Beograd INFO

Sve o klubu...i fudbalu uopšte...
User avatar
Cevopan
junior
junior
Posts: 306
Joined: Sun Sep 11, 2011 2:09 pm
Location: У биртији...

Re: Beograd INFO

Post by Cevopan »

u nedelju u pola 4!
:shock:
1911. године основан је један клуб,који ће у наредном периоду исписати најлепше странице српског фудбала,тај клуб живи и дан данас. . .

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Beograd INFO

Post by Booze Brothers »

znaci u sportu cika Drakce napade svabicu...? ima li neko skenirano...?
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
voja 10
terijer
Posts: 1902
Joined: Mon Oct 31, 2005 10:47 am
Location: divlji zapad

Re: Beograd INFO

Post by voja 10 »

Booze Brothers wrote:znaci u sportu cika Drakce napade svabicu...? ima li neko skenirano...?
kojim povodom? taktika, rezultati, nešto lično ili sve to zajedno?
"un poco con la cabeza de Maradona y otro poco con la mano de Dios"

User avatar
voja 10
terijer
Posts: 1902
Joined: Mon Oct 31, 2005 10:47 am
Location: divlji zapad

Re: Beograd INFO

Post by voja 10 »

i da, zaboravih despotizam i autizam :D
"un poco con la cabeza de Maradona y otro poco con la mano de Dios"

User avatar
Billy Bright
mučki provokator
Posts: 1746
Joined: Mon Jul 23, 2007 11:56 am

Re: Beograd INFO

Post by Billy Bright »

voja 10 wrote: kojim povodom? taktika, rezultati, nešto lično ili sve to zajedno?
Igra odbrane (za koju smatra da je najbolja u ligi, a primila je 12 golova), smetaju mu i igraci od 22 godine, kaze da je nedopustivo da igraju slabo i sa oscilacijama, jer moraju vec da budu "formirani" fudbaleri u tim godinama, i na kraju kaze da ce o Svabinoj sudbini odluciti mec u Ivanjici, t.j. UO ce razmotriti postignute rezultate posle te utakmice.

NekoIzMase
junior
junior
Posts: 488
Joined: Thu Sep 01, 2005 7:24 pm

Re: Beograd INFO

Post by NekoIzMase »

cumnjam da je on selektovao igrace, UO bi mogao o svojoj sudbini da odluci.

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Beograd INFO

Post by Booze Brothers »

ma bre sta on moze da prica, da li taj zna pravila fudbala... a meni se cini da su ga poturili da spreme teren da daju otkaz svabici... citam vignjevic popio ban u kuli... da nije to...?
a kakav god da je Svabica muka bi mi bila da citam i gledam ponovo neke izjave novopridoslih kako navijaju za zvijezdu, partizantu... ja sam za Svabu, bar je nas!
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Re: Beograd INFO

Post by ofkovac »

i mene zacudilo to sa vignjevicem, covek izgubi tesno od zvezde i partizana i popije otkaz...

a sad malo o svabi, UO neka obrce jagnjetinu kao i do sada, nemoj oni da kritikuju coveka koji je koliko toliko stabilizovao klub bez ulozenog dinara dok oni kurcem nisu mrdnuli... skripi dosta, moram da priznam, cak mi se ucinilo da protiv spartaka neki nisu igrali punom snagom, ima tu problema, koje je resenje ne znam, kad bi smanjio malo strogocu prema igracima i korigovao malo taktiku mozda bi bilo bolje, mada to je avaba, ne moze d abude savrsen...

plavobelibmw
junior
junior
Posts: 173
Joined: Sun Mar 30, 2008 12:18 pm

Re: Beograd INFO

Post by plavobelibmw »

Svabu cenim kao ofkovca i coveka ali sam za njegovu smenu iz cisto fudbalskih razloga.Nasa igra ne lici ni nasta cak na nekim utakmicama je bila i ponizavajuca a o igri sa jednim napadacem i da ne pricam,takav stil barem kod kuce ne mogu nicim da opravdam jer sam zagovornik da kuci ne dozvolis protivniku ni da pomisli o nasem golu.Takvom taktikom svaku utakmicu krecemo iz minusa pa tek u nastavku krecemo sa hrabrajom igrom sto nam je par puta donelo rezultat ali ne moze uvek da upali.Najbolji primer je poslednja utakmica kada smo drugo pol.igrali sa dva spica i uspeli bar nesto da uradimo pred golom gostiju iako smo igrali fakticki sa deset igraca jer je Osmanagic statirao zbog povrede dok u prvom pol.smo samo dva puta ugrozili gol.U N sadu za celu utakmicu jedan sut u okvir gola i to Mijic iz prekida,pa kako takvom igrom do rezultata.Neke igrace olako otpisuje dok drugi imaju neogranicen kredit.Gde su Filipovic,Aleksic,Jelic,Popovic sd posle duzeg vremena dobio sansu i pokazao da moze da bude itekako upotrebljiv .Mislim da su to trenerski minusi i da jedino promenom trenera mozemo napred,voleo bi da ako Svaba ostane unese vise ofanzive i hrabrosti pa i rizika u nasu igru i zelim mu iskreno svu srecu na tom putu.

NekoIzMase
junior
junior
Posts: 488
Joined: Thu Sep 01, 2005 7:24 pm

Re: Beograd INFO

Post by NekoIzMase »

nije problem u napadu nego u odbrani, jednostavno ne mozes svaku utakmicu da igras na 4:3, osim ako nisi Peterborough iz prosle sezone.

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Beograd INFO

Post by Booze Brothers »

meni je problem sve... dosta je nepovezano sve kroz sredinu, sve klimavo, a jedinu veru imam u bokove... njih strasno slabo koristimo, a stvarno pregrst odlicnih igraca na toj poziciji imamo, ili to vrlo brzo mogu da postanu... Pavlovic, Mijic, Petkovic, Rodic, Filipovic, moze i Osmanagic, Batioha...
BMW-ejko je napisao kako jeste, a pogotovo o toj prezvakanoj temi sa Svabicinim forsiranjem jednog fora... to svi vide osim njega i strasno je tvrdoglav kada mu se to zameri... na njegovu dusu ide katastrofalan pad prosle jeseni, u njenom drugom delu kada je jednostavno forsirao taktiku sa odsecenim Milkom na centarforu koja ne moze da pobedi nikog i kada smo imali rekordno los ucinak u jednoj polusezoni sa mislim 19 bodova na kraju...
takodje i problem loseg prvog poluvremena stoji vec duze vremena... ti da popijes lagana tri komada od Hajduka i Spartaka na Karaburmi je stvarno zabrinjavajuci podatak... dodajem i to da je, cini mi se, losa atmosfera i nezadovoljstvo pojedinih igraca u odnosu sa njim, a mozda ima cak i zasicenja sa obe strane...
Da se menja u timu nesto mora, ovo je kao svajcarski sir...
elem, verujem u tim... gledam treninge i sve u svemu imamo bas dobre igrace koji su jos u fazi uigravanja (mada su i svi ostali u toj fazi)... treba nam jedan provereni stoper, jedan vodja tima na sredini i jos jedan for da bi to bilo zasrafljeno... na zalost kada se ocekivalo da se krene konacno sa dva fora izgubimo Milkicu do kraja polusezone (a ima prica da ce tada i otici u inostranstvo)... balabanu Puru svaka cast i mislim da ce se nadavati golova, kakvih takvih, ali ce tresti mreze... lukac koji nam se stalno igra sa zivcima moze da postane opasan golman, videcemo... no na poziciji je koja ne moze mnogo da trpi...
Pored kritika na racun Svabe moram da stanem u njegovu odbranu i sa jos jedne strane osim sto sam naveo da je Ofkovac... ljudi trebaju da budu svesni koliko on ima tezak zadatak da drzi pravu atmosferu i disciplinu u ekipi kada igraci mesecima ne dobijaju ni dinara! To je dosta tesko! Mi radimo i funkcionisemo kao klub u uslovima u kojim radimo i toga svi moraju da budu svesni... ne znam da li bi se neko sa strane od trenera baktao sa tim stvarima, kao neki Miki buljavi... promenjen je skoro ceo tim i tu moramo takodje imati razumevanja... o trenerskim kvalitetima Svabi, kojih po meni itekako ima, dodao bih jos i to da se samo podsetimo koliko je na svoje izmene u drugim poluvremenima utakmica dobio u sezoni kada smo bili treci i polufinalisti kupa... mnogo!
No, jucerasnji izlet drakceta u medije gde napada Svabu meni govori da je tu vec stvar resena i da ce on na moju zalost posle Ivanjice prestati da bude nas trener... Drakce je tip koji se drzi u klubu da bi radio prljave poslove i koji realno nema veze o fudbalu, pa iz njegove izjave stoji sigurno neka pozadina i doneto resenje ljudi koji se stvarno pitaju... Vignjevic je tu po meni vidjen, mnogo mi je slucajna odluka da kula da otkaz treneru koji im je napravio iznenadjujuce uspehe na pocetku sampionata...
Iskreno, ne mogu da gledam vise te instant trenere i dodjose, a podrzavam predlog C**e koji mi je danas izneo da je bolje da stave nekog naseg iz omladinske skole nego nekog takvog... Lazarevic bi bio zanimljiv predlog!
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Re: Beograd INFO

Post by Garfield »

U subotu prijateljska Jagodina-OFK Beograd! Početak 15:30 h. Stadion: Gradski u Jagodini!
31300

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Beograd INFO

Post by Booze Brothers »

rezervisti danas dobili Srem u jakovu sa 2-0... Golove dali Krle iz penala i Filipovic...
trenutno ne treniraju Rodic (primicaci), Pavlovic (koleno) i Gasic (prehlada)... Nece se napustati Karaburma do tekme sa Smederevom, a u subotu igramo u Jagodini, ako ne bude neki potop jer najavljuju veliko zahladjenje...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Džo
senior
senior
Posts: 650
Joined: Sun Aug 07, 2011 1:25 pm
Location: uz reku

Re: Beograd INFO

Post by Džo »

mene zanima kako ce ova tekma sa jagodincima da prodje.....
Nemam smisao za raspolaganje života.

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Re: Beograd INFO

Post by Garfield »

Booze Brothers wrote:a u subotu igramo u Jagodini, ako ne bude neki potop jer najavljuju veliko zahladjenje...
jel su otputovali u Jagodinu.. :?: ...
31300

Post Reply