Beograd INFO

Sve o klubu...i fudbalu uopšte...
User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Beograd INFO

Post by Booze Brothers »

Sta znam... Sosa je odlican strucnjak, ali lud covek i izdajnik... ne zaboravljam mu sta je napravio prosli put kada nas je ostavio na pola polusezone i sa drugod ili treceg mesta smo na kraju pali negde do desetog... neko ce reci drzao je do sebe, a ja kazem nije ispao covek jednostavno... decu si bre ostavio na cedilu... izdrzi do zime pa idi... kao tada je prica isla da je otisao jer su ga pritiskali da ide na prvo mesto... :D
nije samo nama to napravio... Vojvodinu je ostavio posle deset kola, Cukaricki samo nedelju dana pred pocetak novog prvenstva, Buducnost u septembru posle eliminacije od Tamperea...

http://www.mondo.rs/v2/tekst.php?vest=66034
http://www.mondo.rs/v2/tekst.php?vest=108617
http://www.sportal.rs/news.php?news=22939

Ne znam... sve zavisi od ovog prelaznog roka... Mislim da cemo ga dizati zbog rezultata, a onda kada krene lose pobecice preko noci i podsetiti kakav je... opet ponavljam da je odlican strucnjak, hoce da igra napadacki... vodio nas je kada smo imali odlican tim, mada su to bili sve mladi momci tada... Od imena koja su se pojavljivala mozda i jeste najbolje resenje, ali ja sam uvek za mladjeg, naseg coveka, koji je tu na duge staze... u svakom slucaju bice svima tesko da se privuknu na novi nacin rada posle odlaska svabice, no kako je tako je, pozelimo nam puno srece...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
zoffmann
junior
junior
Posts: 145
Joined: Thu Sep 15, 2011 1:00 am
Location: Opstina Zarkovo

Re: Beograd INFO

Post by zoffmann »

Pa ja ne znam sto ne napravi neki ugovor da ne moze da kidne kad mu se cefne :D
Tramvaj 12--Omladinski Stadion

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Re: Beograd INFO

Post by Garfield »

Neka nam je sa srećom.....i Babiću takođe!!!! Idemo Beograde!!!
31300

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Beograd INFO

Post by Booze Brothers »

evo vesti o Soskagonu na nezvanicnom... sutra u 12 je konferencija pa ce biti i njegove besede..
http://www.ofkbeograd.net/
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Beograd INFO

Post by Booze Brothers »

a najverovatnije ce Bane biti pomocni trener...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Unionisti di Shid
junior
junior
Posts: 170
Joined: Fri Feb 18, 2011 10:37 pm

Re: Beograd INFO

Post by Unionisti di Shid »

Бабић: Желимо да будемо најбољи у Србији

10 јан, 2012
Нови тренер ОФК Београда Бранко Бабић је рекао новинарима на Омладинском стадиону у Београду да му је циљ да његова екипа буде најбоља у Супер лиги Србије.
– Циљ нам је да постижемо што више голова, али видећемо шта са играчима можемо да испунимо. Желимо да будемо најбољи тим у Супер лиги, да играмо најбољи фудбал. Без таквих циљева не треба радити овај посао.
Популарни Соса је истакао да жели да настави рад досадашњег стручног шефа Романтичара Дејана Ђурђевића који је отишао у узбекистански Пахтакор.
– Урадићемо колико год будемо могли, желимо да наставимо тамо где је Ђурђевић стао. Поред резултата, један од приоритета нам је и афирмација младих играча. Колико ћемо остварити, не знамо, фудбал је жива материја.
Он је казао да има информације о играчима и да ће касније видети да ли су клубу потребна појачања:
– Промене долазе саме по себи. Имам информације о играчима и биће лако формирати тим. Ја сам оптимиста, додатни мотив даје управа која ради тако да донесе клубу квалитет и поверење. Ми ћемо све што је добро од играча оставити, а ако треба дорада видећемо.
Бабић је већ био тренер ОФК–а, 2004. и 2005. године. Нови тренер ће играче прозвати 16. јануара, а 22. јануара ће отпутовати у Стару Пазову где ће се спремати 10 дана, затим се враћају у Београд, а 8. фебруара путују у Анталију, Турска, на завршни део припрема.
ОФК пролећни део Супер лиге почиње 3. марта када гостује у Кули, против Хајдука.
Image

User avatar
voja 10
terijer
Posts: 1902
Joined: Mon Oct 31, 2005 10:47 am
Location: divlji zapad

Re: Beograd INFO

Post by voja 10 »

Baš me raduje ovo za Baneta - naš čovek na terenu...a ako Sosa zapali, zna šta mu je činiti, stariji je, zreliji, zna klub i mislim da će mu ovaj put biti mnogo lakše...
"un poco con la cabeza de Maradona y otro poco con la mano de Dios"

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Beograd INFO

Post by Booze Brothers »

videcemo, a mislim da ce mu ovog puta biti daleko teze... tada je u klubu i bilo ara, sada djunta... no zavisi sta se od njega trazi...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Beograd INFO

Post by Booze Brothers »

Image

Image

Image

Image

Od mene sa danasnje promocije tek ove shlb slike... jbg, bata BWC je dotore... snimio sam na fotki celu konferenciju, 1.56 gb tesko, ali ne mogu da prebacim na komp... na fotki sve lepo otvara, ali ne mogu nikako da prebacim preko usb kabla... nikon coolpix je... kada krenem da prebacujem, blokira i kao prebaci prazan fajl - 0 byta... sta mi je ciniti?
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
PLAVA FAMILIJA
Plumber
Posts: 1195
Joined: Sun Apr 30, 2006 3:38 pm
Location: Jakov!!!

Re: Beograd INFO

Post by PLAVA FAMILIJA »

Stari dobri Moma ...

OFK BEOGRAD: Imamo 40 igrača i svi su na prodaju

Direktor OFK Beograda Momčilo Minić rekao je danas tokom predstavljanja novog trenera Branka Babića da je klub sa Karaburme primoran da na transfer listu stavi svih 40 igrača, koliko ih ima pod ugovorom sa Romantičarima.

"Svi naši igrači su na prodaju, ali mi ne želimo da oni odu. Ako bude adekvatnih cena, i ako igrač proceni da će mu negde drugde biti bolje, izaćićemo mu u susret", istakao je Minić i dodao da "zla sudbina tera da se proda ono što se traži".

On je još poručio da je trener babić idealno rešenje za klub i izrazio nadu da će pod njegovim nadzorom mladi igrači još više napredovati.

"OFK nije poznat kao klub koji često menja trenere, već treneri odlaze na veće funkcije, i naš klub im je odskočna daska. Babić je izuzetno rešenje jer uz njegovo stručno znanje i potencijal koji tim ima, možemo do mesta koje vodi u Evropu", kazao je na kraju direktor Romantičara
Napred OFKa, razbij sve bez milosti i znaj da ce Tvoji UNIONISTI na bedemu grada vecno stajati, Tvoje ime braniti!

http://www.youtube.com/watch?v=OfOACVCOJsM

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Beograd INFO

Post by Booze Brothers »

prebacio sam nekako... stize konferencija... preko nekog nikon 2 sto ide uz aparat sam uspeo... sporo, ali ide...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Beograd INFO

Post by Booze Brothers »

'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Beograd INFO

Post by Booze Brothers »

Disciplinska komisija FSS je prema pisanju sportskih listova omogućila crveno-belima i ostalim klubovima da svoja dugovanja izimire u ratama umesto odjednom.

Crvena zvezda zbog trenutnih dugovanja prema igračima i drugim klubovima ne može da registruje zimska pojačanja.

Pored Zvezde plaćanje u ratama odobreno je još i Vojvodini, Javoru, Radu, Smederevu, OFK Beogradu, BSK, Slobodi, Radničkom, Spartaku i Novom Pazaru.
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Beograd INFO

Post by Booze Brothers »

Obavljena testiranja jutros u 10, konferencija je sada u 12, a ne zna se hoce li malo trenirati kasnije... na prozivci opet korejanac Park, a tu su i najavljene novajlije Vasiljevic i Kolarevic... pored njih tu su i neki napadac Miscevic i jos jedan zadnji vezni...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
NeVla
junior
junior
Posts: 351
Joined: Sat Aug 27, 2011 7:04 pm
Location: KaraBUrma

Re: Beograd INFO

Post by NeVla »

Samo da su ta pojacanja dobra
http://youtu.be/5IRjYqmEg50
BEOGRADSKI PLAVI !!!

Post Reply