MMA,K-1,Boks

svakakve priče...
Post Reply
User avatar
Zbidelj
OFKovac
OFKovac
Posts: 1304
Joined: Thu Mar 01, 2007 10:34 pm
Location: Beograd

Post by Zbidelj »

Name Igor Vovchanchyn
Nick Name Ice Cold
Record 45 - 9 - 1 (Win - Loss - Draw) ( 1 NC )
Association Team Vovchanchyn
Height 5'8 (173cm)
Weight 205lbs (93kg)
Style Kickboxing
Birth Date 08/06/1973
City Kharkov
Country Ukraine

Image

Image

Image

Image

Image

Image

...Ukrajinski MMA borac,jedan od mojih omiljenih.Dugacka MMA karijera,i uzasno jak udarac,glavne su osobine Ukrajinca.Borio se u HW i MW diviziji,sa manje ili vise uspeha...
Volim i ja zljut,kentor i mespatle!

User avatar
Zbidelj
OFKovac
OFKovac
Posts: 1304
Joined: Thu Mar 01, 2007 10:34 pm
Location: Beograd

Post by Zbidelj »

Tri zlata za kik-boksere Srbije
Image
Kik bokseri Srbije na 16. svetskom prvenstvu održanom u Beogradu osvojil su čak 18 medalja. Svetski šampioni postali su Eva Halaši u K1 stilu do 70 kilograma, Nenad Pagonis u lou-kiku do 81 kilograma i Dragan Jovanović u lou-kiku, kategorija preko 91 kilograma. Srebrne medalje osvojili su Milena Dinčić, Olivera Milanović, Aleksandar Gogić i Boban Marinković. Ruska selekcija i dalje je najbolja na svetu sa 27 odličja od čega čak osam zlatnih, sedam srebrnih i 12 bronzanih medalja.

Na drugom mestu je Belorusija, koja ima 20 medalja. Belorusi su osvojili sedam prvih mesta, tri druga i deset trećih.

Za srpski tim bronze su osvojili: Nataša Ivetić, Nataša Ninić, Suzana Radovanović, Jelena Đurić, Mihajlo Jovanović, Nebojša Denić, Milan Dagojlović, Dragan Mićić, Sreten Miletić, Nenad Miletić i Mladen Božić.
Volim i ja zljut,kentor i mespatle!

User avatar
Zbidelj
OFKovac
OFKovac
Posts: 1304
Joined: Thu Mar 01, 2007 10:34 pm
Location: Beograd

Post by Zbidelj »

Image

... :lol: ...
Volim i ja zljut,kentor i mespatle!

User avatar
Patriots(D.M)
raskomaćeni
Posts: 350
Joined: Sat Jan 27, 2007 4:11 pm
Location: MOSCOW

Post by Patriots(D.M) »

Александр Емельяненко - http://alex.mixfight.ru/

User avatar
Zbidelj
OFKovac
OFKovac
Posts: 1304
Joined: Thu Mar 01, 2007 10:34 pm
Location: Beograd

Post by Zbidelj »

Patriots(D.M) wrote:Александр Емельяненко - http://alex.mixfight.ru/
...Vise gotivim njegovog buraza,ovaj mladji stalno ima problem sa tezinom...
Volim i ja zljut,kentor i mespatle!

User avatar
Zbidelj
OFKovac
OFKovac
Posts: 1304
Joined: Thu Mar 01, 2007 10:34 pm
Location: Beograd

Post by Zbidelj »

BOKS: Mitrović izbačen iz hotela!

Kapiten bokserske reprezentacije Srbije Zoran Mitrović izbačen je iz hotela u Čikagu, jer se, posle pobede u velter kategoriji na Svetskom prvenstvu u 1. kolu, razbaškario i u trenucima "opuštanja", napao sobaricu!

"Politika" piše da je sobarica ceo slučaj prijavila čikaškoj policiji, a ovaj nesvakidašnji skandal stigao je i do čelnika Svetske amaterske bokserske federacije.

Posle incidenta, Mitrović je prebačen u drugi hotel.

Mitrović, inače najbolji srpski bokser, dao je sebi preveliki odušak, jer ga sve ovo može koštati i ispadanja iz takmičenja.

Ako Mitroviću bude dozvoljeno da nastavi takmičenje on će u drugom kolu boksovati protiv Indijca Singa.

.... :P
Volim i ja zljut,kentor i mespatle!

User avatar
Zbidelj
OFKovac
OFKovac
Posts: 1304
Joined: Thu Mar 01, 2007 10:34 pm
Location: Beograd

Post by Zbidelj »

Fedor prešao u M-1, Couture se povlači iz UFC-a!

SVIJET mješovitih borilačkih sportova jučer su uzdrmale dvije iznenađujuće vijesti. Iako su svi očekivali da će svjetski Pride prvak Fedor Emelianenko preći u UFC, ruski borac je potpisao za relativno nepoznatu rusku organizaciju M-1.

Fedorova odluka povukla je još jedno iznenađenje. Drugi svjetski prvak, onaj po UFC verziji, Randy Couture, najavio je svoje povlačenje iz borilačkih sportova, prenosi portal Profightstore.

Svoju odluku Couture je obrazložio pismom iz Južnoafričke republike gdje snima film, u kojem se navodi da mu nedostaje motiva za daljnji nastavak karijere pošto je Fedor odustao od prelaska u UFC.

Pravi razlog je zapravo novac

Naravno, kako to obično biva, pravi motiv povlačenja UFC-ovog prvaka je zapravo novac.

"Kap koja je prelila čašu bilo je uvjeravanje braće Fertitta kako sam 2. najplaćeniji UFC borac, što je potpuna laž. Znam koje iznose dobivaju i koje će dobivati Chuck, Tito, Quinton, Cro Cop i Wanderlei. I znam što su nudili Fedoru. To je uvreda za mene.", zaključio je Couture u svom pismu.

Predsjednik UFC-a, Dana White, mirno je reagirao na Couturovu odluku.

"Randyjeva odluka me ne čudi. U nedavnom razgovoru rekao mi je da ukoliko ne dođe do meča s Fedorom, on više nema što dokazivati u svijetu slobodne borbe."

Još je nepoznato je li Couturova odluka konačna ili će UFC izdašnijom ponudom pokušati prisiliti svog prvaka da ipak preispita svoju odluku.
Volim i ja zljut,kentor i mespatle!

User avatar
Zbidelj
OFKovac
OFKovac
Posts: 1304
Joined: Thu Mar 01, 2007 10:34 pm
Location: Beograd

Post by Zbidelj »

Nakon operacije nosa počeo trenirati za novi ulazak u kavez
Cro Cop: Jedva čekam novu borbu s Minotaurom

Nakon rekonstrukcije nosa - devijacija septuma otežavala mu je disanje proteklih deset godina - Mirko Filipović vratio se treninzima. Po običaju, nakon poraza, a ovaj puta su u pitanju dva u nizu, Cro Cop je iznimno motiviran. Ne samo da bi odradio tri preostala meča u ugovoru s UFC-om nego i da produži karijeru.

- Mnogi me otpisuju, motiviran sam da ih razuvjerim.
Mirkov nos ne smije u kontakt šest tjedana. Dakle, ne smije sparirati, no zato u tom razdoblju neće štedjeti vreću. Već desetak dana nakon operacije kročio je u dvoranu. U sastavu njegove ekipe bit će promjena, no kondicijski trener i dalje ostaje prof. dr. Igor Jukić sa zagrebačkog KIF-a.

- Želim povisiti težinu sa 100 na 105 kg. U borbama s Gonzagom i Kongom osjetio sam da mi je to potrebno jer se protiv težih boraca puno snage gubi u klinču i u parteru. Učinit ćemo to postupno da ne bih izgubio na brzini.

Ove godine Cro Cop više neće ulaziti u kavez, a prvu bi borbu trebao imati u prva dva mjeseca 2008. Ne smeta mu nimalo što bi se to moglo dogoditi protiv legendarnog Minotaura, od kojeg je izgubio dijelom i zbog teškoća s disanjem. Zbog dva poraza u nizu ne može birati protivnika, no ionako ih nikad i nije birao.

- S guštom bih se borio s Minotaurom. Zbog začepljenja dišnih nosnih kanala s odmicanjem borbi naglo mi je padala snaga, no sada kada sam to riješio s užitkom ću se pripremati za iduće borbe. Ići ću i u Amsterdam, na treninge kod Ivana Hypolitea i sparinge s njegovim borcima - najavljuje Cro Cop.

8)
Volim i ja zljut,kentor i mespatle!

User avatar
Zbidelj
OFKovac
OFKovac
Posts: 1304
Joined: Thu Mar 01, 2007 10:34 pm
Location: Beograd

Post by Zbidelj »

Image

...True kik-boxing :rambo:
Volim i ja zljut,kentor i mespatle!

User avatar
Zbidelj
OFKovac
OFKovac
Posts: 1304
Joined: Thu Mar 01, 2007 10:34 pm
Location: Beograd

Post by Zbidelj »

Image

...Kad si sampion...
Volim i ja zljut,kentor i mespatle!

User avatar
Zbidelj
OFKovac
OFKovac
Posts: 1304
Joined: Thu Mar 01, 2007 10:34 pm
Location: Beograd

Post by Zbidelj »

Mejveder sačuvao pojas WBC

U najvećem boks meču u poslednjih 10-ak godina, kako su ga nazvali mediji u SAD i Velikoj Britaniji, Flojd Mejveder tehničkim nokautom u 10.rundi sačuvao je titulu u velteru u verziji WBC.

Prepuna dvorana MGM u Las Vegasu videla je sjajan duel dva boksera koji su u ovaj duel ušli bez poraza (Mejveder 38-0, Haton 43-0), a Mejveder je do pojasa došao kombinacijom teških udaraca u finišu 10.runde, a Riki Haton posle drugog "patosa" nije uspeo da se podigne ni posle 15 sekundi.

Mejveder je zaradio 11 miliona dolara, a Britanac 5 miliona manje.
Volim i ja zljut,kentor i mespatle!

User avatar
Zbidelj
OFKovac
OFKovac
Posts: 1304
Joined: Thu Mar 01, 2007 10:34 pm
Location: Beograd

Post by Zbidelj »

Date : Saturday 8 December 2007, Open 4:00PM Start 5:00PM
Place : YOKOHAMA ARENA, Kanagawa, JAPAN
Attendance : 17,667 people


Fight #9 : K-1 WORLD GP FINAL -FINAL-
Semmy Schilt VS Peter Aerts

WINNER : Semmy Schilt (1R 1'49" KO)


Fight #7 : K-1 WORLD GP FINAL - SEMI FINAL (2)
Remy Bonjasky VS Peter Aerts

WINNER : Peter Aerts (3R Decision 3-0)

Fight #6 : K-1 WORLD GP FINAL - SEMI FINAL (1) - / K-1 Rules / 3min. x 3R Ex.1R
Jerome Le Banner VS Semmy Schilt

WINNER : Semmy Schilt (2R 1'02" TKO)

Fight #5 : K-1 WORLD GP FINAL - QUARTER FINAL (4)
Peter Aerts VS Junichi Sawayashiki

WINNER : Peter Aerts (1R 1'29" KO)

Fight #4 : K-1 WORLD GP FINAL - QUARTER FINAL (3)
Badr Hari VS Remy Bonjasky

WINNER : Remy Bonjasky (3R Decision 2-0)

Fight #3 : K-1 WORLD GP FINAL - QUARTER FINAL (2)
Semmy Schilt VS Glaube Feitosa

WINNER : Semmy Schilt (3R Decision 3-0)

Fight #2 : K-1 WORLD GP FINAL - QUARTER FINAL (1)3min. x 3R Ex.1R
Jerome Le Banner VS Hong Man Choi

WINNER : Jerome Le Banner (3R Decision 3-0)
Volim i ja zljut,kentor i mespatle!

User avatar
BF2004
OFKovac
OFKovac
Posts: 1000
Joined: Wed Jan 10, 2007 5:49 pm
Location: uvek u pokretu!!!
Contact:

Post by BF2004 »

JANJUŠEVIĆ ZA TITULU PRVAKA SVETA

Bokserski meč za titulu interkontinentalnog prvaka sveta (IBF) u poluteškoj kategoriji između Srbina Draga Janjuševića i Belgijanca Đamela Selinija održaće se u subotu, 15. decembra, sa početkom u 22 časa, u hali Posejdon na Starom sajmištu. Meč će biti održan u 12 rundi, a prethodno će rukavice ukrstiti Mugurel Šebe iz Rumunije i Rumen Kostov iz Bugarske, odnosno Srbin Goran Milenković i Hrvat Gordan Glišić.
Image

User avatar
Costillone
junior
junior
Posts: 144
Joined: Tue May 30, 2006 6:31 pm

Post by Costillone »

brate zbidelj zanima me koja je razlika izmedju k1 i ultimate fighta?

User avatar
Zbidelj
OFKovac
OFKovac
Posts: 1304
Joined: Thu Mar 01, 2007 10:34 pm
Location: Beograd

Post by Zbidelj »

Costillone wrote:brate zbidelj zanima me koja je razlika izmedju k1 i ultimate fighta?
Najprostije receno,K-1 je kik-boks disciplina,dok je ultimate fight(MMA) mesavina svih mogucih borilackih vestina,ukljucujuci i kik-boks.
Volim i ja zljut,kentor i mespatle!

Post Reply