Budzenje postova

svakakve priče...
User avatar
Black Bloc
zaista me boli kurac...
Posts: 2885
Joined: Thu Jun 14, 2007 11:59 pm
Location: Daleko od alkohola u zagrljaju karaktera

Re: Budzenje postova

Post by Black Bloc »

Necu da stajem ni u kakvu odbranu LDP-a i Jovanovica niti me to zanima

Ono sto me zanima je :

Gde ti vidis anarho sindikalisticke ideje u njegovim izjavama ili govorima ili programu te partije ???

I daj neka mi neko jednom objasni sta je to judeo-masonska zavera ili sta vec...izraz koji veze sa mozgom nema a koristi se jako cesto...

Kakve veze masoni (nastali od reda templara) koji su - pogotovo u poslednih nekoliko vekova gde mason moze da bude svako, samo da ga neko preporuci - jedna onako, satro tajna organizacija i jevreji imaju ??? Jer ako neko ne voli jese to su onda katolici a templari su koliko je poznato - bili jebeni katolici...Kako onda moze judeo-masonerija i sta vec da bude i istom kontekstu..

N anarho-sindikalizam je paradox sam po sebi...anarhizam veze sa sindikalizmom nema, ustvari je protiv njega
His Excellency President for Life, Field Marshal Al Hadji Doctor Idi Amin, VC, DSO, MC, Lord of All the Beasts of the Earth and Fishes of the Sea, and Conqueror of the British Empire in Africa in General and Uganda in Particular !

User avatar
Cevopan
junior
junior
Posts: 306
Joined: Sun Sep 11, 2011 2:09 pm
Location: У биртији...

Re: Budzenje postova

Post by Cevopan »

Ајде да покушам брзо и кратко да ти одговорим,а опет и да не буде ко Чедомир Јовановић било ком саговорнику.

Анархо синдикализам као такав можда и јесте парадокс ако говоримо о томе ми националисти,али они људи који се називају анархо синдикалисти имају и те како шематски изграђену методу разговора.Као што по њиховом програму кажу да се њихово деловање базира на три ствари а између осталог које је и принцип директне акције,где директно физички углавном али и пропагандно спречавају своје противнике (у њиховом случају шефове капиталисте,газде и њихове људе) да раде и делују.Што значи да у самом идеји анархо синдикализма преовладава принцип анархо приступања у излагању своји идеја,а зовемо их синдикалне или синдикалистичке јер се базирају и делују на нивоу синдиката,односно боре се за права радника.Разлика код анархо синдиката и обичних синдиката како их они називају жути или бирократски је у томе што анархо синдикати користе методу те директне акције и директне демократије док су како наводе анархо синдикалисти жути синдикати под управом газда и политичара,и самом конституцијом вођства и хијерархије унутар њих самих спречавају систем директне демократије,па наравно и директне акције.
Што значи да ме је принцип излага Чедомира Јовановића,подсетио на принцип директне акције и уопштено шематски углавном обучених анархиста (анархо синдикалиста),као на пример онај Ратибор Тривунац и његова екцесна излагања подучена из анархистичког кувара.То значи да сам између осталог хтео рећи да је левичарски покрет,од наводног анти системског левичарског покрета који опет кажем наводно делује против система,какви су анархо комунисти,анархо синдикалисти,разни екоанархистички и анархо феминистички и марксистички,све до невладиних организација па и странака у парламенту какав је ЛДП,делују по строго утврђеним формама,принципима,а и сам Чеда Прашак је гајио симпатије у једном периоду свог живота према наводно слободарско анархистичком покрету.Па опет понављам његово излагање је ништа до неког бусања у прса са недовољним чињеницама,врло генерализованим,извученим из контекста док притом нема елементарна знања какав би један политичар бар требао да има ако се бави политиком у Србији,а то немају све гадије из парламента,не смао он.Све у свему,не само да су његове (Чедине) идеје погубне,већ нису засноване на чињеницама,већ само признајте признајте ми смо геноцидни народ,наравно док се полуписмене џукеле ложе на његову пропаганду,млади занесењаци незналице и сви канцерогени делови овог друштва.

Да не причам превише о јеврејима и деловању а могли би ту много да развучемо тему,да не би отишли у ствари које нису толико легалне,па самим тим нису ни за овај форум,само ћу рећи да Јудео Масони постоје,и то опште није спорна чињеница,они поред свих својих политичких функција тј углавном у администрацијама Сједињених Америчких Држава,имају своје кругове масонске (што је и доказано кроз много наслова светских па и неких српских књижевника односно књига рађених по чињеницама) и то не може нико оспорити.Лаички и на брзину речено њихов рад јесте усмерен ка монополу над државама и опште великим међународним институцијама и организацијама,па самим тим како се каже и владавином светом односно капиталом.Не врти се око тога што би опет могли да причамо о добро поткованој мржњи самог јеврејског народа према нама Гојима како су нас називали (или белим људима),то сигурно знаш ако си читао прве верзије Талмуда,односно њихово свете књиге која је само формално непризната наводно,па до историјских чињеница свих других.Сукоб јеврејства и Ватикана је био сукоб између две профитерске стране,што је и логично,борба за монопол класичан.Питај браћу из Русије,тј причам о великом проценту становника и по крви Руса,шта они мисле о Јеврејима,што ти само доказује а још из безброј ствари,да сукобе са том секташком заједницом нису имали само католици,него и православци,а богами ни јевреји ни муслимани се не воле,и то итекако.Невезано за историју а баш ни сам јеврејски народ, ционистички покрет је данас много јак,наравно са јудео масонима као главним својим финансијерима,и колико видимо,не можемо му ништа.Са друге стране ти ако не желиш да се информишеш о томе,да се бавиш том литературом као што се ја рецимо бавим,ти се бави другом,неком твојом,нема проблема,можемо негде полемисати,иако ја баш и имам преча посла,али шта год радио доћи ћеш то једног врло једноставног податка,а то је да смо у великом шкрипцу,а да су на челу америчке и уопштено целе администрације САД-а стоје управо они - јевреји.
1911. године основан је један клуб,који ће у наредном периоду исписати најлепше странице српског фудбала,тај клуб живи и дан данас. . .

User avatar
Black Bloc
zaista me boli kurac...
Posts: 2885
Joined: Thu Jun 14, 2007 11:59 pm
Location: Daleko od alkohola u zagrljaju karaktera

Re: Budzenje postova

Post by Black Bloc »

Aha...hvala na brzom odgovoru
His Excellency President for Life, Field Marshal Al Hadji Doctor Idi Amin, VC, DSO, MC, Lord of All the Beasts of the Earth and Fishes of the Sea, and Conqueror of the British Empire in Africa in General and Uganda in Particular !

User avatar
Tehnodrom_BU
uvlik
Posts: 1017
Joined: Sun Oct 18, 2009 11:22 pm
Location: ....docice DAN, kad ce nas GRAD, ponovo biti PRVAK....

Re: Budzenje postova

Post by Tehnodrom_BU »

Image

User avatar
Tehnodrom_BU
uvlik
Posts: 1017
Joined: Sun Oct 18, 2009 11:22 pm
Location: ....docice DAN, kad ce nas GRAD, ponovo biti PRVAK....

Re: Budzenje postova

Post by Tehnodrom_BU »

Francuska ministarka savetovala beskućnike da ostanu kući
http://www.24sata.rs/vesti/luda-planeta ... 8495.phtml

User avatar
Black Bloc
zaista me boli kurac...
Posts: 2885
Joined: Thu Jun 14, 2007 11:59 pm
Location: Daleko od alkohola u zagrljaju karaktera

Re: Budzenje postova

Post by Black Bloc »

Tehnodrom_BU wrote:Francuska ministarka savetovala beskućnike da ostanu kući
http://www.24sata.rs/vesti/luda-planeta ... 8495.phtml
To je zato sto je dom/kuca tamo gde ti srce :wink:
His Excellency President for Life, Field Marshal Al Hadji Doctor Idi Amin, VC, DSO, MC, Lord of All the Beasts of the Earth and Fishes of the Sea, and Conqueror of the British Empire in Africa in General and Uganda in Particular !

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Budzenje postova

Post by Booze Brothers »

sada se setih Peleta Sibenika i umirem od smeha... kakva je to budaletina sunce ti poljubim...

za badnje vece pre desetak godina presrece ljude ispred ulaza u crkvu Svetog Marka i prica im kako im zeli isto sto i sebi...puno erotike! a skroz ozbiljna faca... kaze na kraju matere mi. da bude uverljiviji valjda... nikad ljude nije u zivotu video pre... :D

a jos je bio bolji kad dosao na jedan sastanak pred neku vaznu tekmu... slusa sve pazljivo, namrstio onu njegovu indijansku obrvu i nos i pita me sapatom: - "Gde je taj Crnjak?!" :D
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
BSK 1911
Sinovac
Posts: 1919
Joined: Fri Sep 02, 2005 10:55 am
Location: Beogradski hram fudbala

Re: Budzenje postova

Post by BSK 1911 »

------*-----*-
Једини Српски клуб са краљевским титулама
1931,1933,1935,1936,1939...

User avatar
Tehnodrom_BU
uvlik
Posts: 1017
Joined: Sun Oct 18, 2009 11:22 pm
Location: ....docice DAN, kad ce nas GRAD, ponovo biti PRVAK....

Re: Budzenje postova

Post by Tehnodrom_BU »


User avatar
Džo
senior
senior
Posts: 650
Joined: Sun Aug 07, 2011 1:25 pm
Location: uz reku

Re: Budzenje postova

Post by Džo »

Nemam smisao za raspolaganje života.

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Budzenje postova

Post by Booze Brothers »

odlicno... a vidi ove... lici na ovog djokovica, ali kad nakrka jedno 40 dina... palmo, palmo majstore, citavu kafanu dizes na noge...

Image

http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/306298/ ... u-Jagodini
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Tar-Andukal
Van Nistelroj
Posts: 2315
Joined: Mon Oct 17, 2005 4:38 pm
Location: Belgrade
Contact:

Re: Budzenje postova

Post by Tar-Andukal »

kažu da je Divac još veći pank! :)
Naš je samo jedan grad, zove se Beograd,
Mi smo deca njegova, on je naša svetinja.

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Budzenje postova

Post by Booze Brothers »

'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Tar-Andukal
Van Nistelroj
Posts: 2315
Joined: Mon Oct 17, 2005 4:38 pm
Location: Belgrade
Contact:

Re: Budzenje postova

Post by Tar-Andukal »

Naš je samo jedan grad, zove se Beograd,
Mi smo deca njegova, on je naša svetinja.

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Budzenje postova

Post by Booze Brothers »

aaaaaaaaaaaaaaaa... opasno se ismejah... pobedio je Dositej, a tu je i Vlade, pa Vuk, ... :) skoro nijednog da nisu skinuli... palmo, palmo majstore, citavu kafanu dizes na noge...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Post Reply