Sacuvajmo Omladinski stadion - Stadio dei giovani!

Sve o klubu...i fudbalu uopšte...
User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Sacuvajmo Omladinski stadion - Stadio dei giovani!

Post by Booze Brothers »

jok, meni izbacuje totalno nesto drugacije...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Sacuvajmo Omladinski stadion - Stadio dei giovani!

Post by Booze Brothers »

Image

Image

Image
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Sacuvajmo Omladinski stadion - Stadio dei giovani!

Post by Booze Brothers »

'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Sacuvajmo Omladinski stadion - Stadio dei giovani!

Post by Booze Brothers »

sutra u 12 su komesari na stadionu... ocekujem standardnu proceduru... obecanje da ce se pokrpiti najdevastiraniji delovi tribina, da ce se za medije napraviti neki izvestaj, komesari podneti izvestaj visim fudbalskim organima i otici na janjetinu... koliko bih voleo da gresim pa da se sutra nesto konkretno uradi, bar da se krene sa forsiranjem pregovora grada i nase uprave da se krene sa pravom rekonstrukcijom... opasno mi je krivo sto ne mogu da budem tu kada dodju, sigurno bih stosta imao da kazem i predlozim! :roll:
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
ofk-se-voli
junior
junior
Posts: 85
Joined: Sun Mar 25, 2012 5:24 pm

Re: Sacuvajmo Omladinski stadion - Stadio dei giovani!

Post by ofk-se-voli »

Trazili drasticnu promenu?? Pa nas stadion je samo drasticno zakrpljen i malo nasminkan...

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Sacuvajmo Omladinski stadion - Stadio dei giovani!

Post by Booze Brothers »

http://www.zurnal.rs/2012/07/06/navijac ... index.html

za ovo da ce nam zatvoriti dve tribine ne uzimajte za ozbiljno... ali za sad ce kao protiv zvezde da izbace bocne delove zapada... kakve to veze sa vezom ima.... koja je razlika u odnosu na ostatke tribina... uh...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Sacuvajmo Omladinski stadion - Stadio dei giovani!

Post by Booze Brothers »

Image
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
poplaveliorgan
junior
junior
Posts: 493
Joined: Wed Jul 18, 2007 4:20 pm

Re: Sacuvajmo Omladinski stadion - Stadio dei giovani!

Post by poplaveliorgan »

moje misljenje je da je pocela i da su ovo prvi koraci i pritisci na klub Beogradjana(kojih vise nema)da se Ofk ugasi.Verujte nikom taj klub nije bitan .U proslim vremenima je on imao itekao ulogu.Skupljali su se tada oko njega novi mladi ljudi,zanesenjaci,boemi,gospoda,glmci,studenti...sada se sve promenil.Nema vise tih drzava ,odnosa i ljudi ,sistem je drugaciji i niko vise nece da trpi i ulaze u nesto sto ne donosi neke pare gde nema gledalaca i nema interesa masa.Figurativno zvezda je PINK TV Partizan je Prva TV a OFK je kanal za pecarose....(kako se ono zove).Jedina sansa OFK Beograda jes te pad sistema pad FSS i privatizacija lige u kojj ce OFK imati apsolutnog vlasnika u vidu ineresnih grupa i pojedinaca.Stadion mora da se srusi komplet i da se napravi novi moderni stadion.U normalnim zemljama se za to pitaju grupe gradjana,prijatelji kluba,navijaci ovde takvih ljudi nema nema ljudi i grupa koji su zainteresovani da izdovoje od svojih plata,poreza,penzija za neki klub koji je za njih sporedan i nebitan.Ofk Beograd u zivotu nazalost odrzavaju FSS-liga vrovatno malo i blizanci.On im je potreban za distribuciju mladih igraca okupljanje menadzera i ko zan sta jos.hiljade igraca su prodali a jedino sto su napravili je pomocni teren....nikakve rekonstrukcije nece biti niti ce iko da uslisi malobrojnim zanesenjacima.Taj deo grada i sama karaburma nije atraktivno mesto tako da je to jedan od razloga tuzne sudbine stadiona.STA URADITI?NISTA SE TU NE MOZE!!!JEdina je sansa da nas bog pogleda i da neko od OFK Beograda napravi klub nalik na masu novih klubova iz Azejrbedzana(bivseg SSSR-a)i da nasm stadion sagradi npr tamo gde je sada stadion Dorcola kod Kule Nebosine i da na uscu dvereke na stadionu na vodi kao Fk Fejnord sejemo strah u kosti buducim rivalima....da u podnoziju Kalemegdana bude nas novi dom(to i zasluzujemo)a neka blizanci ostanu na auto komandi......

plavobelibmw
junior
junior
Posts: 173
Joined: Sun Mar 30, 2008 12:18 pm

Re: Sacuvajmo Omladinski stadion - Stadio dei giovani!

Post by plavobelibmw »

poplaveliorgan wrote:moje misljenje je da je pocela i da su ovo prvi koraci i pritisci na klub Beogradjana(kojih vise nema)da se Ofk ugasi.Verujte nikom taj klub nije bitan .U proslim vremenima je on imao itekao ulogu.Skupljali su se tada oko njega novi mladi ljudi,zanesenjaci,boemi,gospoda,glmci,studenti...sada se sve promenil.Nema vise tih drzava ,odnosa i ljudi ,sistem je drugaciji i niko vise nece da trpi i ulaze u nesto sto ne donosi neke pare gde nema gledalaca i nema interesa masa.Figurativno zvezda je PINK TV Partizan je Prva TV a OFK je kanal za pecarose....(kako se ono zove).Jedina sansa OFK Beograda jes te pad sistema pad FSS i privatizacija lige u kojj ce OFK imati apsolutnog vlasnika u vidu ineresnih grupa i pojedinaca.Stadion mora da se srusi komplet i da se napravi novi moderni stadion.U normalnim zemljama se za to pitaju grupe gradjana,prijatelji kluba,navijaci ovde takvih ljudi nema nema ljudi i grupa koji su zainteresovani da izdovoje od svojih plata,poreza,penzija za neki klub koji je za njih sporedan i nebitan.Ofk Beograd u zivotu nazalost odrzavaju FSS-liga vrovatno malo i blizanci.On im je potreban za distribuciju mladih igraca okupljanje menadzera i ko zan sta jos.hiljade igraca su prodali a jedino sto su napravili je pomocni teren....nikakve rekonstrukcije nece biti niti ce iko da uslisi malobrojnim zanesenjacima.Taj deo grada i sama karaburma nije atraktivno mesto tako da je to jedan od razloga tuzne sudbine stadiona.STA URADITI?NISTA SE TU NE MOZE!!!JEdina je sansa da nas bog pogleda i da neko od OFK Beograda napravi klub nalik na masu novih klubova iz Azejrbedzana(bivseg SSSR-a)i da nasm stadion sagradi npr tamo gde je sada stadion Dorcola kod Kule Nebosine i da na uscu dvereke na stadionu na vodi kao Fk Fejnord sejemo strah u kosti buducim rivalima....da u podnoziju Kalemegdana bude nas novi dom(to i zasluzujemo)a neka blizanci ostanu na auto komandi......
Moram da Ti repliciram jer mislim da gresis u nwkim stvarima,kazes da zele da nas ugase,zasto bi to neko zeleo kada im odgovara ovako stanje i kada od toga imaju koristi,tu mislim na sigurne bodove kada im trebaju i na uzimanje igraca.Za privatizacij se slazem sa tobom i takodje mislim da je to spas ne samo za nas klub nego i za sve ostale klubove,tu se postavlja pitanje zasto se to ne uradi pa verovatno ovako stanje stvari nekom odgovara.Kazes da je nasa inicijativa uzaludna jer se kako navodis za nju bore malobrojni zanesenjaci,takodje kazes da neko nesto treba da nam uslisi a zaboravljas da je rekonstrukcija stadiona od drustvenog znacaja sto su prepoznali gradovi po Srbiji nazalost ne i nas grad.Pomimje da su prodali gomilu igraca a napravili tek pomocni teren,a zaboravljas da je stadion vlasnistvo grada i klub se tu nista ne pita i da su sva ulaganja proteklih god bila od strane kluba.Tek bi mogli da diskutujemo o lokaciji i tu mislim da je karaburma i te kako atraktivna lokacija i ako hocemo da se bavimo teorijama mozda je nekome u interesu da stadion propadne pa da se pojavi kao spasioc.Predlazes dorcol kao mesto za novi stadion,naravno da su sve opcije u opticaju pa tako i ta da se izgradi na nekom novom mestu ali prioritet i borba treba da bude da se to dogodi na sadasnjoj lokaciji.
Nadam se da skupljas potpise za peticiju,jer je to najmanje sto svako oa nas"malobrojnih" moze da uradi a ja licno sam iznenadjen odzivom ljudi koje sam pitao za potpis a ogromna vecina su navijaci drugih klubova .

Romantic
junior
junior
Posts: 129
Joined: Tue Nov 22, 2011 11:51 pm

Re: Sacuvajmo Omladinski stadion - Stadio dei giovani!

Post by Romantic »

Evo mog raporta o peticiji i broju potpisa.
Za sada : zavicaj - 58 potpisa
Beograd - 20 potpisa

Nije mnogo, ali mislim da bih mogao, bar sto se zavicaja tice, da udvostrucim broj potpisa.
To je to... za sada.
Bilo bi kul kada bi jos neko napisao koliko potpisa ima, da bih znao da li sam u koraku sa ostalima, ili ne...

rispekt :salut:

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Sacuvajmo Omladinski stadion - Stadio dei giovani!

Post by Booze Brothers »

Bravo! idemo ostali!!!
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

NekoIzMase
junior
junior
Posts: 488
Joined: Thu Sep 01, 2005 7:24 pm

Re: Sacuvajmo Omladinski stadion - Stadio dei giovani!

Post by NekoIzMase »

28 potpisa za sada...

User avatar
Džo
senior
senior
Posts: 650
Joined: Sun Aug 07, 2011 1:25 pm
Location: uz reku

Re: Sacuvajmo Omladinski stadion - Stadio dei giovani!

Post by Džo »

ja sam stigao samo jedan list da popunim za sada....
Nemam smisao za raspolaganje života.

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Sacuvajmo Omladinski stadion - Stadio dei giovani!

Post by Booze Brothers »

ajde, ostali... i sto pre mozete ovo sto ste do sada sakupili donesite do prostorija, da imamo sve na jednom mestu... ili se javite na pm... a mogli bio sada na prijateljskoj protiv Sumadije u subotu da sakupimo sve... igra se najverovatnije kod nas!
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Papiga
junior
junior
Posts: 461
Joined: Thu May 28, 2009 8:05 pm

Re: Sacuvajmo Omladinski stadion - Stadio dei giovani!

Post by Papiga »

57 za sada,skupljam jos..... ')*

Post Reply