Intervjui

Sve o klubu...i fudbalu uopšte...
NOZDRVA
senior
senior
Posts: 661
Joined: Mon Aug 27, 2007 4:08 pm

Post by NOZDRVA »

takodje moze isto pitanje za Divica
РОМАНТИЧАР ВЕЧНО!

User avatar
Billy Bright
mučki provokator
Posts: 1746
Joined: Mon Jul 23, 2007 11:56 am

Post by Billy Bright »

Ajde dajte intervju sa Radisom, cujem da je opasna prica... :wink:

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

ma bulja bre...radio ga neki karan sto obraza nema i onaj suludi sebesanac a slikao onaj crnogorac Gonzo....
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Billy Bright
mučki provokator
Posts: 1746
Joined: Mon Jul 23, 2007 11:56 am

Post by Billy Bright »

Booze Brothers wrote:ma bulja bre...radio ga neki karan sto obraza nema i onaj suludi sebesanac a slikao onaj crnogorac Gonzo....
Sve govnari... Samo misle na pare... ^!o_

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

i evo ga...u iscekivanju Ultrazonfe i intervjua sa Pecom Divicem-El Grande Radisa po drugi put u ovom topiku!!!
sve pohvale Billy Bright-u i Eletric Blue-u za intervju i fotografu Gonzu!!! uzivajte!!!


ИНТЕРВЈУ Радиша Илић

СВИ ЗАЈЕДНО ДО УСПЕХА!

„Сви к'о један, као Радиша, играће Београд фудбал, као некада“, стихови су песме којом на сваком сусрету навијачи клуба са Карабурме отпоздрављају свог љубимца и капитена Радишу Илића. Искусни чувар мреже већ трећу сезону стоји на голу „романтичара“, и заиста је један од ретких фудбалера који су остали у нашем клубу, после великих искушења које је ОФК Београд доживео у протекле две сезоне. Летошња реконструкција тима и долазак чак шесторице „голобрадих“ омладинаца, наметнули су питање вође, а тренер Михаjло Ивановић није имао дилему коме ће поверити капитенску траку. Наравно, „Супер Радиши“!
- Дефинитивно је створен један нови тим ОФК Београда – напомиње Илић у интервјуу „ПБИ“. - Чини ми се да са младим момцима, који су прекомандовани из омладинског погона коначно имамо оно што нам је недостајало у претходне две сезоне, колико сам већ на Карабурми. Мислим да ови „клинци“ осећају припадност ОФК Београду, да хоће да се боре и да изгарају на терену. Све то, за сада, добро изгледа, личи на добру причу, али је још увек рано за неки озбиљнији суд.
Да ли је ОФК Београд, као клуб, сазрео да се укључи у борбу за сам врх српског фудбала?
- Од како сам стигао на Карабурму могу да кажем да је организација клуба доста добра. ОФК Београд несумњиво има све услове да функционише нормално и он је то и чинио. Е, сада, сви знамо каквих је проблема било у претходне две године. Нагомилали су се одласци играча, промене тренера, па и лоше суђење, које је, руку на срце, на неким мечевима било иритирајуће. Екипа је, такође, имала доста падова током последње две сезоне, што се на крају одразило на резултат и место на табели. Међутим, осећам да су ови млади момци сада довољно способни да направе нешто велико и искрено се надам да ћемо сви успети у тој намери.

Image

Љубимац сте највернијих навијача ОФК Београда. Колико вам значи подршка и скандирање „Плаве Уније“?
- Веома много. У сваком клубу у коме сам играо имао сам стварно добар однос и поштовање са навијачима. Међутим, нит која се створила између мене и навијача ОФК Београда је једноставно неописива. Таква доза разумевања у тешким тренуцима, узајамно поштовање, то, једноставно, треба доживети и мени је драго што сам имао част да је спознам. Занимљиво, у причи са навијачима, видео сам толико доброг размишљања и сматрам да је већина ствари која је изречена са њихове стране била потпуно на месту. Сама њихова подршка са трибина је права и то сваки играч ОФК Београда мора да цени. Не само да им аплаудира два пута и мисли да је завршио посао, већ да им се од срца захвали, јер се сви ми, и навијачи на трибинама, и играчи на терену, боримо за ОФК Београд.

Image

Готово да нема прелазног рока, а да се не спомиње одлазак Радише Илића из ОФК Београда. Каква је тренутна ситуација?
- У сваком прелазном року је било понуда, али сам, ипак, на крају остајао на Карабурми. Има их и сада, у смирај прелазног рока, али мислим да је касно за одлазак. Тренутно сам сконцентрисан само на домаће првенство, имам договор са управом да могу одем у случају добре понуде, али када их нема, онда ми је боље да останем у ОФК Београду. Мотива имам на претек и нисам оптерећен одласком. Никада нисам размишљао у стилу „сада ћу добро да браним, да бих се продао.“ Ја тако не могу да функционишем и увек сам тежио ка томе да једино као екипа, и ја као део ње, можемо нешто да направимо.
Где би сте волели да наставите каријеру после ОФК Београда?
- Имао сам летос понуде неколико грчких клубова и, генерално, та земља и фудбал у њој су ми се у једном тренутку учинили као идеална комбинација. Такође, волим земље попут Белгије или Шведске, чије лиге нису толико атрактивне, али су зато уређене државе и квалитет живота у њима је сасвим добар.

Image

Како је бити капитен тима чију окосницу чине играчи који су до јуче играли у омладинском погону?
- Као капитен имам обавезу да утичем на њихово понашање и да им стално будем пример. Момци који су летос потписали професионалне уговоре са клубом су сјајни. Лично, увек имам мали „проблем“ са млађим фудбалерима, јер не могу да их разумем и посебно ми је тешко да схватим њихов начин размишљања. Међутим, ова садашња атмосфера у тиму ми се много допада. Млађи момци су ме баш пријатно изненадили и чини се да су већ сада сазрели.
У летњем прелазном року у клуб су стигли Синђић, Јевтић и Волков. Како вам се чине та појачања?
- Страшни играчи сва тројица. Видео сам их на делу и немам разлога да сумњам у њихов квалитет. Синђић је млад, стандардан је на почетку сезоне и евидентно је да може много, па се надам да ће наставити у сличном ритму. Јевтић је, такође, добар играч, али га је пех са повредом омео да се устали у првом тиму. Волков је снажан и комплетан фудбалер, али је, на жалост, тренутно у другом плану. Мислим да је, ипак, за сваког трнера добро када има пуно опција.
Уочавате ли неке слабости у игри ОФК Београда?
- Олако пропуштамо шансе за гол. Некада их створимо превише, али лопта неће у мрежу. Када треба да преломимо утакмицу, да дамо гол и победимо, ми обично, олако пређемо преко тога и то нам се, на крају, враћа „као бумеранг“. То дефинитивно мора да се поправи кроз рад на тренинзима, да би концентрација у финишу акција била на највишем нивоу.
Коју врсту музике преферирате?
- Ја сам стари „хеви-металац“... (смех). Пошто сам у годинама, мало бежим од агресивнијег звука, па тражим нешто блаже. Слушам „милион“ ствари и када идемо у карантин или на гостовања, најчешће напуним „МП3“ разним песмама. Избор музике углавном зависи од расположења, а омиљена група ми је „Кататонија“. То је врло добар бенд и препоручио бих га свакоме ко је заинтересован.
Колики је реално домет овог тима ОФК Београда?
- Најбитније је да имамо добру игру и да личимо на озбиљну екипу. Из таквог приступа, на крају, увек произилази добар резултат. Екипа је млада, још увек неискусна, али професионалан приступ обавезама, поготово млађих игача, гарант је да ОФК Београд очекује светла будуђност – закључује Илић.
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Tar-Andukal
Van Nistelroj
Posts: 2315
Joined: Mon Oct 17, 2005 4:38 pm
Location: Belgrade
Contact:

Post by Tar-Andukal »

Billy Bright-e kunemo se u tebe... :wink:

User avatar
Billy Bright
mučki provokator
Posts: 1746
Joined: Mon Jul 23, 2007 11:56 am

Post by Billy Bright »

Tar-Andukal wrote:Billy Bright-e kunemo se u tebe... :wink:
Jasta more... i treba... Jedan je Billy Bright :oops: :oops: :oops:

Ultrazonfa.net
junior
junior
Posts: 65
Joined: Mon Feb 25, 2008 10:59 pm

Post by Ultrazonfa.net »

Fantastico!Sve pohvale i od mene... :wink:

User avatar
Steva Medak B.U.
novajlija
novajlija
Posts: 13
Joined: Wed Oct 08, 2008 7:47 pm
Location: Omladinski Stadion

Post by Steva Medak B.U. »

Jos jedna pohvala za Billy-a i Electric Blue %^
HRABRO I JAKO!!!

User avatar
Electric Blue
Siledzija Sebes
Posts: 3579
Joined: Wed Aug 31, 2005 11:21 pm

Post by Electric Blue »

Intervju Radise Ilica na TV Spectrum...1 na 1 !!!

http://rapidshare.com/files/170560679/1 ... c.avi.html

175 mb!


:8)
ImageImageImageImage

User avatar
John Matuszak
Bopac...uuuuuuuuuuu...
Posts: 921
Joined: Thu Sep 01, 2005 10:06 pm

Post by John Matuszak »

Electric Blue wrote:Intervju Radise Ilica na TV Spectrum...1 na 1 !!!

http://rapidshare.com/files/170560679/1 ... c.avi.html

175 mb!


:8)
ne radi...davaj opet..

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

ovi govnari iz rapidshera da li max download 10 puta...kada se to skine toliko puta gase link...daj da se aplouduje na neki drugi share...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

Booze Brothers wrote:ovi govnari iz rapidshera da li max download 10 puta...kada se to skine toliko puta gase link...daj da se aplouduje na neki drugi share...
Aploudovacu ja samo recite gde!

User avatar
John Matuszak
Bopac...uuuuuuuuuuu...
Posts: 921
Joined: Thu Sep 01, 2005 10:06 pm

Post by John Matuszak »

Usamljeni hashishar wrote:
Booze Brothers wrote:ovi govnari iz rapidshera da li max download 10 puta...kada se to skine toliko puta gase link...daj da se aplouduje na neki drugi share...
Aploudovacu ja samo recite gde!
Pitaj Gonza,on zna dosta tih upload zajebancija :wink:

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Post by Garfield »

evo i deo intervjua Radise Ilica novogodisnjem broju "zurnala" gde pominje njegov odnos sa navijacima........

-Sa navijacima OFK Beograda imam poseban odnos.Ponekad posle treninga ostanem sa njima u klupskom kaficu ili cesto sa njima diskutujem na navijackom internet-forumu.Od prvog susreta iznenadilo me je kako I koliko vole klub.Kreativni su.Nedavno su na Skupstini kluba dosli sa nekoliko veoma zanimljivih predloga.Iskreno se trude da pomognu klubu.Prerasli smo odnos navijaci-igrac.Mi smo prijatelji!!!!!!!!!!!!!!!!

:-*: :-*: :-*: :-*:
31300

Post Reply