Koncerti

svakakve priče...
User avatar
forum_admin
OFKovac
OFKovac
Posts: 2114
Joined: Tue Aug 30, 2005 4:36 pm

Post by forum_admin »

Dugo sam razmisljao i zakljucio sam da na RHCP - NECU ICI...

Zasto ??

Pa prvo zato sto sviraju u nekoj pizdi materini na autoputu...sto pokazuje da su seljacine...

Drugo, zato sto mi se poslednji album ne svidja a njega ce da forsiraju...iskreno, imaju vise nego dobrih stvari za prethodnih 15-ak godina ali im se stil ne menja i sve im se bazira na Flee-evom basu...sto pokazuje da su seljacine...

Trece, koncert ce biti preplavljen masom koja je za RHCP cula tek kada je bila primorana da gleda "Californication" spot koji samo sto se nije vrteo po buljama koliko su ga emitovali....sto pokazuje da ce masa biti seljacka...

Cetvrto, dve cene kova ??? za sta, za nas u blatu i njih na stepenicama ??? Boli me bas kurac, dva soma za americke seljake u masi seljaka na seljackom autoputu...NECU...Sto pokazuje da necu ici jer ne volim moderne njivare...

Kada se tetovirane pickice sete pa svrate u Bgd da sviraju u Domu omladine, i kada za kovu ne budu trazili vise nego sto je dovoljno, onda cu ici i aplaudirati im i pevati sa njima...ovako...NE PADA MI NA PAMET...

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

:) znaci kako sam te skapirao sve u svemu seljanija...a mislim da je presudila cena karata...mada mozda nekad i odsviraju u domu omladine... :D
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

da te jos vise ubedim da ne ides na cert...nema vise karata za 2 soma...ode sve...svih 15 000...sada karta kosta oko 2800 dinara...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Pendula
junior
junior
Posts: 431
Joined: Fri Jan 27, 2006 2:19 pm
Location: karaBUrma
Contact:

Post by Pendula »

Izabrali su Indjiju jer oni sviraju u ovoj turneji na mestima gde niko nije svirao.....
Od boljih izvodjaca.......
Za čast za obraz za bez poraza Beograd!!!

User avatar
Richard III
sasvim,potpuno sasvim najbolji dasa...
Posts: 1162
Joined: Sun Sep 18, 2005 1:22 pm

Post by Richard III »

oce mi neko pozajmi repa za kovu....
Ljudi cim nas vide odma znaju da smo gospoda

User avatar
forum_admin
OFKovac
OFKovac
Posts: 2114
Joined: Tue Aug 30, 2005 4:36 pm

Post by forum_admin »

Pendula wrote:Izabrali su Indjiju jer oni sviraju u ovoj turneji na mestima gde niko nije svirao.....
Od boljih izvodjaca.......
Da,da...Roskilde fest je inace festival na kome niko poznat ne svira...

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

ko voli malo mraka evo...
Block out.. skc, 24.03.
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

samo za eletrica...

Mi?ko Plavi u klubu Oh, Cinema
Nakon vi?e od 100 koncerata odr?anih u Japanu u poslednjih pet godina, trio beogradskog muzičara i multiinstrumentaliste Mi?ka Plavog će u subotu, 10. marta, u klubu Oh, Cinema odr?ati koncert čiji će snimak biti objavljen kao CD za izdavačku kuću Mascom.
Takođe, video snimak koncerta biće emitovan na TV Metropolis.
Muzika koju izvodi Mi?ko Plavi Trio predstavlja neobičnu kombinaciju autorskih, tradicionalnih i savremenih kompozicija, poigrava se obradama rock, jazz i blues standarda, a u krajnjem smislu, navodi Mascom, ?odra?ava temperament i zvučne afinitete autora?.
Mi?ko Plavi Trio su: Feđa Frenklin, London - bubnjevi i perkusije; Miladin Stojković - bas i Mi?ko Plavi - harmonika.
Specijalni gosti: Firči, legendarni bubnjar EKV, tek pristigao iz Njujorka, i perkusionista iz Indije Akas Batt.
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
BF2004
OFKovac
OFKovac
Posts: 1000
Joined: Wed Jan 10, 2007 5:49 pm
Location: uvek u pokretu!!!
Contact:

Post by BF2004 »

Koncert u Areni
''Chemical Brothers'' dolaze

Najpresti?niji i najcenjeniji britanski lajv dens duo dana?njice ''Chemical Brothers'' nastupiće 13. juna u ''Beogradskoj areni''. Beograd je jedini grad u regionu koji će zahvaljujući ''Bek'spirijensu'' ove godine ugostiti jedan od najpopularnijih svetskih bendova. Pioniri big-bita i veliki remiks-majstori poznati su po spektakularnim nastupima i neverovatnoj energiji. Prodaja karata počinje u ponedeljak 12. marta, a prvih 3.000 najbr?ih će moći da ih kupe po ceni od 1.690 dinara.
Image

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

Koncert Presinga 30. marta
Nakon unplugged uvertire na novinarskoj promociji u decembru, Presing će 30. marta u Pogonu Doma omladine odr?ati celovečernju koncertnu promociju materijala sa novog albuma Zanos bez snova, kao i retrospektivu starijeg materijala.
Namera benda je, ka?e gitarista Vladimir Marković, da na ovom koncertu nastupe svi muzičari koji su učestvovali na snimcima, kao i neki od biv?ih članova i prijatelja benda.
?Presing će nastupiti u znatno pro?irenom sastavu, sa bogatijom zvučnom slikom koju pored standardnih članova benda dopunjuju violina, viola, violoncelo, saks, truba, flauta, akustična gitara i mandolina?, navodi on.
Cena karte je zaista popularna za ovako rasko?nu produkciju - svega 300 dinara, a karte su već u prodaji.
Predgrupa će biti Goribor, ukoliko snimanje njihovog albuma u Hrvatskoj ne bude potrajalo du?e od predviđenog roka (o čemu uskoro takođe pi?emo).
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Electric Blue
Siledzija Sebes
Posts: 3579
Joined: Wed Aug 31, 2005 11:21 pm

Post by Electric Blue »

skc,petak, 30. mart 2007.

DNK
21:00
VRISAK GENERACIJE + BASTA

koncert.

User avatar
forum_admin
OFKovac
OFKovac
Posts: 2114
Joined: Tue Aug 30, 2005 4:36 pm

Post by forum_admin »

baSSta...se pise...

zanimljiv bendic, mator...bubnjar peva...

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

idemo na vrisak,idemo na vrisak...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
BF2004
OFKovac
OFKovac
Posts: 1000
Joined: Wed Jan 10, 2007 5:49 pm
Location: uvek u pokretu!!!
Contact:

Post by BF2004 »

Dzoni YBF wrote:Koncert u Areni
''Chemical Brothers'' dolaze

Najpresti?niji i najcenjeniji britanski lajv dens duo dana?njice ''Chemical Brothers'' nastupiće 13. juna u ''Beogradskoj areni''. Beograd je jedini grad u regionu koji će zahvaljujući ''Bek'spirijensu'' ove godine ugostiti jedan od najpopularnijih svetskih bendova. Pioniri big-bita i veliki remiks-majstori poznati su po spektakularnim nastupima i neverovatnoj energiji. Prodaja karata počinje u ponedeljak 12. marta, a prvih 3.000 najbr?ih će moći da ih kupe po ceni od 1.690 dinara.
http://www.mtsmondo.com/entertainment/m ... vest=50015
Počela prodaja karata za Chemical Brothers
Image

User avatar
forum_admin
OFKovac
OFKovac
Posts: 2114
Joined: Tue Aug 30, 2005 4:36 pm

Post by forum_admin »

Svim HEV'METALC'MA sa foruma koji ce se veceras ludo zabaviti za SVE pare na "Celicnoj Devici" zelim da paze da im ne polude glave od slemovanja i da im ne utrnu ruke od podizanja :smt047 (djavolskih znakova) i prstici od sviranja solaza/basa/bubnjeva na "vazdusnim instrumentima"...

"Bezite u brda, bezite za svoje zivote..."

Post Reply