Transferi

Sve o klubu...i fudbalu uopšte...
User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Transferi

Post by Booze Brothers »

Stanković se vraća u OFK Beograd

Stane je blesnuo na mestu štopera kod mene i verujem da bismo sa njim bili daleko kompaktniji u odbrani – ističe trener „romantičara“ Dejan Đurđević

http://www.novosti.rs/vesti/sport.72.ht ... FK-Beograd
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Billy Bright
mučki provokator
Posts: 1746
Joined: Mon Jul 23, 2007 11:56 am

Re: Transferi

Post by Billy Bright »

Danasnji "Sport" pise da je OFK BGD blizu angazovanja Zarkovica i Alivodica iz BSK Borce. Njihov gazda Baja Vasic kaze da nema nista protiv da ih proda, ako nas klub ispuni finansijske uslove.

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Re: Transferi

Post by Usamljeni hashishar »

Jebote, koliki sam hejter postao...samo nesto mracim sa postovima vezanim za klub...grozim se sam sebe i sve vise sebi licim na Blac Bloca... >>>

E, ako je samo pitanje da nas klub ispuni finansijske obaveze onda nema nikakvih problema...ja sam cuo da ce i Messi da dodje samo ako nasi ispune finansijske obaveze...

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Transferi

Post by Booze Brothers »

stvarno rasSma...ali realno... :)
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Re: Transferi

Post by Usamljeni hashishar »

Jbg, jace je od mene...ne mogu da se suzdrzim njihovim glupostima koje idu u nedogled...

User avatar
Tar-Andukal
Van Nistelroj
Posts: 2315
Joined: Mon Oct 17, 2005 4:38 pm
Location: Belgrade
Contact:

Re: Transferi

Post by Tar-Andukal »

Booze Brothers wrote:Stanković se vraća u OFK Beograd

Stane je blesnuo na mestu štopera kod mene i verujem da bismo sa njim bili daleko kompaktniji u odbrani – ističe trener „romantičara“ Dejan Đurđević

http://www.novosti.rs/vesti/sport.72.ht ... FK-Beograd
uh extra, još Ivelja da se vrati i dosta za ovaj rok :D
Naš je samo jedan grad, zove se Beograd,
Mi smo deca njegova, on je naša svetinja.

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Transferi

Post by Booze Brothers »

Ivelja nije u dobrim odnosima sa nasom upravom...takoreci bas je u losim i rastali su se dosta mucno...no ko zna...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
BU Shid
...disem za tebe...
Posts: 1396
Joined: Mon Oct 16, 2006 2:28 pm
Location: ШИД
Contact:

Re: Transferi

Post by BU Shid »

A dodje opet prelazni rok... Pa da iznesem svoje misljenje... Realno imamo losu ekipu al ajde i to... a najgore mi je od svega sto smo nesposobni da bar sa nasom "jedinicom" potpisemo ugovor, kad vec ne mozemo sa ostatkom ekipe...O Milunovicu nemam sta da kazem da je dobar dobar je, a da ima nekog svog menadzera debila ima(Iskoristicu ovu priliku da svim menadzerim pozelim sve najgore)...To treba zakonom zabraniti da igrac iz omladinske skole moze da ode, nego mora da potpise profesionlani ugovor bar na 3 godine, toliko je duzan svom klubu :salut:
Pozajmice su najvece moguce sranje, bolje da dovedu nekog iz druge lige, naravno klinca pa da ga guraju, a ne ovako, ostacemo u ligi, pa na leto opet zive muke... Problem je sto vise ne mozemo nikog za pare da dovedem, bilo da se radilo o 10 000e, sve za dzabe ili pozajmice...
U nasoj ligi moze da se nadje dosta dobrih igraca...Od ovih koji realno vrede nece biti nista...
najvise skripimo na stoperima, pa evo nekih koje bi ja voleo da vidim kod nas...
Stoperi-Ignjatovic(Borac), Rendulic(Javor), Antonic(Spartak), Otasevic(Jagodina)
Image
МАРКО ПАВЛОВСКИ ФАН КЛУБ
ПЛАВА УНИЈА-СЕКЦИЈА ШИД-

БСК1911

Re: Transferi

Post by БСК1911 »

прави потез би био враћање станковића у офк београд-сетите се само шта су изјављивали шваба и господин мома када је одлазио у партизан-што се тиче транспарената са западне трибине не можемо илија петковић и група ид 15 стараца носити то.то трба млађи да раде.

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Transferi

Post by Booze Brothers »

ma nemoj, a zato ovde mozes da nas u svakom postu trujes, a na licu mesta nema ni glasa reakcije, jer lakse je ovako iz svoje sobe piskarati i mrzeti...zamisli frka je da se okaci platno na ogradu...to moze bre da uradi i dete od 10 godina, a ne zreo covek...i nije bitna ni parola ili sta vec, nego je bitno da se okanes "pametovanja" po virtuelnom svetu i da svoje misljenje iskazes tamo gde treba...zamisli mladji trebaju da rade, kako to bedno zvuci, a kada mi vec matori konji npr. kacimo parole protiv murje i vlasti, gde je realna mogucnost da najebes to je ok...batali to i lepo razmisli...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Transferi

Post by Booze Brothers »

http://www.zurnal.rs/2011/01/16/stankov ... l?lang=lat

I sa jos par strana sam cuo da je tesko da se on dovede sada...no videcemo...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

БСК1911

Re: Transferi

Post by БСК1911 »

Booze Brothers wrote:ma nemoj, a zato ovde mozes da nas u svakom postu trujes, a na licu mesta nema ni glasa reakcije, jer lakse je ovako iz svoje sobe piskarati i mrzeti...zamisli frka je da se okaci platno na ogradu...to moze bre da uradi i dete od 10 godina, a ne zreo covek...i nije bitna ni parola ili sta vec, nego je bitno da se okanes "pametovanja" po virtuelnom svetu i da svoje misljenje iskazes tamo gde treba...zamisli mladji trebaju da rade, kako to bedno zvuci, a kada mi vec matori konji npr. kacimo parole protiv murje i vlasti, gde je realna mogucnost da najebes to je ok...batali to i lepo razmisli...
своје мишљење сам исказао где треба али нико никад није реаговао нити дао одговор већ су сви из управе окретали главу што и данас чине и само залуђују спортску јавност а реалност је сасвим нешто друго.

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Transferi

Post by Booze Brothers »

ma batali burazeru...kazem ti, nas ovde ostavi na miru i daj neku korisnu info ako mozes, ili neku zanimljivu pricu kako je nekada bilo...od tebe se moze cuti samo dole moma ili cak i kad nisi na tekmi da odmah posle kraja jedva docekas cim je los rezultat da opljujes i pricas kako ocajno igramo, a da nisi ni na tekmi bio...prosle godine kad smo bili treci i kad smo bili u polufinalu kupa ja se ne secam da si ijednu pozitivnu stvar rekao...mozda jesi neku, ali ne secam se...nemoj da budes patoloski hejter...
'ajde malo to ozbiljnije, a ne kao sto salju poruke na sos-u, ozbiljan si covek...
I pozdravi Cveleta!
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
PLAVA FAMILIJA
Plumber
Posts: 1195
Joined: Sun Apr 30, 2006 3:38 pm
Location: Jakov!!!

Re: Transferi

Post by PLAVA FAMILIJA »

Napred OFKa, razbij sve bez milosti i znaj da ce Tvoji UNIONISTI na bedemu grada vecno stajati, Tvoje ime braniti!

http://www.youtube.com/watch?v=OfOACVCOJsM

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Transferi

Post by Booze Brothers »

dakle trenutno imamo samo Danilceta i Pjevu na stoperskom mestu!
odose Mijat, Kecoje, Popovic...ne znam, ali mora se brzo delati i dovesti prava pojacanja! sa nama trenira Markovic, crnogorac iz bara...igrao za Grbalj...Milosavljevic iz Krusevca koji je bio na probi se vratio kuci neobavljena posla...isti je slucaj sa Bakracem koji je vracen u omladince...

Image
Image

http://eng.kc-camapa.ru/cgi-bin/newsprn.cgi?2398

postavljena je vest i na www.ofkbeograd.net
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Post Reply