Beograd INFO

Sve o klubu...i fudbalu uopšte...
User avatar
celtic
...chuvam notj od budnih...
Posts: 2937
Joined: Wed Aug 31, 2005 10:32 pm
Location: tamo gde je hladno

Re: Beograd INFO

Post by celtic »

slava mu...

nekad su grobari pevali "mi imamo golmana shto na golu stoji/ime mu je Borota, nikog se ne boji"
"Mladiću, smatrajte se opsovanim..."

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Beograd INFO

Post by Booze Brothers »

Pripreme u Antaliji čelnici OFK Beograda iskoristili su i za uspostavljanje kontakata o poslovnoj saradnji sa turskim prvoligašem Bursasporom.
Predsednik kluba Momčilo Minić i generalni sekretar Irina Popović doputovali su u četvrtak iz Beograda u Tursku, gde su obavili sastanak sa predstavnicima Bursaspora. Sudeći po izjavi predsednika OFK Beograda, na pomolu je ozbiljna saradnja dva kluba.

''Bursaspor pripada kremu turskog klupskog fudbala, ima odličnu infrastrukturu i predstavnici ovog kluba su izrazili želju da sarađuju sa OFK Beogradom. Veoma dobro su informisani o nama, čak znaju i koje mesto na tabeli zauzimaju naši omladinci.

Poznato im je da smo pravi izvor talentovanih igrača i ukoliko bi se ta saradnja ostvarila, Bursaspor bi imao prioritet prilikom kupvine naših igrača, a sa druge strane, ukoliko bismo mi obezbedili odgovarajuću lokaciju, uložili bi novac u izgradnju infrastrukture i finansijski bi pomagali našu omladinsku školu'', otkriva Minić.

Predstavnici dva kluba dogovorili su novi sastanak, ovoga puta u Beogradu, u vreme odigravanja polufinala Kupa sa Crvenom zvezdom.

Naravno, čelni ljudi kluba sa Karaburme posetili su i ekipu koja se nalazi na pripremama u Antaliji.
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Beograd INFO

Post by Booze Brothers »

Tabute sa Muratom i Jakubom sa svim pocastima prenesite u Bursu...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Плава Крв
junior
junior
Posts: 154
Joined: Sun Mar 01, 2009 1:05 pm
Location: ВЦ

Re: Beograd INFO

Post by Плава Крв »

+!+
Образ Београда, наше престонице, има да буде светао. Војници! Јунаци! Врховна команда избрисала је наш пук из свог бројног стања. Наш пук је жртвован за част Отаџбине и Београда. Ви немате више да бринете за ваше животе, који више не постоје.
Зато напред, у славу! Живео краљ, живео Београд!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Beograd INFO

Post by Booze Brothers »

http://www.mondo.rs/s160732/Sport/Fudba ... oroti.html
Čelsijevci odali počast voljenom Boroti
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Re: Beograd INFO

Post by Usamljeni hashishar »

Jos nesto o Boroti iz dana kada je igrao za Celzi...

Naslovna strana njegove knjige...
http://www.10menwent2mow.com/images/borota.jpg

i mali tekst...
http://www.10menwent2mow.com/EarlyYears.html

Inace, rece mi Bili da ga groboski novinari prisvajaju kao svoga...uzas...

plavobelibmw
junior
junior
Posts: 173
Joined: Sun Mar 30, 2008 12:18 pm

Re: Beograd INFO

Post by plavobelibmw »

Ma mogu oni da ga prisvajaju koliko hoce,imao sam privilegiju i cast da sam poznavao Peru i znam vrlo dobro sta je i ko je bio.Neka se sete kako je napustio i zasto Partizan.Kada su ga pojedini igraci partizana napadali i davili niko od tih koji ga sada svojataju nije bio na njegovoj strani.Tek kasnije su shvatili kakvog coveka i legendu su imali u klubu,misle time da se iskupe za nepravdu koju su mu naneli jer je to ostavilo posledice i na Perin zivot uopste.

vojvodina
junior
junior
Posts: 94
Joined: Fri Jan 01, 2010 10:54 pm

Re: Beograd INFO

Post by vojvodina »

I ja sam primetio kako su Grobari poceli da svojataju Petra.Cak i cigani ga spominju kao nekadasnjeg golmana njihovog vecitog rivala.Kako god,na to se ne treba puno obazirati(nije svejedno ali u nijihovom svetu samo oni postoje ,drugi klubovi iz Srbije uopste nisu bitni). Petar je za mene legenda OFK Beograda i nadam se da ce se OFK Beograd(bar navijaci ako ne Minic i kompanija) se posteno oduziti svom velikanu.A sto se tice uprave na celu sa Minicem mogu samo da kazem da se nadam da im nece proci ovo sa Turcima.Mislim da bi navijaci trebali da reaguju,da konacno na pravi nacin izkazu svoje misljenje.Bila bi velika sramota da OFK Beograd postane filijala tamo nekom Burasporu(od koga je deset puta veci klub) samo zato sto imaju veliki novac za trosenje.Naravno jasno je da su Turci namirisali veliki potencijal omladinske skole i to sto svake godine iz nje izadju talenti reprezetativnog potencijala,pa su odlucili da uz malo para kupe sebi pravo prece kupovine na najbolje igrace OFK Beograda.Moram konstatovati da Minic iz dana u dan sve vise i vise srozava ime kluba.Danas za obicne ljubitelje klubova postoji komunjarski dvojac,plus eventualno Vojvodina(mada je i dalje daleko od rejtinga prvopomenutih),dok je OFK Beograd po njima isto sto i na primer Javor ili Borac(Cacak).Vecina njih nema blage veze o slavnoj istoriji kluba(sto kao BSK sto kao OFK Beograd) a do toga je doslo upravo zbog takvih kao sto su Minic,Mrkela,Popovic.OFK Beograd vise nema ni ime ni navijace apsolutno nista.Malo svetlo u tunelu je gore pomenuta omladinska skola koja izbacuje igrace poput Ivanovica,Rajkovica,Tosica i to je to.Za godinu i po dana klub slavi vek postojanja a uprava verovatno jos ne razmislja o tom dogadjaju,ko da se stogodisnjica slavi svaki dan.Klubu trebaju promene na svim nivoima,sveza krv koja voli klub i mislim da su naredni meseci kljucni po klub.Svi koji vole OFK Beograd treba da sednu i razmisle da li hoce da njihov klub bude na nivou Javora,Metalca,Spartaka i slicnih ili zele OFK Beograd koji ce moci da parira komsijama sa Topcidera.Citajuci vase postove na ovom sajtu,video sam frustaciju koja je sasvim normalna,sa obzirom na stanje kluba, a stanje u klubu takvo da je sasvim normalno prodavati ponajbolje igrace blizancima,biti neka vrsta filijale njima(tako rece Minic).Uglavnom moja zelja je da jednog dana da Vosa i OFK Beograd(ili mozda BSK) odigraju derbi koji ce biti priblizno medijski ispracen kao mec blizanca.

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Re: Beograd INFO

Post by Garfield »

vojvodina wrote:I ja sam primetio kako su Grobari poceli da svojataju Petra.Cak i cigani ga spominju kao nekadasnjeg golmana njihovog vecitog rivala.Kako god,na to se ne treba puno obazirati(nije svejedno ali u nijihovom svetu samo oni postoje ,drugi klubovi iz Srbije uopste nisu bitni). Petar je za mene legenda OFK Beograda i nadam se da ce se OFK Beograd(bar navijaci ako ne Minic i kompanija) se posteno oduziti svom velikanu.A sto se tice uprave na celu sa Minicem mogu samo da kazem da se nadam da im nece proci ovo sa Turcima.Mislim da bi navijaci trebali da reaguju,da konacno na pravi nacin izkazu svoje misljenje.Bila bi velika sramota da OFK Beograd postane filijala tamo nekom Burasporu(od koga je deset puta veci klub) samo zato sto imaju veliki novac za trosenje.Naravno jasno je da su Turci namirisali veliki potencijal omladinske skole i to sto svake godine iz nje izadju talenti reprezetativnog potencijala,pa su odlucili da uz malo para kupe sebi pravo prece kupovine na najbolje igrace OFK Beograda.Moram konstatovati da Minic iz dana u dan sve vise i vise srozava ime kluba.Danas za obicne ljubitelje klubova postoji komunjarski dvojac,plus eventualno Vojvodina(mada je i dalje daleko od rejtinga prvopomenutih),dok je OFK Beograd po njima isto sto i na primer Javor ili Borac(Cacak).Vecina njih nema blage veze o slavnoj istoriji kluba(sto kao BSK sto kao OFK Beograd) a do toga je doslo upravo zbog takvih kao sto su Minic,Mrkela,Popovic.OFK Beograd vise nema ni ime ni navijace apsolutno nista.Malo svetlo u tunelu je gore pomenuta omladinska skola koja izbacuje igrace poput Ivanovica,Rajkovica,Tosica i to je to.Za godinu i po dana klub slavi vek postojanja a uprava verovatno jos ne razmislja o tom dogadjaju,ko da se stogodisnjica slavi svaki dan.Klubu trebaju promene na svim nivoima,sveza krv koja voli klub i mislim da su naredni meseci kljucni po klub.Svi koji vole OFK Beograd treba da sednu i razmisle da li hoce da njihov klub bude na nivou Javora,Metalca,Spartaka i slicnih ili zele OFK Beograd koji ce moci da parira komsijama sa Topcidera.Citajuci vase postove na ovom sajtu,video sam frustaciju koja je sasvim normalna,sa obzirom na stanje kluba, a stanje u klubu takvo da je sasvim normalno prodavati ponajbolje igrace blizancima,biti neka vrsta filijale njima(tako rece Minic).Uglavnom moja zelja je da jednog dana da Vosa i OFK Beograd(ili mozda BSK) odigraju derbi koji ce biti priblizno medijski ispracen kao mec blizanca.

:scratch: :scratch: :scratch:

:shock: :shock:
31300

dušan
junior
junior
Posts: 114
Joined: Tue Apr 28, 2009 1:35 pm

Re: Beograd INFO

Post by dušan »

vojvodina wrote:I ja sam primetio kako su Grobari poceli da svojataju Petra.Cak i cigani ga spominju kao nekadasnjeg golmana njihovog vecitog rivala.Kako god,na to se ne treba puno obazirati(nije svejedno ali u nijihovom svetu samo oni postoje ,drugi klubovi iz Srbije uopste nisu bitni). Petar je za mene legenda OFK Beograda i nadam se da ce se OFK Beograd(bar navijaci ako ne Minic i kompanija) se posteno oduziti svom velikanu.A sto se tice uprave na celu sa Minicem mogu samo da kazem da se nadam da im nece proci ovo sa Turcima.Mislim da bi navijaci trebali da reaguju,da konacno na pravi nacin izkazu svoje misljenje.Bila bi velika sramota da OFK Beograd postane filijala tamo nekom Burasporu(od koga je deset puta veci klub) samo zato sto imaju veliki novac za trosenje.Naravno jasno je da su Turci namirisali veliki potencijal omladinske skole i to sto svake godine iz nje izadju talenti reprezetativnog potencijala,pa su odlucili da uz malo para kupe sebi pravo prece kupovine na najbolje igrace OFK Beograda.Moram konstatovati da Minic iz dana u dan sve vise i vise srozava ime kluba.Danas za obicne ljubitelje klubova postoji komunjarski dvojac,plus eventualno Vojvodina(mada je i dalje daleko od rejtinga prvopomenutih),dok je OFK Beograd po njima isto sto i na primer Javor ili Borac(Cacak).Vecina njih nema blage veze o slavnoj istoriji kluba(sto kao BSK sto kao OFK Beograd) a do toga je doslo upravo zbog takvih kao sto su Minic,Mrkela,Popovic.OFK Beograd vise nema ni ime ni navijace apsolutno nista.Malo svetlo u tunelu je gore pomenuta omladinska skola koja izbacuje igrace poput Ivanovica,Rajkovica,Tosica i to je to.Za godinu i po dana klub slavi vek postojanja a uprava verovatno jos ne razmislja o tom dogadjaju,ko da se stogodisnjica slavi svaki dan.Klubu trebaju promene na svim nivoima,sveza krv koja voli klub i mislim da su naredni meseci kljucni po klub.Svi koji vole OFK Beograd treba da sednu i razmisle da li hoce da njihov klub bude na nivou Javora,Metalca,Spartaka i slicnih ili zele OFK Beograd koji ce moci da parira komsijama sa Topcidera.Citajuci vase postove na ovom sajtu,video sam frustaciju koja je sasvim normalna,sa obzirom na stanje kluba, a stanje u klubu takvo da je sasvim normalno prodavati ponajbolje igrace blizancima,biti neka vrsta filijale njima(tako rece Minic).Uglavnom moja zelja je da jednog dana da Vosa i OFK Beograd(ili mozda BSK) odigraju derbi koji ce biti priblizno medijski ispracen kao mec blizanca.
слажем се са тобом 100%-пре неки дан написах да се стари бск-овци у гробу преврћу, како ови воде данашњи офк београд-тачно као да је неки периферијски клуб попут јавора, који нема ни мало одважности ни поноса.постајемо филијала партизану и звезди а хоћемо врх табеле-баш ме интересује како ће у томе успети,волео бих да се варам али сумњам у ту њихову теорију.никад се нећу сложити са глупом формулом да играч прво мора да оде у звезду или партизан, па онда у иностранство-по моми патриотски за наш фудбал-петловић,сантрач,мешановић, турудија зец,лукић па до рајковића,ивановића итд.нису морали да иду из офк бгд-а директно у ова два комуњарска тима па су успели као играчи у иностранству и стекли пуну афирмацију-то је жвака за лудака.дичимо се као наследници бск а клуб нема чланске карте-хоће ли их увести на почетку овог пролећног дела?ПА СВАКИ СЕОСКИ КЛУБ ИХ ИМА-ПОЗДРАВ
ДУШАН

NOZDRVA
senior
senior
Posts: 661
Joined: Mon Aug 27, 2007 4:08 pm

Re: Beograd INFO

Post by NOZDRVA »

Osim tog nonsensa sve receno mu je na mestu. Jedini spas od ovih govnara u upravi moze da nam bude privatizacija koju zeljno iscekujemo i nadamo se da ce to biti resenje problema ili bar ublazavanje jer od ovih tesko da moze gore.
РОМАНТИЧАР ВЕЧНО!

User avatar
Billy Bright
mučki provokator
Posts: 1746
Joined: Mon Jul 23, 2007 11:56 am

Re: Beograd INFO

Post by Billy Bright »

Booze Brothers wrote:http://www.mondo.rs/s160732/Sport/Fudba ... oroti.html
Čelsijevci odali počast voljenom Boroti
Probah i ja da ispravim malo nepravednu sliku... valjda sam bar malo uspeo...

http://www.goserbia.com/Vesti/Vest/Cels ... tru_Boroti

Eto, taj "milan" u komentarima trazi kontakt sa autorom, verovatno mu smeta ovo za Borotu da je dete OFK :wink:
Nedamo svoje i gotovo!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Beograd INFO

Post by Booze Brothers »

jebes tog Milana... utici na ovog sto je postavio ovu vest..
http://www.goserbia.com/Vesti/Vest/Prem ... tar_Borota

a ljudi to je najmanje vazno...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Billy Bright
mučki provokator
Posts: 1746
Joined: Mon Jul 23, 2007 11:56 am

Re: Beograd INFO

Post by Billy Bright »

Booze Brothers wrote:jebes tog Milana... utici na ovog sto je postavio ovu vest..
http://www.goserbia.com/Vesti/Vest/Prem ... tar_Borota
E to je postavio K. Radulovic iz Kurira, koji tamo prati Partizan, a radi ovamo povremeno... Grobarcina 100%, ali vrlo dobar momak... :D

User avatar
Billy Bright
mučki provokator
Posts: 1746
Joined: Mon Jul 23, 2007 11:56 am

Re: Beograd INFO

Post by Billy Bright »

Jbt, opet poraz 1:3... Sindja strelac i moram da priznam da posajem, po malo, zabrinut pred start proleca :(

Post Reply