Gde su, šta rade...

Sve o klubu...i fudbalu uopšte...
User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Gde su, šta rade...

Post by Booze Brothers »

Reprezentacija niže uspehe u kvalifikacijama, pre par dana je pobeđena ekipa Irske, a na spisku nacionalnog tima su se našla imena i bivših i sadašnjih reprezentativaca. Ivanović, Kolarov, Rajković, Šaranov i Trivunović su oslonac i budućnost naše zemlje.

"OFK Beograd mi je bio druga kuća. Ekipa u kojoj sam igrao, stvarala se planski, jer smo zajedno prošli dosta utakmica kroz mlađe kategorije, a to je i najveća sila plavo belih. OFK Beograd je, prepoznatljiv po stvaranju mladih igrača. Eto tih godina je 5-6 igrača igralo za mladu selekciju, a i samo za poslednju deceniju je izašlo dosta igrača, koji sada igraju u vodećim evropskim klubovima. Ipak, nisu samo igrači stvarani, OFK Beograd je poznat i po dopadljivom i lepom fudbalu, što je dokaz da se uvek dobro radilo. Prelazak iz omladinske škole u prvi tim, fenomenalna transformacija i Beograd je klub koji zna da istrpi igrača." - započeo je Bane priču o klubu gde je proveo najlepše dane

"Dolaskom u klub smo upoznavani sa istorijatom kluba, definitivno nam je taj osećaj stvarao dodatnu motivaciju. Bivši igrači su nam bili uzori, a rezultati koje smo ostvarivali su donosili satisfakciju. Istorija kluba je veoma izuzetna, a mi smo tu da prenosimo slavu širom sveta, kako su to radili naši prethodnici." - nastavio je defanzivac nacionalne selekcije Branislav Ivanović

"OFK Beograd je klub koji je dosta učinio za mene i za koji me vežu lepa sećanja. U Engleskoj se dosta pridaje tradiciji fudbalskih klubova i istorijatu, a znam da i moj OFK Beograd slavi sto godina, izuzetan jubilej, klub bogate tradicije počev od vremena Moše Marjanovića i Aleksandra Tirnanića, pa preko Santrača, Petkovića i Skolblara do danas - veliki klub jednom rečju! Istorija se definitivno nastavlja i ispisuje nove stranice. Klubu želim dosta uspeha. Moja velika želja je da klub uzme novi trofej, a ko zna, možda se opet i vidimo na Karaburmi" - izneo je očekivanja popularni Bane, aktuelni igrač engleskog Čelzija.

http://www.ofkbeograd.co.rs/index.php
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

NekoIzMase
junior
junior
Posts: 488
Joined: Thu Sep 01, 2005 7:24 pm

Re: Gde su, šta rade...

Post by NekoIzMase »

Booze Brothers wrote:Reprezentacija niže uspehe u kvalifikacijama, pre par dana je pobeđena ekipa Irske, a na spisku nacionalnog tima su se našla imena i bivših i sadašnjih reprezentativaca. Ivanović, Kolarov, Rajković, Šaranov i Trivunović su oslonac i budućnost naše zemlje.

"OFK Beograd mi je bio druga kuća. Ekipa u kojoj sam igrao, stvarala se planski, jer smo zajedno prošli dosta utakmica kroz mlađe kategorije, a to je i najveća sila plavo belih. OFK Beograd je, prepoznatljiv po stvaranju mladih igrača. Eto tih godina je 5-6 igrača igralo za mladu selekciju, a i samo za poslednju deceniju je izašlo dosta igrača, koji sada igraju u vodećim evropskim klubovima. Ipak, nisu samo igrači stvarani, OFK Beograd je poznat i po dopadljivom i lepom fudbalu, što je dokaz da se uvek dobro radilo. Prelazak iz omladinske škole u prvi tim, fenomenalna transformacija i Beograd je klub koji zna da istrpi igrača." - započeo je Bane priču o klubu gde je proveo najlepše dane

"Dolaskom u klub smo upoznavani sa istorijatom kluba, definitivno nam je taj osećaj stvarao dodatnu motivaciju. Bivši igrači su nam bili uzori, a rezultati koje smo ostvarivali su donosili satisfakciju. Istorija kluba je veoma izuzetna, a mi smo tu da prenosimo slavu širom sveta, kako su to radili naši prethodnici." - nastavio je defanzivac nacionalne selekcije Branislav Ivanović

"OFK Beograd je klub koji je dosta učinio za mene i za koji me vežu lepa sećanja. U Engleskoj se dosta pridaje tradiciji fudbalskih klubova i istorijatu, a znam da i moj OFK Beograd slavi sto godina, izuzetan jubilej, klub bogate tradicije počev od vremena Moše Marjanovića i Aleksandra Tirnanića, pa preko Santrača, Petkovića i Skolblara do danas - veliki klub jednom rečju! Istorija se definitivno nastavlja i ispisuje nove stranice. Klubu želim dosta uspeha. Moja velika želja je da klub uzme novi trofej, a ko zna, možda se opet i vidimo na Karaburmi" - izneo je očekivanja popularni Bane, aktuelni igrač engleskog Čelzija.

http://www.ofkbeograd.co.rs/index.php
Drago mi je da Bane postuje ono sto je jlub ucinio za njega, pamti i naziva ga svojim klubom sa dosta ponosa.

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Gde su, šta rade...

Post by Booze Brothers »

Vojce zipa ovo... :D

U našoj zemlji se proslavio po razornim šutevima, a sada se u Engleskoj se prepričavaju golovi koje je postigao.

"Došao sam iz Čukaričkog u OFK Beograd. U klubu sa Karaburme sam ostao godinu ipo dana. Vezan sam za plavu boju, moguće da sam i zato bio u Laciju i da sam u Mančesteru sada. Definitivno su Romantičari najlepši deo moje karijere, i to je najmanje što mogu da kažem, ipak klub je duboko urezan u moje emocije i sećanje, pomogao mi je u napredovanju. U OFK Beogradu sam stekao dosta drugova i prijatelja, upoznao odlične ljude, a od mene su napravili pravog igrača i čoveka." - ističe Aleksandar Kolarov za sajt OFK Beograda.

"Znam da dolazi stogodišnjica, redak jubilej. OFK Beograd ima lepu tradiciju koju treba da neguje. Veliki igrači su igrali u OFK Beogradu i pisali su najlepše stranice. Sećam se perioda kada sam ja nosio plavo beli dres, imali smo 6 reprezentativaca i svi su protiv nas igrali sa velikim strahopoštovanjem, što je uvek krasilo klub kakav je OFK Beograd. OFK Beograd je klub sa dušom, to se oseća na svakom koraku. Englezi, takođe, dosta pridaju tradiciji, ali mislim da je OFK Beograd klub koji ima čime da se ponosi. Prvi je klub u našoj zemlji koji vodi računa o svojim igračima na pravi način. Svedoci smo da je poslednjih 5-6 godina otišlo dosta igrača sa Karaburme koji prenose slavu OFK Beograda. Dosta je otišlo i mladih i talentovanih igrača, ali na nama je svima koji smo nosili plavo beli dres da pokažemo odakle dolazimo." - jasan je popularni Sale

"Pratim OFK Beograd, pratim moje Romantičare, mislim da ekipa sa Švabom Đurđevićem dobro radi i da će tek postizati uspehe. Mlad je tim i neophodno im je samopouzdanje, a verujem da će doći do toga. Klubu želim stabilnost u svakom pogledu, ekipi da dobro igra i da imaju još dosta utakmica kao što su bile utakmice protiv Galatasaraj, a možda se ponovi u skorije vreme i finale kupa, pa se osvoji i trofej, što bi mi bila i najveća želja." - uz pozdrave je završio Sale Kolarov, uzdanica Mančester Sitija.
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
voja 10
terijer
Posts: 1902
Joined: Mon Oct 31, 2005 10:47 am
Location: divlji zapad

Re: Gde su, šta rade...

Post by voja 10 »

ne znam, ne verujem,ne iskreno,ne znam zašto mu je sad to palo na pamet...verovatno neće da ispade govno (jel ga neko pitao za prazan stadion) usvakom slučaju... ĐUBRE!
"un poco con la cabeza de Maradona y otro poco con la mano de Dios"

User avatar
Y.B.F.
junior
junior
Posts: 370
Joined: Sat Nov 18, 2006 7:09 pm
Location: karaBUrma

Re: Gde su, šta rade...

Post by Y.B.F. »

ma djubre je i dalje...ono sto je rekao to je i mislio,i to bi opet ponovio,a ovo sad sto je rakao je rekao samo zato sto ga daje za sajt naseg kluba i nece da ispadne bas toliko govno pred ljudima koji su ga trenirali i napravili igracem. govno!!! :thumbdown:
!!!!!!!!!IT'S TIME TO SAY GOODBYE!!! UPRAVA NAPOLJE!!!!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Gde su, šta rade...

Post by Booze Brothers »

voja 10 wrote:ne znam, ne verujem,ne iskreno,ne znam zašto mu je sad to palo na pamet...verovatno neće da ispade govno (jel ga neko pitao za prazan stadion) usvakom slučaju... ĐUBRE!
ovo je rekao neposredno pred konferenciju na kojoj je rekao za prazan i pozorisni omladinac...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Gde su, šta rade...

Post by Booze Brothers »

Nenad Lalatović (33), bivši kapiten Crvene zvezde, odlučio je da se posveti trenerskom poslu.

Nakon što je šef stručnog štaba prvoligaša Srema Miloš Veselinović podneo ostavku posle poraza od Bežanije u subotu, uprava kluba odlučila je da ukaže poverenje mladom stručnjaku.

Lalatović je, inače, do sada bio pomoćnik Veselinoviću, a do kraja sezone će se oprobati i kao šef stručnog štaba. Igračku karijeru je završio 2007. u OFK Beogradu, a u karijeri je još nosio i dres Zemuna, Volfsburga, Šahtjora...

- Došao sam da pomognem klubu u teškoj borbi za opstanak. Da ne verujem u dobar rezultat, ne bih se ni latio posla. Imao sam uspešnu igračku karijeru, težim ka tome da trenerska bude još bolja – rekao je Lalatović.
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Gde su, šta rade...

Post by Booze Brothers »

Ignjovski u Verderu
http://www.novosti.rs/vesti/sport.72.ht ... -u-Verderu

10% Ofka i dalje ima prava od Ignje....
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Re: Gde su, šta rade...

Post by Garfield »

evooooooo gaaaaaaa

http://www.mondo.rs/s202901/Sport/Fudba ... klupi.html

Ti si dete ulice :king:
31300

User avatar
voja 10
terijer
Posts: 1902
Joined: Mon Oct 31, 2005 10:47 am
Location: divlji zapad

Re: Gde su, šta rade...

Post by voja 10 »

Simo nije pićka :mrgreen:
"un poco con la cabeza de Maradona y otro poco con la mano de Dios"

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Gde su, šta rade...

Post by Booze Brothers »

Мрдаковић – јунак Аполона са 4 гола против Олимпијакоса
http://www.zurnal.rs/2011/04/11/mrdakov ... index.html
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Gde su, šta rade...

Post by Booze Brothers »

http://www.violanews.com/news.asp?idnew=76257

Ignja mozda u Fiori za 2.4 miliona...a nasao sam da ga pored vArdAra trazi i Hanover...10 posto, 10 posto...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Gde su, šta rade...

Post by Booze Brothers »

Volga pozajmila Jelku u Dinamo Tbilisi zimus...
http://www.fcdinamo.ge/index.php?act=pl ... 70&lang=en

Image

vidim sliku, reko nemoguce da je ruski tim sastavljen od ovako tamnoputih ljudi, tipicni kavkaz, kad ja pogleda... :cheese:
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Gde su, šta rade...

Post by Booze Brothers »

Vodeći gol postigao je nekadašnji napadač OFK Beograda, Dalibor Veselinović već u četvrtom minutu meča, ali su se plavo-beli brzo vratili u egal.
http://www.smedia.rs/sport/vest/45084/
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Re: Gde su, šta rade...

Post by ofkovac »

:shock: :shock: :shock:

Post Reply