Kup Srbije

Sve o klubu...i fudbalu uopšte...
Post Reply
allforblue

Post by allforblue »

ma 1-0 za Apatin

allforblue

Post by allforblue »

Crvenko za Krcmu i Bratica bravo za Tanovica

Ej mi da dozvolimo da nam ta dzukaela sudi...bravo mi

sad ce tek da nas spustaju i kaznjavaju zbog partizana da se svi izjednace

da budu isti

allforblue

Post by allforblue »

2-0 naravno...posle izjava da nam fale 4-5 igraca mirisalo je da nas kup ne zanima ili kad smo videli ko nam je protivnik unapred smo se ...oprostili od LAV-a.
isti scenario vec 30 god ne mozemo da postanemo nek o,stalno nesto ispadamo..al dobro ...ona najlepsa vadilica BICE BOLJE.Mi ionako idemo na prvo mesto u super ligi :wink:

User avatar
zmajevi karaburma
senior
senior
Posts: 728
Joined: Wed Sep 07, 2005 1:28 pm

Post by zmajevi karaburma »

I mi smo ispali, pukli smo 2:1, ponistili nam regularan gol, precka, 100 sansi i nista na kraju :evil:
Paranormal Division VFC
Sezione Karaburma

User avatar
BG Gambo
alkoholni obrok
Posts: 3774
Joined: Sat Oct 01, 2005 9:42 pm
Location: small part of Belgrade
Contact:

Post by BG Gambo »

Испали смо јбг не могу да коментаришем текму нисам је гледао Друг Раја ми рече да је судија у полувремену наредио да се испразни сектор са гостујућим навијачима наводно због вређања судиеј па јебем ти текму ако немогу судији да јебем матер углавном изгледа да је текма била КРИМИНАЛ али више нека кажу они што су били

Надам се да ће следеће године БИТИ БОЉЕ
Potrcao je u susret tramvaju. Tramvaj ga nije prepoznao.

http://www.slobodanavijacima.com/wp-con ... 511872.jpg

dejan

Post by dejan »

allforblue wrote:
Ej mi da dozvolimo da nam ta dzukaela sudi...
Nazalost ja sam imao prava nagovestavao sam to pred utakmicu danasnju da ce se desiti :evil:

Evo nesto o liku i delu ove prostitutke iz Subotice Tanovica:
-prosle godine osumnjicena za rasizam na rasnoj osnovi vredjao fudbalera Kulskog Hajduka Osmanovica
-pre 1 mesec UEFA podigla istragu protiv Tanovica zbog sumnji potkrepljenih cinjenicama u Belgijskoj stampi da je Tanovic primio pre 2 meseca E20.000 od trenera Kiparskog tima Sapurica u kupu uefa protiv ekipe iz belgije inace tu utakmicu su kiprani na volseban nacin dobili sa neverovatnih 5-0 i eliminisali Belgijskog predstavnika

Sramota je za klub ofk beograd koliko uprava radi protiv svog kluba posle utakmice sa ciganima moralo se traziti izuzece tanovica zastiti ti nasi igraci kojima je premija isterna iz dzepa zbog subotnje kradje ali nazalost ne da nasa uprava nista nije uradila nego eto dozvolili su da
opet tanovic ovo isto ponovi.

Misljenja sam da posto je izbacio nase navijace u poluvremenu nase rukovodstvo je trebalo da ne izadje na teren u znak solidarnosti sa nasim navijacima

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

dejan wrote:
allforblue wrote:
Ej mi da dozvolimo da nam ta dzukaela sudi...
Nazalost ja sam imao prava nagovestavao sam to pred utakmicu danasnju da ce se desiti :evil:

Evo nesto o liku i delu ove prostitutke iz Subotice Tanovica:
-prosle godine osumnjicena za rasizam na rasnoj osnovi vredjao fudbalera Kulskog Hajduka Osmanovica
-pre 1 mesec UEFA podigla istragu protiv Tanovica zbog sumnji potkrepljenih cinjenicama u Belgijskoj stampi da je Tanovic primio pre 2 meseca E20.000 od trenera Kiparskog tima Sapurica u kupu uefa protiv ekipe iz belgije inace tu utakmicu su kiprani na volseban nacin dobili sa neverovatnih 5-0 i eliminisali Belgijskog predstavnika

Sramota je za klub ofk beograd koliko uprava radi protiv svog kluba posle utakmice sa ciganima moralo se traziti izuzece tanovica zastiti ti nasi igraci kojima je premija isterna iz dzepa zbog subotnje kradje ali nazalost ne da nasa uprava nista nije uradila nego eto dozvolili su da
opet tanovic ovo isto ponovi.

Misljenja sam da posto je izbacio nase navijace u poluvremenu nase rukovodstvo je trebalo da ne izadje na teren u znak solidarnosti sa nasim navijacima
Seres kao foka...i kad pise OFK Beograd pisi velikim slovima!!!

User avatar
Eric Cartman
exbanovani starmali Raja
Posts: 5183
Joined: Wed Mar 08, 2006 10:37 am
Location: Beograd
Contact:

Post by Eric Cartman »

Lav kup: Apatinci bolji od OFK-a

Fudbaleri Mladosti pobedili su u Apatinu tim OFK Beograda u derbiju osmine finala Lav kupa Srbije.

Posle neizvesnih 45 minuta Apatinci su kaznili proma?aje beogradskog kluba (među kojima je i jedan sa 11 metara) i osvetili se za prvenstveni poraz od pre deset dana. Partizan je pobedio Srem rezultatom 2:0, posle dominantne partije tokom celog meča. Jovetić je dao gol sredinom prvog poluvremena, a Markovski je presudio pet minuta pre kraja.

U jednom od iznenađenja runde član PLTS Čukarički je kao gost pobedio Vo?dovac 2:1. Vojvodina je kao gost pobedila u Mladenovcu golom Despotovića u 78. minutu, a utakmicu je obele?ila velika poseta ? preko tri i po hiljade ljudi. Ista poseta zabele?ena je i u Vlasotincu, gde je Vlasina posle dramatičnih 90 minuta bez golova na penale ispala od Be?anije rezultatom 4:2.

Dramatični penali viđeni su i u Zrenjaninu. Tokom 90 minuta tresle su se prečke i stative, po jednom i obe mre?e, a posle deset serija Napredak je poklekao protiv Banata 8:7.

U zaostalom meču 1/16 finala Radnički iz Pirota pobedio je u Zemunu na penale 5-3. posle 1:1 u regularnom toku. Time je obezbeđen veliki ni?avski derbi za ni?kim Radničkim u osmini finala, kao i jo? jedno mesto za PLTS među osam u Lav kupu.

U poslednjem meču 1/16 finala Crvena zvezda je pobedila Sevojno rezultatom 3:0. Posle te?kog prvog poluvremena Zvezda se raspucala u nastavku. Dva gola dao je Milanko Ra?ković, a treći Du?an Basta.

"Crveno-beli" u narednom krugu gostuju Mokroj Gori u Zubinom Potoku.

LAV KUP OSMINA FINALA:
Partizan ? Srem 2:0
Mladost Apatin ? OFK Beograd 2:0
Mladenovac ? Vojvodina 0:1
Vlasina ? Be?anija 2:4 (0:0)
Banat ? Napredak 8:7 (1:1)
Vo?dovac ? Čukarički 1:2

LAV KUP ?ESNAESTINA FINALA:
Crvena zvezda ? Sevojno 16h
Zemun ? Radnički Pirot 3:5 (1:1)
Χριστός Ανέστη εκ νεκρών

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

Nadao sam se da mozemo da prodjemo Apatince ali...ispalo je najgore moguce...

User avatar
BSK 1911
Sinovac
Posts: 1919
Joined: Fri Sep 02, 2005 10:55 am
Location: Beogradski hram fudbala

Post by BSK 1911 »

Jebote probudim se u 3 ujutro i da upalim amaterski sos kad ono nas izvestaj,sacuvaj boze nasta je licio izvestaj,prvo sto su nasi igraci mogli i da dobiju mec Bakovic je promasio penal i stativa Babovica sa tri jebena metra.E onda krece akcija,iskljucen Krcma koji odlazi u lozu da se bije u dva navrata,sve se videlo i culo,pa iskljucenje Bratica koji lomi vrata od svlacionice i prozivanje mrtvog tanovica od strane unije gde la rosh kaze i kako,to je bila ona chuvena prozivka "tanovicu zelimo ti srecu drven kovceg i vostanu svecu" i na to uvredjeni tanovic dobacuje delegatu da mora da se isprazni ceo sektor...mamu li mu jebem po sto puta...Sledeci put kad bude sudio nama,da se svi ponasamo kao Voja terijer sto se prozivki tice...
Једини Српски клуб са краљевским титулама
1931,1933,1935,1936,1939...

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

da,da tanovic ce definitivno zameniti radomana...samo cemo malo shmekerskije da ga prozivamo...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

?ta se to juče sve de?avalo u Apatinu? Mo?emo sa tim samo da razbijamo glavu ali ni?ta da promenimo...OFK Beograd je ispao iz Kup takmičenja. Ostaje nam da ?alimo za neiskori?ćenim penalom Bakovića koji bi verovatno doneo promene na terenu. Jedino ?to je sigurno to je da ne?to nije u redu sa sudijom Tanovićem. Kako dana?nji Sportski ?urnal pi?e - Neromantični Tanović."ZA samo četiri dana Dragomir Tanović je sudio OFK Beogradu utakmice protiv Crvene Zvezde i Mladosti iz Apatina. Subotičanin je Romantičarima sudio devet puta i samo jednom je OFK Beograd pobedio. Skor OFK Beograda sa Tanovićem je jedna pobeda, tri remija i pet poraza. Zanimljivo je da u pet poslednjih utakmica koje je sudio OFK Beograd nije postigao ni jedan pogodak! Takodje Tanović je juče po treći put udaljio trenera OFK Beograda,dva puta pomoćnika Baneta Vuka?inovića, a uspeo je da jednom izbaci i navijače sa tribine". Idemo dalje...

OVO JE SMEJURIJA!!!

Tanoviću ?elimo ti karu u ustima!!!!!!!!!!!!! :evil:

User avatar
BSK 1911
Sinovac
Posts: 1919
Joined: Fri Sep 02, 2005 10:55 am
Location: Beogradski hram fudbala

Post by BSK 1911 »

Kad te sustignu Vojine reci za nerodjenu decu i slicno... :twisted:
Једини Српски клуб са краљевским титулама
1931,1933,1935,1936,1939...

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

ma seljachina...hteo je da se kurchi u fazonu e sada ste doshli u moj okrug cave iz Beograda...doci cesh i ti nama... :x
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Post by ofkovac »

ma bre treba klub da trazi njegovo izuzece,kako moze fudbalski sudija da naredi da se navijaci koji su putovali 4 sata izbace iz grada jer se on pazi molim te uvredio.dragomir tanovic-lopov u crnom!

Post Reply