Transferi

Sve o klubu...i fudbalu uopšte...
User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Transferi

Post by Booze Brothers »

Y.B.F. wrote:sad cemo da vidimo kad bude otisao kod njih koliko ce suditi za njih..da li ce mu opet davati zute zbog simuliranja il ce biti svaki put penal.. :evil:
pa realno zimus skoro da nista nije pokazao...dobio je tri zuta za simuliranje penala...tezak folirant i svi ostali saigraci su ga provalili...ja sam odmah rekao da je folirant...to vidim npr. posle tekme kada igraci dodju da nas pozdrave, a on dodje zadnji izdvojen od ostalih i izmami povike njemu...gledam sta radi na treninzima...
sa druge strane to je igrac koji moze da resi utakmicu(na zalost to kod nas jos nije pokazao no mora se imati u vidu da nije prosao pripreme sa nama)...brz je kao munja, nema neku(skoro nikakvu) tehniku i skocan je strasno...mislim da se radi o dobrom igraci za nasu ligu koji ima problem sa tim foliranjem i neko treba da mu objasni gde mu je mesto...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Tar-Andukal
Van Nistelroj
Posts: 2315
Joined: Mon Oct 17, 2005 4:38 pm
Location: Belgrade
Contact:

Re: Transferi

Post by Tar-Andukal »

ni meni se ne svidja kako je igrao, duplo golo...ali dobro odigrana polusezona takve igrace prodaje bar za 500 000, tako da bi bilo bolje da ostane jos 6 meseci a na leto da ga uvaljamo negde...
Naš je samo jedan grad, zove se Beograd,
Mi smo deca njegova, on je naša svetinja.

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Transferi

Post by Booze Brothers »

Beljka ide u cetvrtak u Bukurest na pregovore, Milovac ce u buducnost kod buljavog a sa nama trenira Mijatovic...bio ranije u vojvoDNi...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Transferi

Post by Booze Brothers »

vojvodina wrote:Prvo zelim da pozdravim sve clanove ovog foruma.Dugo vec pratim ovaj forum pa
odlucih da se prikljucim.Navijac sam Vojvodine,ali moram odmah da konstatujem ,
da je OFK Beograd za mene simbol srpskog naiconalizma,i bitan deo srpske istorije.
Ovom prilikom bih prokomentarisao Mijatovica koji trenira sa vama.On je nama u
Vosi ostao u losem secanju,sto zbog ogranicenih fudbalskih kvaliteta,sto zbog
njegove navijacke opredeljenosti,posto je vatreni cigan.Pokazao je veliku dozu
nekulture ,pre svega nepostovanja prema Vojvodini i njenim navijacima,i cisto
sumnjam da ce se njegovo ponasanje prema klubu ciji dres nosi imalo promeniiti
ukoliko dodje u vas plavo beli deo Beograda.
hvala na lepim recima...
jos ranije sam cuo te stvari o njemu od navijaca VojvoDNe...sta znam, kazu da zna sa loptom i da je jak u skoku...videcemo ga a on trenutno ceka inostranstvo i ostace kod nas samo ako ne nadje ino angazman...nama trenutno iskusan stoper treba kao leba...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Re: Transferi

Post by ofkovac »

milovac definitvno ima "unutrasnjeg neprijelja"...opet ce da igra beka... :shaking2:

sto se ovog mijatovica tice, ma jebes bre takvog igraca koji ce ti sjebati sve pristupom "jebe mi se da se trudim"... jedino ako ga svaba izmaltretira na treninzima...

jebe taj karvaljo...sto bre ne nauci osnovne stvari...

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Transferi

Post by Booze Brothers »

http://www.cronicaromana.ro/index.php?art=101694

Иако је викати на "Планети лавабо" и да с обзиром на финансијску кризу, више не може подршку клуба (види "рез" од телефонских разговора играча и намеру да смање особље у ПроРапид) финантароул "Трешња" не само да се супротставља, али и Пренеразити исплаћује плате играча. Мислимо везњак направио Олимпикуе Масеилле, Елиот Грандин (22 година), који директно Џорџ Цопос, који су укључени у преговоре, то ће платити-пажњу-са не мање од 25.000 евра месечно, у замену за уговор (потписан дана) у 6 месеци, са могућношћу да се продужи за још две године, што значи да је Француз је најбоље плаћени играч у групи гиулестенилор. "Ми разумемо, све је постављено, чекајући да их одредби печат. Осетио сам прве руке колико је добар преговарач господин Цопос ", рекао је Коен гаду, фудбал Импресарио који је, почетком наредне недеље ће се придружити рапидисте у цантонментс од Поиана Брасов. Где се очекује да стигне још један играч проток, српске Николе Бељици из ОФК Београд.
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
PLAVA FAMILIJA
Plumber
Posts: 1195
Joined: Sun Apr 30, 2006 3:38 pm
Location: Jakov!!!

Re: Transferi

Post by PLAVA FAMILIJA »

Napred OFKa, razbij sve bez milosti i znaj da ce Tvoji UNIONISTI na bedemu grada vecno stajati, Tvoje ime braniti!

http://www.youtube.com/watch?v=OfOACVCOJsM

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Re: Transferi

Post by ofkovac »

mora da je novinar koji je ovo pisao grobar...sta je bre tu papreno...500 soma...to je bre minimum titovi partizani...

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Transferi

Post by Booze Brothers »

Beljka otisao u Rapid
www.ofkbeograd.net
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

dušan
junior
junior
Posts: 114
Joined: Tue Apr 28, 2009 1:35 pm

Re: Transferi

Post by dušan »

ofkovac wrote:mora da je novinar koji je ovo pisao grobar...sta je bre tu papreno...500 soma...to je bre minimum titovi partizani...
а замисли бељић оде за 300000-људи па јел то могуће-рече младен делић-расим љајић руку на срце вреди једно 2о играча офк београда,бар тако наша дивна управа процењује, ако је овај продат за 7оооооо -
ДУШАН

dušan
junior
junior
Posts: 114
Joined: Tue Apr 28, 2009 1:35 pm

Re: Transferi

Post by dušan »

dušan wrote:
ofkovac wrote:mora da je novinar koji je ovo pisao grobar...sta je bre tu papreno...500 soma...to je bre minimum titovi partizani...
а замисли бељић оде за 300000-људи па јел то могуће-рече младен делић-расим љајић руку на срце вреди једно 2о играча офк београда,бар тако наша дивна управа процењује, ако је овај продат за 7оооооо -
извините није расим,нешто сам мислио на његовог тату
ДУШАН

User avatar
BU Shid
...disem za tebe...
Posts: 1396
Joined: Mon Oct 16, 2006 2:28 pm
Location: ШИД
Contact:

Re: Transferi

Post by BU Shid »

Nemam vremena da citam prethodne strane, pa ne znam dal je postavljeno... Pregovoramo sa Bajalicom, posto je raskinuo ugovor sa, Nagojom, bese valda... izvor- sport ili zurnal
Image
МАРКО ПАВЛОВСКИ ФАН КЛУБ
ПЛАВА УНИЈА-СЕКЦИЈА ШИД-

User avatar
Y.B.F.
junior
junior
Posts: 370
Joined: Sat Nov 18, 2006 7:09 pm
Location: karaBUrma

Re: Transferi

Post by Y.B.F. »

BU Shid wrote:Nemam vremena da citam prethodne strane, pa ne znam dal je postavljeno... Pregovoramo sa Bajalicom, posto je raskinuo ugovor sa, Nagojom, bese valda... izvor- sport ili zurnal

a sad oce kod nas a kad je otisao u cigan malu izjavljivao kako ima njihovu clansku kartu od svoje 10e godine i kako je to zeleo...govno!! :thumbdown:
!!!!!!!!!IT'S TIME TO SAY GOODBYE!!! UPRAVA NAPOLJE!!!!

User avatar
Y.B.F.
junior
junior
Posts: 370
Joined: Sat Nov 18, 2006 7:09 pm
Location: karaBUrma

Re: Transferi

Post by Y.B.F. »

Booze Brothers wrote:Beljka otisao u Rapid
http://www.ofkbeograd.net
cek,ovde pise da je otisao za 50
a na http://www.sportske.net/vest/domaci-fud ... 13379.html

kazu za 300... :?: :scratch:
!!!!!!!!!IT'S TIME TO SAY GOODBYE!!! UPRAVA NAPOLJE!!!!

NOZDRVA
senior
senior
Posts: 661
Joined: Mon Aug 27, 2007 4:08 pm

Re: Transferi

Post by NOZDRVA »

chamangosi i igraci tipa "idi mi - dodji mi" i treba da se prodaju ali NASU DECU NE SMEMO DA DAJMO KOJEKAKVIM AGENCIJAMA I TO ZA MALE PARE!
РОМАНТИЧАР ВЕЧНО!

Post Reply