Invalidi Vozdovac

Sve o grupi...
User avatar
soki
junior
junior
Posts: 101
Joined: Tue Apr 08, 2008 5:35 pm
Contact:

Post by soki »

морао сам да се отрујем од алкохла да бих могао да заспим :)

хаааааааааааааааааааос
боље једна мртва него 4 живе.

Borota
junior
junior
Posts: 80
Joined: Thu Dec 15, 2005 11:28 am
Location: Beograd

Post by Borota »

Jebeni baraz,a realno Sartid necete izbaciti u barazu.Danasnja utakmica katastrofa.
Mi smo momci plave krvi,u tuci smo uvek prvi!

User avatar
zmajevi karaburma
senior
senior
Posts: 728
Joined: Wed Sep 07, 2005 1:28 pm

Post by zmajevi karaburma »

Danas su igraci sagoreli u zelji, nemam snage da ih komentarisem i jos ih je bila sramota na kraju pa nas nisu ni pozdravili osim Pauna i Ria :cry:

Oko 100 dusa danas, jedan prepun bus plus dvoje kola plus kombijana, koreografija, i staro i mlado, odlicno navijanje, zezanje cak i lurija na putu ka GM gde su deljene vredne nagrade, ma sve osim rezultata ali ne lezi vraze igramo protiv sekte gde cemo i ispasti jer nas redovno deru :evil: Vidimo se sutra, pozdrav braci koja su bili sa nama.
Paranormal Division VFC
Sezione Karaburma

Invalidi VFC

Post by Invalidi VFC »

Metalac GM - Vozdovac 1 - 1
Sta da kazem za danasnju utakmicu....Raspolozenje od pocetka extra,kao da smo vec pobedili pa idemo samo da proslavimo.U autobusu 73 duse + kombi sa 10 ljudi i 3 automobila...
U busu pregrst zanimljivih igara...Igrala se tombola u kojoj se deljene vredne nagrade....
Na stadionu navijanje jedno od boljih u poslednjih par utakmica,grmeli smo ja mislim kako treba ali nedovoljno,posle naseg izjednacujuceg gola ludilo je nastalo na tribini ali sve je to bilo slabo i Vozdovac je zavrsio utakmicu 1-1.
Na poluvremenu koreografija sa zastavicama....
Sto se tice igraca mogu samo reci da su to male razmazene pickice koje treba olupati,svaka cast pojedincima (Paun i Rio) ovi ostali bi trebali da pripaze sta rade jer sledeci put ce se to drugacije zavrsiti...

Slike uskoro....

Invalidi VFC

Post by Invalidi VFC »

Play off baraza za ulazak u Meridian Super ligu

28.05.2007.

rad - Vozdovac

Utakmica je u sredu,verovatno od 16.30h (tacno vreme cu postaviti cim proverim)

Underworld
junior
junior
Posts: 137
Joined: Tue Sep 06, 2005 9:12 pm

Post by Underworld »

Da li zna neko da li se igra jedna ili dve utakmice u barazu protiv istog kluba ?

User avatar
Doktor Gonzo
jooo instruktore
Posts: 1616
Joined: Wed Aug 30, 2006 2:58 pm
Location: na Beogradskom asfaltu gde legende nastaju...
Contact:

Post by Doktor Gonzo »

Underworld wrote:Da li zna neko da li se igra jedna ili dve utakmice u barazu protiv istog kluba ?
Ja mislim dve...
"Веруј ми, ми П******и смо страшно пргави!"

User avatar
Tar-Andukal
Van Nistelroj
Posts: 2315
Joined: Mon Oct 17, 2005 4:38 pm
Location: Belgrade
Contact:

Post by Tar-Andukal »

Doktor Gonzo wrote:
Underworld wrote:Da li zna neko da li se igra jedna ili dve utakmice u barazu protiv istog kluba ?
Ja mislim dve...
loshe mislis.. :D

"U doigravanju će se sastati treći i šesti, odnosno četvrti i peti, a igra se samo jedna utakmica na terenu bolje plasiranog tima. Pobednici će odmeriti snage 1. juna, dok će najbolji 7. i 11. juna, u dvomeču sa desetoplasiranim timom Superlige, odlučivati o učesniku elitnog takmičenja u sezoni 2008/09."
Naš je samo jedan grad, zove se Beograd,
Mi smo deca njegova, on je naša svetinja.

User avatar
Doktor Gonzo
jooo instruktore
Posts: 1616
Joined: Wed Aug 30, 2006 2:58 pm
Location: na Beogradskom asfaltu gde legende nastaju...
Contact:

Post by Doktor Gonzo »

Aaaaa, nisam ja kriv, novinar je pogresio! Ja sam isto rekao jednu, a on onako pun piva kaze:"Nije jedna Gonzalese dragi, vec dve!"

:lol:
"Веруј ми, ми П******и смо страшно пргави!"

User avatar
Billy Bright
mučki provokator
Posts: 1746
Joined: Mon Jul 23, 2007 11:56 am

Post by Billy Bright »

Izvinjenje od novinara za pogresnu informaciju. :8) :8) :8) :8) :8) :8) Ovo vam je sa sajta FSS

ПАРОВИ БАРАЖА ЗА ПОПУНУ МЕРИДАН СУПЕР ЛИГЕ

- ФК "БСК" - ФК "Металац" Горњи Милановац утакмица се игра 28.05.2008, у 16,30 часова на стадиону ФК "БСК" у Борчи.

- ФК "РАД" - ФК "Вождовац" Београд утакмица се игра 28. 05.2008, у 16,30 часова на стадиону ФК "РАД" у Београду.

Победник трећепласирани клуб/шестопласирани клуб - Победник четвртопласирани клуб/петопласирани клуб

Једна утакмица, игра се 01. 06. 2008. у 16,30 часова - домаћин боље пласирани клуб (шестопласирани клуб у случају победе преузима место трећепласираног клуба)
ФК "Смедерево" - Победник баража Прве лиге Србија

Играју се две утакмице и то: 07. и 11.06.2008. у 16.30 часова - домаћин прве утакмице је Победник баража Прве лиге Србија

Invalidi VFC

Post by Invalidi VFC »

Billy Bright wrote: Једна утакмица, игра се 01. 06. 2008. у 16,30 часова - домаћин боље пласирани клуб (шестопласирани клуб у случају победе преузима место трећепласираног клуба)
Kakav kretenski baraz.....Znaci Vozdovac u svakom slucaju nece igrati ni jednu kuci,ko god da pobedi il Borca il Metalac.... :evil:

Underworld
junior
junior
Posts: 137
Joined: Tue Sep 06, 2005 9:12 pm

Post by Underworld »

Vozdovac-ustase 1:1 na kraju,bili su penali,i vzd je puk`o,sad nam prestoji pauza do avgusta.Danas naporan dan,pakao,vrucina,navijanje tu i tamo,bilo je 70+ ljudi,eto to je to,ako ima slika,do jaja,ako nema,nista,idemo dalje

User avatar
soki
junior
junior
Posts: 101
Joined: Tue Apr 08, 2008 5:35 pm
Contact:

Post by soki »

бар смо сви смршали које кило ако ништа друго :)
боље једна мртва него 4 живе.

Underworld
junior
junior
Posts: 137
Joined: Tue Sep 06, 2005 9:12 pm

Post by Underworld »

Malopre sam vristao od smeha,posto imam obicaj po default-u da vicem
ajmoo belii igracima,danas sam to uradio,znaci,urlam ajmo beli,i ne znam
ko je stajao pored mene,kaze gde ti ovde vidis igrace u belom,au,zajeb
godine,vzd igrao u crvenim dresovima :lol:

Invalidi VFC

Post by Invalidi VFC »

Sve je vec receno nemam sta da dodam...Navijanje na trenutke odlicno ali smorio nas je onaj go sto smo primili pred kraj..."Pekli smo zeca dok je bio u sumi"....
Sad nam sledi duga,duga,duga pauza koju cemo iskoristiti da napravimo brdo materijala i omasovnimo grupu...

Post Reply