Gde su, šta rade...

Sve o klubu...i fudbalu uopšte...
birziminium
junior
junior
Posts: 70
Joined: Sun May 25, 2008 6:44 pm
Location: podgorica

Re: Gde su, šta rade...

Post by birziminium »

GARFIELD wrote:
Usamljeni hashishar wrote:A ja sam dobio info da je on vec postao sportski direktor FK Buducnost iz Podgorice...

Bulatovic:Daleko sam od Podgorice!

Jedan od najozbiljnijih kandidata za naslednika Mojasa Radonjica na mestu sportskog direktora Buducnosti je Vladimir Bulatovic.Bivsi operativac Zemuna I OFK Beograda potvrdio je da je bilo kontakata:
-Daleko sam od Podgorice,iako smo imali razgovor na tut emu.Za sada u prvom planu je varijanta da se angazujem u poslovima SC FS Srbije u Staroj Pazovi.Ko zna sta vreme nosi,nije iskljuceno da jednog dana preuzmem posao u Buducnosti.

ovamo u svim novinama pise da je on novi sportski direktor,nocas je sjednica na kojoj ce se to i zvanicno potvrditi
sa njim dolazi jos jedna promjena ,tomislav celebic (bisnismen iz pg) ce biti direktor kluba .ono sto je znaimljivo je to da su on i zvezdan terzic u nekim rodbinskim vezama
eto malo nas da kradu...
varvari 1987

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Gde su, šta rade...

Post by Booze Brothers »

biznismen....odlican posao za CG i Balkan uopste...gde je zavrsio koledz...u Prinstonu odsek Biznis... :shaking2:
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

birziminium
junior
junior
Posts: 70
Joined: Sun May 25, 2008 6:44 pm
Location: podgorica

Re: Gde su, šta rade...

Post by birziminium »

Booze Brothers wrote:biznismen....odlican posao za CG i Balkan uopste...gde je zavrsio koledz...u Prinstonu odsek Biznis... :shaking2:
ne znam gdje ga je zavrsio al je on jedan od osnivaca onog milovog fakultete udg
varvari 1987

User avatar
Billy Bright
mučki provokator
Posts: 1746
Joined: Mon Jul 23, 2007 11:56 am

Re: Gde su, šta rade...

Post by Billy Bright »

POSMATRAO je Ilija Petković odlučujući meč za opstanak u Jelen Superligi, OFK Beograd - Banat (2:1) i hvatao se za glavu.
- Ne sme OFK Beograd u ovoj i ovakvoj ligi da se spasava u poslednji čas. Uz puno poštovanje svih ostalih klubova koji igraju u Srbiji, moj OFK je uz Zvezdu i Partizan nešto posebno. Naravno, nikome nije zabranjeno da ispadne pa ni „romantičarima“, ali ponavljam, klub sa Karaburme je odmah uz velike i tako mora da se ponaša.

User avatar
BU Shid
...disem za tebe...
Posts: 1396
Joined: Mon Oct 16, 2006 2:28 pm
Location: ШИД
Contact:

Re: Gde su, šta rade...

Post by BU Shid »

Billy Bright wrote:POSMATRAO je Ilija Petković odlučujući meč za opstanak u Jelen Superligi, OFK Beograd - Banat (2:1) i hvatao se za glavu.
- Ne sme OFK Beograd u ovoj i ovakvoj ligi da se spasava u poslednji čas. Uz puno poštovanje svih ostalih klubova koji igraju u Srbiji, moj OFK je uz Zvezdu i Partizan nešto posebno. Naravno, nikome nije zabranjeno da ispadne pa ni „romantičarima“, ali ponavljam, klub sa Karaburme je odmah uz velike i tako mora da se ponaša.
Da, videli ga mi posle tekme, kod zapadne tribine :mrgreen:
Image
МАРКО ПАВЛОВСКИ ФАН КЛУБ
ПЛАВА УНИЈА-СЕКЦИЈА ШИД-

User avatar
Eric Cartman
exbanovani starmali Raja
Posts: 5183
Joined: Wed Mar 08, 2006 10:37 am
Location: Beograd
Contact:

Re: Gde su, šta rade...

Post by Eric Cartman »

Твој клуб уз кога и шта?! Не хули излашели старче!
Χριστός Ανέστη εκ νεκρών

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Re: Gde su, šta rade...

Post by Garfield »

CRNA GORA: Vlada Bulatović u Budućnosti


Odluka koja je poznata već nekoliko dana sada je ozvaničena - nekadašnji prvi operativac OFK Beograda Vlada Bulatović novi je sportski direktor Budućnosti.

"Zašto se ovoliko čekalo? Zato što sam želeo jasno da definišem svoj deo posla. Želim potpunu samostalnost u stručnom i organizacionom delu. Naravno, biću odgovoran za rezultate u svojoj oblasti", izjavio je Bulatović podgoričkim "Vijstima".

Bulatović, nekadašnji bliski saradnik Zvezdana Terzića, proteklih dana razgovarao je sa novim predsednikom Borda direktora Budućnosti Tomislavom Čelebićem oko podele posla u najvećem crnogorskom klubu.

Bulatović je u jednom periodu svoje igračke karijere bio član Budućnosti, a kao direktor bio je na čelnim pozicijama Zemuna i OFK Beograda.

Inače, protiv Bulatovića se, kao i protiv Terzića, u Srbiji se vodi istraga zbog sumnji da je učestvovao u malverzacijama sa transferima bivših igrača "romantičara".

Nakon što je ozvaničena odluka o sportskom direktoru, prvo sledeće pitanje koje se postavlja je ko će biti novi trener Buudćnosti.

"Vijesti" su pe nekoliko dana objavile da je najbližu klupi Miodrag Radulović, nekadašnji pomoćnik Vladimira Petrovića- Pižona u tadašnjoj mladoj selekciji SCG.

Međutim, Radulović je ispao iz kombinacije, a najbliži toj funkciji trenutno je Mihailo-Miki Ivanović, bivši šef struke Smedereva, Voždovca i OFK Beograda, inače blizak prijatelj Vlada Bulatovića i nekadašnji novinar beogradskog sportskog lista „Sport“.

"Sačekajte još malo. Za dan ili dva Budućnost će dobiti trenera", rekao je novi sportski direktor Budućnosti.

U prošloj sezoni, Budućnost je vodio Miodrag Ješić.
31300

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Gde su, šta rade...

Post by Booze Brothers »

dobro im nije doveo ljupka petrovica...to je ta kombinacija...buljavi-vlada bulat-ljupko...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
celtic
...chuvam notj od budnih...
Posts: 2937
Joined: Wed Aug 31, 2005 10:32 pm
Location: tamo gde je hladno

Re: Gde su, šta rade...

Post by celtic »

Dolaskom Vladimira Bulatovića na mesto sportskog direktora podgoričke Budućnosti postalo je izvesno da će na klupu te ekipe sesti trener iz Srbije. Samo se postavljalo pitanje da li će to biti Ratomir Dujković, Mihajlo Ivanović ili Slobodan Krčmarević.

Kako prenose mediji iz Crne Gore, Budućnost je postigla dogovor sa Mihajlom Ivanovićem koji će u sledećoj sezoni voditi podgorički klub i tako zameniti na klupi Miodraga Ješića koji u protekloj takmičarskoj godini nije uspeo da se domogne šampionske titule sa "đetićima".

- Postignut je dovgovor sa Ivanovićem. On će na sastanku sa predsednikom precizirati sve detalje nakon čega će biti potpisan i ugovor. Klub je dobio i novog sportskog direktora Vladimira Bulatovića, dugogodišnjeg funkcionera Zemuna i OFK Beograda rekao je izvršni direktor Budućnosti Žarko Vukčević.

Mihajlo Ivanović je u svojoj trenerskoj karijeri vodio Rad, Voždovac, Zemun, OFK Beograd, Smederevo i brojne beogradske niželigaše.
"Mladiću, smatrajte se opsovanim..."

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Gde su, šta rade...

Post by Booze Brothers »

http://www.mtsmondo.com/sport/vesti/tex ... est=137567
Batić: Ukinite poternicu za Terzićem! (VIDEO)
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Eric Cartman
exbanovani starmali Raja
Posts: 5183
Joined: Wed Mar 08, 2006 10:37 am
Location: Beograd
Contact:

Re: Gde su, šta rade...

Post by Eric Cartman »

Напокон и он нешто паметно да каже.
Χριστός Ανέστη εκ νεκρών

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Gde su, šta rade...

Post by Booze Brothers »

ma sve sami pametnjakovici...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Richard III
sasvim,potpuno sasvim najbolji dasa...
Posts: 1162
Joined: Sun Sep 18, 2005 1:22 pm

Re: Gde su, šta rade...

Post by Richard III »

on mu je advokat...sta drugo da kaze...
Ljudi cim nas vide odma znaju da smo gospoda

User avatar
Izbeglaja
stara šunjara
Posts: 105
Joined: Thu Dec 01, 2005 6:48 pm
Location: sjebes

Re: Gde su, šta rade...

Post by Izbeglaja »

Boban Grncarov juce potpisao za Omoniju sa Kipra,a Kirovski vec neko vreme u rumunskoj ekipi Vasliu.Toliko od vaseg izvestaca iz Makedonije %^
mi nismo ljudi mi smo sa karaburme

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Gde su, šta rade...

Post by Booze Brothers »

zanimljivo...
ovde pise da je APOEL...a zipa gde je grnca sve bio...a kazu da smo za njega dali 90 soma a uzeli 534...

http://www.transfermarkt.co.uk/en/spiel ... daten.html
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Post Reply