Banetov kutak !!!

Sve o klubu...i fudbalu uopšte...
User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

ma u nasoj bulja ligi si sa tri vezane pobede u vrhu...sada nam dolaze Kula(zaredjali lose rezultate a toga se i bojim) i Bezanija pa idemo u Cacak...mislim da je tu sve osim bar 7 bodova katastrofa a mora i vise...sa tim bodovima izbili bi na bar trece,cetvrto mesto...
posle toga do kraja nas ocekuju susreti sa Vojvodinom kuci,away Partizan pa dolaze Banat i Cuka...po meni odlican raspored i ako ne budemo bar cvrsto treci onda tim treba u zimskom prelaznom roku da pretrpi ozbiljne promene...
Bane kakvo je tvoje mishljenje o utakmicama do kraja...koliko je bodova planirano...?
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Bane V.
sef struke
Posts: 111
Joined: Wed Oct 24, 2007 8:06 pm

Post by Bane V. »

Booze Brothers, bili smo u karantinu i nisam bio u mogućnosti da vam se oglasim. Nadam da će te me razumeti. Postavio si mi dosta potanja , koja zahtevaju malo opširniju priču, pa ću na tvoja pitanja odgovoriti na kraju.

Bane V.
sef struke
Posts: 111
Joined: Wed Oct 24, 2007 8:06 pm

Post by Bane V. »

Plava familijo, hvala od srca.

Bane V.
sef struke
Posts: 111
Joined: Wed Oct 24, 2007 8:06 pm

Post by Bane V. »

White boy, hvala na čestitkama.

Bane V.
sef struke
Posts: 111
Joined: Wed Oct 24, 2007 8:06 pm

Post by Bane V. »

Ofkovac, hvala načestitkama.

Dobro smo ušli u utakmicu, napravili dve dobre šanse koje nisu iskoristilil Marjanović i Babović, ali je treća za redom pretvorena u gol. Utakmica je zatim ušla u egal iz kojeg je Smederevo pretilo iz šuteva sa distance(koje je Radiša hvatao od šale), i iz prekida igre. U drugom poluvremenu su šanse propustili, Marjanović dva puta, i Beljić, A sa njihove strene nakon naših promašaja Zečević je imao šansu.

Dobismo ih posle, ni sam ne znam koliko godina i to bez primljenog gola. Odnos prema igri svih igrača je bio za 10.

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

Bane V. wrote:Booze Brothers, bili smo u karantinu i nisam bio u mogućnosti da vam se oglasim. Nadam da će te me razumeti. Postavio si mi dosta potanja , koja zahtevaju malo opširniju priču, pa ću na tvoja pitanja odgovoriti na kraju.
zezam se bre Bane...mada... :D
a molio bih te da odgovoris sto opsirnije sa dosta podataka zbog mladjih da se edukuju i da skapiraju Ofku na pravi nacin... :wink:
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
BF2004
OFKovac
OFKovac
Posts: 1000
Joined: Wed Jan 10, 2007 5:49 pm
Location: uvek u pokretu!!!
Contact:

Post by BF2004 »

S' obzirom da sam skoro uplatio net nisam u toku, ali ova tema je jedna od novih pa cu prokomentarisati.
Prvo, sve pohvale za Baneta (za ovo treba biti odgovoran) i cestitke za Smederevo. Mislim da je OFK Beogradu potreban bas ovakav trener. Konkretnih pitanja nemam, ali interesuje me koje su ambicije OFK Beograda za ovu sezonu.
YBF 2006 Nase vreme tek dolazi!!!
Image

Bane V.
sef struke
Posts: 111
Joined: Wed Oct 24, 2007 8:06 pm

Post by Bane V. »

Blok-blok, o igračkom kadru sam odgovarao na ranija pitanja, ali da ti ukratko ponovim.

Nije loš, ali mora mnogo bolji.

Naša škola fudbala je dobra i ako se momci dovijaju oko uslova rada. Može biti igrača, ali mora biti razumevanja trenera prvog tima za njih. Moji predhodnici se ne mogu baš pohvaliti ubacivanjem Ofkovih klinaca u standardnu postavu.

Ako pogledamo malo u nazad, videćete koliko je klinaca iz našeg pogona debitovalo za I tim pod mojim vođstvom, Žeravica, Stanojević, Adamović, Ilić, Milić, Mrvaljević, Kasalica, Simčević i Krstičić.

Ja sam igrao u omladincima Ofk i znam koliko sam goreo da igram za svij klub, tako da znam da će ovi klinci ostaviti čuku na terenu za sve nas i njih same.

Malog Krstičeća sam spasao golgote dvojne registracije po nekim Mitrovicama, Šapcima, Vranjima i svima u klubu otvorio oči za to dete. Srce mi je puno kada mali igra dobro, skoro uvek je među najboljima.

2000. sam vodio Palilulac(Ofk B), i iz tog pogona su izašli Jokić, Stančić, Grnčarov,Ljubenović ali su morali imati sluha za još neke igrače koji su bili mnogo bolji od onih koji su došli sa strane.

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

uh,uh...to,to,to...potpuno zaboravih na Palilulac...par godina se pravio tim kod njih i nista...bas kada nas je preuzeo Bekvalac dovedeni su sve igraci sa strane a niko iz Palilulca nije uspeo...dzaba si ulagao u njih...to mi nikada nije bilo jasno...mada iskreno tamo i nije bilo nekog posebnog igraca...ali kada se setim Grncharova,Base,Bajalice kada su pocinjali to je bilastrahota...forsiras ga i ako hoce da radi moze ispasti nesto od njih...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Post by ofkovac »

da se i ja nadovezem na prichu o mladjim i neiskusnim igrachima,setite se svi debija baneta ivanovica u zelezniku i nekoliko partija nakon toga, izgledalo je da dechko ne zna da hoda i pogledajte gde je stigao danas, takodje se secam sezone kada smo prodali pola tima i u sezonu krenuli sa stanchicem stanicem simicem,mrdakovicem, mislio sam na pochetku da cemo da se borimo za opstanak a te sezone smo bili 3.na kraju
za mladje je mnogo bitno da rade i da se trude,mali krstichic ima slifa,kad sam video na tv-u asistenciju protiv mladenovca u kupu odusevio sam se,samo da nastavi da radi i bice sve ok

Bane V.
sef struke
Posts: 111
Joined: Wed Oct 24, 2007 8:06 pm

Post by Bane V. »

Booze, natebe je red. Imaš dobro pamćenje.

Velika je razlika, i ne može se porediti 1999 sa 2007 u organizacionom smislu. Klub je sada mnogo jači organizaciono i mislim da je čvrst i stariji za te godine. Bilo je boljih igrača, starijih, ali i sklonih manipulacijama. Posle te pobede od 4:2 koju još uvek sanjam, probleme su imali drugi, ali sam najebao ja, ali bez obzira na sve uvek gledam na sebe i pitam se šta sam ja mogao uraditi u datim situacijam, bez obzira kakavo je vreme bilo.

1997, kada sam bio šef u Beogradu, a Vule u Ofk, prijateljska utakmica koja je trebala biti odigrana, bila je interesantna i jedinstvena na našim prostorima, pa su se mediji malo uspalili i pogotovo novinar koji je tada pisao M.M. Vule je hteo da me dobije po svaku cenu, ali sam mu dokazao da sam odrasto i nisam više klinac koga je pobedjivao u malom fudbalu, ne mareći za moje suze i molbe majke da me bar jednom pusti(ja sam tada imao 5 godina, Vuleta to nihe zanimalo, nego samo pobeda. On nikoga ne pušta).

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

:D neda Vule,neda...
ma znam...secam se tog texta...vidi se da je lozio... :)
a ne bih se slozio da smo u ovom trenutku nesto organizaciono dobrostojeci...mozda do pre 2-3 godine kada je terza(koji je javno deklarisani cigan) bas bio kod nas...ovi sada mi se nimalo ne svidjaju...da ne kazem neku grublju rec ali naravno ti tu nista ne mozes...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Bane V.
sef struke
Posts: 111
Joined: Wed Oct 24, 2007 8:06 pm

Post by Bane V. »

Džoni, naše ambicije su sve i svja, da budemo visoko plasirani, da udjemo u Evropu i da prodamo igrače.

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

Zanima me jedna stvar...
Sinoc je krenula na RTS1 emisija koja se zove Dosije Navijac, ona sama po sebi nije toliko bitna nego jedan podatak koji su provukli u prvoj epizodi...
50-tih i 60-tih igracima koji igraju u nasoj ligi nije bilo dozvoljeno da do 28 godine napustaju zemlju...u tom periodu mi smo imali najvece klupske uspehe...a od detalja da su se igraci u klubovima zadrzavali po 10-15 godina sam se najezio...
Igraci sada odlaze u evropske klubove cim napune 18 godina (sramota)...ne znam cija je to politika ali mislim da je to najveci problem sto je kvalitet fudbala kod nas na ovom nivou i sto na stadionima ima jako malo gledalaca...
Klinci nemaju idola medju igracima..cim upamte jednoga on ode...i tako svake godine...nema igraca koga ce da prate godinama i da se ugledaju na njega...

Sta Bane mislis o ovim stvarima? Da li postoji lek za to?

Bane V.
sef struke
Posts: 111
Joined: Wed Oct 24, 2007 8:06 pm

Post by Bane V. »

Boozie,

Palilulac je bio jedan od najboljih projekata našeg kluba na duge staze, ali se na žalost ugasio.

Pre Palilulca, na prste jedne ruke možemo izbrojati igrače iz naše škole. Ako se ne varam to su bili Peka i Burek, pa dosta godina apstinencije, pa su iz Palilulca izašli, Jokić, Stančić, Grnčarov, Ljubenović na kojima je klub zaradio, oni dobro igrali za nas i na kraju zaradili za sebe. Pored njih prvu ligu su igrali Sumić D i N. Stošić, Mrdjanin i siguran sam da su i oni mogli biti standardni prvotimci.

Post Reply