Doktor za probleme

svakakve priče...
User avatar
Omladinska skola
novajlija
novajlija
Posts: 18
Joined: Wed Sep 28, 2005 10:10 am

Post by Omladinska skola »

Doktore iako nisam direktno postupio po vasim savetima, smernice koje ste mi dali su se pozitivno odrazile na moj seksualni zivot. Naime, nakon odbijanja mlade Ane i Beavisa, okrenuo sam se televizijskom programu specijalizovanom za upoznavanje novih partnera. Naravno slutute da je u pitanju famozni erotski show Funtastic Erotica sa seksomanom Nolletom kao voditeljem. Putem SmS upoznao sa se devojkom po imenu Tereza Orlovska, no prilikom prvog upoznavanja uzivo mojem iznenadjenju nije bilo kraja kada se umesto nje pojavio dvometras sa ijekavskim naglaskom po imenu Radosh. No, kako zivot pisu drame nakon jednog pica sa njim uputio sam se ka njegovom stanu gde sam ubrzo shvatio da je razlog moje impotencije zapravo sve vreme bila totalna nezaintresovanost za zene.U svakom slucaju promena partnera i eksperimentisanje su me doveli u zagrljaj mojeg "dlakavog mede" Radosha a problemu koji me je mucio godinama je dosao kraj. Ovom prilikom bi se zahvalio DR. za prblm. & njegovom strucnom timu na smernicama koji su me doveli do suocavanja sa sobom. Hvala!

AnaBU

Post by AnaBU »

Dragi DR. Za prblm. ovim putem cemo ti se putem jednog posta obratiti za novo resenje ovoga puta novog problema. nakon iznete terapije ubrzo smo se putem private messages nasli i upoznali, kada smo konstatovali brojne zajednicke sklonosti i intresovanja (neki bi rekli ka zloupotrebi lekova, ali mi se krijemo iza daleko lepseg naziva toksikomanija). No da ne bi duzili prijateljstvo je ubrzo preslo u nesto vise i postupajuci po vasim savetima odlucili smo se za zajednicki snosaj. No, tu nastaju problemi. Jer kod odnosa dolazi do kontrakcije vaginalnog misica kod mene tako da Beavis i ja ostajemo spojeni do daljnjeg. Nije da nam je dosadno ali s'obzirom na moje obaveze u skoli a Beavisove na fakultetu dolazi do izvesnih preklapanja po pitanju rasporeda sto direktno dovodi i do prvih iskrica svadje u nasoj kratkotrajnoj ali burnoj romansi. Dr. z. prblm. & virtujelni timu pomozite
ocajni AnaBU i Beavis

User avatar
BSK 1911
Sinovac
Posts: 1919
Joined: Fri Sep 02, 2005 10:55 am
Location: Beogradski hram fudbala

Post by BSK 1911 »

Doco samo je ti riljaj. 8)

User avatar
zmajevi karaburma
senior
senior
Posts: 728
Joined: Wed Sep 07, 2005 1:28 pm

Post by zmajevi karaburma »

jao doktore meni se bas svidja kako ova Ana razmislja, bas bih voleo da je upoznam :oops:

Da li na internetu postoji njena slika?
Paranormal Division VFC
Sezione Karaburma

User avatar
BSK 1911
Sinovac
Posts: 1919
Joined: Fri Sep 02, 2005 10:55 am
Location: Beogradski hram fudbala

Post by BSK 1911 »

Doktore daj meni malo tu Anu :lol:

User avatar
Doktor za probleme
junior
junior
Posts: 76
Joined: Tue Sep 27, 2005 5:57 pm

Post by Doktor za probleme »

Ma ne bojte se nista...Desava se to ponekad.....
http://img221.imageshack.us/img221/7476/scan1pz7jf.jpg
Nema razloga panici....Predpostavljam da Vam novonastala situacija donosi poteskoce ne samo po pitanju rasporeda,vec i prilikom odlazka u zahod....Ako vec zelite da prekinete taj neverovatno dugacak snosaj,uradite sledece:nabavite jednog konja(nije jako bitno kojeg,ali najbolje vranca ili djogata)...Nabavite par policijskih lisica,parce debelog kanapa i veci bic....)Jedno od Vas dvoje(bolje Ana bu)nek se veze lisicama za banderu koje ste prethodno nasli.Zatim se Bivis treba kanapom vezeti za konja veoma cvrsto kao sto to Turci nekad davno cinise....Sledece sto treba uraditi je poterati konja bicem...i stvar ce biti ko rukom odnesena....Bolje reci ko konjem odnesena...
S postovanjem:
Dr.za probleme & virtual team & friends
Leopold?!?

User avatar
Doktor za probleme
junior
junior
Posts: 76
Joined: Tue Sep 27, 2005 5:57 pm

Post by Doktor za probleme »

zmajevi karaburma wrote:jao doktore meni se bas svidja kako ova Ana razmislja, bas bih voleo da je upoznam :oops:

Da li na internetu postoji njena slika?
Postovani gospodine,u nasoj virtualnoj klinici postuje se diskrecija.Moram Vas obavestiti i to da slika postoji i da je na insistiranje nase klinike mlada Ana dozvolila da je ovde objavimo....
http://www.golocaljamaica.com/entertain ... 20girl.jpg
p.slako je prepoznatljiva na tribini koju posecuje....
Leopold?!?

User avatar
Electric Blue
Siledzija Sebes
Posts: 3579
Joined: Wed Aug 31, 2005 11:21 pm

Post by Electric Blue »

Doktore da li se slazete.....
Image
ImageImageImageImage

kasha casuals

Post by kasha casuals »

Doktore pomagaj!
Drugovi oko mene su totalno odlepili, piju samo tekilu, puse tompuse, pricaju kao meksikanci a navijaju kao argentinci a ja zajedno sa njima!
Sve bi ovo bilo lepo da mi ne zivimo u Srbiji i ljudi ih ne razumeju! Ali to dragi doktore nije problem problem je sto se ja vodim kao njihov "vodja" pa ljudi mene cudno gledaju i kazu mi da smo totalne budale i da smo promasili profesiju i da uopste ne kapiramo navijacki fazon! Ja sam rastrzan i ne znam gde udaram. Da li da furamo engleski, italijanski, grcki ili taj tzv. argentinski stil?

Hvala!

User avatar
Richard III
sasvim,potpuno sasvim najbolji dasa...
Posts: 1162
Joined: Sun Sep 18, 2005 1:22 pm

Post by Richard III »

e bio sam neki dan na svadbi,igrao pevao i sve sto ide uz to a mlataranje rukama u argentinskom stilu su ubrzo mnogi prihvatili...extra dobro ide uz narodnjake...

User avatar
Doktor za probleme
junior
junior
Posts: 76
Joined: Tue Sep 27, 2005 5:57 pm

Post by Doktor za probleme »

kasha casuals wrote:Doktore pomagaj!
Drugovi oko mene su totalno odlepili, piju samo tekilu, puse tompuse, pricaju kao meksikanci a navijaju kao argentinci a ja zajedno sa njima!
Sve bi ovo bilo lepo da mi ne zivimo u Srbiji i ljudi ih ne razumeju! Ali to dragi doktore nije problem problem je sto se ja vodim kao njihov "vodja" pa ljudi mene cudno gledaju i kazu mi da smo totalne budale i da smo promasili profesiju i da uopste ne kapiramo navijacki fazon! Ja sam rastrzan i ne znam gde udaram. Da li da furamo engleski, italijanski, grcki ili taj tzv. argentinski stil?

Hvala!

Pre svega zeleo bih izraziti duboko zaljenje propo nemoguchnosti blagovremenog odgovaranja na Vase pitanje.Razlog tome svakako jesu pre svega bili problemi sa organima reda jer ovo podneblje nije jos u potpunosti spremno da prihvati postojanje i funkcionisanje ordinacije kakva je pak nasa(slicne probleme svojevremeno ,imala je i koleginica vidovita Branka)...Narocito bi pomenuo moju zauzetost u ustanovama mentalnog tipa u kojima sam proveo izvesno vreme ne bih li se dovoljno saziveo sa pacijentima a sve u svrsi sto adekvatnijeg pomaganja istima...Infiltriranje je bilo krajnje uspeshno,cak su stecena mnoga lepa poznanstva...No da ne duzim,u mom odsustvu patronaznu sluzbu trebao je voditi mladi Electric Blue koji jeste jedan od clanova nase virtualne klinike...No premda je E.B. to vreme zloupotrebio opijajuci se po beogradskim kafanama i podrumima pica,nasa ordinacija je bila krajnje nefunkcionalna....Takodjer ,u nedostatku finansijskih sredstava za svoje alkoholne poduhvate Mladi E.B.poceo se baviti astrologijom ,izradom horoskopa ,otvaranjem tarot karata...No razgovor s njime ceka me ovih dana pa cemo tu izvesti stvari na cistac....
Unapred se izvinjavajuci zbog kasnjenja mog odgovora ,te u nadi da ce Vas isti zateci u zdravlju i veselju i pomoci Vam da odagnate sve nedoumice,moja malenkost ,Doktor za probleme salje Vam sledece redove...
:arrow:
Leopold?!?

User avatar
Doktor za probleme
junior
junior
Posts: 76
Joined: Tue Sep 27, 2005 5:57 pm

Post by Doktor za probleme »

Oprostite,hitan slucaj....moram na teren....Odgovor sledi cim se vratim...
Leopold?!?

User avatar
Electric Blue
Siledzija Sebes
Posts: 3579
Joined: Wed Aug 31, 2005 11:21 pm

Post by Electric Blue »

Moja malenkost,Єlectric bluЄ,ima tu cast obavestiti Vas da ce svi zainteresovani imati tu fantasticnu mogucnost da provedu neverovatnih 12 sati sa njegovim visochanstvom,Doktorom za probleme!Naime,doktor ce posle duze vremena ordinirati u svojoj virtualnoj klinici na adresi http://www.blueunionbelgrade.com/forum0 ... 9158#19158 i bice Vam na raspolaganju pola obdanice...Fantasticno ,zar ne?!Termin che biti naknadno utvrdjen,ali doktor generalno preporucuje utorak ili cetvrtak naredne sedmice(vreme pocetka seanse biche naknadno utvrdjeno)...Preko telepatske veze koju doktor i ja neprekidno odrzavamo porucio je i da je spreman dati odgovore na sva pitanja koja deluju bezizlazno i da ce naredna seansa trajati fantasticnih 24 chasa......
ImageImageImageImage

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

Ajde Doktore red bi bio...

User avatar
forum_admin
OFKovac
OFKovac
Posts: 2114
Joined: Tue Aug 30, 2005 4:36 pm

Post by forum_admin »

Najzad...jedva cekam...

Post Reply