Gde su, šta rade...

Sve o klubu...i fudbalu uopšte...
User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Re: Gde su, šta rade...

Post by ofkovac »

ipak potpisuje za slavni qpr... :thumleft:

User avatar
voja 10
terijer
Posts: 1902
Joined: Mon Oct 31, 2005 10:47 am
Location: divlji zapad

Re: Gde su, šta rade...

Post by voja 10 »

ofkovac wrote:ipak potpisuje za slavni qpr... :thumleft:
makar su plavo beli
"un poco con la cabeza de Maradona y otro poco con la mano de Dios"

User avatar
Y.B.F.
junior
junior
Posts: 370
Joined: Sat Nov 18, 2006 7:09 pm
Location: karaBUrma

Re: Gde su, šta rade...

Post by Y.B.F. »

Jevtić: "Ja ne gostujem na Karaburmi"


http://www.sportske.net/vest/domaci-fud ... 17941.html
!!!!!!!!!IT'S TIME TO SAY GOODBYE!!! UPRAVA NAPOLJE!!!!

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Re: Gde su, šta rade...

Post by Garfield »

Buljavi vise nije trener podgoricke Buducnosti.......nogiran je...
31300

User avatar
PLAVA FAMILIJA
Plumber
Posts: 1195
Joined: Sun Apr 30, 2006 3:38 pm
Location: Jakov!!!

Re: Gde su, šta rade...

Post by PLAVA FAMILIJA »

Kolarov: "Nisam pljunuo ka navijačima" :roll:
06. april 2010. | 11:12 | Izvor: Sportske.net, Blic

Aleksandar Kolarov tvrdnje navijača da je pljunuo ka njima u subotu, nazvao besmislicama. Iako su novine pune vesti o njegovom transferu, niko ga nije zvao.
KolarovAleksandar Kolarov demantuje da je u sukobu sa navijačima, koji su ga, nakon duela sa Napolijem optužili da je pljunuo u njihovom pravcu i da stalno pokazuje nepoštovanje prema navijačima.

„To nije istina, pre svega jedini sukob je bio na jednoj prijateljskoj utakmici kada su me prozivali da se ne trudim dovoljno. Poručio sam im da idu kući, ako im se ne sviđa“, objašnjava Kolarov, koji ne pominje sukob sa tribinom u Bariju, kada je reagovao na vređanja.

„Ne dam na sebe, jednostavno ne trpim nepravdu, sve se to nadovezalo na slabije igre Lacija, pa su navijači nervozni. Oni su vatreni, možda ih dotiču priče o mom odlasku“, ne želi Kolarov da širi temu.

U svakom slučaju, promena kluba je vruća tema.

„Niko nije poslao ponudu, čitam isto što i svi na portalima i u medijima, lepo je ako se stvarno interesuju Inter, Real i Liverpul, ali meni niko ništa ne nudi“, ponavlja naš reprezentativac.
Napred OFKa, razbij sve bez milosti i znaj da ce Tvoji UNIONISTI na bedemu grada vecno stajati, Tvoje ime braniti!

http://www.youtube.com/watch?v=OfOACVCOJsM

User avatar
voja 10
terijer
Posts: 1902
Joined: Mon Oct 31, 2005 10:47 am
Location: divlji zapad

Re: Gde su, šta rade...

Post by voja 10 »

staro đubre
još mi je u glavi njegova faca posle ispadanja u plej aut u smederevu...
mesto da se pokrije ušima, čak se i tada kurčio u fazonu - šta je bilo :evil:
"un poco con la cabeza de Maradona y otro poco con la mano de Dios"

User avatar
Billy Bright
mučki provokator
Posts: 1746
Joined: Mon Jul 23, 2007 11:56 am

Re: Gde su, šta rade...

Post by Billy Bright »

Brankica Zec, supruga pokojnog trenera, šokirana vandalskim činom na Novom groblju

Mom Gojku ne daju mira ni u grobu!

Code: Select all

http://www.alo.rs/sport/26256/Mom_Gojku_ne_daju_mira_ni_u_grobu

User avatar
voja 10
terijer
Posts: 1902
Joined: Mon Oct 31, 2005 10:47 am
Location: divlji zapad

Re: Gde su, šta rade...

Post by voja 10 »

Auuuuuuuuu jebem ti :shock: , jel zuna neko nešto o ovome???
http://www.sportske.net/vest/medjunarod ... 18936.html
"un poco con la cabeza de Maradona y otro poco con la mano de Dios"

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Gde su, šta rade...

Post by Booze Brothers »

ja o tome nisam imao pojma...bio sam sa njim u kontaktu do pre nekih godinu dana...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Gde su, šta rade...

Post by Booze Brothers »

a evo sta kaze i njegov klupski kolega...

Stefan Šćepović dobio šansu u derbiju protiv Đenove. Nada se da će Sampdorija otkupiti njegov ugovor.
Doskorašnji napadač OFK Beograda je bez velike pompe zimus prešao u Sampdoriju a činjenica da mu je Luiđi del Neri ukazao šansu u derbiju "Lanterne" pokazuje da klub ozbiljno računa na njega.

"Debi za Sampdoriju je protekao u velikoj tremi. Čini mi se da je srce htelo da mi iskoči od sreće kada me je šef Luiđi del Neri potapšao po ramenu i rekao da izađem na teren. Posle toga je bilo sve lakše," prepričava Šćepović utiske sa poslednje utakmice.

Mladi napadač u novom klubu ima veliku konkurenciju jer na poziciji napadača igraju Kasano i Pacini.

"Od njih mogu samo da učim. Posebno od majstora kakav je Kasano," dodao je.

U aprilu će biti odlučeno da li će njegov ugovor biti otkupljen od OFK Beograda, ali izgleda da je to samo formalnost.

"Direktor Marota je zadovoljan i najverovatnije je da će me Đenova otkupiti od "Romantičara". Trener Del Neri, takođe, ne krije zadovoljstvo. Jedino što zahteva je da treba fizički da ojačam i budem malo "prljaviji". Ipak je ovo Italija," sa osmehom konstatuje napadač Sampdorije.
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

vojvodina
junior
junior
Posts: 94
Joined: Fri Jan 01, 2010 10:54 pm

Re: Gde su, šta rade...

Post by vojvodina »

Sto se tice Krsticica ja sam pre dva tri meseca konstatovao da se nesto cudno desava.Jednostavno nigde ga nije bilo!!! Kako god neopisivo mi je drago sto se oporavio.Sada ostaje nada da ce karijeru vratiti na pravi kolosek!!!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Gde su, šta rade...

Post by Booze Brothers »

cim je dosao povredio je koleno, operisao se i to je dosta dugo vukao a za ovo nisam znao...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
PLAVA FAMILIJA
Plumber
Posts: 1195
Joined: Sun Apr 30, 2006 3:38 pm
Location: Jakov!!!

Re: Gde su, šta rade...

Post by PLAVA FAMILIJA »

Krstičić jači od raka
Krstičić jači od raka

Nenad Krstičić (19), mladi vezista Sampdorije, pobedio je rak! Nekadašnji krilni napadač OFK Beograda, sada omladinski reprezentativac Srbije, prošao je kroz pravi pakao u proteklih nekoliko meseci, ali sada tvrdi da se oporavio i da je spreman da se ponovo bori za mesto u prvom timu kluba iz Đenove. Krstičiću je telesna težina spala na 50 kilograma, ali je, srećom, na vreme ustanovljena početna faza raka krvnih sudova, čije je lečenje dalo rezultate.

- Uvek sam verovao da ću se oporaviti. Kada sam stigao u bolnicu, smršao sam na 50 kilograma i, prema proceni lekara, bilo mi je ostalo svega 48 sati života. Ipak, izborio sam se i pokazao svima koji imaju iste probleme, da je rak izlečiv - rekao je Krstičić za italijansku Gezetu, a prenosi Alo.

Krstičićevi problemi ustanovljeni su tokom Božića, dok je boravio u Srbiji. Tada ga je pozvao dr Amedeo Baldari, lekar Sampdorije, kome se naš omladinski reprezentativac požalio da je konstantno gladan, ali da istovremeno oseća i bol u stomaku. Baldari mu je odmah savetovao da se vrati u Đenovu, pa se veruje da mu je upravo taj poziv spasao život.

- Sve je počelo u novembru, kada je posle povrede kolena i operacije Nenad počeo da oseća bolove i u stomaku. Radili smo razne analize krvi, osnovali konzilijum najboljih stručnjaka, ali nismo iz prve utvrdili o čemu se radi. Posle tog razgovora, vratio se u Đenovu, gde smo mu ustanovili probleme sa krvnim sudovima - kaže Baldari.

Doktor Sampdorije je prepričao i kako je tekao oporavak.

- Kako je vreme prolazilo, rak je uzimao maha, pa smo morali da ga pošaljemo u jednu od najboljih bolnica u San Marinu, specijalizovanu za ovakve probleme. Nenad je tamo dobio najbolju negu, bio je podvrgnut teškim zahvatima, ali se izborio. Možda zato što je mlad i snažan. Pobedio je bolest i uskoro će se naći na terenu - optimista je dr Amedeo Baldari.


Jebiga da smo znali da ga podrzimo.... :? :?
Napred OFKa, razbij sve bez milosti i znaj da ce Tvoji UNIONISTI na bedemu grada vecno stajati, Tvoje ime braniti!

http://www.youtube.com/watch?v=OfOACVCOJsM

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Gde su, šta rade...

Post by Booze Brothers »

Sve vas je pozdravio Adam iz Moldavije...kaze da mu je tamo sve ok i da ga o rezultatima obavestava Zeravica...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Re: Gde su, šta rade...

Post by Garfield »

Koroman hoće da se vrati u Zvezdu

Bivši reprezentativac Srbije Ognjen Koroman, koji nastupa za korejski Inčon, svakodnevno se raspituje sa situaciju u Crvenoj zvezdi i priželjkuje povratak na Marakanu, piše Sportski žurnal.

Međutim, iako Koroman pažljivo motri na promene u poslednjih godinu dana u klubu, njegov povratak bi mogao da se iskomplikuje jer ima još godinu dana ugovora sa Inčonom.

Kako navodi list, za sada postoji obostrana želja da dođe do transfera a ostaje da se vidi hoće li se on realizovati tokom leta.
31300

Post Reply