Srpski fudbal

Sve o klubu...i fudbalu uopšte...
User avatar
voja 10
terijer
Posts: 1902
Joined: Mon Oct 31, 2005 10:47 am
Location: divlji zapad

Re: Srpski fudbal

Post by voja 10 »

"Romantika" loša po trenere Vojvodine

Vojvodina je, po svemu sudeći, treći put ove sezone ostala bez šefa stručnog štaba!

Nema logike, ako se ima u vidu da je ekipa od prvog kola u vrhu tabele i da se još uvek nalazi ispred Crvene zvezde, sa šest bodova manje od prvoplasiranog Partizana. Ali i to je srpski fudbal...

Ljupko Petrović usmeno je najavio odlazak posle remija sa OFK Beogradom (1:1) na stadionu Karađorđe.

Zanimljivo je da je i jesenas došlo do promene na kormilu "lala" upravo nakon okršaja sa OFK Beogradom. "Romantičari" su 19. oktobra na Karaburmi slavili rezultatom 2:1, posle čega je Dragoljub Bekvalac podneo ostavku. Nasledio ga je Dragan Radojičić.

"Bio sam u ovom klubu dva puta, prihvatio poziv verujući da zajednički možemo nešto da uradimo. Na žalost, loše sam procenio, jer od tog zajedničkog je ostala samo moja i želja i trud igrača. Prihvatam svu odgovornost za učinak u prva dva kola. Nisam došao da se borim za treće ili četvrto mesto, to ne bi imalo smisla. Stoga se više ne osećam kao trener Vojvodine i svoju odluku saopštiću pisanim putem rukovodstvu", izjavio je Petrović.

U klubu još nisu odustali i nadaju se da će se iskusni stručnjak predomisliti kada mine bol zbog dva boda ispuštena u 96. minutu utakmice.

Ali znajući da je Petrović bio nepokolebljiv kada je u prethodnih godinu dana odlazio sa klupa OFK Beograda i Kroacije Sesvete, teško je verovati da će ovog puta pronaći motiv da ostane.

"Uopšte me ne zanima kakva će biti reakcija na moj stav, to više i nije bitno. Preostaje mi da žalim što se sve ovako završilo. Ne ulazim u to šta je uticalo na ovakvu atmosferu i rezultate, jer hoću da odgovaram samo za ono za šta sam bio angažovan, a to su tim i rezultati", poručio je trofejni trener, prenosi novosadski "Dnevnik".
"un poco con la cabeza de Maradona y otro poco con la mano de Dios"

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Srpski fudbal

Post by Booze Brothers »

Od juna radovi na izgradnji sportskog centra
Kuća fudbala od 10.000 kvadrata
http://www.blic.rs/sport.php?id=81647
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
voja 10
terijer
Posts: 1902
Joined: Mon Oct 31, 2005 10:47 am
Location: divlji zapad

Re: Srpski fudbal

Post by voja 10 »

Šerif Džomba ^*)^
Bez fudbala u Kuli

Ekipa Hajduka neće igrati mečeve Jelen Superlige na svom terenu u Kuli. Razlog je izuzetno loša podloga na stadionu, kapaciteta 11. 000 mesta.

Direktor superligaša iz Kule Aleksandar Vlaškić izjavio je da je zbog novonastalih problema klub odlučio da naredne protivnike u prolećnom delu prvenstva ugosti van Kule.

"Zbog veoma lošeg terena u Kuli odlučili smo da susret 20. kola s Jagodinom odigramo u subotu, 14. marta u Novom Sadu na stadionu Karađorđe, dok ćemo meč 21. kola s Banatom iz Zrenjanina, četiri dana kasnije, igrati kao domaćini na stadionu 'Rade Svilar' u Apatinu", izjavio je Vlaškalić za novosadski "Dnevnik".

Direktor Hajduka istakao je da je neophodna kompletna promena podloge na stadionu, što će potrajati, zbog čega nije mogao da kaže kada će se Kuljani vratiti na svoj teren.

"Stupili smo u kontakt sa lokalnom samoupravom u Kuli u nastojanju da pokušamo da promenimo podlogu na stadionu. Nadamo se da ćemo naići na razumevanje nadležnih, jer je više nego jasno da dok se to ne uradi, mečeva u Kuli neće biti", rekao je Vlaškalić.
"un poco con la cabeza de Maradona y otro poco con la mano de Dios"

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Re: Srpski fudbal

Post by Usamljeni hashishar »

Promena podleoge u sred sezone!? Toga ima samo kod nas....

User avatar
Tar-Andukal
Van Nistelroj
Posts: 2315
Joined: Mon Oct 17, 2005 4:38 pm
Location: Belgrade
Contact:

Re: Srpski fudbal

Post by Tar-Andukal »

- 10 bodova pa neka menjaju sta hoce! :roll:
Naš je samo jedan grad, zove se Beograd,
Mi smo deca njegova, on je naša svetinja.

User avatar
Rambo
junior
junior
Posts: 142
Joined: Mon Oct 16, 2006 9:09 pm

Re: Srpski fudbal

Post by Rambo »


User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Srpski fudbal

Post by Booze Brothers »

------*-----*-
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Re: Srpski fudbal

Post by Garfield »

Koji pank jebote...mobilni reflektori..... ------*-----*- ------*-----*- ------*-----*-
http://www.mtsmondo.com/sport/vesti/tex ... est=127365
31300

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Re: Srpski fudbal

Post by Garfield »

Subotic:A mogao sam da zavrsim u "Meku"....
http://www.mtsmondo.com/sport/vesti/tex ... est=127325


Subotic kolega Lazi sa corama......... :mrgreen: :mrgreen:
31300

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Srpski fudbal

Post by Booze Brothers »

'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

NOZDRVA
senior
senior
Posts: 661
Joined: Mon Aug 27, 2007 4:08 pm

Re: Srpski fudbal

Post by NOZDRVA »

Koji pank jebote...mobilni reflektori..... ------*-----*- ------*-----*- ------*-----*-
http://www.mtsmondo.com/sport/vesti/tex ... est=127365
meni ovo nije ni malo smesno i cini mi se kao veoma dobra ideja. Napokon bar da se pokusa da se napravi neki pomak kad vec klubovi nisu u stanju da postave sopstvene reflektore.
РОМАНТИЧАР ВЕЧНО!

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Re: Srpski fudbal

Post by Garfield »

NOZDRVA wrote:
Koji pank jebote...mobilni reflektori..... ------*-----*- ------*-----*- ------*-----*-
http://www.mtsmondo.com/sport/vesti/tex ... est=127365
meni ovo nije ni malo smesno i cini mi se kao veoma dobra ideja. Napokon bar da se pokusa da se napravi neki pomak kad vec klubovi nisu u stanju da postave sopstvene reflektore.

E vidis moj Nozdro,prijatelju Anortozisove Famaguste :wink: ovde se nikako ne slazemo,sto ne znaci da nisi u pravu...... :P

dakle......ovaj sistem "mobilnih" reflekora mi vise nekako prilici Krusevcu,Zajecaru,Priboju,Zitoradji.......ono fazon kao doteraju reflektore sa nekoliko kamiona,iskupi se cela kasaba da vidi to cudo.. :shock: :lol: ..(neki ce pomisliti da je i stari dobri cirkus :lol: )...pa to postave..pa onda izlepe grad plakatima.."taj i taj dan dolazi nam OFK,svi na stadion". :8) ...pa ti se organizuje pecenje volova tu odma do stadiona,pa rostilj,pa imas i sokove i pivo da kupis..ma prava igranka,narodno veselje... ------*-----*- ------*-----*- ..svi jedu,piju,raduju se... :lol: ..tekma se zavrsi....ujutro kamione odose i cao do sledeceg susreta.......zar mislis da bi recimo Napredak-javor igrali pod reflektorima?ne... :thumright: ...to ti je samo predstava kad dolazi ovaj crno,crveno-beli(cigani i grobari) cirkus u te varosice,pa da se tu iskupi sav svet(pod uslovom da bude vreme toplije,bez vetra),da naprave pravi korzo...... :!:

dakle,STOP mobilnim reflektorima.. :ncool: ....bez improvizacije...nego ako ce reflektore nek postavljaju prave......... :cheers: ..

p.s.klubovi ne postavljaju reflektore jer nisu vlasnici stadiona na kome igraju...evo dobar primer smo nazalost mi,OFK,pa imas tu i Vojvodinu itd....
to bi trebao grad da nam postavi...posto se toliko brinu o tome koliko i da li nas je ostetio i pokrao Terza,pa bi mogli da pokazu tu "brigu" i da urade konacno neku dobru stvar za klub(ove)....... :wink
31300

NOZDRVA
senior
senior
Posts: 661
Joined: Mon Aug 27, 2007 4:08 pm

Re: Srpski fudbal

Post by NOZDRVA »

slazem se da to nije za nas ali ima mnogo ekipa kojima bi dobro doslo i neka bude i cirkus samo neka se skupi narod i dodje na utakmice. Siguran sam da bi poseta bila bolja kada bi se tekme igrale u nocnom terminu. Nisam optimista sto se tice postavljanja reflektora od strane grada na bilo koji stadion pa cak ni na nas ili voshin i mislim da bi moralo da se odrzi neko prvenstvo ili nesto tako da bi se to MOZDA ali samo MOZDA razmatralo tamo u rukovodstvu grada.
РОМАНТИЧАР ВЕЧНО!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Srpski fudbal

Post by Booze Brothers »

SKUPŠTINA FSS: Tole hvali i opominje!
http://www.mtsmondo.com/sport/vesti/tex ... est=128036
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
White boy
senior
senior
Posts: 629
Joined: Mon Oct 22, 2007 12:20 am

Re: Srpski fudbal

Post by White boy »

Malo starija vest al ajde mozda nekog zanima

ImageImageImageImage

Fudbalski klub BSK.Borca je na pragu najveceg uspeha u istoriji kluba odnosno pred ulaskom u jelen super ligu.

Ako prolecni deo sezone za FK BSK Borcu bude bio uspesan kao i jesenji,vec ove godine moci cemo da gledamo Partizan,Zvezdu,OFK.Beograd,Vojvodinu i druge najbolje Srpske klubove u nasem naselju.
Bio bi to najveci uspeh u istoriji kluba koji je osnovan davne 1937 godine.
Da je glavni cilj da se po svaku cenu plasira u jelen super ligu,celnici kluba pokazali su dovodjenjem doskorasnjeg kapitena i najboljeg igraca Novog Pazara Envera Alivodica.Dvadesetcetvorogodisnji Alivodic najvece je pojacanje u istoriji kluba.Igra na poziciji ofanzivnog veznog igraca a ranije je nastupao i za Cukaricki Stankom.

"Alivodic je profil igraca kakav nama odgovara.Odlikuje ga agresivnost i brzina i ima veliku mogucnost napredovanja.Mi sada vec selektujemo igrace koji ce moci sledece sezone da igraju u jelen super ligi,"rekao je za Borcanske novine Darko Maric,menadzer kluba.Alivodic je igrac sa iskustvom igranja u super ligi a ove sezone je za Novi Pazar na 17 utakmica postigao 4 gola.Sto se tice ostalih pojacanja Maric kaze da celnici kluba prate stanje na trzistu.
"Mi vec imamo oformljen tim,ali cemo svakako gledati da se jos pojacamo.Pratimo stanje na trzistu i pregovaramo sa nekoliko igraca.Uz veliki potencijal nasih mladjih igraca,od kojih ocekujemo da neko od njih zaigra za reprezentaciju Srbije ispod 21 godine,svaki novajlija mora biti vrlo visokog kvaliteta,"kaze menadzer BSK-a.
"Agresivnom marketinskom kampanjom zelimo da privucemo publiku na stadion,da privucemo medijsku paznju i da izgradimo dobar imidz u javnosti."
"Promovisacemo utakmice BSK-a jer zelimo da cela Borca bude plavo bela," kaze Maric.

Takodje iz BSK-a najavljuju nove akcije koje ce za cilj imati animiranje najmladjih,a klub ce organizovati i humanitarne akcije.Prvo sto cemo preduzeti je pokretanje kvalitetnog klubskog sajta i organizaciju skolskih turnira svih razreda OS Rade Drainac i Stevan Sremac u hali FK BSK."Cilj nam je da nase najmladje mestane vezemo za BSK i da najtalentovaniju decu selektiramo i odmah ukljucimo u rad kluba" izjavio je Maric.

Rezultati,raspored utakmica i tabela:

http://www.srbijasport.net/klub/119
Smrt sektama !!!

Post Reply