Transferi

Sve o klubu...i fudbalu uopšte...
User avatar
PLAVA FAMILIJA
Plumber
Posts: 1195
Joined: Sun Apr 30, 2006 3:38 pm
Location: Jakov!!!

Re: Transferi

Post by PLAVA FAMILIJA »

Booze Brothers wrote:http://sport.blic.rs/Fudbal//170367/Kva ... 50000-evra

ovo mora da je dreska...nemoguce...150 hiljada za nekoliko igraca...ovog treba otpustiti ako nije u pravu, a ako jeste :o

:thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:
Napred OFKa, razbij sve bez milosti i znaj da ce Tvoji UNIONISTI na bedemu grada vecno stajati, Tvoje ime braniti!

http://www.youtube.com/watch?v=OfOACVCOJsM

NOZDRVA
senior
senior
Posts: 661
Joined: Mon Aug 27, 2007 4:08 pm

Re: Transferi

Post by NOZDRVA »

Pa po izjavi dozivotnog predsednika naseg kluba (oprosti boze ali nadam se da ce sto pre umreti) u kojoj da podsetimo kaze: "Odavno smo spoznali svoje mesto u srpskom fudbalu i tim putem idemo. Mi dođemo našem fudbalu kao fakultet na kome se naša deca, ali i oni iz unutrašnjosti odškoluju, steknu diplome majstora i krenu dalje. Za nas je taj put izvor egzistencije, a za decu odskočna daska. U slučaju Stankovića profitirala je Srbija, jer će zadržati mladog i darovitog momka, koji će još više doprineti fudbalskom kvalitetu. Siguran sam da je i za njega pravi izbor Partizan. Ima vremena za inostranstvo, a mi na Karaburmi ćemo nastaviti našim putem i odškolovati još takve dece – rekao je predsednik OFK Beograda, Momčilo Minić." +!+ ^*)^
vrlo je moguce da je ovaj novinar u pravu jer idioti koji nam sede u upravi samo sto ne pocnu da mole da nase igrace uzimaju titovi blizanci .UPRAVA NAPOLJE!!!

Izjava Stankovića:
"-Nije u pitanju novac, koliko moja želja da više pružim srpskom fudbalu. Moldavci su bili korektni i konkretni, ali vođen iskustvima prethodnika, koji su mladi otišli u pečalbu, rešio sam da još više pružim u našem prvenstvu. Partizan je sigurno pravi klub za ispunjenje mojih želja. Znam da je konkurencija žestoka, ali tako je bilo i na Karaburmi kada sam stigao iz Vranja. Rad i zalaganje će mi, nadam se, obezbediti mesto među starterima – kaže Stanković -Romantičarima mnogo dugujem, posebno Dejanu Đurđeviću, koji mi je odredio dalji igrački put. Na mestu štopera sam mogao da pokažem više kreativnosti, a selidba je usledila kao logičan nastavak moje karijere. Biće dobro i OFK Beogradu, koji će dobiti još jednu finansijsku inekciju, ali i meni. Sigurno da ću sa stadiona Partizana u pečalbu. No, otom-potom. O tome ću razmišljati kada sa “parnim valjkom” osvojim duplu krunu.
-Na Karaburmi sam stekao mnogo prijatelja za sva vremena. OFK je pravi domaćinski klub, u kome su svi kao jedan. Želim Beogradu da dogodine izađe u Evropu, jer Švabini momci to zaslužuju.biti da je ovaj u pravu"

korektna izjava sa njegove strane ali prva recenica bas i nema smisla
РОМАНТИЧАР ВЕЧНО!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Transferi

Post by Booze Brothers »

malo stariji text ali to je otprike to kako funkcionise...kod nas su zoran stojadinovic i damjanac...

MENADŽERI U SRPSKOM FUDBALU
Milan Ćalasan i Zoran Stojadinović prvi javno govorili o transferima fudbalera u Srbiji. Fudbaler Partizana Stevan Jovetić primer kako se trguje fudbalerima. U sivoj zoni transfera obogatili se mnogi klupski rukovodioci.
http://www.balkanmagazin.net/kolumna/sp ... balu.xhtml
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

dušan
junior
junior
Posts: 114
Joined: Tue Apr 28, 2009 1:35 pm

Re: Transferi

Post by dušan »

NOZDRVA wrote:Pa po izjavi dozivotnog predsednika naseg kluba (oprosti boze ali nadam se da ce sto pre umreti) u kojoj da podsetimo kaze: "Odavno smo spoznali svoje mesto u srpskom fudbalu i tim putem idemo. Mi dođemo našem fudbalu kao fakultet na kome se naša deca, ali i oni iz unutrašnjosti odškoluju, steknu diplome majstora i krenu dalje. Za nas je taj put izvor egzistencije, a za decu odskočna daska. U slučaju Stankovića profitirala je Srbija, jer će zadržati mladog i darovitog momka, koji će još više doprineti fudbalskom kvalitetu. Siguran sam da je i za njega pravi izbor Partizan. Ima vremena za inostranstvo, a mi na Karaburmi ćemo nastaviti našim putem i odškolovati još takve dece – rekao je predsednik OFK Beograda, Momčilo Minić." +!+ ^*)^
vrlo je moguce da je ovaj novinar u pravu jer idioti koji nam sede u upravi samo sto ne pocnu da mole da nase igrace uzimaju titovi blizanci .UPRAVA NAPOLJE!!!

Izjava Stankovića:
"-Nije u pitanju novac, koliko moja želja da više pružim srpskom fudbalu. Moldavci su bili korektni i konkretni, ali vođen iskustvima prethodnika, koji su mladi otišli u pečalbu, rešio sam da još više pružim u našem prvenstvu. Partizan je sigurno pravi klub za ispunjenje mojih želja. Znam da je konkurencija žestoka, ali tako je bilo i na Karaburmi kada sam stigao iz Vranja. Rad i zalaganje će mi, nadam se, obezbediti mesto među starterima – kaže Stanković -Romantičarima mnogo dugujem, posebno Dejanu Đurđeviću, koji mi je odredio dalji igrački put. Na mestu štopera sam mogao da pokažem više kreativnosti, a selidba je usledila kao logičan nastavak moje karijere. Biće dobro i OFK Beogradu, koji će dobiti još jednu finansijsku inekciju, ali i meni. Sigurno da ću sa stadiona Partizana u pečalbu. No, otom-potom. O tome ću razmišljati kada sa “parnim valjkom” osvojim duplu krunu.
-Na Karaburmi sam stekao mnogo prijatelja za sva vremena. OFK je pravi domaćinski klub, u kome su svi kao jedan. Želim Beogradu da dogodine izađe u Evropu, jer Švabini momci to zaslužuju.biti da je ovaj u pravu"

korektna izjava sa njegove strane ali prva recenica bas i nema smisla
само је још мома требао да дода да одшколујемо нашу децу и пошаљемо у партизан и звезду
ДУШАН

dušan
junior
junior
Posts: 114
Joined: Tue Apr 28, 2009 1:35 pm

Re: Transferi

Post by dušan »

офк београду у новој години желим освајање трећег места, куп и да у наредној одини ниједан фудбалер не пређе у звезду и партизан
ДУШАН

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Transferi

Post by Booze Brothers »

Lotinac uzeo papire i ide iz kluba...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

dušan
junior
junior
Posts: 114
Joined: Tue Apr 28, 2009 1:35 pm

Re: Transferi

Post by dušan »

Booze Brothers wrote:Lotinac uzeo papire i ide iz kluba...
задња изјава швабина је да наш успех у другом делу првенства зависи од одлазака и долазака фудбалера, мада лично сматра да ћемо се борити за опстанак, односно сви клубови, осим она два баксуза и делимично војводине.
вала са оваквом управом исправно размишља.
ДУШАН

NOZDRVA
senior
senior
Posts: 661
Joined: Mon Aug 27, 2007 4:08 pm

Re: Transferi

Post by NOZDRVA »

ima li kakvih indicija o dovodjenju zamene za Stankovica ili ce se rupa krpiti iz nasih nestabilnih odbrambenih redova
РОМАНТИЧАР ВЕЧНО!

dušan
junior
junior
Posts: 114
Joined: Tue Apr 28, 2009 1:35 pm

Re: Transferi

Post by dušan »

NOZDRVA wrote:ima li kakvih indicija o dovodjenju zamene za Stankovica ili ce se rupa krpiti iz nasih nestabilnih odbrambenih redova
шваба каже да је тешко у земљи наћи левака дефанзивца попут станковића-вероватно некога из наше лоше одбране,чини ми се да је поменуо и јоловића као замену.
ДУШАН

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Transferi

Post by Booze Brothers »

Izgleda da je Makabi Haifa zainteresovana za Nikolu Simica...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Projektor
ex gazda coffee shop-a
Posts: 120
Joined: Tue Mar 11, 2008 6:51 pm

Re: Transferi

Post by Projektor »

Booze Brothers wrote:Izgleda da je Makabi Haifa zainteresovana za Nikolu Simica...
uu to su ti :bom:

blueway
novajlija
novajlija
Posts: 19
Joined: Wed Sep 02, 2009 9:14 pm

Re: Transferi

Post by blueway »

Uh jbt pa da li ćemo kog igrača i da dovedemo ili samo odlaze? Nikako da sada damo Simića! Ako i njega prodaju zbogom Evropo!

dušan
junior
junior
Posts: 114
Joined: Tue Apr 28, 2009 1:35 pm

Re: Transferi

Post by dušan »

blueway wrote:Uh jbt pa da li ćemo kog igrača i da dovedemo ili samo odlaze? Nikako da sada damo Simića! Ako i njega prodaju zbogom Evropo!
у данашњем "спорту" издање за војводину,симић нема намеру да оде из офк београда,док се не заврши првенство али можда управа мисли другачије.
ДУШАН

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Re: Transferi

Post by Usamljeni hashishar »

Uprava misli drugacije...sto se njih tice prodali bi i ekonoma... :lol:

dušan
junior
junior
Posts: 114
Joined: Tue Apr 28, 2009 1:35 pm

Re: Transferi

Post by dušan »

Usamljeni hashishar wrote:Uprava misli drugacije...sto se njih tice prodali bi i ekonoma... :lol:
Usamljeni hashishar wrote:Uprava misli drugacije...sto se njih tice prodali bi i ekonoma... :lol:
одлази нам и оумару-наравно у момин партизан-стоп одласцима у партизан и звезду
ДУШАН

Post Reply