MMA,K-1,Boks

svakakve priče...
User avatar
Costillone
junior
junior
Posts: 144
Joined: Tue May 30, 2006 6:31 pm

Post by Costillone »

zbidelju predstavi boba sappa tj. daj nesto o njemu :8) :wink:

User avatar
Costillone
junior
junior
Posts: 144
Joined: Tue May 30, 2006 6:31 pm

Post by Costillone »

Ne znam,ne dopada mi se Sap.Lika forsiraju u tom K-1 samo zato sto je ogroman i mnogo jak.Kao borac sve je to traljavo.Istina,ima i neku znacajniju pobedu,ali sve na snagu,nista na tehniku.Fazon mu je da se zatrci prema protivniku cim sudija oznaci pocetak meca,satera ga u cosak,i onda ga pumpa do nokauta,ili dok sudija ne prekine.Inace,tehnika udaraca mu je smesna.Cuo sam da je lik i diplomirani farmaceut Rolling Eyes
zbidelju ti promasi temu :lol: :lol:
pa dobro jeste ovaj bob sto se tice tehnike kurton ali je mocan kao pojava... :8)

User avatar
Costillone
junior
junior
Posts: 144
Joined: Tue May 30, 2006 6:31 pm

Post by Costillone »

Zbidelj wrote:Image


...Kad si sampion...

ko su baje sa slike?

User avatar
loyal boys pg
junior
junior
Posts: 83
Joined: Sun Feb 12, 2006 7:35 pm

Post by loyal boys pg »

Costillone wrote:
Ne znam,ne dopada mi se Sap.Lika forsiraju u tom K-1 samo zato sto je ogroman i mnogo jak.Kao borac sve je to traljavo.Istina,ima i neku znacajniju pobedu,ali sve na snagu,nista na tehniku.Fazon mu je da se zatrci prema protivniku cim sudija oznaci pocetak meca,satera ga u cosak,i onda ga pumpa do nokauta,ili dok sudija ne prekine.Inace,tehnika udaraca mu je smesna.Cuo sam da je lik i diplomirani farmaceut Rolling Eyes
zbidelju ti promasi temu :lol: :lol:
pa dobro jeste ovaj bob sto se tice tehnike kurton ali je mocan kao pojava... :8)
A jeste provalili kako lik ima krive noge...

User avatar
Zbidelj
OFKovac
OFKovac
Posts: 1304
Joined: Thu Mar 01, 2007 10:34 pm
Location: Beograd

Post by Zbidelj »

Za ovog levog,nisam siguran,a ovaj desni je najpopularniji borac UFC-a u A merici,Chuck Liddell,bivsi sampion u lightheavuweight kategoriji (do 93 kg).
Volim i ja zljut,kentor i mespatle!

User avatar
loyal boys pg
junior
junior
Posts: 83
Joined: Sun Feb 12, 2006 7:35 pm

Post by loyal boys pg »

Liddell inace trpa Jennu Jameson :8)

User avatar
Zbidelj
OFKovac
OFKovac
Posts: 1304
Joined: Thu Mar 01, 2007 10:34 pm
Location: Beograd

Post by Zbidelj »

loyal boys pg wrote:Liddell inace trpa Jennu Jameson :8)
Nece biti,kara je Tito Ortiz

Image

Njemu je Chuck uzeo lightheavyweight titulu u UFC-u.Lik je odlican rvac,ali osim toga,nista specijalno.Ocito je bio sampion onda kad i nije imao neku sjajnu konkurenciju.
...I jos nesto, onoliko nesrazmernu glavu sa telom nisam jos video u MMA svetu

:D
Volim i ja zljut,kentor i mespatle!

User avatar
loyal boys pg
junior
junior
Posts: 83
Joined: Sun Feb 12, 2006 7:35 pm

Post by loyal boys pg »

Znao sam da je jedan od njih dvojice...e majku mu jebem :lol:
Covjek zvani LIZALICA

User avatar
Zbidelj
OFKovac
OFKovac
Posts: 1304
Joined: Thu Mar 01, 2007 10:34 pm
Location: Beograd

Post by Zbidelj »

Lik je nenedjebiv

Fedor osvojio Combat Sambo Championship 11.2.2008

Fedor Emelianenko očekivano je osvojio zlatnu medalju na Combat Sambo Champioshipu koje je 7. i 8. veljače održano u St. Petersburgu.

Ruskom prvaku trebalo je manje od dvije minute da pomete protivnike u tri zakazane borbe. Prvog protivnika svladao je submissionom za 35 sekundi, za drugog mu je trebalo samo 10 sekundi, a u finalu je za minutu i 10 sekundi porazio sunarodnjaka Stanislav Shushka . :8)

Image

http://www.m1mixfight.com/multimedia/vi ... 8/2/final/
Volim i ja zljut,kentor i mespatle!

User avatar
Zbidelj
OFKovac
OFKovac
Posts: 1304
Joined: Thu Mar 01, 2007 10:34 pm
Location: Beograd

Post by Zbidelj »

Video: Fedor pomeo konkurenciju na Sambo prvenstvu

Image

NAJBOLJI svjetski MMA borac Rus Fedor Emelianenko pomeo je konkurenciju na ruskom Combat Sambo Championshipu koji se 7. i 8. ovog mjeseca održao u St. Petersburgu. Sambo ili u prijevodu samoobrana bez oružja, ruska je borilačka vještina razvijena kao spoj tehnika iz boksa, kick boxinga, juda i jiu-jitse, a koriste je prije svega ruski vojni specijalci.

Portal Profightstore.com javlja kako je suparnik našeg Cro Copa i vlasnik Prideovog pojasa doslovno razbio svu konkurenciju i tri borbe završio za manje od dvije minute. Prvog protivnika, Nikojala Cukanova, svladao je zahvatom za 35 sekundi, za drugog mu je trebalo samo 10 sekundi, a u finalu je za minutu i 10 sekundi porazio sunarodnjaka Stanislav Shushka.

Kako Emelianenko nije uspio naći zajednički jezik s američkom MMA organizacijom UFC, još uvijek je nepoznato ime njegovog sljedećeg protivnika, ali niti termin i mjesto njegove sljedeće borbe. Moćni Rus ima gotovo savršen profesionalni score, a jedini poraz mu je još davne 2000. godine nanio Japanac Tsuyoshi Kohsaka nakon prekida zbog nezgodne posjekline.
Volim i ja zljut,kentor i mespatle!

User avatar
Zbidelj
OFKovac
OFKovac
Posts: 1304
Joined: Thu Mar 01, 2007 10:34 pm
Location: Beograd

Post by Zbidelj »

Cro Cop potpisao za Dream: Prva borba već 15. ožujka

SENZACIJA koju je najavljivao na svom službenom blogu je prije nešto više od sat vremena dobila i svoju službenu potvrdu. Na konferenciji za novinare nove japanske MMA organizacije Dream koja se održala u Tokyju, Mirko Filipović je predstavljen kao najveća zvijezda koja će nastupati pod novom ultimate fight zastavom, a time je i potvrđeno da je Mirkova UFC epizoda okončana.

Novu japansku ultimate fight organizaciju Dream vode ljudi koji su donedavno vodili Pride, ali i K-1 gdje je naš borac započeo svoju tada kick-boxing karijeru.

Kao termin prve borbe koja bi se trebala održati u, Mirku dobro poznatoj dvorani, Saitama Areni, se najavljuje već 15. ožujka iako nije poznato tko će biti prvi Cro Copov protivnik. Također još uvijek nisu otkriveni detalji novog ugovora, odnosno kako su riješene obveze koje je Filipović imao prema UFC-u (tri neodrađene borbe). Sa zanimanjem očekujemo reakciju Mirkovog bivšeg poslodavca Dane Whitea i američkog UFC.

Mirkovim povratkom u Japan otvorena je mogućnost ponovnog susreta našeg borca i Rusa Fedora Emelianenka, svjetskog Pride prvaka i čovjeka kojeg se bez konkurencije smatra najboljim borcem mješovitih borilačkih vještina na svijetu.

Reakcije javnosti podijeljenje

Ne treba posebno isticati koliko je reakcija i publiciteta diljem svijeta izazvao povratak našeg borca u japanski ring. Svjetski forumi posvećeni MMA-u prepravljeni su temama u kojima se raspravljaju i komentiraju uzroci Cro Copovog napuštanja UFC-a.

Iako je većina Mirkovih fanova zadovoljna sa činjenicom da će ponovno gledati svog borca u akciji, ima i dosta onih koji smatraju da se Mirko jednostavno nije mogao nositi s UFC-ovim teškašima pa da se odlučio vratiti u sredinu gdje je konkurencija znatno slabija.

Za službene Cro Copove razloge i objašnjenje ćemo ipak morati pričekati povratak našeg borca iz Japana, kako je obećao na svom blogu.
Volim i ja zljut,kentor i mespatle!

User avatar
Zbidelj
OFKovac
OFKovac
Posts: 1304
Joined: Thu Mar 01, 2007 10:34 pm
Location: Beograd

Post by Zbidelj »

Ipak se vraca u UFC posle 3 borbr u Japanu :8)
...Jebace im milu majku :twisted:

Mirko: Vratit ću se u UFC

MIRKO FILIPOVIĆ bio je iznenađenje press konferencije koju je u Tokiju svečano upriličila nova organizacija slobodne borbe Dream. Kada su organizatori preko razglasa pustili kultnu Mirkovu himnu Wild Boys, oduševljena masa prepoznala je veliko pojačanje. U publici je započela vriska, koja je kulminirala s Mirkovim izlaskom na stage. Upravo je podrška navijača, koji su ga štovali poput božanstva, nedostajala Filipoviću nakon kataklizmičnog izleta u UFC-ov kavez.

"Pojavljivanje Mirka na press konferenciji u Tokiju za navijače je bio vrlo emotivan trenutak", kazao je Mirkov agent za japansko tržište Ken Imai.

"Transfer se dogovarao u potpunoj tajnosti prvenstveno zbog poslovnih razloga. Svega tri sata prije press konferencije primio sam pismo predsjednika UFC-a Dana Whitea, kojim se potvrđuje da američka organizacija pristaje prekinuti ugovor s Mirkom, ali samo pod uvjetom da im se on vrati kada ponovo bude spreman", potvrdio je Imai tvrdnje koje su se ovih dana provlačile kroz borilačke forume.

Mirko je novinaru Večernjeg lista prenio i nekoliko dojmova iz Japana, gdje se vjerojatno sredinom ožujka vraća borbi.

"Vratit ću se u UFC. U posljednje dvije borbe bio sam u mentalnoj blokadi. Prije borbi bio sam prazan, depresivan i mrzio sam sebe. Žao mi je što sam razočarao svoje engleske navijače i želim ponovo izaći pred njih. Zbog toga ću nastaviti trenirati i u kavezu koji imam u svojoj dvorani. Iz UFC-a sam otišao jer više nisam mogao čekati. Tražio sam borbu što je moguće prije, već 1. ožujka, ali oni mi nisu nudili ništa prije svibnja. Tražio sam uzvrat s Gonzagom u Zagrebu, ali je on izgubio od Werduma pa je to otpalo. U formi sam, povećao sam mišićnu masu, imam 105 kilograma i želim se što prije boriti", kaže Mirko.

Za takav razvoj događaja, Mirko novi ugovor mora odraditi bez greške. "Nakon tri pobjede, sve opcije bit će otvorene", kaže Imai.

Pobjeda u Japanu bila bi prvi korak prema revitalizaciji. Mirko mora zaslužiti borbu za svojim nekadašnjim ljutim rivalom Fedorom Emelianenkom. Jedan od najjačih boraca svijeta i dalje je pod okriljem organizacije M-1, ali nema ekskluzivni ugovor pa može demonstrirati moć i na priredbama drugih organizacija. Mirko se s Fedorom eventualno može sastati nakon prve tri borbe.

Osim Cro Copa za Dream će nastupati i imena poput Sergeja Karitonova, Marka Hunta i Jeromea LeBannera.

Image
Volim i ja zljut,kentor i mespatle!

User avatar
Zbidelj
OFKovac
OFKovac
Posts: 1304
Joined: Thu Mar 01, 2007 10:34 pm
Location: Beograd

Post by Zbidelj »

Najnoviji Mirkov intervju

Cro Cop: Nikad se nisam osjećao ovako dobro

http://www.jutarnji.hr/sport/borilacki_ ... ,109521.jl
Volim i ja zljut,kentor i mespatle!

User avatar
Zbidelj
OFKovac
OFKovac
Posts: 1304
Joined: Thu Mar 01, 2007 10:34 pm
Location: Beograd

Post by Zbidelj »

Poznat prvi protivnik Cro Copa u Dreamu: 134 kg težak Mighty Mo!

MIRKO FILIPOVIĆ će se u svojoj prvoj borbi pod novom zastavom japanskog Dreama najvjerojatnije boriti protiv Amerikanca Mighty Moa.

Iako se Filipović u današnjem obraćanju javnosti, na sad već uobičajen način preko svog bloga mmm-id.com, požalio kako još uvijek ne zna ime svog protivnika u za borbu 15. ožujka, prema još neslužbenim informacijama koje je objavio Profightstore.com Cro Copu bi se tebao suprotstaviti Amerikanac Mighty Mo.

U kratkom postu na svom blogu Mirko je napisao:

"Nažalost još uvijek nemam protivnika za svoju prvu borbu 15. ožujka. Čini se da nitko ne želi ući u ring sa mnom i boriti se bez vremena za pripremu. Unatoč svemu, vjerujem da će mi Dream naći protivnika pošto ne mogu više čekati na svoju sljedeću borbu", stoji u Cro Copovoj poruci svojim obožavateljima.

Filipović je ponovno samouvjereno potvrdio kako mu je sasvim svejedno koga će mu japanska borilačka organizacija suprotstaviti, ali je i najavio kako će izvijestiti javnost najnovijim informacijama ukoliko dođe do nekog dogovora.

"Sasvim mi je svejedno s kim ću se boriti. Samo želim ući u ring i boriti se najbolje što mogu. Budite sigurni da ću vas izvijestiti o imenu mog protivnika čim dobijem službenu informaciju od Dreama", obećao je Filipović.

Mirka čeka Huntov dvojnik

Ukoliko se informacije o Mirkovom protivniku pokažu kao istinite, Mirku će se 15. ožujka u Saitama areni suprotstaviti 185 centimetara i 134 kilograma težak američki borac pravog imena Siala Siliga ili poznatiji kao Mighty Mo.

Mighty Mou je boksač koji iza sebe ima veliko iskustvo K-1 ringovima, ali i samo 3 borbe po pravilima mješovitih borilačkih sportovima koje je sve završio u svoju korist prekidima nakon nokauta.
Volim i ja zljut,kentor i mespatle!

User avatar
Costillone
junior
junior
Posts: 144
Joined: Tue May 30, 2006 6:31 pm

Post by Costillone »

ne znam meni je taj crocop debil klasicni upoznao van damma i pricao nesto posle kao on je smesan,nesto na forum"ajde nesto ozbiljno da pricamo ja sam mislio da je ovo ozbiljna emisija"..mislim :roll:

Post Reply