OFK BEOGRAD ILI BSK...

Sve o klubu...i fudbalu uopšte...
Post Reply

BSK ili OFK Beograd

BSK
41
28%
OFK Beograd
87
60%
ne mogu da se odluchim
16
11%
 
Total votes: 144

User avatar
BSK 1911
Sinovac
Posts: 1919
Joined: Fri Sep 02, 2005 10:55 am
Location: Beogradski hram fudbala

Post by BSK 1911 »

Ma pusti ti te matore komunjare i njihove ideologije...Mogu samo da se secaju radnih akcija i mladih partizanki.Evo im kurac MI SMO ISTORIJA BEOGRADA :!: :!: :!:
Једини Српски клуб са краљевским титулама
1931,1933,1935,1936,1939...

User avatar
Eric Cartman
exbanovani starmali Raja
Posts: 5183
Joined: Wed Mar 08, 2006 10:37 am
Location: Beograd
Contact:

Post by Eric Cartman »

Ziva istina!!!
Χριστός Ανέστη εκ νεκρών

User avatar
marko_bosanac
novajlija
novajlija
Posts: 2
Joined: Thu Mar 08, 2007 5:22 pm
Location: Bratunac

Post by marko_bosanac »

Ipk neka bude OFK!
Image

suburb 011

Post by suburb 011 »

Martina B.U. wrote:Od vasih komentara zavrtelo mi se u glavi,boze ko sve zivi ovde.Sticajem okolnosti ja sam iz stare Beogradske porodice Arsenijevic koja je osnivala taj Bsk 1911.Realno ovaj naziv OFK Beograd je sam po sebi prevazidjen pa pogledajte koliko ljudi navija za nas niko ej nikooooo.Sta kazete glasalo je njih 20 na forumu znaci ne 20 000 nego 20 najvatrenijih suburb 011 e to je vec GLUPOST i to GLUPOST VEKA i jos covek izrazava sve to u procentima.ZEMLJO OTVORI SE. To je znaci kao u komunizmu mi smo sad glavni i mi se pitamo za sve.Ljudi sve dok se ne vrati staro ime klub nece biti stabilan u smislu navijaca.A ime nasem klubu je dao jedan komunista JUGOSLOVEN.Klub je trebao da se zove BsK-SUMADIJA pa je kompromis napravljen sa partijom skj i rodio se Ofk bgd.Evo konkretno pitam vas zasto se mladi ljudi opredeljuju za druge klubove osim naseg konkretno mislim na zvezdu i partizan???A za Obilic Selitice pa mislim porediti nas klub i taj shit pa to je smesno i nije na mestu komentar ne znam sta si time hteo da kazes to je mali klub a i nije mi jasno kakve veze ima to srbin i Obilic pa ako vec oces to je srpski naziv za klub a ne Omladinski komunisticki.Samo sa Zvezdom i Partizanom ima poredjenja i mozda Vojvodina.Uglavnom neozbiljnost je nasa odlika bila sve ove godine.Pa ne mora klub da postize rezultate da bi bio voljen.Navijac mora da se identifikuje sa klubom.Znaci kad neko iz Novog sada kaze da navija za vojvodinu sta to znaci -to znaci da je pravi novosadjanin ma koliko to svima vama glupo zvucalo ali tako je za tu osobu novi sad je svetinja.Mi to nemamo u ponudi ni jedno ni drugo znaci niti klub dobro igra niti ima neko ime sa kojim mozes 100% da se indentifikujes kao Beogradjanin dok sa Bsk-om to vec moze.Mozete se smejati rugati ovome ali stadion nam je prazan i ja dugo nisam cula ili videla da neko navija za OFKU vec samo cujem od nekog penzionera za Bsk a i njih je sve manje.A pravi dokaz za to je ona bakica.ha ha a najbolji komentar je za Borcance pa ljudi sa sela(ne zelim da uvredim nikoga ovim putem ali kad se osnivao taj Bsk borca sigurno je to bilo selo)se ne odricu svoje proslosti a mi se stidimo i bolje je OFK BGD :) :) Strasno.
Martina mislim da ti nebi trebalo vise da se pojavljujes na forumu.
Nisi adekvatna da dajes odgovore a i mnogo si brate glupa.

User avatar
BU Shid
...disem za tebe...
Posts: 1396
Joined: Mon Oct 16, 2006 2:28 pm
Location: ШИД
Contact:

Post by BU Shid »

Mislim da se ona vise i ne pojavljuje....
Image
МАРКО ПАВЛОВСКИ ФАН КЛУБ
ПЛАВА УНИЈА-СЕКЦИЈА ШИД-

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

suburba nije bilo dugo na netu, pa nije u toku... :lol:

Klonfer
novajlija
novajlija
Posts: 25
Joined: Sat Apr 07, 2007 8:30 pm

Post by Klonfer »

U toku je ona.Nije mutava.Ali to sto je ispricala nama ovde nije bas realno.
Nikakvi se beogradjani nece indetifikovati sa OFK ili BSK. jer Beogradjana nema ili ih je sve manje.Dosljaci,izbeglice,paori,prostaci.mase.Oni nemaju sta da traze u Beogradu a kamoli u OFK ili u BSK.Pa nas OFK nema veze ni sa SRBIJOM ako gledas surovo realno.Nas OFK je republika u malom.Sacica ljudi u centru grada i ljudi sa Karaburme cine danas navijace OFK.I jos ce dugo godina proci kada se budu radjali neki 100%ofkovci.Kao onaj sok NEXT 100% voce.
Pa igrali smo sa OKSEROM a ja sam morao da gledam moj OFK u nekom smrdljivom MERIDIJANU.Eto vam dokaz koliko Nacionalna TV i javnost brine o nama.Dali je nekad neko spomenuo OFK u kontekstu SRPSKI klub.Mora po nama da dejstvuje neki Abramovicev mali od palube.Da nas kupi .I nama Ofkovcima kupi bolje sutra.Kupi sve pa makar i navijace.

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

stop kupljenim navijachima...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
SpongeBob schwammkopf
piće
Posts: 2004
Joined: Fri Sep 02, 2005 3:00 pm

Post by SpongeBob schwammkopf »

Ja se prodajem...vredan,radan nadasve simpatican i sarmantan mladic...na tribini presao skoro 10 god, spreman da predje josh najmanje toliko. Pa sad ukoliko ima zaintresovanih...
Image

User avatar
voja 10
terijer
Posts: 1902
Joined: Mon Oct 31, 2005 10:47 am
Location: divlji zapad

Post by voja 10 »

Pa sad...Ne znam da li je nakon obavljene kupovine dotični model moguće uvesti na zapadnu tribinu. Da li je to u skladu sa CEFTa sporazumom i zakonima o uvozu i izvozu. Da li je potreban špediter, šta je sa ležarinom... Mislim da ću zbog svih navedenih razloga u poslednjem času morati da odustanem od ovog rizičnog ulaganja.
"un poco con la cabeza de Maradona y otro poco con la mano de Dios"

User avatar
Richard III
sasvim,potpuno sasvim najbolji dasa...
Posts: 1162
Joined: Sun Sep 18, 2005 1:22 pm

Post by Richard III »

...ne skrecite sa teme...a ti spuzvo ne zavoravi da si jos uvek moja kucka tako da o tvojoj eventualnoj prodaji zainteresovani mogu da pregovaraju iskljucivo samnom...nego vratimo se temi...BSK....vratimo stvari na svoje mesto...
Ljudi cim nas vide odma znaju da smo gospoda

Archibald Rajs
senior
senior
Posts: 609
Joined: Wed Aug 09, 2006 11:48 am

Post by Archibald Rajs »

Mi nismo robovi nijedne ideologije, u oba imena ima naziv Beograd i to je ono sto je bitno... Zablude da je ime to koje odbija publiku sa neseg stadiona je cista glupost. Los fudbal, negerularno prvenstvo, zalaganje fudbalera, uprava i niz drugih stvari su jedini uzrok sto na nasem stadionu nema vise ljudi. Cim dodju Zvezda ili Partizan na Karaburmu dodje 1000 ofkovaca-bskovca. To je jedan te isti klub i nikakvo ime ne bi trebalo da nas srecava da dolazimo na stadion!
BSK-OFK!

User avatar
BU Shid
...disem za tebe...
Posts: 1396
Joined: Mon Oct 16, 2006 2:28 pm
Location: ШИД
Contact:

Post by BU Shid »

Archibald Rajs wrote: BSK-OFK!
moze i ovako BSK=OFK :wink:
Image
МАРКО ПАВЛОВСКИ ФАН КЛУБ
ПЛАВА УНИЈА-СЕКЦИЈА ШИД-

Archibald Rajs
senior
senior
Posts: 609
Joined: Wed Aug 09, 2006 11:48 am

Post by Archibald Rajs »

Moze i ovako BSK+OFK=2KFBOS

User avatar
White boy
senior
senior
Posts: 629
Joined: Mon Oct 22, 2007 12:20 am

Post by White boy »

Ja sam za Ofk Bepgrad i nikako nisam za menjanje grba jer nam je grb odlichan.Btw ko je sada na jugu od ekipe koja je ishla 1997,1998 i 1999 na utakmice jer ja od tada nisam chesto ishao na stadion a i kad sam odlazio sedeo sam na istoku ko penzioner.Jel R**** josh uvek tu ili B*****l ili C****r ili C****z ili K**a ili P**a ili ....................

Ako se neko mene seca,ja sam onaj shto je posle onog sranja na vracharu posle utakmice sa Obilicem 1998 ishao bos pored marice lol od Vrachara do Omladinskog stadiona lol (skinuli mi panduri cokule)
Smrt sektama !!!

Post Reply