Transferi

Sve o klubu...i fudbalu uopšte...
User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

MOJ MOTIV IVANOVIĆ

OFK Beograd obavezao Brazilca Oliveiru do 2011.
On je iz Srema preko OFK Beograda napravio karijeru i danas je u
Čelsiju. Nadam se da ću i ja njegovim stopama, istakao Brazilac

Brazilski vezista Vilijam Artur De Oliveira (26) potpisao je juče troipogodišnji ugovor sa OFK Beogradom. Bivši vezista Srema iz Sremske Mitrovice od prvog dana priprema je radio sa romantičarima i već na prvom test meču sa Novim Sadom postigao pogodak pokazavši zavidnu tehniku. Kaže da je se dosta dobro snalazi sa srpskim jezikom, da je naučio osnovne reči a najveći motiv za odlazak iz Srema baš u OFK Beograd je:

-Branislav Ivanović – kaže Oliveira. - On je iz Srema preko OFK Beograda napravio karijeru i danas je u Čelsiju. Nadam se da ću i ja njegovim stopama.

Protiv Novog Sada igrao je poluvreme kao zadnji vezni, a drugi deo kao centralni vezni i drugi napadač. Pokazao je da se snalazi u obe uloge, postigao je i gol.

-Moje pravo mesto je centralni vezni igrač, ali se i na ostalim pozicijama dobro snalazim. Obzirom da već duže treniram sa ekipom, dobro sam se uklopio i verujem da ćemo uspeti da ostvarimo željene rezultate – istakao je Oliveira.
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Post by Garfield »

mislim da ce biti pojacanje,uz malog Krsticica i Ivelju vezni red ce biti opet kao nekad.....jos kad bi dosao Bosancic....

User avatar
poplaveliorgan
junior
junior
Posts: 493
Joined: Wed Jul 18, 2007 4:20 pm

Post by poplaveliorgan »

ma ima da bude kao nekad..i jos bolje.mi ne mozemo da propadnemo mi smo Beogradjani .A to je u godinama koje dolaze jako bitno...Koje uopste video i cuo da je neki seljoberski klub iz provincije jako poznat i polpularan.
Jedino nas jebe sto u nasem Beogradu ima i ona seljacka Mali Zednik selo malo..... :D :? :shock: :twisted: :wink:

Millhill
junior
junior
Posts: 122
Joined: Sun Mar 12, 2006 8:25 pm

Post by Millhill »

“ROMANTIČNI” TANDEM

POSLE Vitora Uga, još dvojica fudbalera će, kako stvari stoje, do kraja prelaznog roka otići iz Partizana, i to obojica u OFK Beograd. Kontakti crno-belih i “romantičara” oko transfera Miloša Bosančića i Mladena Lazarevića na Karaburmu uveliko su u toku i trebalo bi da se završe do odlaska jesenjeg prvaka na nastavak priprema u Dubai. Dugo su se lomili u Partizanu oko statusa Bosančića, nudili mu da ostane, ali želja mladog reprezentativca da promeni sredinu prevladala je.

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

BOSANČIĆA ČEKA MESTO U AVIONU


OFK Beograd pred put u Antaliju rešavao kadrovske dileme
Žustro je bilo juče na Karaburmi, pred današnji odlazak u
Antaliju na dvonedeljne pripreme. Direktor Vladimir Bulatović
finiširao je pregovore sa trojicom igrača Partizana kojim bi se kompletirao igrački potencijal u prolećnom delu sezone.

Kao i svaka bitka, i ova je bila teška, neizvesna i dramatična, a ishod je: dolazak Miloša Bosančića je za korak bliži, izvesno je rešavanje pitanja levog beka sa Mladenom Lazarevićem i neizvestan finiš razgovora sa Preragom Lazićem. Obzirom da prelazni rok traje do 9. februara, na Karaburmi nemaju pritisak da su baš do danas morali da reše sva tri potpisa. Važno je da su pregovori sa mladim reprezentativcem Bosančićem u završnoj fazi i da će izvesno biti pronađen novi plejmejker, prava alternativa Stefanu Baboviću. Problem sa Lazarevićem nastao je u pravnoj formi, dok su se sa Lazićem dugo usklađivani personalni detalji ugovora, ali su u OFK Beogradu optimisti i za ova dva pojačanja.

Jedina nepovoljnost za trenera Vukašinovića je što se u desetom minutu testa sa Kolubarom povredio mladi levi bek Balić, moraće da pauzira sedam do deset dana, te je otpao sa spiska 26 putnika za Antaliju.

ČETVRTI PARAF

LOTINAC NA

TRI GODINE

Posle turnira u Moskvi i odrađenih treninga na Karaburmi, trener OFK Beograda Branko Vukašinović bio je veoma zadovoljan igrama desnog beka Novog Pazara Emira Lotinca, koji je juče i zvanično postao član “romantičara”.

Ovaj 21-godišnjak je parafirao ugovor na tri godine i biće dostojna alternativa Ivanu Stevanoviću, koji još može da napusti Karaburmu.
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
PLAVA FAMILIJA
Plumber
Posts: 1195
Joined: Sun Apr 30, 2006 3:38 pm
Location: Jakov!!!

Post by PLAVA FAMILIJA »

Ovaj Lotinac nije ni za go kurac!!!!!!!!!!!!!


Juce je doveo ceo Novi Pazar da ga gleda!!!!!
Napred OFKa, razbij sve bez milosti i znaj da ce Tvoji UNIONISTI na bedemu grada vecno stajati, Tvoje ime braniti!

http://www.youtube.com/watch?v=OfOACVCOJsM

User avatar
voja 10
terijer
Posts: 1902
Joined: Mon Oct 31, 2005 10:47 am
Location: divlji zapad

Post by voja 10 »

Mamu im jebem, sada ćemo da razigravamo grobarske igrače, da ih oni posle bolje zavale ili da nas ti isti sledeće sezone razvaljuju....

Bosančić na pozajmici u OFK Beogradu
Nedelja, 3. februar 2008. 11:24

Dugo se spekulisalo oko toga da li će Miloš Bosančić dobiti novu šansu u Partizanu ili će opet promeniti klub. Bosančić je više puta tokom zimskog porelaznog roka izjavio da mu je želja da igra i da bi zato pre izabrao Karaburmu.

Želja mu se ispunila i kao pozajmljen igrač narednih šest meseci, odnosno do kraja sezone biće u OFK Beogradu. "Romantičari" su tako dobili najveće pojačanje u prelaznom roku i ujedno zamenu za Stefana Babovića koji je otišao u Nant.

"Sa jedne strane žao mi je što napuštam voljeni klub, a s druge sam radostan što ću u OFK Beogradu dobiti šansu da igram u kontinuitetu i pokažem koliko znam", izjavio je Bosančić "Sportskom žurnalu".

Ekipa OFK Beograda već se nalazi u Antaliji, a interesnatno je da su u avionu bili sa pobednicom Pesme Evrovizije Marijom Šerifović.

Osim Bosančića, OFK Beograd je u ovom prelaznom roku doveo i štopera Milovana Milovića i Brazilca Oliveiru iz Srema
"un poco con la cabeza de Maradona y otro poco con la mano de Dios"

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

a otkud znas da ces igrati u kontinuitetu...ne dolazis bre u bezaniju oca ti jebem...los potez uprave...pozajmica od grobara... :? pa nismo mi bre njihova filijala...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

Bosančić [img]i%20Lazić[/img] "romantičari"
03.02.08. 12:10

Fudbaleri OFK Beograda su otputovali na pripreme u Antaliju, gde će im se u ponedeljak priključiti Miloš Bosančić.

Pročitajte celu vest


celtic postavljaj celu vest...
ko zna sta je onaj kriminalac zemunac sto sedi kod nas u upravi dogovorio sa grobosima... :x
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
celtic
...chuvam notj od budnih...
Posts: 2937
Joined: Wed Aug 31, 2005 10:32 pm
Location: tamo gde je hladno

Post by celtic »

Fudbaleri OFK Beograda su otputovali na pripreme u Antaliju, gde će im se u ponedeljak priključiti Miloš Bosančić. 19-godišnji izdanak Partizanove škole, koji je jesen proveo na pozajmici u Boavisti, ipak neće biti prodat "romantičarima" kao što je želeo, već će narednih šest meseci biti pozajmljen OFK Beogradu.

Klub sa Karaburme je poslednjih dana prelaznog roka doveo još jednog bivšeg igrača Partizana, Predraga Lazića, koji je jesenas nastupao za Bežaniju. Pre Bosančića i Lazića OFK Beograd su pojačali Milovan Milović i Brazilac Oliveira koji je došao iz Srema.
"Mladiću, smatrajte se opsovanim..."

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Post by ofkovac »

chekaj,zar nije i cirka potpisao??? :roll:

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Post by Garfield »

[qu ote="ofkovac"]chekaj,zar nije i cirka potpisao??? :roll:[/qu ote] ................dosao je i cirka,ovi su ga verovatno zaboravili pomenuti..................

User avatar
BU Shid
...disem za tebe...
Posts: 1396
Joined: Mon Oct 16, 2006 2:28 pm
Location: ШИД
Contact:

Post by BU Shid »

Ma koji kurac da pojamljujemo iz partizana...ovo nisam ocekivao...

A sta bi sa Jovanom Radivojevicem, pa takav nam igrac treba, pa jos ako ode Stevanovic....

Sve u svemu nastavljamo u istom stilu :cry: :cry: :cry:
Image
МАРКО ПАВЛОВСКИ ФАН КЛУБ
ПЛАВА УНИЈА-СЕКЦИЈА ШИД-

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Post by ofkovac »

dakle nismo uspeli da dovedemo lazarevica iz partizana,meni jos uvek nije jasno zasto se nije trazio jos jedan napadac,pa necemo valjda opet veselog da gledamo u sastavu :shock:

User avatar
celtic
...chuvam notj od budnih...
Posts: 2937
Joined: Wed Aug 31, 2005 10:32 pm
Location: tamo gde je hladno

Post by celtic »

zashto je samo doshao na pozajmicu...zato shto tje kod nas da igra da ga vide strani menadzeri i naravno kad bude trebalo da se proda pare idu partizanu a mi dobijamo kurac...ispadosmo njihov "teleoptik"...
"Mladiću, smatrajte se opsovanim..."

Post Reply