Internet casuals

svakakve priče...
Post Reply
User avatar
BG Gambo
alkoholni obrok
Posts: 3774
Joined: Sat Oct 01, 2005 9:42 pm
Location: small part of Belgrade
Contact:

Post by BG Gambo »

takodje mislim da ce biti gusto ipak je to OFK,izgubiese juce covece,pa danas je sve moguce.... .....popalicemo ceo bg,ne samo stadion....
ovi su gori b.p.
Potrcao je u susret tramvaju. Tramvaj ga nije prepoznao.

http://www.slobodanavijacima.com/wp-con ... 511872.jpg

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

OGLASILI SE BJELOPOLjSKI NAVIJAČI “ULTRASI”
Podgorička policija nas tretirala kao stoku


Nakon odigrane utakmice između Zete i Jedinstva na stadionu “Trešnjica” u Golubovcima, navijači bjelopoljskog kluba, popularni “ultrasi” imali su bliski susret sa policijom nakon čega su izdali zvanično saopštenje.
- Stigli smo vozom organizovano u Golubovce, nas 80, kao što inače putujemo na sva gostovanja Jedinstva i nakon što smo kročili na stanični peron opkolila nas je policija i počela da nas bez razloga vrijeđa. Jedan od komandira nam je čitavo vrijeme prijetio prebijanjem što je i ostvareno nakon što smo stigli ispred stadiona. Izdvojili su iz naše grupe njih četvoricu, koje su uveli unutar stadiona i brutalno pretukli. Razlog je bio što je neko od nas ubrao jednu jabuku i dobacivao nekim prolaznicima. Onda su nas pretresli i istina je pronašli nekoliko bezbol palica i samo jednu britvu. To su naši članovi ponijeli iz straha od najavljenog sukoba od strane navijača Budućnosti “varvara” - kaže se u saopštenju.
Dalje, bjelopoljki navijači ističu kako su uvedeni unutar stadiona gdje su bili opkoljeni policajcima.
- Čitavo vrijeme su nas provocirali prijeteći nam sa željom da neko od nas reaguje kako bi imali razloga da nas biju. Čak su nam branili da pjevamo pjesme iz našeg navijačkog repertoara o “varvarima”. Uz to, rekli su nam da će i u Bijelo Polje doći da nas premlate i sa kamerom pojedinačno nas sve snimili. Ponašali su se prema nama kao da smo stoka u toru, a ne mladi ljudi. Ovo što nam se desilo neprimjereno je, jer smo u ovom prvenstvu tri puta organizovano putovali na utakmice naših ljubimaca i uvijek sve prošlo bez probleme. I to sve u Srbiji, dva puta u Beogradu i jednom u Novom Sadu. Dobro ćemo razmisliti hoćemo li negdje ići po Crnoj Gori - istakli su “ultrasi” u svom saopštenju, dodajući kako postoji, s obzirom koliko su iziritirani ponašanjem podgoričkih policajaca, bojazan da u subotu kad dolazi na bjelopoljski gradski stadion Budućnost, između “ultrasa” i “varavara” dođe do žestokih sukoba.
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

Dzon je varka - Glasajte za Marka...

mada sam ja otpocetka za Nedzada Bracvaka-Dzona 8)
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
BG Gambo
alkoholni obrok
Posts: 3774
Joined: Sat Oct 01, 2005 9:42 pm
Location: small part of Belgrade
Contact:

Post by BG Gambo »

Booze Brothers wrote:OGLASILI SE BJELOPOLjSKI NAVIJA?I ?ULTRASI?
Podgori?ka policija nas tretirala kao stoku


Nakon odigrane utakmice izme?u Zete i Jedinstva na stadionu ?Tre?njica? u Golubovcima, navija?i bjelopoljskog kluba, popularni ?ultrasi? imali su bliski susret sa policijom nakon ?ega su izdali zvani?no saop?tenje.
- Stigli smo vozom organizovano u Golubovce, nas 80, kao ?to ina?e putujemo na sva gostovanja Jedinstva i nakon ?to smo kro?ili na stani?ni peron opkolila nas je policija i po?ela da nas bez razloga vrije?a. Jedan od komandira nam je ?itavo vrijeme prijetio prebijanjem ?to je i ostvareno nakon ?to smo stigli ispred stadiona. Izdvojili su iz na?e grupe njih ?etvoricu, koje su uveli unutar stadiona i brutalno pretukli. Razlog je bio ?to je neko od nas ubrao jednu jabuku i dobacivao nekim prolaznicima. Onda su nas pretresli i istina je prona?li nekoliko bezbol palica i samo jednu britvu. To su na?i ?lanovi ponijeli iz straha od najavljenog sukoba od strane navija?a Budu?nosti ?varvara? - ka?e se u saop?tenju.
Dalje, bjelopoljki navija?i isti?u kako su uvedeni unutar stadiona gdje su bili opkoljeni policajcima.
- ?itavo vrijeme su nas provocirali prijete?i nam sa ?eljom da neko od nas reaguje kako bi imali razloga da nas biju. ?ak su nam branili da pjevamo pjesme iz na?eg navija?kog repertoara o ?varvarima?. Uz to, rekli su nam da ?e i u Bijelo Polje do?i da nas premlate i sa kamerom pojedina?no nas sve snimili. Pona?ali su se prema nama kao da smo stoka u toru, a ne mladi ljudi. Ovo ?to nam se desilo neprimjereno je, jer smo u ovom prvenstvu tri puta organizovano putovali na utakmice na?ih ljubimaca i uvijek sve pro?lo bez probleme. I to sve u Srbiji, dva puta u Beogradu i jednom u Novom Sadu. Dobro ?emo razmisliti ho?emo li negdje i?i po Crnoj Gori - istakli su ?ultrasi? u svom saop?tenju, dodaju?i kako postoji, s obzirom koliko su iziritirani pona?anjem podgori?kih policajaca, bojazan da u subotu kad dolazi na bjelopoljski gradski stadion Budu?nost, izme?u ?ultrasa? i ?varavara? do?e do ?estokih sukoba.
ACAB
uplasili se Marko ZLo i DZON sta ce to da bude
Potrcao je u susret tramvaju. Tramvaj ga nije prepoznao.

http://www.slobodanavijacima.com/wp-con ... 511872.jpg

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

Nedzad Bracvak-Dzon wrote:...sam jednom clanu ovog foruma, moderatoru iscupao usi, i samo ga je moja dobra volja spasila da mu i ruke polomim... Zoner hoces li mi vise dati administratorsku ulogu da se rjesimo ove muke, ili ces... :roll:
aha...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

ultras_stari wrote:Napravili smo forum nase grupe pa dodjite.

http://bluedogs.15.forumer.com
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

sa novog forumma ultrasa(topic je zakljuchan pa ne mogu da quote-ujem) :arrow:

Laku noc,admin ode na spavanje...

samo nam ti ljepo spavaj.
ja cu da dezuram nocas, a sjutra to moze neki drugi.
ajd uzdravlje.
ljepo spavaj i smradovce (picke) sanjaj.

Kad ti se prispava stari ti javi pa cu ja da djezuram

Ako treba djezurat cemo svi...pa nece nam se valjda svakoja rdja i kojekakav okot skupljat po nas sajt.Da im jebemo mater raspalu onu..

Ajdje al nemoj da zaspjes samo...veceras cuvamo nasu svetinju...60000 varvara ceka da nas uhvati na spavanju ali uhvatice moj kurac

samo da prijavim da sam jos budan.
za sada nema neprijatelja.

ja cu sada malo da prikunjam ako li kaka avetinja ista pokusa na ovaj forum jebite mu lepu mater i mesto mene...

kum mi doneo neku rakiju iz kosjeric.
pijemo i cuvamo forum.
nema blavara.
ajmoooooooo ultrasiiiiiiiiii!!!

.......... :D
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
BSK 1911
Sinovac
Posts: 1919
Joined: Fri Sep 02, 2005 10:55 am
Location: Beogradski hram fudbala

Post by BSK 1911 »

IJOOOooo :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol:
Ne usudjujem se da im posecujem sajt...
Једини Српски клуб са краљевским титулама
1931,1933,1935,1936,1939...

User avatar
Electric Blue
Siledzija Sebes
Posts: 3579
Joined: Wed Aug 31, 2005 11:21 pm

Post by Electric Blue »

I ja svako vece cuvam forum od neprijatelja....Imam tu pored kompa jednu motku... :?
ImageImageImageImage

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

shta ima mi da se smaramo da dezuramo kada imamo 4 firewall-a...alfa,beta,gama,delta... 8)

MILO DJUKANOVIC- PRIKRIVENA PICKA VARVARSKA...
Jedinstveni ultrasovac wrote:...svercuje cigartete i filter papire na pod goricu stadijon :evil:
Oklen varvarima onoliki filter papiri i to u velikim kolutovima da ubachuju u teren..oklen???
Oklen se radjaju onoliko varvare, a mi ih tamanimo ka zohari :twisted:
Oklen im onolika tribina, ko nase najvece kuce u bijelo polje :?:
Razmislite o ovome vi koji ga zeljate i voljate za precjednikova :!:
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

forum ultrasa...sekcija na engleskom...

ULTRAS - F.C. WHITE FIELD UNITED
DrumBas Ul-Tras wrote:Dear Friends and Visitors,

We would like to thank you for visiting our site.
This is the presentation of Ultras - F.C. Jedinstvo Bijelo Polje (White Field United)
We are asking you now, please, respect us!
If you want to be our friend you are more then welcome to post comments, suggestions, ask questions and chat with us. We are very friendly bunch, unless, you are of course a fucking barbarian. But that is a long fairy tail which I will tell you later....
In next few days I'll post more about who we are, what are we all about, who our friends are who we like to fight, hate, throw rocks and tear gas at, and even f*ck. Trust me....this is going to be fun!

Today is weekend. I go to party and have a good sexy time with fine ladies. Talk to you all soon.

RESPECT!
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Eric Cartman
exbanovani starmali Raja
Posts: 5183
Joined: Wed Mar 08, 2006 10:37 am
Location: Beograd
Contact:

Post by Eric Cartman »

In next few days I'll post more about who we are, what are we all about, who our friends are who we like to fight, hate, throw rocks and tear gas at, and even f*ck.

Bacaju krs... :D
Χριστός Ανέστη εκ νεκρών

User avatar
BG Gambo
alkoholni obrok
Posts: 3774
Joined: Sat Oct 01, 2005 9:42 pm
Location: small part of Belgrade
Contact:

Post by BG Gambo »

Blue dogs
u subotu nam dolazi Vojvodina.Ja neznam ocu li ici na utakmicu posto imam neke poslove kuci mozda cu cak i da krecim kucu.Ali znam da ce Blue Dogsa biti jer njih mora biti.

JFC
DODJI I TI.ODLOZI KRECENJE.JEDINSTVO TREBA DA VAM BUDE SVIMA NA PRVOM MJESTU.BEZ VAS NEMA JEDINSTVA A BEZ JEDINSTVA NEMA NI VAS.
Potrcao je u susret tramvaju. Tramvaj ga nije prepoznao.

http://www.slobodanavijacima.com/wp-con ... 511872.jpg

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

IBN wrote:
Splica wrote:
DIDI wrote:Ruke im se osusile,prikinile priko pola vrane im glavu izbusile.Zmije ih gusile guje ih klale babe ih nesricom zvale oci im iz glave ispale.

Синоћ Тв БК јавља да је на југу Србије 15 пандура заражено мишјом грозницом и један је у животној опасности.

п.с.

Како си мишеве заборавио :mrgreen:
:lol:
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Post Reply