Kladionica

Sve o klubu...i fudbalu uopšte...
User avatar
BU Shid
...disem za tebe...
Posts: 1396
Joined: Mon Oct 16, 2006 2:28 pm
Location: ШИД
Contact:

Re: Kladionica

Post by BU Shid »

A viola ti lepo uletela ...zamalo :wink:
13' [0 - 1] S. Morero
74' [1 - 1] A. Gilardino
90' [2 - 1] A. Mutu
Image
МАРКО ПАВЛОВСКИ ФАН КЛУБ
ПЛАВА УНИЈА-СЕКЦИЈА ШИД-

User avatar
BW_casual
senior
senior
Posts: 850
Joined: Thu Nov 27, 2008 5:45 pm
Location: curva sud
Contact:

Re: Kladionica

Post by BW_casual »

Ofkas_Familija wrote:
Ofkas_Familija wrote:
bologna-inter 2(1.75)...sinisina bologna po meni losa ekipa,mislim da ce ovo biti lak zalogaj za interovce,mada ih ocekuje tezak mec,vec u utorak,ali kao sto rekoh,mislim da je bologna krs ekipa

real-betis 1(1.45)...real u sjajnoj formi,koja se i ocekivala,betis ne tako lak zalogaj,pogotovo sto je bolji gost,nego domacin,ali mislim da ce ovo biti rutinska pobeda,sa 2 gola razlike

leeds-cheltenham 1(1.4)...leeds jako cudna ekipa,koja nas je prodala 1000 puta,na siguricu,ali se ovde vise radi o cheltenhamu koj ima svega 5 bodova iz 14 utakmica,sa gol razlikom13-35,verovatno i 3+ ulazi,mada mislim da je ovo leeds-ov vikend :D

roma-siena 1(1.55)...roma katastrofalan pocetak sezone,ali na vreme povratak,bar za evropu,a po meni i veoma zahvalna ekipa za kladionicu,a i siena klasicna domacinska ekipa,sa svega 5 bodova na strani

barcelona-espanyol 1(1.25) ili 3+(1.4)...o barsi nema sta da se prica,23 utakmice,19 pobeda,3 neresena i samo jedan poraz,cele sezone kidaju,a espanyol iz sezone u sezonu sve gori i gori,poslednje mesto na tabeli,plus je ovo i gratski derbi,koj barcelona nece sa pola snage igrati,mislim da ce biti gomila golova

man.utd.-blackburn 1(1.25)...man.utd. kuci sjajan,mada ni na strani nije los,nisu primili gol od 8 novembra,zajsta sjajna forma,blackburn se bori za opstanak,ali sam ubedjen da ovde nema sta da traze,pobeda sa dva gola razlike
evo ko me je poslusao i odigrao barsu 3+,uzeo je pare...ja nisam,posto sam igrao keca,sramota od utakmice,a jos veca od sudije,klasicno vracanje reala u igru za titulu :roll:
imash pivce tebra :8) hvala puno! :thumleft:
OFK-A!
lutanje, fudbal i tombole.

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Re: Kladionica

Post by Garfield »

ovo se zove klasicna kladionicarska jeftina podvala :scratch: :scratch: :scratch: :scratch: :scratch: :ncool: :ncool: :ncool:


Vila digla ruke od Evrope

Menadžer Aston Vile Martin O'Nil odlučio je da iz kombinacije za revanš susret šesnaestine finala Kupa UEFA izostavi čak osmoricu standardnih prvotimaca!

Vila je otputovala u Moskvu na meč sa CSKA bez kapitena Berija, golmana Fridela, Heskija, Ešlija Janga, Agbonlahora, Milnera, Kueljara i Petrova.

"Neki od njih vuku sitne povrede, a nekima je potreban odmor, kako bi mogli da pruže maksimum u poslednjoj trećini sezone", objasnio je O'Nil.

Od iskusnijih igrača u avion su se ukrcali Luk Jang, Kartis Dejvis, Zet Najt i Džon Kerju.

"Želimo da nastavimo sa dobrim rezultatima u Premijer ligi, a siguran sam da to žele i navijači. Mi nemamo veliku ekipu kao Mančester junajted, Čelsi, Liverpul ili Arsenal i to je realnost. Da smo osmi ili deveti na tabeli, verovatno bih doneo drugačiju odluku. Ali ako već imamo šansu da se plasiramo u Ligu šampiona, onda moramo sve da podredimo tom cilju", dodao je strateg Vile.

Klub iz Birmingema 12 kola pre kraja zauzima četvrto mesto na tabeli Premijer lige, sa šest bodova više od petoplasiranog Arsenala.

CSKA posle 1:1 na Vila Parku, prošle nedelje, može sa velikim optimizmom da se okrene revanšu.
31300

User avatar
zmajevi karaburma
senior
senior
Posts: 728
Joined: Wed Sep 07, 2005 1:28 pm

Re: Kladionica

Post by zmajevi karaburma »

Al je kvota 1,55. Jedino da se stavi veliki ulog
Paranormal Division VFC
Sezione Karaburma

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Re: Kladionica

Post by Garfield »

ipak,nisu zajebali sa ovim......dosli su kecevi.....pa ko je igrao protiv Sampdorije i Aston Vile uzeo je lovu,a ko nije,kao npr-ja,nek ga ducka......... :lol: :lol:

Kup UEFA, šesnastina finala, revanši:

CSKA Moskva - Aston Vila 2:0, prvi meč 1:1
(Žirkov 60, Vagner Lav 90+2)

Metalist - Sampdorija 2:0, prvi meč 1:0
(Valiajev 30, Koeljo 41)
31300

User avatar
United_Miners
novajlija
novajlija
Posts: 49
Joined: Sat Aug 16, 2008 12:27 pm
Location: Pljevlja_Montenegro

Re: Kladionica

Post by United_Miners »

evo jedan tip koji ce mislim u toku sutrasnjeg dana biti blokiran ili ce pasti kvota jer su domacini u nevjerovatnim problemima..trener je dobio otkaz..na njegovo mjesto je dosao novi koji je dao otkaz samo posle 10 minuta ..igraci strajkuju i ne treniraju jer nemaju cak ni medicinsko osoblje ..kasne im plate i u velikoj su finansiskoj krizi..gosti se bore za ulazak u prvu ligu i ne bi smjeli propustiti ovakvu sansu i uzeti tri boda..a,kvota na 2 je fantasticna i nisam mogao da vjerujem kad sam je vidio

Italian Serie B 2008/2009
28.02.2009 - 16:00
Treviso - Sassuolo
tip - 2
odds -2.70
stake 8/10

UM_PV :rambo:
PONOS $EVERA CG

User avatar
United_Miners
novajlija
novajlija
Posts: 49
Joined: Sat Aug 16, 2008 12:27 pm
Location: Pljevlja_Montenegro

Re: Kladionica

Post by United_Miners »

Eto ko me je poslusao ... uzeo je pare.
:cheers:
PONOS $EVERA CG

User avatar
Eric Cartman
exbanovani starmali Raja
Posts: 5183
Joined: Wed Mar 08, 2006 10:37 am
Location: Beograd
Contact:

Re: Kladionica

Post by Eric Cartman »

Care, odlican info. Ako ti jos nesto dodje "pod ruku", obavezno podeli s nama. :8) :wink:
Χριστός Ανέστη εκ νεκρών

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Kladionica

Post by Booze Brothers »

ima li nesto za danas...mada mi se uopste ne izlazi kada pogledam kako je napolju...
mo ze li real,barsa,inter,bajern i austrija...?
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
United_Miners
novajlija
novajlija
Posts: 49
Joined: Sat Aug 16, 2008 12:27 pm
Location: Pljevlja_Montenegro

Re: Kladionica

Post by United_Miners »

Mexican Apertura 2008/2009
08.03.2009 - 03:45
Atlas - Indios
tip - 2
kvota 3.90
PONOS $EVERA CG

User avatar
United_Miners
novajlija
novajlija
Posts: 49
Joined: Sat Aug 16, 2008 12:27 pm
Location: Pljevlja_Montenegro

Re: Kladionica

Post by United_Miners »

BRAJTON- SAUTED 2-1 26 KVOTA.
Kazu da je ovo sigurno cak mnoge kladionice su blokirale mec kod nas.
Oni koji imaju malo vise para ili hrabrosti neka gadjaju...
NORIC-KARDIF 1-2
GILINGEM-DARLINGTON 2-2
PONOS $EVERA CG

User avatar
Y.B.F.
junior
junior
Posts: 370
Joined: Sat Nov 18, 2006 7:09 pm
Location: karaBUrma

Re: Kladionica

Post by Y.B.F. »

[quote="United_Miners"]BRAJTON- SAUTED 2-1 26 KVOTA.
Kazu da je ovo sigurno cak mnoge kladionice su blokirale mec kod nas.
Oni koji imaju malo vise para ili hrabrosti neka gadjaju...

doslo iz X-2 :!:
!!!!!!!!!IT'S TIME TO SAY GOODBYE!!! UPRAVA NAPOLJE!!!!

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Re: Kladionica

Post by Garfield »

[istvarno neznam sta bi odigrao na ovom mecu....meni ovde mirise na siguran "x"....znajuci njihove zategnute odnose,mislim da druga strana ne bi prezivela da bude porazena. :lol: ...pogotovo ovi severnjaci.....dakle,po meni DOGOVOREN "X"..... :!: :!: ][/i]

Iz Koreje u Koreju - preko Kine


Reprezentacija Severne Koreje doputovala je u Južnu Koreju, na kvalifikacionu utakmicu za Svetsko prvenstvo 2010. godine.

Fudbaleri Severne Koreje doleteli su na međunarodni aerodrom u Inčonu preko Kine, jer uprkos nekim pokušajima "otopljavanja" odnosa poslednjih godina, nema direktnih letova između dve Koreje.

Revanš utakmica između Južne i Severne Koreje igra se u sredu u Seulu. Prvi meč jesenas je odigran u Šangaju i završen je rezultatom 1:1.

FIFA je tada odlučila da pomeri meč iz Pjongjanga na neutralni teren, pošto su Severnokorejanci odbili da intoniraju himnu i istaknu zastavu svog rivala iz vremena "hladnog rata".

Severna Koreja u subotu je pobedila Saudijsku Arabiju (2:0) i preuzela prvo mesto u grupi 2 azijske zone kvalifikacija za Mundijal. Oni su iz pet utakmica osvojili deset bodova, dok Južna Koreja ima osam bodova iz četiri meča, a Saudijska Arabija sedam iz pet mečeva.

Po dve najbolje reprezentacije iz obe kvalifikacione grupe steći će pravo nastupa u Južnoj Africi 2010. Severnoj Koreji bi to bilo prvo učešće od 1966. godine u Engleskoj, kada se plasirala u četvrtfinale, dok je Južna Koreja stigla do polufinala 2002. godine, kao suorganizator turnira sa Japanom.
31300

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Re: Kladionica

Post by Garfield »

SOUTH KOREA NORTH KOREA 0-0 1-0 (88)KIM CHI WOO

zamalo x........ :lol: ...kako ce se ovi jadnici severnjaci vratiti svome diktatoru... :lol: :lol: :mrgreen:
31300

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Kladionica

Post by Booze Brothers »

ponistili im(komunjarima) cist gol...bio prenos na jurosportu...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Post Reply