Pitash me - pitam te

svakakve priče...
User avatar
Familijarac
junior
junior
Posts: 211
Joined: Wed Dec 24, 2008 1:57 pm

Re: Pitash me - pitam te

Post by Familijarac »

a da kula nisam video...
jos smo tu! B.F.

User avatar
Black Bloc
zaista me boli kurac...
Posts: 2885
Joined: Thu Jun 14, 2007 11:59 pm
Location: Daleko od alkohola u zagrljaju karaktera

Re: Pitash me - pitam te

Post by Black Bloc »

Kula...(ponavljam - mislim, nisam siguran...jer od '99 kada smo ostali celu noc u NS-u i kada je bio "Sto nas lazete, bre?" pa munjeviti odgovor policije i kada su Electric i Booze dobili motorole u glave, mamu im pandursku - gde nas je bilo oko 70 - nisam do ove godine bio)
His Excellency President for Life, Field Marshal Al Hadji Doctor Idi Amin, VC, DSO, MC, Lord of All the Beasts of the Earth and Fishes of the Sea, and Conqueror of the British Empire in Africa in General and Uganda in Particular !

User avatar
Black Bloc
zaista me boli kurac...
Posts: 2885
Joined: Thu Jun 14, 2007 11:59 pm
Location: Daleko od alkohola u zagrljaju karaktera

Re: Pitash me - pitam te

Post by Black Bloc »

Editovao sam prethodni odgovor...
His Excellency President for Life, Field Marshal Al Hadji Doctor Idi Amin, VC, DSO, MC, Lord of All the Beasts of the Earth and Fishes of the Sea, and Conqueror of the British Empire in Africa in General and Uganda in Particular !

User avatar
Eric Cartman
exbanovani starmali Raja
Posts: 5183
Joined: Wed Mar 08, 2006 10:37 am
Location: Beograd
Contact:

Re: Pitash me - pitam te

Post by Eric Cartman »

Black Bloc wrote:Zrenjanin - sezona 05/06 - 2 busa, kombi i kolima, kako ko..."EVO IH!" gostovanje...
Хаххахахаха, буквално. :lol:
Χριστός Ανέστη εκ νεκρών

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Pitash me - pitam te

Post by Booze Brothers »

Black Bloc wrote:Nadam se da se broje SAMO gostovanja, ovo po BGDu se ne racuna...

Novi Sad - sezona 04/05 - sa setalicom (mislim da je tu bilo vise ljudi nego u sezoni 03/04, koliko se secam znam da smo brojali da nas je bilo vise od 200)
Zrenjanin - sezona 05/06 - 2 busa, kombi i kolima, kako ko..."EVO IH!" gostovanje...
Smederevo - nemam pojma...recimo "Tukli, krali, demolirali" gostovanje mada mislim da je kasnije bilo i vise ljudi...
Kragujevac - oko 100 ljudi sezona 98/99...kada smo nosili "Kragujeva mali grad, Djavoli su picke" i kada smo izgubili sa 6:1...
Nis - sezona 98/99 (mislim) - 2 busa i vulkani (mislim)...
Burgas (Bugarska) - svi znamo sta je i kako je tamo bilo...
Subotica - sezona 98/99 - kada je panduru leteo pendrek i sapka - 2 prepuna busa...
Cacak - sezona 04/05 - 2 puna busa (za ostalo ne znam) - citanje poezije Branke Black Rose u izvodjenju Electric Blue-a
Mladenovac - kup tekma isto su bila 2 puna busa...

I jebem li ga...mislim - Kula (e to stvarno ne znam...)

(ova su sva oko/preko 100 ljudi, NS cak i preko 200)
Evo vako...sve bih ilustrovao slikama ali galerija ovih dana nesto nije u funkciji ?! ne mogu sada sve to da aploudujem...mozda kasnije dopunim slikama...
U NS nas je najvise bilo u sezoni 03/04...tri busa - jedan pingvina, jedan starokaraburmaca koji su se diglih u tom periodu, standardni i kola i solo rezije...ne znam tacan broj ali nije bilo vise od 180. Posle toga imamo nekoliko 100+ gostovanja u NS-u...
naredne sezone, to sa setalicom, je bilo dva, ali dva bas krcata ona gradska basa plus solo varijante...do 150 ljudi...sledece sezone jos jedno odlicno izdanje sa nesto manje ljudi nego na prethodna dva meca...mozda nase najbolje vizuelno izdanje na tom stadionu da gomilom piroa, barjaka i velikom zastavom Beograd...
06/07 isti broj, opet izmedju 100 i 150...
Naredne godine jos brojniji, malo manje od 150 i tu je predstavljena oficijalna Plava Unija sa gomilom raznih barjaka...
08/09 nas prebacuju na veliki jug i pola godine - godinu pre toga odlucujemo da nema vise besplatnih buseva, i ledeno vreme, no to nije pravilo problem, te nas je opet bilo vise od 100...rekordan broj barjaka iznet u nasoj istoriji tu...odlicno izdanje...
Naredna dva Nova sada nesto slabiji brojcano...oko 70-80 ljudi, jednom smo isli vozom...
Ove godine opet odlicno izdanje, preko sto ljudi sa mini koreom...
to je za NS u poslednje vreme...u ranijem periodu je bilo par puta po dva basa, a u glavnom nismo prelazili 80-100 ljudi...vecinom je bilo po 60-70...
nastavljam kasnije o ostalim nasim brojnim gostovanjima...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Familijarac
junior
junior
Posts: 211
Joined: Wed Dec 24, 2008 1:57 pm

Re: Pitash me - pitam te

Post by Familijarac »

najvise u smederevu 180 (jebem li ga koja sezona,kad smo imali jedan bas samo za nas).
jos smo tu! B.F.

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Pitash me - pitam te

Post by Booze Brothers »

Druga dva najbrojnija gostovanja su Petrovgrad sezone 2006/07 koji je bio nesto manjeg broja nego taj novi sad 2003. i Smederevo. Oko 170 ljudi je doslo i napravilo spektakolo na Karadjordjevom parku te zime...dva puna gradska busa, kombi i nekoliko kola...zajebancija na slaninijadi u Kacarevu je ostati u pamcenju...a secam se kad smo dosli pred stadion sa kombijem da nas je bilo 40-50 sa ostatkom koji je dosao u solo reziji a ekipa sve matori konji...
od zrenjanina ili banatskog dvora imamo solidan Tvor sa 80 ljudi poslednjeg kola jesenjeg dela 2008. sa rokijem u zitistu, kao i bakljadu u cetvrtfinalu kupa...pre toga nekoliko sasvim solidnih izdanja tamo, a starijima ostaje u pamcenju prvi petrovgrad sa sinobusom gde je bila celodnevna zajebancija...raspusteni i zajebani klinci... :D
U Petrovgradu se pamti i gostovanje sa desetak ljudi u svojoj reziji gde su ljudi stigli ko zna kako...mokri do gaca...naravno i sokolovi pamte tamo gostovanja...
banatski dvor je ostao upamcen po kupu i incidentu i robiji koju su ljudi dobili 2000-e...

Smederevo je bilo najbrojnije u sezoni 05/06 kada je tamo otislo 160-170 ljudi...pun kurac barjaka...imamo tamo nekoliko gostovanja po bar 100 ljudi u poslednje vreme...ne treba pricati da smo sa njima imali opasan rivalitet 97/98. godine...tada nas je jednom otislo 70-80, a drugi put 100+ mladih u razmaku od mesec ipo dana...menjali smo tamo tribine kako se gradio stadion...od montazne tribine, pa do sektora na najvecoj tribini gde nas je jednom bilo 100-njak, pa do trenutnog sektora gde smo jednom napravili koreo sa markerima u obliku krsta sa nekih 120 ljudi...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Pitash me - pitam te

Post by Booze Brothers »

Preko sto ljudi smo imali jos u Cacku u sezoni 03/04, Matuzakovo prvo gostovanje valjda...i tu je la banda starokaraburmci napravila broj...uh kad stadosmo kod ljiga u onaj gragstor, mene ziva sramota pojede koji lopovi jebote... :D sve robija do robije...pored tog dostovanja imali smo nekoliko cacaka sa 80-100 ljudi...bar 2-3...najjace onda kad smo na + 40 u jednom gradskom nakrkali sto ljudi a bus krntija pa krenuo da pusta dim unutra...nakako prezivesmo...

100 ljudi je otislo u Bugarsku...pravo ultras gostovanje...kompletno skroz...dan ranije krenuli, stigli to jutro, zezali se ceo dan, odlicno navijali, manja piro, dobar koreo, incidenti posle tekme a ekipa sa samo dva maloletna...isto je odlican i Okser...

Kragujevac nismo imali sa sto ljudi...bilo je do 90 onomad sa pirotehnikom i velikim barjacima...nis takodje dva busa, ali nije bilo sto...jeste, palili ste vulkane a ja riknuo, nisam mogao da idem, selio sam se, a vi dosli kao da mi pomognete...beste bre, jos mi gore...kao ajd caskom cemo mi to...ma kurac...posle tekme otisao ja Omcikus, a desetak dana kasnijepocelo bombardovanje...Takodje imali smo i solidne Subotice...ipak mislim da nije bilo citavih sto kada je ispao incidenti sa murjom...ali bbas odlino gostovanje, kao i jos nekoliko tamo...sa dva busa smo jos isli u Krusevac, 80-90 je bilo jednom u Kuli, kad smo isli busom i kombilakom...

Bila je odlicna Podgorica sa dabledekerom i sa svom onom pirotehnikom koju popalismo...

Dosta drugih, zanimljivih gostovanja, pre svega u Crnoj gori, no ta gostovanja nisu prelazila 60-70 ljudi...bilo zategnuto ili zanimljivo u Loznici, Pristini, Golubovcima, Valjevu...

e sad da se poredja po broju 10 najposecenijih away matches bem li ga...mogu i to, no nije to bila ideja, nego da se ukljucimo u pricu i podsetimo svega toga...

@B. Bloc...tada kad smo posle bombardovanja otisli u Kulu, isli smo medjugradskim nas oko 60-70...za NS sam ti napisao koliko nas je kad bilo...pominjani mladenovac je bio posecen sa jednim busom, oko 50 ljudi...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Re: Pitash me - pitam te

Post by Garfield »

Samo nastavite ovako...ovo je pravo blago za nas, po stazu na tribini mladje unioniste......Svaka cast!!!
31300

User avatar
Black Bloc
zaista me boli kurac...
Posts: 2885
Joined: Thu Jun 14, 2007 11:59 pm
Location: Daleko od alkohola u zagrljaju karaktera

Re: Pitash me - pitam te

Post by Black Bloc »

PA ajde sad...ko je odgovorio tacno ???
His Excellency President for Life, Field Marshal Al Hadji Doctor Idi Amin, VC, DSO, MC, Lord of All the Beasts of the Earth and Fishes of the Sea, and Conqueror of the British Empire in Africa in General and Uganda in Particular !

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Pitash me - pitam te

Post by Booze Brothers »

pitaj slobodno, a mogli smo jos malo da razvijemo temu...raspali -
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
BSK 1911
Sinovac
Posts: 1919
Joined: Fri Sep 02, 2005 10:55 am
Location: Beogradski hram fudbala

Re: Pitash me - pitam te

Post by BSK 1911 »

He he kad se setim Petrovgrada i sinobusom i kad smo pokisli...Krenuli mi na taj sinobus od Panceva kad kurac ne saobraca,ajmo onda na stop,stopirasmo nekako do Opova,a posle smo uhvatili neki bus do Ptrovgrada,zakasnili celo poluvreme imali smo zastavu Karaburma sa prstencem...
Evo jel mogu ja.... na koja gostovanja se islo odnosno vracalo avionom...
Једини Српски клуб са краљевским титулама
1931,1933,1935,1936,1939...

User avatar
Richard III
sasvim,potpuno sasvim najbolji dasa...
Posts: 1162
Joined: Sun Sep 18, 2005 1:22 pm

Re: Pitash me - pitam te

Post by Richard III »

jbg u tampere je jedan deo ekipe otisao i vratio se avionom..iz oksera se jedan deo ljudi vratio aeroplanom....i istambul jbg...jedan covek...tamo-nazad...
Ljudi cim nas vide odma znaju da smo gospoda

User avatar
BSK 1911
Sinovac
Posts: 1919
Joined: Fri Sep 02, 2005 10:55 am
Location: Beogradski hram fudbala

Re: Pitash me - pitam te

Post by BSK 1911 »

Fali jos jedna trasa...
Једини Српски клуб са краљевским титулама
1931,1933,1935,1936,1939...

User avatar
Black Bloc
zaista me boli kurac...
Posts: 2885
Joined: Thu Jun 14, 2007 11:59 pm
Location: Daleko od alkohola u zagrljaju karaktera

Re: Pitash me - pitam te

Post by Black Bloc »

a ta trasa je Podgorica...
His Excellency President for Life, Field Marshal Al Hadji Doctor Idi Amin, VC, DSO, MC, Lord of All the Beasts of the Earth and Fishes of the Sea, and Conqueror of the British Empire in Africa in General and Uganda in Particular !

Post Reply