaki iole normalan chovek tje to uraditi bez da stane iza neke politichke stranke
Kao shto vec recheno , pripojiti grupu ili samo parolama i uzvicima stati iza neke politichke ideje odbija ljude sa tribine ..Dzoni Shtulitj je pre 10ak godina rekao "Samo se idiot u danashnje vreme ne bavi politikom" ali ja mislim da to treba da ostane van stadiona...staviti transparent o Kosovu npr, ne znachi da si stao iza neke partije a jasno se iznosi mishljenje svih to je samo jedan primer....
sredinom 90ih su bile aktuelne "shetnje" na kojima sam bio samo 1om i video sam da nema leba od toga...ljudi koji su ishli svaki dan priznali su da su ispali glupi i iskorishtjeni otishli jedni doshli drugi a opet isto

Na stadion treba ici samo zbog kluba za koji navijash (zivish) treba da ostanemo "plavo orjentisani" za OFKU i Uniju a politiku ostaviti iza kapije stadiona
"Mladiću, smatrajte se opsovanim..."

User avatar
Electric Blue
Siledzija Sebes
Posts: 3579
Joined: Wed Aug 31, 2005 11:21 pm

Post by Electric Blue »

Ha ,ha...ma popijte nesto i smirite se...ovde Vam ne moze biti loshe...
ImageImageImageImage

User avatar
SpongeBob schwammkopf
piće
Posts: 2004
Joined: Fri Sep 02, 2005 3:00 pm

Post by SpongeBob schwammkopf »

Electric Blue wrote:Ha ,ha...ma popijte nesto i smirite se...ovde Vam ne moze biti loshe...
e sa tobom necu, mnogo si bre stetan za okolinu! :wink:
Image

User avatar
celtic
...chuvam notj od budnih...
Posts: 2937
Joined: Wed Aug 31, 2005 10:32 pm
Location: tamo gde je hladno

Post by celtic »

Richard III wrote:...ajde onda konkretno kazi sta mislis ti...koji su tvoji stavovi i tako to...sta si uopste hteo sa ovim topikom...
Kad sam video ovo pitanje upuceno adminu , skontao sam da me politika
ne dotiche ama ni za milimetar...Mozda bi imao drugachiji stav da sam tamo
, ko zna ....u vreme tjopavog koga sad svi psuju nisi imao prava da se politichki exponirash ali smo ruku na srce imali sve , pochev od pasosha koji je vredeo neshto , preko kinte koju je on nekako nabavljao..(krediti , pozajmice)..imali smo posao ,,nije bilo ovoliko kriminala...ali daleko od toga da sam titoista ili komunista .... u to vreme su stadioni bili puni ..ishlo se na gostovanja "preko" ..sad ja sa tim mishljenjem treba da objasnim danashnjoj omladini da je tad bilo bolje...ista ta omladina je nadojena nacionalizmom i shovinizmom koju shire politichari ...voleti svoju zemlju i svoj narod danas znachi mrzeti sve ostale ...a postavimo pitanje "zashto?" takodje biti pristalica jedne partije znachi ne podnositi pristalice drugih partija ...
Svaka partija ima svoj program kad se prochita mora da se kaze to je to ali sami oni se toga ne pridrzavaju niti ishta rade od toga shto su stavili samo na papir da privuku masu...i sad ja treba da stanem iza neke od tih partija i da stojim iza transparenta koji na neki nachin podrzava tu partiju
nema sile ...jer je njima svima samo jedno u glavi ..da dodju do fotelja radi lichne koristi a ne da se pomogne narodu...treba iskoreniti bilo kakav vid kriminala ali kako??? kad su ti isti kriminalci na vlasti ili uz vlast

Mozda treba da se malo objasni pitanje politike na tribinama ...shta se smatra za "politka na tribinama" iznoshenje politichkog stava navijechke grupe ne znachi da tje se brojnost te grupe povetjati vec naprotiv ...ostati ista ili se smanjiti ..da li pokazivanjem politichkog opredeljenja znachi da se time pokazuje ljubav prema klubu koji treba da bude jedini razlog dolaska na stadion....ma bre politika je ku.va ...a da nema te ku.ve mozda bi zivot bio monoton : )))))

PS
podgrupa moze da se politichki izjasni ali ne da to dovede do nekog konflikta sa ostatkom grupe npr..."skinsi" "" sloboisti" ..ljolj...tachno pokazuje opredeljenje tih grupa ali i oni imaju neshto zajednichko ..ljubav prema klubu za koji navijaju.....al sam se raskenjao a mogao bi ovako do prekosutra da pishem ....
"Mladiću, smatrajte se opsovanim..."

User avatar
BSK 1911
Sinovac
Posts: 1919
Joined: Fri Sep 02, 2005 10:55 am
Location: Beogradski hram fudbala

Post by BSK 1911 »

Samo napred :wink:

Post Reply