OFK BEOGRAD ILI BSK...

Sve o klubu...i fudbalu uopšte...

BSK ili OFK Beograd

BSK
41
28%
OFK Beograd
87
60%
ne mogu da se odluchim
16
11%
 
Total votes: 144

User avatar
Martina B.U.
novajlija
novajlija
Posts: 26
Joined: Wed Apr 26, 2006 11:08 pm
Location: Zvezdara

Post by Martina B.U. »

Od vasih komentara zavrtelo mi se u glavi,boze ko sve zivi ovde.Sticajem okolnosti ja sam iz stare Beogradske porodice Arsenijevic koja je osnivala taj Bsk 1911.Realno ovaj naziv OFK Beograd je sam po sebi prevazidjen pa pogledajte koliko ljudi navija za nas niko ej nikooooo.Sta kazete glasalo je njih 20 na forumu znaci ne 20 000 nego 20 najvatrenijih suburb 011 e to je vec GLUPOST i to GLUPOST VEKA i jos covek izrazava sve to u procentima.ZEMLJO OTVORI SE. To je znaci kao u komunizmu mi smo sad glavni i mi se pitamo za sve.Ljudi sve dok se ne vrati staro ime klub nece biti stabilan u smislu navijaca.A ime nasem klubu je dao jedan komunista JUGOSLOVEN.Klub je trebao da se zove BsK-SUMADIJA pa je kompromis napravljen sa partijom skj i rodio se Ofk bgd.Evo konkretno pitam vas zasto se mladi ljudi opredeljuju za druge klubove osim naseg konkretno mislim na zvezdu i partizan???A za Obilic Selitice pa mislim porediti nas klub i taj shit pa to je smesno i nije na mestu komentar ne znam sta si time hteo da kazes to je mali klub a i nije mi jasno kakve veze ima to srbin i Obilic pa ako vec oces to je srpski naziv za klub a ne Omladinski komunisticki.Samo sa Zvezdom i Partizanom ima poredjenja i mozda Vojvodina.Uglavnom neozbiljnost je nasa odlika bila sve ove godine.Pa ne mora klub da postize rezultate da bi bio voljen.Navijac mora da se identifikuje sa klubom.Znaci kad neko iz Novog sada kaze da navija za vojvodinu sta to znaci -to znaci da je pravi novosadjanin ma koliko to svima vama glupo zvucalo ali tako je za tu osobu novi sad je svetinja.Mi to nemamo u ponudi ni jedno ni drugo znaci niti klub dobro igra niti ima neko ime sa kojim mozes 100% da se indentifikujes kao Beogradjanin dok sa Bsk-om to vec moze.Mozete se smejati rugati ovome ali stadion nam je prazan i ja dugo nisam cula ili videla da neko navija za OFKU vec samo cujem od nekog penzionera za Bsk a i njih je sve manje.A pravi dokaz za to je ona bakica.ha ha a najbolji komentar je za Borcance pa ljudi sa sela(ne zelim da uvredim nikoga ovim putem ali kad se osnivao taj Bsk borca sigurno je to bilo selo)se ne odricu svoje proslosti a mi se stidimo i bolje je OFK BGD :) :) Strasno.
Jebes Pepsi,jebes Picu,Dragi spremicu ti gibanicu
Romantiko Caruj!!!

User avatar
BG Gambo
alkoholni obrok
Posts: 3774
Joined: Sat Oct 01, 2005 9:42 pm
Location: small part of Belgrade
Contact:

Post by BG Gambo »

suburb 011 wrote: ZASTO ONDA NAVIJAS ZA TAKAV KLUB.
Potrcao je u susret tramvaju. Tramvaj ga nije prepoznao.

http://www.slobodanavijacima.com/wp-con ... 511872.jpg

User avatar
Martina B.U.
novajlija
novajlija
Posts: 26
Joined: Wed Apr 26, 2006 11:08 pm
Location: Zvezdara

Post by Martina B.U. »

Ja navijam za Bsk klub koji je osnovan 1911 a ti?
Jebes Pepsi,jebes Picu,Dragi spremicu ti gibanicu
Romantiko Caruj!!!

User avatar
BG Gambo
alkoholni obrok
Posts: 3774
Joined: Sat Oct 01, 2005 9:42 pm
Location: small part of Belgrade
Contact:

Post by BG Gambo »

BSK,OFK Beograd,FK Metalac,OFK Beograd

mozda sam malo promasio hronologiju
Ja navijam za plavo-bele sa Karaburme ma kako se oni zvali nisam za menjanje imena ali nemam nista protiv nikog ko je za
a te price kao komunisticko ime itd. uopste me ne interesuju svi smo poceli da navijamo za taj OFK Beograd ne zanm da li jos uvk ima zivih koji su poceli da navijaju za BSK,osim one bakice,tako da da li ce se klub zvati OFK Beograd ili BSK totalno mi je svejedno ja cu i dalje biti redovan na njegovim utakmicama a to sto je glasalo 17 ljudi za OFK govori samo o posecenosti sajta ni o cemu drugome i to da navodno niko ne navija za nas si lupila nikad gore.O ovoj temi moze da raspravlja na narednih sto strana i opet cemo doci na isto OFK BEOGRAD ili BSK?
Potrcao je u susret tramvaju. Tramvaj ga nije prepoznao.

http://www.slobodanavijacima.com/wp-con ... 511872.jpg

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

Martina B.U. wrote:Ja navijam za Bsk klub koji je osnovan 1911 a ti?
I ja za OFK Beograd koji je osnovan 1911, a ti?

Martina, ili kako vec, okani se corava posla i ne smaraj!!!!

User avatar
zlotvor OFKBGD
junior
junior
Posts: 361
Joined: Sun Sep 11, 2005 9:24 pm
Location: Vrtic

Post by zlotvor OFKBGD »

Ja ne mogu da citam ceo ovaj tekst ali po ovim "velikim" slovima vidim da nesto nije uredu.. ovakva prica je totalno suvisna... kao da su u pitanju dva razlicita kluba :roll:

p.s. kako god da se tim zvao meni je svejedno (dal OFK Beograd ili BSK), ali je glupo menjati ime ili pricati sta je bolje... :wink:
STOP REPRESIJI NAD NAVIJACIMA

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

To i ja lkazem ali izgleda da neko voli da se sprda i da koristi zenske nikove! :lol:

User avatar
BG Gambo
alkoholni obrok
Posts: 3774
Joined: Sat Oct 01, 2005 9:42 pm
Location: small part of Belgrade
Contact:

Post by BG Gambo »

A onda se nadje budala,kao sto sam ja , pa se nalozi i krene da objasnjava
Potrcao je u susret tramvaju. Tramvaj ga nije prepoznao.

http://www.slobodanavijacima.com/wp-con ... 511872.jpg

User avatar
marmozet iz dvaestrojke
GSP egzibicionista
Posts: 1288
Joined: Fri Sep 09, 2005 2:45 pm
Location: Nize nego ljudski

Post by marmozet iz dvaestrojke »

Usamljeni hashishar wrote:To i ja lkazem ali izgleda da neko voli da se sprda i da koristi zenske nikove! :lol:
Ma hassisaru to treba guzit pod hitno
Cuj on Zivorad a cale Marko...valjda bi trebalo da je cale Zivorad a on Marko


Image

Blue fan

Post by Blue fan »

-за Офк Београд

User avatar
Izbeglaja
stara šunjara
Posts: 105
Joined: Thu Dec 01, 2005 6:48 pm
Location: sjebes

Post by Izbeglaja »

jel ga ducka ova martina
mi nismo ljudi mi smo sa karaburme

User avatar
SpongeBob schwammkopf
piće
Posts: 2004
Joined: Fri Sep 02, 2005 3:00 pm

Post by SpongeBob schwammkopf »

trrrrrrrrr...
Image

User avatar
Electric Blue
Siledzija Sebes
Posts: 3579
Joined: Wed Aug 31, 2005 11:21 pm

Post by Electric Blue »

Ja sam za metalac.....
ImageImageImageImage

User avatar
forum_admin
OFKovac
OFKovac
Posts: 2114
Joined: Tue Aug 30, 2005 4:36 pm

Post by forum_admin »

Evo, nesto sam raspolozen pa cuda napisem i ja nesto...

Ozbiljno : ja sam za OFK Beograd zbog imena koje traje vec 50 godina...BSK je sjajno ime ali za mene, pripada istoriji i tradiciji, lepo je sto smo njegovi potomci (u smislu kluba) i ostaje zal za revolucionarnim vremenima u kojima je moralo sve da se menja pa i ime kluba...sbbkbb...

Neozbiljno :

Kako "uspesni privatnici" i "biznismeni" imaju svoje firme i klubove koje sponzorisu te im dodaju svoja imena u imena klubova tako i u Valjevu postoji FK Milan po Milanu Vujicu (Vujic prozori) i igra Srpsku ligu...ja ocekujem tj. iskreno se nadam da ce OFK Beograd promeniti ime u RPJFKGB "Brasnjevic" po nasem pokojnom sponzoru Miku...To bi bio lep gest...
obajsnjenje (RPJFKGB = Radno Poslovna Jedinica Fudbalskog Kluba Grada Beograda)

allforblue

Post by allforblue »

sve je manje Beogradjana to je problem
a tekst od Martine nije los.

oni likovi koji nekapiraju nista na ovom forumu obicno se prikrivaju uz rec Ne smaraj

Post Reply