Cave undurske....

Sve o grupi...
User avatar
White boy
senior
senior
Posts: 629
Joined: Mon Oct 22, 2007 12:20 am

Post by White boy »

Booze Brothers wrote:SAMOUBISTVO POLICAJCA U SUBOTICI

U prostorijama Prve policijske ispostave u Subotici, juče u 6.45 časova policijski službenik D. R. (28) iz Subotice izvršio je samoubistvo.
U saopštenju MUP-a Subotica stoji da je D. R. iz službenog pištolja ispalio jedan hitac sebi u glavu, usled čega je preminuo na licu mesta. Uviđaj je izvršio istražni sudija Okružnog suda u Subotici.
To mora da je onaj pandur iz Subotice shto nam nije dao da unesemo onu irsku zastavu koju smo zaboravili u autobusu kad smo igrali protiv spartaka 1998 hahahahahaha sad se chovek toga setio i ubio se hahaha

Usput ta utakmica je bila jedna od jachih koje sam gledao.Koliko je beshe bilo 3:4 ili tako neshto.Secam se da su dva lika iz Subotice izletela na teren sa njihove tribine i krenula da trche da bi ih panduri navatali za 28 sekundi (lol) i odvalili od batina

Ko se seca toga?Chekali smo posle tekme u busu da nam vrate drugare koji su bili kod njih u stanici zbog sranja na tribini koje je pochelo bash zbog te Irske zastave :D
Smrt sektama !!!

User avatar
Doktor Gonzo
jooo instruktore
Posts: 1616
Joined: Wed Aug 30, 2006 2:58 pm
Location: na Beogradskom asfaltu gde legende nastaju...
Contact:

Post by Doktor Gonzo »

Image
"Веруј ми, ми П******и смо страшно пргави!"

User avatar
White boy
senior
senior
Posts: 629
Joined: Mon Oct 22, 2007 12:20 am

Post by White boy »

hahahahahahaha :D Jochic olosh :evil:
Smrt sektama !!!

User avatar
Tar-Andukal
Van Nistelroj
Posts: 2315
Joined: Mon Oct 17, 2005 4:38 pm
Location: Belgrade
Contact:

Post by Tar-Andukal »

MUP snima dve utakmice MSL-a

Ministarstvo unutrašnjih poslova (MUP) će u sredu, povodom održavanja dve fudbalske utakmice Meridijan super lige Srbije, snimati i fotografisati učesnike tih sportskih manifestacija, saopštio je MUP.Na stadionu FK Partizan u 16,30 časova igraju Partizan i Borac iz Čačka, a u 13,30 časova, na stadionu OFK Beograda igraju taj klub i Hajduk iz Kule.

U skladu sa Zakonom o policiji Republike Srbije, policijski službenici MUP-a snimaće video kamerama i fotografisati učesnike ovih dogadaja, jer postoji opasnost da prilikom održavanja javnih skupova moze doći do ugrožavanja života i zdravlja ljudi ili imovine, objašnjava se u saopštenju.
Naš je samo jedan grad, zove se Beograd,
Mi smo deca njegova, on je naša svetinja.

User avatar
celtic
...chuvam notj od budnih...
Posts: 2937
Joined: Wed Aug 31, 2005 10:32 pm
Location: tamo gde je hladno

Post by celtic »

Tar-Andukal wrote:MUP snima dve utakmice MSL-a

Ministarstvo unutrašnjih poslova (MUP) će u sredu, povodom održavanja dve fudbalske utakmice Meridijan super lige Srbije, snimati i fotografisati učesnike tih sportskih manifestacija, saopštio je MUP.Na stadionu FK Partizan u 16,30 časova igraju Partizan i Borac iz Čačka, a u 13,30 časova, na stadionu OFK Beograda igraju taj klub i Hajduk iz Kule.

U skladu sa Zakonom o policiji Republike Srbije, policijski službenici MUP-a snimaće video kamerama i fotografisati učesnike ovih dogadaja, jer postoji opasnost da prilikom održavanja javnih skupova moze doći do ugrožavanja života i zdravlja ljudi ili imovine, objašnjava se u saopštenju.
Pa shta retji sem da josh jednom ponovim..oni su se namerachili na nas ...kad je tekma sa "kulom" bila utakmica visokog rizika??????zar nije vishe rizichna ona u luchanima gde gostuju cigani..koji tje hteti da udju bez karti ...
"Mladiću, smatrajte se opsovanim..."

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Zbidelj
OFKovac
OFKovac
Posts: 1304
Joined: Thu Mar 01, 2007 10:34 pm
Location: Beograd

Post by Zbidelj »

Policajac ubio jednu osobu

Požarevac -- Policajac iz Žagubice, Dragiša S. koji je bio van službe, ubio Svetomira Nikolića (58) iz Ždrela, saopštila požarevačka policija.

Kako se navodi u saopštenju, Dragiša S. iz Žagubice sinoć je oko 22:30 u mestu Stamnica, pucao u Svetomira Nikolića. Policija je saopštila da je Nikolić kolima hitne pomoći prevezen u petrovačku bolnicu, gde su lekari mogli samo da konstatuju smrt. Dragiša S. uhapšen. Uviđaj je u toku, a motivi ubistva još nisu poznati.
Volim i ja zljut,kentor i mespatle!

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »


User avatar
Black Bloc
zaista me boli kurac...
Posts: 2885
Joined: Thu Jun 14, 2007 11:59 pm
Location: Daleko od alkohola u zagrljaju karaktera

Post by Black Bloc »

Image

Obratite paznju na poziciju auspuha... :wink:
His Excellency President for Life, Field Marshal Al Hadji Doctor Idi Amin, VC, DSO, MC, Lord of All the Beasts of the Earth and Fishes of the Sea, and Conqueror of the British Empire in Africa in General and Uganda in Particular !

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Post by ofkovac »

:lol: :lol: :lol: :lol: josh zamisli nekog ciganchica preko zime da greje ruke na auspuh :lol: :lol: :lol: ma testeru u ruke i seci :twisted:

Oki hooligan
novajlija
novajlija
Posts: 2
Joined: Wed Oct 31, 2007 12:19 pm

au havarija

Post by Oki hooligan »

O.F.K.B wrote:"Sta gledas otvori rame" :roll: :D
:o

Oki hooligan
novajlija
novajlija
Posts: 2
Joined: Wed Oct 31, 2007 12:19 pm

hahahaha

Post by Oki hooligan »

Zbidelj wrote:Image

....I taj ce da mi zabrani da unesem transparent....

User avatar
Zbidelj
OFKovac
OFKovac
Posts: 1304
Joined: Thu Mar 01, 2007 10:34 pm
Location: Beograd

Post by Zbidelj »

Image
Volim i ja zljut,kentor i mespatle!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

Poljska neće prepametne policajce
Nedelja, 11. novembar 2007. 14:01

U poljskoj policiji, kojoj očajnički i hronično nedostaje oko 6.000 ljudi, kompjuterski program dozvoljava sebi luksuz da eliminiše kandidate za posao samo zato što mu je sumnjiva njihova inteligencija.

Da kompjuterski program "Multiselekt" čini sve da poljski čuvari reda budu kao iz viceva o glupom policajcu, javnost je saznala kada se požalio Mječislav Drost s diplomom profesora etike i tečnim znanjem engleskog jezika, a pride je instruktor kung fua.

Iako je briljirao i na opštom delu testa i proveri fizičke spremnosti, kompjuter ga je odbacio.

"Policijski psiholog koji razgovara s kandidatima rekao mi je da sam po oceni kompjutera suviše intelektualac i da za mene nema mesta u policiji", rekao je Drost za dnevnik "Gazeta viborča".

Nadležni za prijem novih policajaca u Katovicama, gde se prijavio Drost, potvrdjuju da kompjuter ima odredjeni profil koji je potreban policiji i drži ga se kao pijan plota.

"Policajac koji patrolira na ulici i juri fudbalske huligane ne mora da bude pravnik sa znanjem pet jezika, dovoljno da svojom pojavom izaziva poštovanje i nema psihopatske sklonosti. Ali one superinteligente možemo da iskoristimo u drugim našim službama a ne da ih odbacujemo zato što se ne uklapaju u profil kompjutera", izrazio je nezadovoljstvo "Mulitselektom" jedan od šefova policijskih sindikata Roman Vježbicki.

Da je kompjuter pretarao i zabrazdio i da će morati da bude fleksibilniji, uvideli su i šefovi policije kada su ustanovili da ne samo što su mu sumnjivi pametni, već odbacuje i sve koji navode da su već radili bar godinu dana u policiji ili vojsci.

Program tako automatski eliminiše i policajce primljene na probni rad, a koji pošto su se dobro pokazali, sada žele da dobiju stalno zaposlenje.
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

PROKLETA JE KAMENICA I ZNAČKA ŠTO SJAAAAAA!
ŠTA ĆE MENI UNIFORMA KADA MOZGA NEMAM JA!
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Post Reply