Banetov kutak !!!

Sve o klubu...i fudbalu uopšte...
Bane V.
sef struke
Posts: 111
Joined: Wed Oct 24, 2007 8:06 pm

Post by Bane V. »

Ofkovac, Bane I. je bio katastrofa kada je došao kod nas, ali ne zaboravi da smo ga brusili i zajedno sa njim krvarili ne bi li on postao igrač.

Bićemo i mi ove sezone dobro plasirani.
Jedna od poenta priče je da neko za naše igrače pokaže interesovanje, ali te godine niko nije mogao iz Ofk, jer nije sve bilo zlato.

Stanić je bio ekstre, ali ne za boravi da je Mrdaković bio školovan igrač koji je došao iz Anderlehta, a ne iz nekog Kabela i Vlasine.

Pogledaj današnje asistencije Krstičića

Bane V.
sef struke
Posts: 111
Joined: Wed Oct 24, 2007 8:06 pm

Post by Bane V. »

Booze, ti si neumoran.

Nemamo kontinuitet koji ja lično očekujem posle današnje i pobede u kupu. Samo nek se bodovi sabiraju do zime, pa od zime neka se množe.

Bane V.
sef struke
Posts: 111
Joined: Wed Oct 24, 2007 8:06 pm

Post by Bane V. »

Usamljeni.....,

dobro si provalio te stvari i okarakterisao.

Lek je sigurno u privatizaciji i finansijskom stabilnošću i u kvalitetnom radu u našoj školi.

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Post by ofkovac »

dobar je bane,govori istinu izmedju redova,znamo na koga si mislio kad si spomenuo kabel :wink: :lol:

Bane V.
sef struke
Posts: 111
Joined: Wed Oct 24, 2007 8:06 pm

Post by Bane V. »

Momci zbrzali ste me sa vašim pitanjima, tako dazaboravih da prokomentarišem jednu veoma bitnu stvar.

Tužno je danas bilo bez vas, ali baš tužno. Stala mi je knedla u grlu kada sam posle utakmice kraj puta za Beograd po onoj kiši, vido par Ofkovaca koji nam aplaudiraju.

Ok. vaša borba moja podrška, ali jebi ga

User avatar
White boy
senior
senior
Posts: 629
Joined: Mon Oct 22, 2007 12:20 am

Post by White boy »

Bane V. wrote:Usamljeni.....,

dobro si provalio te stvari i okarakterisao.

Lek je sigurno u privatizaciji i finansijskom stabilnošću i u kvalitetnom radu u našoj školi.
To,to,privatizacija je lek.Da dodje neko sa keshom da mozemo dobre igrache duze da zadrzimo :D
Smrt sektama !!!

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

Bane V. wrote:Usamljeni.....,

dobro si provalio te stvari i okarakterisao.

Lek je sigurno u privatizaciji i finansijskom stabilnošću i u kvalitetnom radu u našoj školi.
Naravno da ima i toga...bez privatizacije nema stabilnosti u klubu ali ko ce nama da garantuje da tek onda nece krenuti rasprodaja igraca?

User avatar
White boy
senior
senior
Posts: 629
Joined: Mon Oct 22, 2007 12:20 am

Post by White boy »

Usamljeni hashishar wrote:
Bane V. wrote:Usamljeni.....,

dobro si provalio te stvari i okarakterisao.

Lek je sigurno u privatizaciji i finansijskom stabilnošću i u kvalitetnom radu u našoj školi.
Naravno da ima i toga...bez privatizacije nema stabilnosti u klubu ali ko ce nama da garantuje da tek onda nece krenuti rasprodaja igraca?
Ja kapiram da ako dodje neko sa keshom i povuche dobre poteze da ce klub biti finansijski stabilniji i da nece biti potrebe za prodajom vaznijih igracha,.............ali to je samo moje mishljenje.Naravno ja bi voleo da tim bude stabilniji a ne da se stalno traze zamene za prodane igrache.........mada nekada to ispadne i dobro (gistro),dodje novi igrach da zameni starog ,pokaze se dobrim i ............. i .............i onda ga mazne zvezda :evil:
Smrt sektama !!!

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

White boy wrote:
Usamljeni hashishar wrote:
Bane V. wrote:Usamljeni.....,

dobro si provalio te stvari i okarakterisao.

Lek je sigurno u privatizaciji i finansijskom stabilnošću i u kvalitetnom radu u našoj školi.
Naravno da ima i toga...bez privatizacije nema stabilnosti u klubu ali ko ce nama da garantuje da tek onda nece krenuti rasprodaja igraca?
Ja kapiram da ako dodje neko sa keshom i povuche dobre poteze da ce klub biti finansijski stabilniji i da nece biti potrebe za prodajom vaznijih igracha,.............ali to je samo moje mishljenje.Naravno ja bi voleo da tim bude stabilniji a ne da se stalno traze zamene za prodane igrache.........mada nekada to ispadne i dobro (gistro),dodje novi igrach da zameni starog ,pokaze se dobrim i ............. i .............i onda ga mazne zvezda :evil:
A, zar ne misliis da kad dodje privatnik da ce hteti samo da opere jos malo para...dovede klinca i gleda da ga proda sto pre da bi stavio neki kes u dzep jer je ipak "ulozio" pare u klub pa hoce da ih povrati!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

Bane V. wrote:Momci zbrzali ste me sa vašim pitanjima, tako dazaboravih da prokomentarišem jednu veoma bitnu stvar.

Tužno je danas bilo bez vas, ali baš tužno. Stala mi je knedla u grlu kada sam posle utakmice kraj puta za Beograd po onoj kiši, vido par Ofkovaca koji nam aplaudiraju.

Ok. vaša borba moja podrška, ali jebi ga
eto...molim te da nas razumes i to prenesi ovima na terenu...ne znas koliko je nama tesko da ne budemo uz tim...strahota...ali druge nam nema...to sto nam rade je cisto izivljavanje ali se mi sigurno necemo dati...u toj borbi ce nam biti potrebna i pomoc strucnog staba kao i igraca...nalik na tvoje izlaganje na konferenciji za stampu...
kad smo vec kod toga...daj malo prokomentarisi sta je dobro a sta lose u nasem odnosu prema terenu...sta da se menja a sta da se forsira...sta najvise utice na atmosferu na terenu...? kako uticu koreografije,navijanje...razlike nasih izdanja i znacaj kod kuce i u gostima...koja ti je tekma ostala u pamcenju vezano za nase izdanje na tribini...?
kako ti se svidja forum i ceo nas sajt...? sta sve ovde citash...? pisi i na ostalim temama...osecaj se kao kod kuce bre... 8)
Last edited by Booze Brothers on Sun Oct 28, 2007 10:25 am, edited 1 time in total.
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
BSK 1911
Sinovac
Posts: 1919
Joined: Fri Sep 02, 2005 10:55 am
Location: Beogradski hram fudbala

Post by BSK 1911 »

Bane preporuchio bih ti ovo da pogledash :wink:

http://www.blueunionbelgrade.com/forum/ ... sc&start=0
Једини Српски клуб са краљевским титулама
1931,1933,1935,1936,1939...

User avatar
zmajevi karaburma
senior
senior
Posts: 728
Joined: Wed Sep 07, 2005 1:28 pm

Post by zmajevi karaburma »

Kako je tvoje misljenje o FK Vozdovcu? Generalno o upravi, a pogotovu me zanima sta mislis o igrackom kadru, koji bi po tebi fudbaler iz Vozdovca mogao da uspe i koga bi ti voleo da vidis u OFK Beogradu. Zanima me konkretno sta mislis o takvim ljudima i o takvim klubovima koji preko noci ulaze u visi rang. Kazi slobodno sta mislis, ja volim klub Vozdovac, upravu ne
Paranormal Division VFC
Sezione Karaburma

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

e da Bane...racunaj da imas momke koji snimaju igru Vozda skoro na svakoj tekmi pa ako dovoljno procenimo da je neki igrac zreo za nas mi cemo ga preporuciti...odmah mogu reci da mi je strasno cudno sto se nije vratio Dragovic momak koji je prosao nasu skolu i koji igra odlicno za Vozd u kontinuitetu godinama...dovode se neki Markoski i jos par neafirmisanih(Lazarevic je do sada sasvim fino odigrao) a na primer njega propustimo da dovedemo...gledao sam i Djurdjica...moze,moze ali zavisi koliko bi se dalo za njega jer nije ni on nesto extra...brz je,prodoran,dobar jedan na jedan ali brate to je po meni jos seoski mentalitet i vidi se da nije prosao pravu skolu...nije za velika dela jos...trebalo bi ga izgradjivati jos dugo ali moze biti nesto od njega...ali kazem ne bih davao za njega neku vecu lovu,to se daje za vec formiranog igraca koji ce odmah biti nosioc igre...sada je glavni tenk napadac valjda Pejovic ili kako vec...jak,stamen ali licno ne gotivim takve tipove igraca...
i da vratimo Radju... :D
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Bane V.
sef struke
Posts: 111
Joined: Wed Oct 24, 2007 8:06 pm

Post by Bane V. »

Dobar dan Ofkovci . Danas smo odradili trening posle teške utakmice u Smederevu. Manje više svi se osećaju iscrpljeno, ali orno da nastavimo sa pobedama. Sve ćemo učiniti da ih osvežimo sa sredu. Mitar Novaković je igrao sa povređenim skočnim zglobom, i opet dobio udarac u njega, tako da je samo on pod znakom pitanja. Pokušaću da stavim neke svežije igrače, ali ne mnogo, jer mi nemamo baš toliki fond kvalitetnih igrača.

Bane V.
sef struke
Posts: 111
Joined: Wed Oct 24, 2007 8:06 pm

Post by Bane V. »

Booze,
moje viđenje privatizacije u fudbalu je to da nebi trebalo da privatnik pun para pošto poto prodaje igrače da bi mu klub živeo, nego će moći da sačeka bez trzavica, da igrač i tim dobiju još bolju cenu na tržištu.

U Novom Sadu ste odvalili Firmicu

Primio sam se na forum, kao što vidite. Svaki slobodni trenutak sam na netu.

Post Reply