Reprezentacija Srbije

Sve o klubu...i fudbalu uopšte...
User avatar
Džo
senior
senior
Posts: 650
Joined: Sun Aug 07, 2011 1:25 pm
Location: uz reku

Re: Reprezentacija Srbije

Post by Džo »




ajde da ne bude da sam pristrasan. moje misljenje je da faul jeste bio, ali metar i po van kaznenog, tj, tad je prekrsaj poceo. a za drugi gol uopste ne znam, sumnjivo mi je da li je bio ofsajd ili ne......
Nemam smisao za raspolaganje života.

User avatar
Unionisti di Shid
junior
junior
Posts: 170
Joined: Fri Feb 18, 2011 10:37 pm

Re: Reprezentacija Srbije

Post by Unionisti di Shid »

pa jel vidis da je ovaj magarac podigao zast..a i za faul si upravu...mada sve je to bzvz..ako nemozmo dobit slovence netreba ni da igramo baraz...
Image

User avatar
Unionisti di Shid
junior
junior
Posts: 170
Joined: Fri Feb 18, 2011 10:37 pm

Re: Reprezentacija Srbije

Post by Unionisti di Shid »

navijaci slovenije prete sa prekidom tekme ukoliko se ne smanje cene karata...
Image

User avatar
Džo
senior
senior
Posts: 650
Joined: Sun Aug 07, 2011 1:25 pm
Location: uz reku

Re: Reprezentacija Srbije

Post by Džo »

jel to znaci 0:3? fino :D
Nemam smisao za raspolaganje života.

User avatar
Cevopan
junior
junior
Posts: 306
Joined: Sun Sep 11, 2011 2:09 pm
Location: У биртији...

Re: Reprezentacija Srbije

Post by Cevopan »

Што каже београдски панк боем Мики Пирс-Туга мој буразере,туга...
1911. године основан је један клуб,који ће у наредном периоду исписати најлепше странице српског фудбала,тај клуб живи и дан данас. . .

User avatar
Džo
senior
senior
Posts: 650
Joined: Sun Aug 07, 2011 1:25 pm
Location: uz reku

Re: Reprezentacija Srbije

Post by Džo »

tugujem kada izgubis ja pijem kada pobedis :/
Nemam smisao za raspolaganje života.

User avatar
zoffmann
junior
junior
Posts: 145
Joined: Thu Sep 15, 2011 1:00 am
Location: Opstina Zarkovo

Re: Reprezentacija Srbije

Post by zoffmann »

Ma suvisno ih je komentarisati uopste :S
Tramvaj 12--Omladinski Stadion

User avatar
Džo
senior
senior
Posts: 650
Joined: Sun Aug 07, 2011 1:25 pm
Location: uz reku

Re: Reprezentacija Srbije

Post by Džo »

tuzno mi je ovo, ali jebiga. ja sam uvek uz momke i necu ih pljuvati. za divno cudo, nemam potrebu ni pizona da pljujem, bez obzira sto sam poprilicno naklonjen anticu. nije zonpi kriv. niko nije kriv. eto, tako se desilo. isekli su nas momci, i, ma sta neko rekao, verujem da su igrali srcem. idemo dalje, nije kraj sveta, ni prvo prvenstvo na koje nismo uspeli da odemo.
Nemam smisao za raspolaganje života.

NekoIzMase
junior
junior
Posts: 488
Joined: Thu Sep 01, 2005 7:24 pm

Re: Reprezentacija Srbije

Post by NekoIzMase »

Isti slucaj, ne mogu da ih pljujem. Jedino za razliku od tee nisam bio naklonjen Anticu, svi pricaju o njegovoj duploj kruni sa Atl. Madridom a zaboravljaju da je dva puta ispadao iz Primere. Narednih nekoliko meseci ce biti zanimljivo, vec su pocele price da se uz Stankovica povlaci i Vidic (ako je tacno bice to veliki gubitak), a i treba izabrati novog selektora...pitanje je ko uopste zeli taj posao sada.

User avatar
Плава Крв
junior
junior
Posts: 154
Joined: Sun Mar 01, 2009 1:05 pm
Location: ВЦ

Re: Reprezentacija Srbije

Post by Плава Крв »

Baš suprotno...uopšte nisu igrali srcem,nažalost jedino je Kolarov to uradio...Odlika velikih igrača je da pogode kad je najteže,a ovo njima nije prvi put da razočaraju kad se očekuje više od njih i stoga ih ne smatram velikim igračima pa ni profesionalcima...ne znam samo koji fudbal ste vi gledali pa da kažete da su odigrali srcem...Srcem su odigrali odbojkaši,odbojkašice,vaterpolisti...
Образ Београда, наше престонице, има да буде светао. Војници! Јунаци! Врховна команда избрисала је наш пук из свог бројног стања. Наш пук је жртвован за част Отаџбине и Београда. Ви немате више да бринете за ваше животе, који више не постоје.
Зато напред, у славу! Живео краљ, живео Београд!

User avatar
BU Shid
...disem za tebe...
Posts: 1396
Joined: Mon Oct 16, 2006 2:28 pm
Location: ШИД
Contact:

Re: Reprezentacija Srbije

Post by BU Shid »

Srca nigde nije bilo... Od promasenog penala, ljudi su se setkali terenom... A Pizon je izrazito glup covek...
Image
МАРКО ПАВЛОВСКИ ФАН КЛУБ
ПЛАВА УНИЈА-СЕКЦИЈА ШИД-

User avatar
Y.B.F.
junior
junior
Posts: 370
Joined: Sat Nov 18, 2006 7:09 pm
Location: karaBUrma

Re: Reprezentacija Srbije

Post by Y.B.F. »

ja bih ih bas ispljuvao,ali necu da se nerviram uopste..dosta sam sinoc,onoliko nezainteresovanosti,bez srce,zelje,volje..bilo sta zbog cega bih trebao da ih podrzavam nije bilo..jedino Kolarovu svaka cast..ovi ostali,u kurac svi..sa pizonom na celu!
!!!!!!!!!IT'S TIME TO SAY GOODBYE!!! UPRAVA NAPOLJE!!!!

User avatar
Belgrade Style
junior
junior
Posts: 139
Joined: Sat Sep 17, 2011 10:43 am
Location: Сива сенка беле тврђаве

Re: Reprezentacija Srbije

Post by Belgrade Style »

Плава Крв wrote:Baš suprotno...uopšte nisu igrali srcem,nažalost jedino je Kolarov to uradio...Odlika velikih igrača je da pogode kad je najteže,a ovo njima nije prvi put da razočaraju kad se očekuje više od njih i stoga ih ne smatram velikim igračima pa ni profesionalcima...ne znam samo koji fudbal ste vi gledali pa da kažete da su odigrali srcem...Srcem su odigrali odbojkaši,odbojkašice,vaterpolisti...
Ортак извини...нисам видео да имаш овај ник кад сам се регистровао.

Што се тиче репрезентације,не треба трошити речи...играју добро,али само за паре!

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Re: Reprezentacija Srbije

Post by ofkovac »

sto se mene tice vidic neka kaze zbogom, nista nam nece faliti, imamo mi dobre stopere, a vidic je narusavao atmosferu gde god je stigao kad je u pitanju reprezentacija....problem je sto se nista nece promeniti koliko ja vidim, isti ljudi, ista prica...

User avatar
Unionisti di Shid
junior
junior
Posts: 170
Joined: Fri Feb 18, 2011 10:37 pm

Re: Reprezentacija Srbije

Post by Unionisti di Shid »

sto kazete svi netreba trositi reci niti se nervirati...ali vidica nebi krivio svi su oni jednako krivi..ali mozda je i bolje ovako da se zamene neki ljudi u savezu tj.vecina i konacno da osvezimo malo reprez.sto recete da se vecini zahvalimo i krenemo ispocetka...
Image

Post Reply