To se ne da opisati...to mora da se dozivi!!!

Sve o klubu...i fudbalu uopšte...
User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

To se ne da opisati...to mora da se dozivi!!!

Post by Booze Brothers »

Eto bas pre neki dan na sastanku pokrenula se tema uz neko pivo o tome kada sam se najlepse osecao na stadionu kada je neki nas igrac postigao gol...ne fazon najlepski gol nego koji mi je bio najdrazi,koji gol je u meni izazvao toliku radost,ushicenje jedan orgazam,odusevljenje...kada je to bilo ono ma kada bih proveo ceo zivot u ovakvom stanju...
sigurno je bilo dosta takvih trenutaka...samo nabrajajte pa cemo se zajednicki setiti tih stvari zbog kojih se u dobrom delu i ide na utakmice...opisite i gol i dogadjanja tog dana...ne stedite tastaturu...u stvari moze se opisivati i cela utakmica koja je ostala u pamcenju po svojoj dinamicnosti...
-Ono cega sam se prvog setio je gol Bureka na ciganskom stadionu...Onaj lob posle koga je dosao do naseg kaveza gde umalo nisam upao u onaj kanal...simulira karanje i vice jebemo,jebemo...tolika erupcija odusevljenja za ne zaboraviti...a ceo taj dan pamtim kao jedan od najnavijackijih u mojoj celoj navijackoj karijeri...nas 9 pre tekme pijani od slavije do naseg kaveza,tuca sa ciganima,navijanje do jaja...ma sve full...
-drugo...gol Kolakovica opet protiv cigana kuci...bila odlozena utakmica zbog nevidjene magle a tu smo napravili i nevidjenu koreo... :) elem Misa im ga je zabio u svom stilu i dobismo 1-0...
-onda...jebote ispascu opterecen ciganima ali stvarno trenuci za pamcenje...sezona 93/94...0-2 u gostima repriza tekme iz sezone 91/92 kada smo preko Loncareva 2 laka komada razbili tadasnjeg evropskog prvaka...tada zvezda nije izgubila kuci pa mozda godinu ipo ili dve a Beli Milovanovic i Maske ih sjebase...tada nije bilo organizovane podrske nasem timu...uz par drugara iz razreda sa zapada sam gledao sve to...to je meni klincu toliko znacilo da vam ne mogu opisati...zapusio sam usta svim tim majmunima u razredu sutradan u skoli... :8)
-par tekmi sa Obilicem...'99. kada smo ih ovde zgazili 4-2...Divic je blistao a Terza morao da pobegne kod jataka jer je njihov predsednik bio mnogo ljut...pa ona sezona kada su igrali Divic i Vucicevic u napadu...2-0 za nas...extra...
-uh jebote opet cigani...sta da radim kada smo izgleda protiv njih imali dosta trenutaka za pamcenje...gol terminatora Duleta Petkovica sa jedno 35 metara za nasu pobedu...extra...pa onda gol Radje iz sezone 98/99 sa istim rivalima...korner on bio najvisi u skoku i gol glavom...krajnji rezultat 1-1...
-zanimljiva tekma je bila i u Subotici kada je bilo 4-3 a zabili smo im gol u nadoknadi...posle sam uFatio i dres Draskovica... :wink:
-Gol Mrdakovica kojim je ispratio sektu u drugu ligu u 92. minutu...extra tekma...
-normalno gol Rakica u finalu kupa...
-zezona 94/95 i tekma kuci sa Grobosima...extra...2-1...
-kup 89/90...22 ili 3-3 kod nas protiv cigana...Misko Mirkovic(sada Turcin) zabija opasan gol na pocetku tekme...sreda Sokolova oko 100-150...popalise neke dimove...

necu vise... :D ajd pa raspalite...eto mene ponovo...da se svi ti dogadjaji ne utope jedan u druge...pisem kasnije...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
PLAVA FAMILIJA
Plumber
Posts: 1195
Joined: Sun Apr 30, 2006 3:38 pm
Location: Jakov!!!

Post by PLAVA FAMILIJA »

U jebote najezio sam se kad sam citao...


Ne znam ja sam malo imao takvih ali neki su stvarno medju najlepsima u zivotu!!!!

Utakmica koju cu sigurno pamtiti ceo zivot to je na JNA sa Partizanom kad je Stosic :8) dao gol u 8 minutu,celu tekmu sam gledao u meni adrenalin samo ceka da prokljuca vodimo a nas 80 drzi cas navijanja,govorio sam u sebi samo da izdrizmo,a oni nisu mogli da nam pridju golu igrali smo odlicno stvarno posle tekme slavlje opste svi kod nas igraci a meni puno srce,svi oko mene pevaju do zadnjeg atoma bukvalno,a ja srecan jezim se samo ko neka zena doslo mi da placem od srece vidi i igracima daq je puno srce da su tu bili zbog nas da su za nas ginuli ma ne znam evo i sad se jezim!

Imam ih jos ali ovaj je jedan od tih da sacuvam malo...
Napred OFKa, razbij sve bez milosti i znaj da ce Tvoji UNIONISTI na bedemu grada vecno stajati, Tvoje ime braniti!

http://www.youtube.com/watch?v=OfOACVCOJsM

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

Ima ih podosta...ali za pocetak cu samo izdvojiti Finale Kupa...2-0...nije mi bilo dobro, mislio sam da umirem! I onda...ali jebiga...trajalo je malo ali je vredelo...

User avatar
celtic
...chuvam notj od budnih...
Posts: 2937
Joined: Wed Aug 31, 2005 10:32 pm
Location: tamo gde je hladno

Post by celtic »

Usamljeni hashishar wrote:Ima ih podosta...ali za pocetak cu samo izdvojiti Finale Kupa...2-0...nije mi bilo dobro, mislio sam da umirem! I onda...ali jebiga...trajalo je malo ali je vredelo...
ima dosta trenutaka ..ne secam se vishe ni igracha koji su davali golove ..ali u setjanju je ostalo moja prva tekma na istoku protiv Vojvodine...malo ljudi ali se videlo zajednishtvo i osecalo se da svi zhele samo jedno...pobedu OFK-e...ne secam se rezultata samo znam da sam od tad dolazio na tekme ..mislim da je bila sezona 94/95..
a kup...uhhh ...odem sa posla da bi gledao tekmu...2-0 ja ne mogu da verujem
suze mi kretju od radosti i od tuge shto nisam na tekmi ..povremeno se chuje unija...svaki put sam se najezhio kad sam chuo pesmu...tih 45 min mislim da cu uvek pamtiti ...
"Mladiću, smatrajte se opsovanim..."

User avatar
hans sd
junior
junior
Posts: 124
Joined: Mon Nov 05, 2007 12:06 am
Location: smederevo

Post by hans sd »

nisam bio na omladinskom s. jos od proslog leta(bajalica posle centarsuta kolarova samo je okrznuo i 1:0 protiv oksera) , pa basa protiv tampere jun. ili npr beli milovanovic sredinom devedesetih drugi gol grobarima ( posle savo m. samo smanjio na 2:1)secam se otprilike 97 ili98 2:2 sa part. za oba gola asistiro burek a postigli ih bozo djurkovic i divic. prolece 2001. petkovic dule sa 100m , cigani izjednace , a divic pred kraj za 2:1 odlepio sam.

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Post by ofkovac »

gol koji cu pamtiti bukvalno ali bukvalno do kraja zivota je rakicev u finalu,nekima je drugi,meni brate prvi mislio sam da sanjam, htelo srce da mi iskochi,krenem na ogradu,pa se okrenem pa stanem,ma idi :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
a spomenucu josh neke

mislim da je sezona 97/98 kuci protiv ciganije [bilo nas je vise od njih upalili smo brdo baklji] gubimo 0;1 i dejan radjenovic ga uvali glavom, mislim da je zoran lonchar centrirao, znachi havarija na tribini :8)

inter-toto protiv sinota gol mise kolakovica u nekom 10 minutu uh ko da je juche bilo,zapad bio fino popunjen,kop je bio ispod wc-a

simketov gol protiv atletika i 100% sansa mrdakovica odmah posle toga

10 godina unije i bobo kirovski :D glavom 5 min pre kraja protiv varvarchadi,kako sam se iskasapio na one siljke :lol:

ns,ne znam koja sezona,peca divic 15 min pre kraja za pobedu od 2;1 celu tekmu smo drageljevicu pevali "miki,miki srecan rodjendan" a posle gola "u novom sadu,u novom sadu eeeee ...uzesmo bodove" :8)

ima jos za sad toliko

User avatar
Zbidelj
OFKovac
OFKovac
Posts: 1304
Joined: Thu Mar 01, 2007 10:34 pm
Location: Beograd

Post by Zbidelj »

Jebo te....

Secam se 1997/98,i 1:1 sa cigosima,bese glavom i bese negde oko 80-tog.To bese prve godine kad sam dosao na tribinu.Secam se te godine i sa Vosom 0:0 po nekoim mrazu....Toliko nasih baklji nisam video nikad.Secam se da su i Slaninari upalili nekoliko.Smejali smo im se ....Bio sam klinja tad,i najupecatljiviji su mi bili Black Blok i N*** ,oni su bili kao glavni,ili sam ih ja tad tako dozivljavao.Kao i vecina klinaca koji su dolazili tada sa mnom na tekme.

....Sta znam,bese Simic protiv atletika.Sjajan centarsut sa leve strane pravo ovom na glavu.Sledeci napad,bangavi Mrdak...ufff!

Naravno 10 godina i Kirovski za pobedu.

Kolarov grobosima!Sjajna tekma i odlicno navijanje!

Finale kupa,posebno drugi gol.Tolika sam vristao,joj....Nasao sam se na jebenom snimku posle drugog gola,kako vilenim.Kao i vecina...

Bilo je jos,seticu se...
Volim i ja zljut,kentor i mespatle!

User avatar
BF2004
OFKovac
OFKovac
Posts: 1000
Joined: Wed Jan 10, 2007 5:49 pm
Location: uvek u pokretu!!!
Contact:

Post by BF2004 »

Utakmica protiv javora kad smo okrenuli sa 0:2 na 3:2...
Image

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Post by ofkovac »

sad sam se setio,pilipovicev gol u okseru,auu sunce ti jebem bilo nas 30-ak ali nakon gola mislim da smo se chuli do pariza :lol: :lol: :lol:

User avatar
Y.B.F.
junior
junior
Posts: 370
Joined: Sat Nov 18, 2006 7:09 pm
Location: karaBUrma

Post by Y.B.F. »

meni je bilo vrh na finalu kupa....nema potrebe komentarisati...
!!!!!!!!!IT'S TIME TO SAY GOODBYE!!! UPRAVA NAPOLJE!!!!

Archibald Rajs
senior
senior
Posts: 609
Joined: Wed Aug 09, 2006 11:48 am

Post by Archibald Rajs »

Gol Kolarova Partizanu, moj prvi gol na Ofkinoj tekmi, prva radost i prva pobeda!
Pun kurac ljudi na zapadu i istoku, jug prazan zbog bojkota. Dolazak na stadion, navijanje nas dvestotinjak i erupcija prilikom golcine!
Gol Zvezdi jos nisam doziveo, cekam ga...

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

ofkovac wrote:sad sam se setio,pilipovicev gol u okseru,auu sunce ti jebem bilo nas 30-ak ali nakon gola mislim da smo se chuli do pariza :lol: :lol: :lol:
Delirijum! :lol:

Mislio sam...eto, sjebasmo i njih...

obelix

Post by obelix »

Pre otprilke 19godina u novom sadu do 65 minuta smo gubili 3-0 u 65minutu Serpak iz penala smanjuje na 3-1. :D

8 minuta pred kraj ulazi u igru tinejdzer Zoran Loncar i napravi pravi dar mar 3 gola im da tako da smo pobedili sa 4-3 @!_
neponovljivo & fantasticno $%^

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Post by ofkovac »

EDIT: Pisali smo o tome kako se ne treba ponasati na forumu. Ukoliko nemas sta da napises bolje ne pisi nista!

OVO VAZI ZA SVE!!!

User avatar
Eric Cartman
exbanovani starmali Raja
Posts: 5183
Joined: Wed Mar 08, 2006 10:37 am
Location: Beograd
Contact:

Post by Eric Cartman »

obelix wrote:Pre otprilke 19godina u novom sadu do 65 minuta smo gubili 3-0 u 65minutu Serpak iz penala smanjuje na 3-1. :D

8 minuta pred kraj ulazi u igru tinejdzer Zoran Loncar i napravi pravi dar mar 3 gola im da tako da smo pobedili sa 4-3 neponovljivo & fantasticno
Meni je Spaske pricao ovo isto, samo sto je on bio u vojsci i slusao preko radia.

Bicemo mi opet takvi! Napred Beograd!!!
Χριστός Ανέστη εκ νεκρών

Post Reply