Transferi

Sve o klubu...i fudbalu uopšte...
dušan
junior
junior
Posts: 114
Joined: Tue Apr 28, 2009 1:35 pm

Re: Transferi

Post by dušan »

dušan wrote:
Usamljeni hashishar wrote:I ne treba da dodje...
нек иде поново у звезду кад је тако способан -добар је за трансфер у најбољим је годинама-сетих се да нам ували гол(аутогол) са партизаном,можда би могао у партизан
ако је веровати "вечерњим новостима" бск из борче-савић би требао бити арсеналов за 2,5 мил.евра-потпреседник бск васић каже"ми смо за савића имали понуду од неколико стотина хиљада евра али смо их одбили као потпуно неприхватљиве,јер бисмо га дали звезди или партизану за тај новац и уговорили проценат од наредне продаје".
сад је свима јасно колико је управа офк београда привржена звезди и партизану(трансфер станковић)
ДУШАН

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Transferi

Post by Booze Brothers »

'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Billy Bright
mučki provokator
Posts: 1746
Joined: Mon Jul 23, 2007 11:56 am

Re: Transferi

Post by Billy Bright »

Odlican posao, Booze, alal ti vera! :salut:

Po meni, tri najzanimljivije stvari prelaznog roka...

1. Javor vratio odlicnog napadaca Stevana Racica

2. Borac vratio dobrog napadaca Bobana Stojanovica

3. Milos Dimitrijevic, sin pokojnog Cave Dimitrijevica, je sinoc potpisao za Rad... Kazu da podseca na oca po igri, ali videcemo na prolece...

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Re: Transferi

Post by ofkovac »

a znaci jagodina nije potpisala onog brazilca andreazinjo, tako nesto?

grobari vratili sljokaru :lol: ali u ovoj ligi on je i dalje TATA...uvek se nadje na pravom mestu...

vosa je za sada napravila odlican posao u napadu dovodjenjem tandema adams-biblija...videcemo kako ce se to pokazati na delu...

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Transferi

Post by Booze Brothers »

preuzeo sam od prijatelja odavde - http://www.srbfudbal.com/index.php?topic=16.165
izgelda nisu potpisali ovog jagodinskog brazilca, a tu treba dodati i produzetak ugovora Ognjenovica sa Palmom...

sto se tice nas zadrzali smo jezgro i to je najvaznije...oslobodili smo se dosta igraca koje smo poslali na pozajmicu i to je po meni dobra stvar jer je na nekim nestima bilo i po 4 konkurenta...npr. levi bek...ti igraci tesko da mogu da napreduju, a na treninzima je guzva...a cini mi se da su njih dosta poslali van kluba da bi smanjili budzet za plate...
ono sto je svakako za zebnju je odbrana...prvo tek treba videti da li ce se zadnja linija predvodjena mislim sa Mijatom i Lazom uklopiti, a klupa na tom mestu nam je tanka...tu su jos Karvaljo koji ima problem sa kretanjem u liniji i ostavlja ogroman prostor izmedju njega i drugog stopera, te npr. diara to opusteno iskoriscava,ima frku sa jezikom i saigraci tesko komuniciraju sa njim...no Karvaljo je jak u duelu, strasno je skocan i ima solidnu tehniku...tu je i Mrvaljevic koji verovatno ima protekciju caleta, a vise o njemu ne mogu reci jer sam ga video samo na ove dve pripremne gde nista posebno nije pokazao...Danilo Nikolic takodje moze da igra na mestu stopera ali je steta da ga sklanjaju sa beka jer je medju najboljim bekovima u ligi i od njega ocekujem, ako bude zdrav da explodira na prolece...
Ocekujem da budemo konkretniji u spicu, a veliki problem je i dalje zavrsni udarac Milica i Jelic koji umesto da sidrasi oko sesnaesterca loptu prima na centru i kad je izmulja izgubi je...neka on stoji napred i kljuca glavom kada ga ubace u igru...ovaj Injac je tip igraca kojeg licno ne volim ali mislim da ce dobro doci jer ce ga cuvati po dva igraca zbog svoje korpulencije a to ce davati prostor nasim drugim igracima...ovaj mali Popovic mi se svidja, vidi se da grize da dodje u gol sansu...
Najvece pojacanje je ostanak Trivuna(valjda nece nesto da izmajmunisu do pocetka prvenstva)...treba ocekivati da se u igru vise ubacuje Krstic koji na treninzima kida, doduse malo i preteruje jer je suvise grub, ali vidi se da je odlucio da pojaca malo i da da gas u odnosu na jesen...
U glavnom imamo mi dobar tim, samo da nas zaobidju povrede i kartoni, no sve oci su trenutno uprte u odbranu...takodje velika je stvar i ponasanje uprave oko isplacivanja igraca na vreme...ako ne daju isplate u kontinuitetu nece biti ni na terenu kako treba...
Osvojen kup i trece mesto, sa tim bih bio zadovoljan...ne treba vise za sada... :thumright:
no nama prolece nikada nije bilo jace od jeseni...videcemo...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Transferi

Post by Booze Brothers »

Serif Tiraspolj trazi Adama...i sada neka meni neko objasni kako igrac koji je pod ugovorom moze da menja sredinu a da je istekao prelazni rok...jedino mi pada na pamet da "na foru" raskinu ugovor pa da on kao slobodan igrac ode iz kluba...ali na osnovu cega bi onda mi dobili obestecenje...ovo mi se ni malo ne svidja jer tako mogu da nam odu nosioci igre i dalje...antalija je puna menadzera i predstavnika raznih ekipa...auuuuuuuu kurac jebote...ko zna sta ce se jos izdesavati do pocetka prvenstva...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Billy Bright
mučki provokator
Posts: 1746
Joined: Mon Jul 23, 2007 11:56 am

Re: Transferi

Post by Billy Bright »

Booze Brothers wrote:Serif Tiraspolj trazi Adama...i sada neka meni neko objasni kako igrac koji je pod ugovorom moze da menja sredinu a da je istekao prelazni rok...jedino mi pada na pamet da "na foru" raskinu ugovor pa da on kao slobodan igrac ode iz kluba...
dao si odgovor :thumright:
Booze Brothers wrote:ali na osnovu cega bi onda mi dobili obestecenje...
preko raznih privatnih racuna, mutnih egzoticnih ostrva... :wink:
Booze Brothers wrote:ovo mi se ni malo ne svidja jer tako mogu da nam odu nosioci igre i dalje...antalija je puna menadzera i predstavnika raznih ekipa...auuuuuuuu kurac jebote...ko zna sta ce se jos izdesavati do pocetka prvenstva...
realnost naseg fudbala u kome ni OFK nije postedjen... :rambo:

dušan
junior
junior
Posts: 114
Joined: Tue Apr 28, 2009 1:35 pm

Re: Transferi

Post by dušan »

а наш станковић(извините бивши) ували гол партизану(извините аутогол)-само када би против нас увалио тај аутогол партизану,када будемо играли са њима-па и наш мома је за похвалу,можда је човек ипак наш :cheers: :
ДУШАН

NOZDRVA
senior
senior
Posts: 661
Joined: Mon Aug 27, 2007 4:08 pm

Re: Transferi

Post by NOZDRVA »

:roll: ako se ne varam moma (dabog da crko) je istovremeno bio u skupstini partizana i kod nas u upravi na nekoj jacoj funkciji pre odredjenog vremena a sto se stankovica tice to je dobar igrac ali svima se desavaju greske
РОМАНТИЧАР ВЕЧНО!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Transferi

Post by Booze Brothers »

Adam je na Kipru sa Serifom, ali jos ugovor potpisao nije...a fora je da u pojedinim zemljama jos traju prelazni rokovi pa zato jos mogu da nasi igraci idu u inozemstvo... :roll:
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

dušan
junior
junior
Posts: 114
Joined: Tue Apr 28, 2009 1:35 pm

Re: Transferi

Post by dušan »

NOZDRVA wrote::roll: ako se ne varam moma (dabog da crko) je istovremeno bio u skupstini partizana i kod nas u upravi na nekoj jacoj funkciji pre odredjenog vremena a sto se stankovica tice to je dobar igrac ali svima se desavaju greske
не кажем да је станковић, лош играч ал има бога па све види.
ДУШАН

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Transferi

Post by Booze Brothers »

evo ga...idemo dalje... :?

Трећи играч, који поуалцзы ангажовања у сливу Лубин је Србин, Никола Симић, који се игра за ОФК Београд. Симић је историју играјући у грчкој ОСЛ Егалео Атина и Борац Чачак, Јавор Ивањице, где је био одведен у ОФК Београд. У сезони 2008/09 за Јавор у 32 сусрета, 12 голова (3 асистенције), док је тренутни такмичења у бојама СДШ забележили 14 састанака на којима пет уписан у листу стрелаца. Укључујући Суперлига Србије у фудбалу догодио у 63 дуела и постигао 19 голова. У фебруару те године, Симић је био тестиран од стране Уидзеу Лођ. Српских грађана Лођа желео да победи, али је стајао на путу финансијским питањима.
http://sport.wp.pl/kat,32298,title,Ofen ... caid=199b7
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Billy Bright
mučki provokator
Posts: 1746
Joined: Mon Jul 23, 2007 11:56 am

Re: Transferi

Post by Billy Bright »

Dabogda ne prosao probu! :mrgreen: ako sam dobro razumeo...

Veoma razocaravajuce saznanje za mene, jer sam ocekivao da cemo zadrzati iskusne igrace, koji su bitni za ovu banana ligu... :rambo:

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Re: Transferi

Post by Usamljeni hashishar »

Boli njih kurac za ekipu i da li ce igraci biti iskusni ili ne...

dušan
junior
junior
Posts: 114
Joined: Tue Apr 28, 2009 1:35 pm

Re: Transferi

Post by dušan »

Billy Bright wrote:Dabogda ne prosao probu! :mrgreen: ako sam dobro razumeo...

Veoma razocaravajuce saznanje za mene, jer sam ocekivao da cemo zadrzati iskusne igrace, koji su bitni za ovu banana ligu... :rambo:
причам све време-овој управи ништа није свето-вероватно се стари бск-овци, који нису више међу живима преврћу у гробу од самопроглашених наследника старог бск-а.
стварно је срамота да ови буду наследници предратног бск-а.
ДУШАН

Post Reply