Sacuvajmo Omladinski stadion - Stadio dei giovani!

Sve o klubu...i fudbalu uopšte...
User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Omladinski stadion - Stadio dei giovani

Post by Booze Brothers »

:) e jebes mu mater, onda neka uzmu...pa kako da ga odrzavamo, nije tu problem da se zamene pisoari nego da se urade nove tribine...to moraju drzava ili grad da urade, to je njihovo vlasnistvo...ti si npr. samo dao za stolice 250 hiljada jura do sada, a stadion nije tvoj, kako onda mogu da ti kazu da ne odrzavas...ovo je pitanje DRZAVE!!! ili neka nam onda daju stadion u vlasnistvo, ovakvo stanje je neodrzivo...
ja sam hteo da pokrenemo neki blog ili neku drugu vecu medijsku pricu sa katastrofalnim stanjem, pa reko bezi da ne upadnemo sebi u usta, da nam oduzmu licencu za igranje u Ligi Evrope, no ona je dobijena bez problema! Tu se gledaju mnogi aspekti, ne samo stadion...pogotovo se gleda finansijsko stanje...
u svakom slucaju svi stadioni, osim mozda Kragujevca, koji ce traziti pomoc drzave ce ici na kartu katastrofalnog i realnog stanja...pogledaj samo nis...
sada moramo maximalno da napadamo sa pitanjem naseg stadiona jer je posle 100 godina krenula prica sa obnavljanjem stadiona i ako sada ne udjemo u taj program, sa zadrskom ako ga bude, nece se uloziti u stadion bukvalno nikad...treba ih tovariti i smarati, pa mozda i dopremo do nekog govnara...ovo nece moci jos dugo ovako...pominju npr. pozarevac i ulaganje u stadion na vasaristu, a jedan od simbola beogradskog i srpskog sporta propada...
no izgleda da ce uskoro privatizacija...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Omladinski stadion - Stadio dei giovani

Post by Booze Brothers »

posto je ovo ostalo na prethodnoj strani da prebacimo...
Booze Brothers wrote:imam jedan predlog za sve vas kojima je stalo da se Omladinac obnovi...posaljite svi mejlove, pisma ili sta vec na adrese vlade, ministarstva ekonomije jer je tu dinkic glavni, a on je rekao pred novinama da ce drzava uloziti sredstva u stadione, saljite gradskoj vlasti, ministarstvu sporta i omladine, gradonacelniku, opstini Palilula, njenom predsedniku..............svima koji bi mogli da pokrenu...u pismo pisite o katastrofalnom stanju stadiona koji je jedan od simbola sporta u nasem gradu i drzavi............................neka i nema odjeka bar da ih zatrpamo sa time...jel pozarevac i njihov stadion preci od naseg - NIJE, a oni se pominju a omladinac plovi ka Dunavu...ja sam svima ovima vec poslao mailove... :cry: :bounce:
Booze Brothers wrote:evo mailova...

Министарство омладине и спорта
http://www.mos.gov.rs/index.php?module= ... &pageid=99

Ministarstvu ekonomije i regionalnog razvoja
kabinet@merr.gov.rs

vlada...
http://www.srbija.gov.rs/vlada/kontakt.php

fss
office@fss.rs

palilula
http://www.palilula.org.rs/index.php?op ... Itemid=155

grad Beograd
http://www.beograd.rs/cms/view.php?id=2575

Ofkosi i ljudi koji vole fudbal i postuju prave vrednosti...zaaaaaaaaaaaaaaatrpavaaaaaaajteeeeeeeeeeeeee ih pismima!!!!!!!!!!
ko ima vise mailova neka salje sa svih i nemojte da prosite kao cigani nego trtazite...stadion je u vlasnistvu grada i oni moraju to da pokrenu kad tad...
a nesto razmisljam i skapiram da nijedan stadion nije renoviran ili pravljen u prslednje vreme bez pomoci drzave!
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Tar-Andukal
Van Nistelroj
Posts: 2315
Joined: Mon Oct 17, 2005 4:38 pm
Location: Belgrade
Contact:

Re: Omladinski stadion - Stadio dei giovani

Post by Tar-Andukal »

Pa da saljemo!
Naš je samo jedan grad, zove se Beograd,
Mi smo deca njegova, on je naša svetinja.

NOZDRVA
senior
senior
Posts: 661
Joined: Mon Aug 27, 2007 4:08 pm

Re: Omladinski stadion - Stadio dei giovani

Post by NOZDRVA »

Meni ova prica sa BLOG-om deluje jako dobra, sada nakon sto smo dobili licencu ne moramo da brinemo jer cemo realno ionako ispasti makar u onoj fazi pred sam ulazak u grupu lige evrope. Salji, salji, salji i to svako ko ima vise otvorenih e-mail naloga neka posalje sa svakog maila ponaosob i predstavi se kao druga osoba! Svakog dana makar po jedan mail pred spavanje :thumleft:
РОМАНТИЧАР ВЕЧНО!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Omladinski stadion - Stadio dei giovani

Post by Booze Brothers »

update radova na stadionu...berlin wall casuals...BWC
www.ofkbeograd.net
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Omladinski stadion - Stadio dei giovani

Post by Booze Brothers »

Booze Brothers wrote:ganski bilbord na Omladincu... :o

Image
http://img337.imageshack.us/img337/9428/banerk.jpg
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Black Bloc
zaista me boli kurac...
Posts: 2885
Joined: Thu Jun 14, 2007 11:59 pm
Location: Daleko od alkohola u zagrljaju karaktera

Re: Omladinski stadion - Stadio dei giovani

Post by Black Bloc »

...od nedelje ga nema....
His Excellency President for Life, Field Marshal Al Hadji Doctor Idi Amin, VC, DSO, MC, Lord of All the Beasts of the Earth and Fishes of the Sea, and Conqueror of the British Empire in Africa in General and Uganda in Particular !

БСК1911

Re: Omladinski stadion - Stadio dei giovani

Post by БСК1911 »

уместо билборда о школи тениса слово т бих заменио за слово п

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Re: Omladinski stadion - Stadio dei giovani

Post by ofkovac »

pa zameni, niko te ne sprecava...

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Omladinski stadion - Stadio dei giovani

Post by Booze Brothers »

Odbor za hitna pitanja Fudbalskog saveza Srbije (FSS) dao je rok klubovima Jelen Superlige i Prve lige da do 20. jula otklone sve nedostatke u infrastrukturi, tačnije na stadionima.

Posle sednice Odbora, saopšteno je da se od Zajednice klubova JSL i Udruženja klubova PLS najkasnije do 20. jula očekuju izveštaji o tome da li su klubovi izmirili dugove prema ligama, igračima, trenerima i savezima.

Takođe, do 20. jula se očekuju i dokazi i izveštaji o otklonjenim nedostacima infrastrukturne prirode, koji su članovi Komisije FSS za bezbednost i stadione utvrdili prikikom inspekcija svih stadiona.

Najviši organi FSS i ranijih godina su određivali rokove za "sređivanje" sportskih objekata, ali se uvek klubovima gledalo kroz prste, pa se neretko igralo na ruinama od stadiona (trošne tribine, tereni u očajnom stanju...).

Videćemo kako će biti ovog puta. Vremena je malo, jer takmičenje u ligama u Srbiji (JSL, PLS i srpske lige) počinje 14. avgusta.

Rešenje za klubove koji nemaju sredstava za renoviranje stadiona moglo bi da bude u konkursu koji će raspisati država. O tome je takođe bilo reči na sednici Odbora za hitna pitanja FSS.

Vlada Srbije, odnosno Ministarstva životne sredine i prostornog planiranja i Ministarstva omladine i sporta, pokrenuli su inicijativu u vezi sa raspisivanjem javnog poziva i konkursa za kandidovanje projekata za finansiranje izgradnje i rekonstrukcije projekata od javnog značaja, gde spadaju sportski objekti i sami fudbalski stadioni.

FSS je zato apelovao na gradove i fudbalske klubove da ne propuste priliku i da kandiduju sopstvene projekte u skladu sa zahtevima iz javnog konkursa.

Rok za podnošenje projekata je 1. oktobar 2010. godine. Uslovi su veoma povoljni, a u najkraćem svode se na sledeće:

1. Deset odsto od ukupne vrednosti projekta uplatiće Vlada Srbije iz predviđenog budžeta za 2010/11. godinu.

2. Deset odsto od ukupne vrednosti projekta uplatiće predstavnici lokalne samouprave pod čijom se ingerencijom nalaze grad i klub koji podnose projekat, a iz predviđenog budžeta za 2010/11. godinu.

3. Preostalih 80 odsto vrednosti projekta (sa PDV-om) biće finansirano od strane domaćih poslovnih banaka. Sredstva obezbeđena iz kredita poslovnih banaka otplaćuju se od strane Republike Srbije i jedinica lokalne samouprave u odnosu 50:50 odsto. Ročnost kredita je pet godina sa jednom godinom perioda početka i kamatnom stopom koja je jednaka referentnoj kamatnoj stopi Narodne banke Srbije uvećanoj za 2,5 odsto.


(MONDO)
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
BW_casual
senior
senior
Posts: 850
Joined: Thu Nov 27, 2008 5:45 pm
Location: curva sud
Contact:

Re: Omladinski stadion - Stadio dei giovani

Post by BW_casual »

Image
OFK-A!
lutanje, fudbal i tombole.

NOZDRVA
senior
senior
Posts: 661
Joined: Mon Aug 27, 2007 4:08 pm

Re: Omladinski stadion - Stadio dei giovani

Post by NOZDRVA »

sada mi teren deluje sasvim dobro ali pred nama je prilicno veliki zadatak - da se BUkvalno ulepsa novoizgradjeni zid na zapadu i time napravi veoma dobar marketinski potez :cheers: To nikako ne smemo ostaviti obicnim zvrljacima vec lepo obojiti nasim bojama ( ukoliko nemamo sredstava makar jednostavni grafiti )
РОМАНТИЧАР ВЕЧНО!

User avatar
BSK 1911
Sinovac
Posts: 1919
Joined: Fri Sep 02, 2005 10:55 am
Location: Beogradski hram fudbala

Re: Omladinski stadion - Stadio dei giovani

Post by BSK 1911 »

БСК1911 wrote:уместо билборда о школи тениса слово т бих заменио за слово п
Alo bre plagijator,kakav kurac bsk1911,terajte bre ovog :shaking2:

Da se zna ovde ko je Bskovac stari.Mene nema duze vreme,a vi me otpisali ccc.
Nego kad cemo da dobijemo onu gajbu od direktora stadiona so nas godinama laze.
Једини Српски клуб са краљевским титулама
1931,1933,1935,1936,1939...

User avatar
SpongeBob schwammkopf
piće
Posts: 2004
Joined: Fri Sep 02, 2005 3:00 pm

Re: Omladinski stadion - Stadio dei giovani

Post by SpongeBob schwammkopf »

BSK 1911 wrote:
БСК1911 wrote:уместо билборда о школи тениса слово т бих заменио за слово п
Alo bre plagijator,kakav kurac bsk1911,terajte bre ovog :shaking2:

Da se zna ovde ko je Bskovac stari.Mene nema duze vreme,a vi me otpisali ccc.
Nego kad cemo da dobijemo onu gajbu od direktora stadiona so nas godinama laze.
Jedan je cika BSK 1911...zivija SKB 1191 :cheers: :cheers: :cheers: ...a Dovla realno odavno zavlaci za istu!!!
Image

MareGL
novajlija
novajlija
Posts: 3
Joined: Thu Jul 29, 2010 11:31 pm

Re: Omladinski stadion - Stadio dei giovani

Post by MareGL »

Veliko spremanje na Staroj Karaburmi

http://www.mondo.rs/motion/play.php?vid=3338

Post Reply