Banetov kutak !!!

Sve o klubu...i fudbalu uopšte...
Post Reply
Bane V.
sef struke
Posts: 111
Joined: Wed Oct 24, 2007 8:06 pm

Post by Bane V. »

Zmajevi,
ja stvarno gotivim Voždovac, igrao sam u njemu jednu godinu kada je u upravi bio Voja Kis, Moša, Koki, Perke......
Vidi, uprava dolazi i odlazi, ali je klub za uvek ostaje. Mnogi iz te uprave nisu sada na funkcijama u klubu, a ja i dalje gotivim Voždovac. Možda vi i ti trebao da manje razmišljaš o njima.

Ok. voždovac ulazi i ispada iz lige, ali je to klub sa tradicijom i nikada neće doživeti sudbinu nekih klubova koji su se vratili mnogo koraka u nazad.

Bane V.
sef struke
Posts: 111
Joined: Wed Oct 24, 2007 8:06 pm

Post by Bane V. »

Dragovića sam zaboravio da spomenem u delu priče o relaciji Ofk-Palilulac, što samo ide u prilog mojoj priči.
Đurđiće je dva prelazna roka za redom bio interesantan nama. Sa svim svojim manama i vrlinama mislim da je prevazišao drugoligaški rang takmičenja.
Centarfor se mislim zove Veljović, došao iz Napretka, nije mi jasno zašto je iz prve prešao u drugu ligu

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

da,da...Veljovic...
u svakom slucaju tamo imamo skauting na to racunaj...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
BU Shid
...disem za tebe...
Posts: 1396
Joined: Mon Oct 16, 2006 2:28 pm
Location: ШИД
Contact:

Post by BU Shid »

Mene zanima zasto nije doveden Igor Matic :?:
Image
МАРКО ПАВЛОВСКИ ФАН КЛУБ
ПЛАВА УНИЈА-СЕКЦИЈА ШИД-

User avatar
zmajevi karaburma
senior
senior
Posts: 728
Joined: Wed Sep 07, 2005 1:28 pm

Post by zmajevi karaburma »

Goran Dragovic bi bio prava stvar za vasu mladu odbranu, borben je, jak, stabilan mentalno, fanatik pravi na terenu, ima internacionalno iskustvo, igrao je u kuvajtu 6 meseci, mada ne bi voleo da ga vidim van Vozdovca jer je on ipak legenda naseg kluba.
Djurdjic ima bas seljacki mentalite, naduvao se posle mlade reprezentacije i prosle sezone sada ga nema nigde. Steta, brz je, ima odlican sut, nezgodan jedan na jedan ali je slab u duelu
Rade Veljovic je vanserijski igrac, jedan od najboljih koje sam ja gledao u Vozdovcu, ne znam sta trazi u Drugoj ligi. Jak je, ima glavu, obe noge koristi, bas bas dobar igrac, prosao je cini mi se zvezdinu skolu, ima vec veliko iskustvo iako je po godinama mlad.

Ta tri igraca su po meni najbolja ove sezone, tu je jos i golman Supic mada zna da kiksne, ostali tesko da bi prosli u Prvoj ligi sto su i pokazali. Za skauting u Vozdovcu ne brini :D
Paranormal Division VFC
Sezione Karaburma

Bane V.
sef struke
Posts: 111
Joined: Wed Oct 24, 2007 8:06 pm

Post by Bane V. »

Blue Union Shid wrote:Mene zanima zasto nije doveden Igor Matic :?:
Mislim da je politika kluba usmrena na dovodjenje mladih.

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

evo dacu moju ocenu izdanja u dosadasnjem delu sezone pa me ti dopuni,ispravi...
da krenemo od golmana...Radisa je pravi sportsmen u to nema sumnje...ali i on je vec duze vreme u malo losijoj formi a i primetan je jaz u godinama u odnosu na ostale pa kao da je malo povuceniji nego sto bi trebalo...u svakom slucaju odlican ali treba ga nekako trgnuti da se jos vise ukljuci u ekipu...
odbrana...cim sam video prvi trening letos znao sam da ce tu dosta skripati...ali 'ajde treba ipak vremena da se uigra kompletno nova zadnja linija...Lazarevic koliko toliko radi posao koji se od njega ocekuje...pravi starojugoslovenski centarhalf...Markoski...dosta lose,dosta lose...da me pogresno ne razumete decko se bas trudi ali stalno ispada,dosta puta radi posao koji trebaju da rade zadnji vezni igraci i tako njegovim istrcavanjem iz linije pravi rupu u odbrani...nema tu nekog stopera koji je kadar da kao Basa ili Bajalica ponekad i iznese loptu na protivnicku polovinu ili da da dobar pas u napad...tu su jos Martinovic,Skopljak,Ilic koji nisu imali tekmi u nogama da bih dao ocenu...
bekovi...Stevanovic kao stevanovic covek daje 1000 posto od sebe i ne sme mu se nista zameriti...nekada deluje kao da ima dve leve noge,nema neki centarsut,i dosta se gubi u prostoru...ali eto zadnjih tekmi radi posao koji se od njega ocekuje...Markovic...nista,bas los po meni...nema tih prodora gde bi se ispoljila ta njegova brzina...'ajd da ga sacekamo jos...
zadnji vezni...Ivelja...vidi se da je ispekao zanat...radi stvari rutinski ali losiji nego prosle godine...Novakovic...otkrovenje sezone, nesto slabiji po meni u defanzivi ali jedan od retkih od kojih se moze videti neki pokusaj suta na gol i vidi se da igra sa velikim htenjem sto je najbitnije...Babovic...sta reci...ja ne znam da li ti njemu nesto pricas posle tekme ali momak izgubi 90% lopti...ali bukvalno...previse solaze,potez vise a ume da se naljuti kada mu neko ne da loptu...pravi privatnik...sa druge strane mozda najvise i ulaze sebe na terenu u celom timu,tu mu se nema sta zameriti...treba se sa njim malo popricati,kao pedagog sa ucenikom...ipak nije ovo srednja skola i ako misli da bude ono sto mu novinari predvidjaju mora krenuti da igra jednostavnije i sa celom ekipom...Beljic...odlicna pojava ali nema tu centarsuta...dzaba ti je da pretrcis odbranu kada nema upotrebljive lopte...u svakom slucaju sve bih ja njih terao da vezbaju centarsuteve...moze biti igrac prve klase ali za sada to mislim da nije ni deo onoga sto moze...mislim da treba jos ozbiljnije da shvata svaku utakmicu...cesto mu vidim kez na faci na terenu... :) najveca enigma mi je Nuhi...sta se bre tu desava...on bre treba da bude jedan od nosioca...da li je problem sto se cesto menja njegova uloga sa beka , u sredinu,krilo...stvarno mi nije jasan i van forme je skroz...e kako nas je razbio dok je igrao za zetu pre nekoliko godina...
napad...Kaludjer je stvarno explodirao...odlicno je to da ga malo odmoris sa vremena na vreme jer je on jos jedan obican derlan...potpisao bih sa njim odmah ugovor na 5 godina jer ce on biti odlican...novajlije jos nisam nesto odgledao da bih dao sud...Arsenijevic kao Arsenijevic...treba ga uvek imati ali samo kao dzokera...Veselin...uh mora mnogo da radi ali i od njega ce se napraviti igrac a mozda kao sto kaze eletric on bude prbacen na zadnjeg kao Basa...? Krsticic takodje odlicna pojava...puno se od njega ocekuje...
sve u svemu totalno drugacija igra u odnosu na prethodne godine...slaba organizacija srednjeg reda,nema saradnje veze i bokova...previse su svi napadi stihijski i sve se hvata na brzinu...Babovic mora da radi posao i da sve to povezuje...jedan Stoinovic bi nam trebao sada...sarojugoslovenski plejmejker...padamo dosta u drugom poluvremenu...zasto...mentalitet ili losa fizicka sprema...? Nov tim,moze biti dobro ali treba mnogo truda i strpljenja da bi to bilo ono pravo...uh sta li mute ovi pametnjakovici iz uprave za zimu...poceo sam strasno da se bojim njihovih sabanskih poteza...
Last edited by Booze Brothers on Sun Oct 28, 2007 9:55 pm, edited 1 time in total.
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

i da...na par pitanja sa prethodnih strana nisam dobio odgovore... :) :wink:
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Bane V.
sef struke
Posts: 111
Joined: Wed Oct 24, 2007 8:06 pm

Post by Bane V. »

Booze, mislim da sam ti odgovorio na sva pitanja. Obzirom koliko si mi pitanja postavio, nije isključivo da sam neko propustio.
Šalim se, drago mi je da mogu da komuniciram sa vama, kao što vidite stalno sam na forumu.

Vidi, dobro si okarakterisao, pojedinosti naših igrača. Možda malo šatrovački, ali ko je rođen na asvaltu razumeće.

Radiša je ok., nije povučen, nego na taj način čuva sebe od stresa koji doživljava kao retko ko, nakon naših neuspeha. Ostalo je sve ok.

Fizička sprema je u najboljem redu, osim kod pojedinaca koji objektaivno zbog propuštenih priprema, povreda, ili neadekvatnog rada u proteklom periodu nemaju snage za ful tekmu. U Smederevu bi jedan detalj trebao da nam okarakteriše fizičku spremu većine igrača, kada su pred sam kraj utakmice 7 igrača istrčala kontru u napadu u kojm je beljić promašio odličnu šansu.

User avatar
White boy
senior
senior
Posts: 629
Joined: Mon Oct 22, 2007 12:20 am

Post by White boy »

Svaka chast Ilicu shto je hvatao one klizave lopte i to zive i za onu odbranu u drugom poluvremenu kad je bio centarshut.Krico mi shto Marjanovic (valjda)nije raspalio onu loptu na prvu nego je hteo da asistira i krenuo u stranu ali nema veze dobro je da smo dobili :D
Sad Hajduk treba pregrmeti i njihove kontre
Smrt sektama !!!

User avatar
BU Shid
...disem za tebe...
Posts: 1396
Joined: Mon Oct 16, 2006 2:28 pm
Location: ШИД
Contact:

Post by BU Shid »

Bane V. wrote:
Blue Union Shid wrote:Mene zanima zasto nije doveden Igor Matic :?:
Mislim da je politika kluba usmrena na dovodjenje mladih.
Ok je da se baziramo na mladjima, ali decko je pre par sezona igrao za nas, prodao se, a ovi sad nece da ga dovedu jer ga nece prodati.
Znaci tim se bazira na prodaji a nikako na dovodjenju iskusnijeg koji ce pokazati rezultat...
Image
МАРКО ПАВЛОВСКИ ФАН КЛУБ
ПЛАВА УНИЈА-СЕКЦИЈА ШИД-

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Post by ofkovac »

sto se igora matica tiche,tu se postavlja jedno pitanje,koliko bi on stvarno mogao da pomogne jer mi imamo igrache na sredini terena,on igra za banat kome ne cvetaju ruze ko zna u kakvoj je formi a i sigurno igra totalno bezvoljno jer nista nije uradio od karijere a dosta je bio hvaljen, meni je nekako ostao u secanju pd dobrim prekidima i ako se ne varam nesto sporijoj igri :roll:

User avatar
Richard III
sasvim,potpuno sasvim najbolji dasa...
Posts: 1162
Joined: Sun Sep 18, 2005 1:22 pm

Post by Richard III »

puno pozdrava Banetu...ovo je jako jako lepa stvar...direktan kontakt navijaca i trenera...retko se vidja...
Ljudi cim nas vide odma znaju da smo gospoda

User avatar
BLUE FAMILY CUPRIJA
dzindzer
Posts: 517
Joined: Sun Oct 28, 2007 10:43 pm
Location: KARABURMA

Post by BLUE FAMILY CUPRIJA »

Bane je legenda naseg kluba .Puno uspeha u daljem radu zeli ti Blue Family
:lol: 8)
MRS ' IZ KLUBA BANDO LOPOVSKA

Bane V.
sef struke
Posts: 111
Joined: Wed Oct 24, 2007 8:06 pm

Post by Bane V. »

BLUE FAMILY CUPRIJA wrote:Bane je legenda naseg kluba .Puno uspeha u daljem radu zeli ti Blue Family
:lol: 8)
Blue Family , hvala

Post Reply