Doktor za probleme

svakakve priče...
User avatar
Doktor za probleme
junior
junior
Posts: 76
Joined: Tue Sep 27, 2005 5:57 pm

Post by Doktor za probleme »

Doktor za probleme wrote:
forum_admin wrote:Idi bre Doktore u piTku MateLinu...Nikako da te nadjem...

Prvo pitanje : da li pored mentalnih resavate i probleme koji su mentalno-fizickoj sprezi ????

Ako radite to a i ako ne radite imam ja problem jednog tako M-F tipa...

Znaci - imam problem sa nekim ciglama koje treba da ispnem na 5. sprat a ne znam kako jer ne radi lift...problem je vec poceo da me jede i nagriza kao zeka salatu te moram da se obratim....

Da pomognem malo...

Mentalni deo : NE ZNAM KAKO

Fizicki deo : NOSENJE CIGALA

M-F sprega : POKVAREN LIFT

:?: :?: :?:
Pre odgovora ,zamolio bih Vas da mi kazete u koju svrhu ce biti upotrebljene cigle koje treba dopremiti na peti sprat...Zatim se dobro zapitajte da li Vam one uopste trebaju na petom spratu ili se moze pronachi neki alternativniji metod(tu ce Vam moja malenkost rado pomoci).Ako je stvar neizbezna,naci cemo jednostavan metod za njihovo dopremanje na peti sprat...
Zamolio bih Vas jos da mi,u cilju efikasnijeg resavanja problema, saopstite o kolikoj kolichini cigle je rech i koliko Vam dugo ne radi lift...
Posto vidim da ne chinite nishta po pitanju adekvatnog resavanja vaseg problema,te davanja trazenih informacija,prinudjen sam da na osnovu oskudnih podataka pristupim resavanju problema...
Evo sta Vam je chiniti...
Kupite izvesnu kolichinu jeftinog alkohola(ekvivalentnu broju cigala,npr.deset cigli=1dl zestine=jedno pivo).Svaki put kada se vidite sa nekim poznanikom koji je ljubitelj dobre kapljice(a takvih je,slozicete se,mnogo)pozovite ga na pice...Pri ulasku u zgradu,zamolite ga da ponese desetak cigli koje ce staviti u ranije pripremljenu gajbicu od vocha ili neki slican sud(lavor,kantu ili sl.)Neminovno je da ce prihvatiti jer je svetan da ga cheka ekvivalentna kolicina osvezavajuce psihoaktivne tekuchine...U trenutku kada se on lati posla,vi iscenirajte da Vam zvoni telefon,i simulirajte pricu od velike vaznosti...Tako nechete i Vi morati da nosite cigle,vec samo gestom ruke pokazite osobi da krenete ka petom spratu...Ako zelite da duplo ubrzate postupak,ne simulirajte razgovor telefonom,vec se i vi latite noshenja...Time cete ustedeti i kolicinu alkohola koju bi dali sledecem nosachu ,a Vas deo ce u oba slucaja biti popijen jer nije u redu da prijatelj sam pije...Naravno ,izgubicete izvestan broj kalorija ,ali je finansiski deficit za njihovu nadoknadu zanemarljivo mali...

Druga opcija je da Jehovinim svedocima,koji verovatno navracaju u Vasu zgradu,obecate da cete se uclaniti samo pod uslovom da Vam oni prenesu cigle na peti sprat...Recite da ce cigle imati sakralno-obrednu funkciju.Cigle ce se za tili cas naci na petom spratu,a Jehovine svedoke,kao i mnogo puta do tada,isterajte iz zgrade uz pretnje i povike!
Uzgred,ako Vam ponude casopis Kula strazara br.5,zamolio bih Vas da ga uzmete i prosledite mi ga jer mi nedostaje u licnoj kolekciji..

Ako zelite novi pristup problemu,dostavite ranije trazene podatke...

Spostovanjem:
Doktor za probleme & Virtual Team
Leopold?!?

User avatar
Doktor za probleme
junior
junior
Posts: 76
Joined: Tue Sep 27, 2005 5:57 pm

Post by Doktor za probleme »

ex hooligan wrote:Бузо хвала на савету али ипак ћу сачекати мишљење стручњака
Mladicu,pametno ste postupili...Danas svi misle da se mogu baviti ovim poslom...
Leopold?!?

User avatar
Doktor za probleme
junior
junior
Posts: 76
Joined: Tue Sep 27, 2005 5:57 pm

Post by Doktor za probleme »

ex hooligan wrote:Докторе помагај хитан случај

Ево овако да ти изнесем свој проблем пре неки срео сам неког другара из средње којег нисам видео пар година па како то ред налаже одмах се сели у прву кафану да то мало залијемо.Е ту полако почињу проблеми прво смо у тој кафани пили ко незрели а онда смо пошто је конобар почео да бесни што му стално разбијамо чаше морали да променимо кафану.А да зло буде још веће следећа кафана у коју смо ушли имала је живу музикуи ту смо почели да певамо уз народњаке и да играмо по столовима а после тога смо отишли на неки сплав и поновили пређашње понашање.

Шта да радим да се то не понови коју терапију препоручујеш?
Da,ovakvi slucajevi su cesti kod danasnje omladine...Posto je evidentno da volite da konzumirate alkoholne napitke,da bi izbegli lomljenje staklenog kafanskog inventara,uvek u kafanu ponesite plasticne case(od 0,5 l ako pijete pivo,ili od 2 dl ako pijete zestinu...Kad bolje razmislim,pripremite obe varijante za svaki slucaj...)Kelneru nagovestite da insistirate da pijete samo iz vase ambalaze i stvar ce biti resena...
Sto se tice sindroma srednje skole(sss) i prekomernog napijanja sa starim poznanicima, to se jedino moze izbeci radikalnom izmenom Vaseg fizickog izgleda(nije iskljucen ni neki manji hirurski zahvat,kakvi se isvode u danasnje vreme-preporucujem ugradnju silikona...).Vasi stari prijatelji nece Vas vishe prepoznavati,te ce prekomerno alkoholisanje sa njima biti izbegnuto...Cak i ako nesto posumnjaju,lazno se predstavite i svojim tvrdnjama negirajte njihovi sumnju...
U tom slucaju verovatno cete se sami alkoholisati...Ako zelite to izbeci,nabavite lek koji sprecava isparavanje i dalju razgradnju alkohola u Vasem organizmu,popijte ga.i posle manje kolicine alkohola primeticete hipertenziju,blago gusenje...
Alkoholisanje ce u svakom slucaju biti prekinuto....

S postovanjem
Doktor za probleme & Virtual Team
Leopold?!?

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

\:D/
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Doktor za probleme
junior
junior
Posts: 76
Joined: Tue Sep 27, 2005 5:57 pm

Post by Doktor za probleme »

todeski wrote:'Stivani doktore!
Kratko pitanje... sex-ualni problem... zelja velika... nema se s kim...
P O M A G A J... gori...???

P.S. nisam veterinar!
Kao i prethodni,i ovo je jedan od problema koji se cesto pojavljuje kod danasnje omladine.Neko bi Vam kao alternativu mozda preporucio brom,kao stari i oprobani recept vojnih sila shirom sveta,pa i nekadasnje JNA.To moze posluziti samo kao privremena solucija,jer ako izistinski hocete da ubijetenagon u sebi,kastracija bi bila adekvatna solucija.Pretpostavljam da metod kojim se Nikola Tesla resio te digresije u svom zivotu nije primenjiv na Vas,jer Vi uistinu ne zelite gasiti sam nagon...
Ono sto Vam moja malenkost preporucuje jeste pustanje brkova.Diskretni sarm brkova oduvek je bio neodoljivi mamac za zene.Adekvatnim brkovima(u narodu poznatijih pod terminom'brci')mozete naci vise nego dovoljno partnerki za 'druzenje'i zadovoljavanje Vasih fizickih nagona.Brkovi odvajkada jesu vise nego ukras muskog(ponekad i zenskog)lica,oni zapravo jesu statusni simbol.Oni ce Vas prezentovati kao dominantnog i pozeljnog muzjaka,iako uistinu i niste takvi.Do formiranja Vasih brkova mozete primenjivati terapiju bromom koju treba prekinuti odmah nakon izrastanja istih.
Jedna od mogucih varijanti jeste i priklanjanje savremenim zapadnoevropskim trendovima.Naime,mozete Vase nagone preusmeriti ka jedinkama istog pola.Time bi lakse zadovoljili svoje nagone jer je ta tendencija u ekspanziji na svetskom nivou,a takodje bi se mogli uclaniti u neku od organizacija adekvatnog karaktera,sto bi Vam se visestruko isplatilo.
Predpostavljam da je prva opcija mnogo prihvatljivija za Vas.U protivnom sam slobodan pozvati Vas narednih dana na romanticnu veceru u mom letnjikovcu u jednom selu nadomak Sevojna!Snosim putne troskove i troskove vecere...
S postovanjem:
Doktor za probleme & Virtual Team
Leopold?!?

User avatar
BG Gambo
alkoholni obrok
Posts: 3774
Joined: Sat Oct 01, 2005 9:42 pm
Location: small part of Belgrade
Contact:

Post by BG Gambo »

Хваал докторе ево колико сутра идм да се распитам који је хирург најпогоднији
Potrcao je u susret tramvaju. Tramvaj ga nije prepoznao.

http://www.slobodanavijacima.com/wp-con ... 511872.jpg

User avatar
marmozet iz dvaestrojke
GSP egzibicionista
Posts: 1288
Joined: Fri Sep 09, 2005 2:45 pm
Location: Nize nego ljudski

Post by marmozet iz dvaestrojke »

ex hooligan wrote:Хваал докторе ево колико сутра идм да се распитам који је хирург најпогоднији
Ma od svih hirurga za tebe bi preporucio Dzeka Trboseka,covek radi kvalitetno a bez anestezije tako da u startu imas popust.
Cuj on Zivorad a cale Marko...valjda bi trebalo da je cale Zivorad a on Marko


Image

User avatar
Electric Blue
Siledzija Sebes
Posts: 3579
Joined: Wed Aug 31, 2005 11:21 pm

Post by Electric Blue »

Imam neke uticajne prijatelje u BIM Slaviji (kod Pancevackog mosta)kao i neke poznanike u Biomesu,pa Vam mogu srediti hirurske zahvate gotovo besplatno....

User avatar
BSK 1911
Sinovac
Posts: 1919
Joined: Fri Sep 02, 2005 10:55 am
Location: Beogradski hram fudbala

Post by BSK 1911 »

Doktore evo pogorsava se vreme uskoro ce jesen,pa prokleta zima....e sad da objasnim moj problem.Ja pocinjem da trulim kada nailazi takvo vreme jer obozavam da pijem pivo na ulici,ispred drakstora u parku...s obzirom da su kafane skupe za zimu,gde i kako se opijati do proleca...
Једини Српски клуб са краљевским титулама
1931,1933,1935,1936,1939...

User avatar
marmozet iz dvaestrojke
GSP egzibicionista
Posts: 1288
Joined: Fri Sep 09, 2005 2:45 pm
Location: Nize nego ljudski

Post by marmozet iz dvaestrojke »

BSK 1911 wrote:Doktore evo pogorsava se vreme uskoro ce jesen,pa prokleta zima....e sad da objasnim moj problem.Ja pocinjem da trulim kada nailazi takvo vreme jer obozavam da pijem pivo na ulici,ispred drakstora u parku...s obzirom da su kafane skupe za zimu,gde i kako se opijati do proleca...
To je vec pitanje za eksperta za pice Sundjer Boba pa ga molim da on odgovori
Cuj on Zivorad a cale Marko...valjda bi trebalo da je cale Zivorad a on Marko


Image

User avatar
Doktor za probleme
junior
junior
Posts: 76
Joined: Tue Sep 27, 2005 5:57 pm

Post by Doktor za probleme »

marmozet iz shesnaje wrote:
BSK 1911 wrote:Doktore evo pogorsava se vreme uskoro ce jesen,pa prokleta zima....e sad da objasnim moj problem.Ja pocinjem da trulim kada nailazi takvo vreme jer obozavam da pijem pivo na ulici,ispred drakstora u parku...s obzirom da su kafane skupe za zimu,gde i kako se opijati do proleca...
To je vec pitanje za eksperta za pice Sundjer Boba pa ga molim da on odgovori
Zaista,sa zadovoljstvom cu saslusati odgovor mladog Spuzve Bobana.Tu sam radi eventualnih korekcija...
Leopold?!?

User avatar
BadMan
lošica
Posts: 1042
Joined: Fri Sep 02, 2005 9:04 am
Location: Belgrade
Contact:

Post by BadMan »

Za zimu predlazem kafe Arkade na Dorcolu, pivo 70din, rakija isto toliko, konobar je simpatican skinhead, te je i muzika po njegovom izboru.

Richard III moze da povrdi..

User avatar
SpongeBob schwammkopf
piće
Posts: 2004
Joined: Fri Sep 02, 2005 3:00 pm

Post by SpongeBob schwammkopf »

E pa sad laskaju mi vase pohvale... Ali buduci da moje ekspertsko znanje na polju pica jos
nije dobilo institucionalizovanu formu (koja ce uslediti vec sa prvom duzom hospitalizacijom
zbog preterane konzumacije istih), za sada vam mogu dati samo laicki odgovor na vase veoma
izrazene probleme...Naime, nadaleko je poznato da vi raspolazete sa dozvolom za upravljanje
motornim vozilom "B" kategorije. Pritom je jos poznatije da je u vasem posedu i automobil
marke opel Astra. Imajuci u vidu vase sklonosti za ispijanje alkoholnih produkata u prirodi
smatram da se u upravo u malopre iznesenim podatcima o vasem imovinskom stanju krije kljuc za
resenje vaseg problema.
Naime, kao sto se izneli u vasem opisu problema najradije konzumirate pivo (ili pak kakve druge
alkoholne produkte) u parku, na ulici a meteroloski uslovi ce vas uskoro odvojiti od toga.
Te stoga predlazem sledece resenje. Vi cete svakako nastaviti da konzumirate pice po
dragstorskim cenama i u zimskom periodu u parkovima ali (u tome lezi resenje) u vasem parkiranom
automobilu...Te cete uz eventualni minimalni utrosak plina(za potrebe grejanja automobila
-buduci da sa njime raspolazete prim.SB)
uzivati u alkoholnim produktima do mile volje ne strahujuci od neprijatnog razvoja dogadjaja
koji bi mogao biti prouzrokovan niskim temperaturama a pored toga i imati i pokretnu nekretninu
gde bi se uz muziku i pice druzili sa pripadnicama suprotnog pola.
. Ako smatrate da bi postojali problemi sa voznjom u alkoholisanom stanju, mozete ga resiti time sto cete automobil drzati parkiran na vasem domu najblizoj zelenoj povrsini te
stoga necete imati nikakav problem sa povratkom kuci i voznjom u pijanom stanju.
Ps.Nadam se da sa ovim upadom (buduci nestrucno lice) nisam poremetio rad cenjene ordinacije
Doktora za probleme% Virtual tima.

Sa postovanjem S. Bob
Image

User avatar
Doktor za probleme
junior
junior
Posts: 76
Joined: Tue Sep 27, 2005 5:57 pm

Post by Doktor za probleme »

Prilicno zadovoljavajuci odgovor...No ima stvari na kojima treba poraditi...
Postoje mnogo racionalnija resenja...
Jedna od ideja koja se moze ispostaviti krajnje funkcionalnom jeste odbrambeni mehanizam od hladnoce iz ranijih stupnjeva covekove evolucije...Dlake koje rastu iz epidermisa koze zastupljene su kod(vecine)danasnjih egzemplara ljudske vrste na pojedinim mestima...One predstavljaju dobar termicki izolator,a svakodnevnim izbrijavanjem cele povrsine koze sve do pocetka hladnijeg vremena broj dlaka po centimetru kvadratnom ce se znatno povecati...Samim tim bice vam i znatno toplije,pogotovu ako u termo-izolacione svrhe upotrebite i kozu neke domace ili divlje zivotinje,po mogucstvu-neshtavljenu...Primera radi,njima je zimi hladnoca mnogo podnoshljivija,pa ce i Vama pomoci...
Ogrnuti kozom neke zivotinje,sa gustim slojem dlaka koje izbijaji sa cele povrsine Vaseg tela,ineometano cete moci konzumirati alkoholna pica na niskim temperaturama...U slucaju kishe,preko kozuha prebacite i satorsko krilo,radi boljeg uzitka i efikasnije kamuflaze...
Mislim da je ovaj predlog mnogo racionalniji....
S postovanjem:
Doktor za probleme & Virtual Team
Leopold?!?

User avatar
Doktor za probleme
junior
junior
Posts: 76
Joined: Tue Sep 27, 2005 5:57 pm

Post by Doktor za probleme »

BadMan wrote:Za zimu predlazem kafe Arkade na Dorcolu, pivo 70din, rakija isto toliko, konobar je simpatican skinhead, te je i muzika po njegovom izboru.
Vas predlog takodje uvazavam,ali moram dodati da je mnogo racionalnije zaposliti se ako ne u istoj,a onda u nekoj od slicnih tochionica picha.Tu bi se alkoholni napitci konzumirali po nabavnim cenama,a ostvario bi se i kakav-takav finansijski dobitak...
Leopold?!?

Post Reply