Malo se zezamo...

svakakve priče...
User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

Image
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

u heavy...200 na sat se ispoveda auditorijumu o svojoj vezi sa Marijom... :lol: ide u nastavcima...
Image
U KANDŽAMA DB
Pevač Ivan Gavrilović u ekskluzivnoj ispovesti govori kako ga je služba spojila sa Marijom Milošević, a potom pokušala da ga fizički likvidira


BEOGRAD - Verujem i danas da me je sam Bog sačuvao da me ne ubije Državna bezbednost, kako bi me fizički razdvojili od Marije Milošević - u ekskluzivnoj ispovesti za Kurir pevač Ivan Gavrilović priča o tri dana koja je proveo skrivajući se po Solunu bukvalno se boreći da sačuva glavu na ramenima.

Za Gavrilovića je sve, kako tvrdi, počelo jednog prolećnog dana 1998. godine, bezazlenim pozivom direktora „Centroscene“ Baneta Stojanovića da veče provedu u diskoteci „Košava“, poznatijem kao „Bitef teatar“, kod Bajlonijeve pijace, na Dorćolu.

- Nisam tamo nikada pre toga bio i bio sam prijatno iznenađen veselom žurkom te noći. Popili smo prilično i ludo se proveli. Sećam se da mi je i Marija Milošević, ćerka predsednika Miloševića, tada dala vizitkartu, mada sam je zbog duge crne perike i neobično atraktivne šlang linije jedva prepoznao. Nije mi padalo na pamet da je pozovem telefonom, jer je, bez obzira na moju tadašnju popularnost, ona, razumljivo, spadala u „nedodirljive face“ - započinje Gavrilović svoju deset godina skrivanu ispovest o Mariji Milošević.

Čuda su mu se tih godina dešavala u estradnom životu, ali očigledno i privatnom, jer već posle nekoliko dana usledio je poziv predsednikove ćerke da izađu i da se „zezaju“. Poziv koji se, očigledno, ne odbija.

- Iako sam, samo godinu pre toga, šetao s kolegama muzičarima u građanskim protestima protiv njenog oca, taj poziv, priznajem, oborio me je s nogu. Ona je bila „top topova“ i najintrigantnija žena tadašnjeg javnog života. U prirodi nije izgledala debelo i namćorasto kao na slikama u opozicionoj štampi. Odmah sam „provalio“ da se pali na beogradski žargon, da je opuštena i da je politika uopšte ne zanima. Počeli smo da izlazimo i bilo smo na istoj talasnoj dužini, bila je prava gradska riba za ludi provod - priča Ivan, koga još iz tih godina nazivaju rodonačelnikom turbofolka kod nas.

Ipak, prema njegovim rečima, organizacija tih izlazaka nije nimalo bila jednostavna:

- Čuli smo se po nekoliko puta dnevno i kad se dogovorimo, moralo je da se sačeka nekoliko sati da njeni policijski pratioci sve do tančina organizuju. Prvih dana viđanja, ja, onako, lupim da odemo u „Pijano bar“ u centru grada, a ona se složi. Posle nekog vremena stiže ona ispred moje kuće sa obezbeđenjem u tri crna „audija“ i mi odemo u „Pijano bar“, kad, on prazan. Gosti su već bili „evakuisani“, tako da smo nas dvoje mogli sami da ćaskamo. Meni je to bilo malo trulo, ali nije uvek bilo tako, naročito kad smo išli u diskoteku „Košava“, gde je bilo uvek puno sveta, ali dobro „probranog“ - priseća se Gavrilović.
Prolazili su tako meseci u kojima su Marija i Ivan uživali u provodima. Onda mu je ona, kaže, predložila da odu zajedno na letovanje u Grčku:

- Bilo je baš raskošno i veselo, jer je ona povela i neke svoje drugarice, ali bilo je u toj sviti i dosta „biznismena“, za koje sam ubrzo provalio da su uglavnom bili njeni bodigardovi iz Državne bezbednosti. Posebno sam se sprijateljio s nekim bezbednjakom Draganom, možda i zato što je Čačanin, a to je i rodno mesto moga oca. Žurke u našem apartmanu su nam bile interesantnije od izlazaka po diskotekama, jer smo i tu imali sav komfor za dobre provode - prepričava Gavrilović.

Po njegovom današnjem mišljenju, sve se prelomilo sedme večeri, kad su posle ponoći, nakon žurke u apartmanu, krenula navodno opuštena i neobavezna ćaskanja.

- Bio sam skroz opušten, jer smo Marija i ja imali taj fazon, pa nisam ni primetio da me neki od „biznismena“ (radnici DB) prečesto pita o tome kako mi se svidelo u Australiji, Italiji, Francuskoj... E, ja tad krenuh s nekom pričom, uz vino i tompus, kako bih voleo da je i u Srbiji tako, da su ljudi opušteniji i da bolje zarađuju...

(sutra: Skrivao sam se po solunskim crkvama)
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

jebote malopre odgledah "Kad budem mrtav i beo" kad tamo ucestvuje i Pedja d boj... http://youtube.com/watch?v=q4mgcB9eAFs kada najavljuju na onoj audiciji rekoshe...i sledeci je hipik iz Krusevca Predrag Jovanovic... :D
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Eric Cartman
exbanovani starmali Raja
Posts: 5183
Joined: Wed Mar 08, 2006 10:37 am
Location: Beograd
Contact:

Post by Eric Cartman »

Booze Brothers wrote:jebote malopre odgledah "Kad budem mrtav i beo" kad tamo ucestvuje i Pedja d boj... http://youtube.com/watch?v=q4mgcB9eAFs kada najavljuju na onoj audiciji rekoshe...i sledeci je hipik iz Krusevca Predrag Jovanovic... :D
Kako si ga perpoznao, sunce ti jebem? :shock:
Χριστός Ανέστη εκ νεκρών

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

tada je na filmu imao 17 godina...a na audiciji je pevao pesmu believer od monkeys-a... :D
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

Image
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

uh jedva docekah nastavak...


BEKSTVO OD SLUŽBE
Pevač Ivan Gavrilović priča šta mu se događalo nakon odluke bezbednjaka iz pratnje Marije Milošević da ih zauvek fizički razdvoje


BEOGRAD - išemesečno zabavljanje Marije Milošević, predsednikove ćerke, i turbofolk zvezde Ivana Gavrilovića, prekinuto je iznenada i bez objašnjenja u leto 1998. godine, u apartmanskom naselju pored Atine, jer su njeni pratioci iz DB procenili da on nije politički podoban, tvrdi popularni pevač u svojoj ispovesti za Kurir.

Naime, nakon navodno neformalne sedeljke u apartmanu s Marijom, njenim drugaricama i "biznismenima" (njenim pratiocima iz DB), gde je Ivan, uz vino i tompus, dopustio sebi da kaže i svoj politički stav "da bi se u Srbiji moglo živeti opuštenije i bogatije", verovatno još u toku noći doneta je odluka da se on zauvek skloni iz njene blizine.

- Mene je ujutro probudio onaj bezbednjak Dragan iz Čačka i pozvao da pređem u susedni apartman na jutarnju kaficu. Odmah po ulasku tamo zaledio mi se pogled na mojoj spakovanoj torbi i ruksaku, a rečeno mi je da se hitno vraćam za Beograd. Bio sam u šoku! Plašio sam se i tu kafu da popijem, jer tih godina u srpskim visokim krugovima život je bio najjeftinija roba. Paranoja mi je šljakala trista na sat, pomislio sam da je u kafi otrov ili neka žešća droga. Kad sam to rekao Draganu, on je tu kafu odmah iskapio preda mnom. Tražio sam da vidim Mariju, na šta mi je on samo procedio kroz zube jednu reč: "Zaboravi". Naručio sam jedan viski, da se smirim. Malo je razmislio i izašao iz sobe - seća se pevač u ispovesti za Kurir.

Bili su to, prema Gavrilovićevom sećanju, najteži trenuci u njegovom životu. Bezbednjak Dragan se nije vratio duže od 20 minuta.

- Iako sam bio paralisan od straha, zgrabio sam u trenutku ruksak i u magnovenju istrčao na terasu apartmana, koji je bio u prizemlju, i potrčao prema obližnjem maslinjaku. Trčao sam bez osvrtanja nekih pola sata, sve dok se nisam dočepao autoputa. U džepu sam imao 1.000 maraka, a u ruksaku malo garderobe. Zaustavio sam prvi taksi i pogodio se sa vozačem da me za 650 maraka prebaci do Soluna. Iako sam ludački brzo razmišljao, nisam znao šta dalje, jer sam se plašio odlaska u naš konzulat, a u hotel nisam mogao, zbog pasoša, koji je ostao kod bezbednjaka u hotelu.

Po dolasku u Solun, Ivan je, kako se seća, prvo iz govornice pozvao roditelje, a onda i Mariju.

- Na broj Marijinog mobilnog javljao se neko od bezbednjaka pratilaca i jedino ga je interesovalo gde se nalazim, pa sam mu spustio slušalicu. Danju sam išao po crkvama, vernik sam, i neprestano sam se molio Bogu, a noću spavao po parkovima. Preostalih 350 maraka trošio sam na sendviče, kiselu vodu i telefoniranje roditeljima, priseća se tih teških dana popularni pevač.

Trećeg dana lutanja po Solunu, Gavrilović je odlučio da se "preda" u naš konzulat:

- U konzulatu su, naravno, već bili obavešteni o mom slučaju. Na moju sreću, sve je prošlo bez problema, jer sam dobio potvrdu umesto pasoša, kupili su mi i autobusku kartu do Beograda. Taman kad sam pomislio da je sve to sad ružna prošlost, četiri momka, očigledno policajci u civilu, stalno su me provocirali: "Ala ćemo nekog da karamo u Beogradu", i slično - priča nam Gavrilović.

Nakon povratka u Beograd, Ivan je, po savetu bližnjih, otišao na šest meseci u jedno malo mesto na severu Crne Gore. Nedavno, pre nedelju dana, Ivan je snimao neki novogodišnji program i tamo sreo onog Dragana, Čačanina iz DB. Pozdravili su se i izljubili, kako kaže, kao kad se stari i veliki prijatelji sretnu posle dugog vremena.
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Eric Cartman
exbanovani starmali Raja
Posts: 5183
Joined: Wed Mar 08, 2006 10:37 am
Location: Beograd
Contact:

Post by Eric Cartman »

Χριστός Ανέστη εκ νεκρών

User avatar
Eric Cartman
exbanovani starmali Raja
Posts: 5183
Joined: Wed Mar 08, 2006 10:37 am
Location: Beograd
Contact:

Post by Eric Cartman »

Χριστός Ανέστη εκ νεκρών

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

Image
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

Image
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Eric Cartman
exbanovani starmali Raja
Posts: 5183
Joined: Wed Mar 08, 2006 10:37 am
Location: Beograd
Contact:

Post by Eric Cartman »

Ministry of silly walk! :D
Χριστός Ανέστη εκ νεκρών

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

samo za marmu...doduse na svapskom jebiga...I'm full fuck of...
http://youtube.com/watch?v=ofm-HJJIpu4
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Eric Cartman
exbanovani starmali Raja
Posts: 5183
Joined: Wed Mar 08, 2006 10:37 am
Location: Beograd
Contact:

Post by Eric Cartman »

Booze Brothers wrote:samo za marmu...doduse na svapskom jebiga...I'm full fuck of...
http://youtube.com/watch?v=ofm-HJJIpu4
Prva pod related je na engleskom:

http://youtube.com/watch?v=BlK62rjQWLk&feature=related
Χριστός Ανέστη εκ νεκρών

Post Reply