Sacuvajmo Omladinski stadion - Stadio dei giovani!

Sve o klubu...i fudbalu uopšte...
plavobelibmw
junior
junior
Posts: 173
Joined: Sun Mar 30, 2008 12:18 pm

Re: Omladinski stadion - Stadio dei giovani

Post by plavobelibmw »

Ljudi ja se vama divim kada imate jos uvek snage da se borite sa vetrenjacama,pa mi zivimo u Srbiji gde je sve "potaman" a ne u nekoj tamo evropi koju potresaju radnicki strajkovi.Ova BANDA misli samo na sebe i kako da ostane na vlasti!!!

User avatar
Billy Bright
mučki provokator
Posts: 1746
Joined: Mon Jul 23, 2007 11:56 am

Re: Omladinski stadion - Stadio dei giovani

Post by Billy Bright »

govna zuta, mamu vam jebem u picku!!!!! ^)*^

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Omladinski stadion - Stadio dei giovani

Post by Booze Brothers »

ali ja ipak mislim da ce nesto simbolicno ofarbati i zamazati oci...fuj govna, ne mogu vise da se kidam...a sada je sansa da se nesto uradi, sada i ko zna kada...ova prica o privatizaciji je sarena laža i zna se da se sve svodi na cigane i grobare...pa neka bre igraju ligu za sebe mater im jebem...
a vojvodinas, znam ja da novi sad isto nista ne radi za Vojvodinin stadion, ali misljenja sam da sigurno dobijate ponovo reflektore i možrda podignu istok, da nakrkaju neki prostor ispod tribine...
u glavnom komunizam je i dalje na vlasti...jna i partizan se tuže oko vlasnistva a ne kažu da je taj stadion otet...pa gde je taj povratak imovine o kome su vam bila puna usta 2000. godine...ološu komunistički!
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

БСК1911

Re: Omladinski stadion - Stadio dei giovani

Post by БСК1911 »

Комуњаре из градске власти су у разним управним одоборима Звезде и Партизана-брига њих за наш ОФК Београд-од 1946 године па до данас су били против ОФК Београда.
Нека нам врате стадион ЈНА(али наше руководство још у време Терзића а данас поготову није хтело да се замера руководству Партизана,то је било и у штампи). И не само 1946. године, били против и средином 80-тих година прошлог века.
Сећам се добро. када је наш клуб испадао и улазио у прву лигу да се причало о фузији ОФК Београда и Рада.(мада сам лично и тада био против такве фузије).Знате ли након те иницијативе какви су чланци излазили у новинама? "Звезда и Партизан то неће дозволити"- и све у том стилу, јер то би тада угрозило њихов примат а добили би и трећи јак тим у Београду.
И ово око стадиона је иста ујдурма. не желе комуњаре јак ОФК Београд, почев од уређења стадиона па надаље. имам утисак, да је једини спас за нас да нам дође неки Абрамович и поремети однос снага у српском фудбалу.Вероватно кад би дошао један такав ,да би био извршен атентат на њега.

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Omladinski stadion - Stadio dei giovani

Post by Booze Brothers »

ma džabe kada nece da dozvole privatizaciju, vec gledaju interes crvenih...a pitanje stadiona jna je veoma komplikovano...ti nemas pravni dokumenta da je to tvoje, ali ja dižem glas protiv toga da se oni tuže a da niko ne kaže da to nije ni od vojske a ni od grobara! niko ne kaže da je to oteto...sad čije je, to su komunjari lepo zamrsili, ali njihovo sigurno nije! a takva prica samo govori u kakvom društvu mi živimo i da se prihvata kvazi demokratija kada im odgovara, a da se prihvata komunizam kada im ide na vodenicu...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

БСК1911

Re: Omladinski stadion - Stadio dei giovani

Post by БСК1911 »

Да, немамо никакав документ да је то наше, када се континуитет БСК-а прекинуо.Оног тренутка када је БСК укинут од стране високог функционера тадашње власти и функционера Ц.Звезде(име сам заборавио) али пише у мемоарима чини ми се Ракија Аранђеловића ми смо изгубили и тадашњи стадион.
Нисам правник али се то може повезати и са питањем континуитета БСК-а.Ми се наводно проглашавамо наследником чисто деклеративно, јер то тако мислимо на основу неких
историјских чињеница и то је ок али каква нам је правна страна и документација
везана за предратни БСК.
Да ли је постојали могућност и да ли постоји могућност да се један клуб , који је угашен поново активира, мислим са правне стране? Да ли на пример зрењанински Пролетер, који је угашен може поново да се активира и поново постоји?Нисам сигуран чини ми се ДА али од патос лиге.
Ми додуше неносимо више назив БСК а и боја дреса и грб нису као што је то имао БСК.
Дакле и са правне стране је питање да ли смо наследници БСК-а или не?
Но без обзира на све. имали ми наш стадион или не комуњаре на власти у граду
Београду не желе и не воле ОФК Београд-јак ОФК Београд.
Ђиласа као градоначелника интересује наш клуб као као мене лањски снег
наш клуб као мене

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Omladinski stadion - Stadio dei giovani

Post by Booze Brothers »

kayem, komunjari su to lepo zamrsili...nema pravnog dokumenta, ali ima cinjenica...ima obicajnog prava...sada nemamo grb, boje, ime kao predratni klub, ali smo sve to imali u 50-im godinama...a to da li može da klub koji je ukinut ponovo da funkcionise, mislim da moye...evo jednog, možda ne bas reprezentativnog primera...kragujevacki radnicki...on je promenio koliko imena da bi se spasao bankrota i na kraju ima ponovo ime radnicki i naslednik je istorije tog kluba...
no dzaba nama sve to, kada je jasno u kakvoj državi živimo...jebali vac crveno-crni državni projekti...jebali vas politicari...jebale vas državne firme sponzori "šampiona"...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Omladinski stadion - Stadio dei giovani

Post by Booze Brothers »

dal je stadion citav posle zemljotresa...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

plavobelibmw
junior
junior
Posts: 173
Joined: Sun Mar 30, 2008 12:18 pm

Re: Omladinski stadion - Stadio dei giovani

Post by plavobelibmw »

I bez zemljotresa stadion se raspada,prosle subote sedosmo na one bele stolice na zapadu do juga a one pucaju same kako sednes.jos se mi cudili ko izlomi tolike stolice na tom sektoru a one su pucale kada su ljudi seli verovatno protiv turaka!!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Omladinski stadion - Stadio dei giovani

Post by Booze Brothers »

ma da...bele stolice su skroz nekvalitetne...na belom sektoru na jugu samo stanes i pucaju...zanima me sledece...da li i dalje redari naplacuju karte za sebe...?
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
voja 10
terijer
Posts: 1902
Joined: Mon Oct 31, 2005 10:47 am
Location: divlji zapad

Re: Omladinski stadion - Stadio dei giovani

Post by voja 10 »

to ne znam ali oni govnari idalje preprodaju pozivnice ispred zapada...ja ih isprozivam svaki put kad ih vidim...treba im jebati mamu maminu.
"un poco con la cabeza de Maradona y otro poco con la mano de Dios"

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Omladinski stadion - Stadio dei giovani

Post by Booze Brothers »

to,to...da ynam pravo stanje pa da ih jebemo...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

NekoIzMase
junior
junior
Posts: 488
Joined: Thu Sep 01, 2005 7:24 pm

Re: Omladinski stadion - Stadio dei giovani

Post by NekoIzMase »

ja sam te bandite pomenuo jos pre skoro dve godine, i dalje mi je neverovatno da iko normalan moze da uzme ulaznicu od njih, a i da redar pusti nekoga sa "ulaznicom" koja nije kupljena na blagajni.

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Omladinski stadion - Stadio dei giovani

Post by Booze Brothers »

ajd malo detaljnije o tome, da ynamo kako to da regulisemo...ko to prodaje, koje ulaznice, koliko komada se tako proda, ko deli lovu, koja cena...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
voja 10
terijer
Posts: 1902
Joined: Mon Oct 31, 2005 10:47 am
Location: divlji zapad

Re: Omladinski stadion - Stadio dei giovani

Post by voja 10 »

ma nemam pojma neki musavci, semenkarskog tipa. 40-50+.. saleću ljude u fazonu jel treba karta...ja sam ih ranije napušavao redovno ali više nemam snage i živaca. ma ko im jebe mater nisu ni oni krivi, nego ovi idioti koji im daju te pozivnice. kapiram da nisu karte nego pozivnice. pogledaću sledeći put.
"un poco con la cabeza de Maradona y otro poco con la mano de Dios"

Post Reply