Liga Evrope

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...
DIJASPORA
novajlija
novajlija
Posts: 5
Joined: Thu May 25, 2006 10:50 pm

Re: Liga Evrope

Post by DIJASPORA »

cestitamo na hrabrosti samo tako

OFKOVCI EVROPA

User avatar
casualbgd
novajlija
novajlija
Posts: 3
Joined: Fri Apr 11, 2008 7:09 pm
Location: kraljevina mirijevo

Re: Liga Evrope

Post by casualbgd »

Prskaj po Galati ali samo jako :cheers: :cheers:
volim plavo pa makar ispod oka

User avatar
Billy Bright
mučki provokator
Posts: 1746
Joined: Mon Jul 23, 2007 11:56 am

Re: Liga Evrope

Post by Billy Bright »


NekoIzMase
junior
junior
Posts: 488
Joined: Thu Sep 01, 2005 7:24 pm

Re: Liga Evrope

Post by NekoIzMase »

kakve su sanse da na naslovnoj strani sutrasnje sportske stampe budu ovi nasi momci koji a neki drugi...

User avatar
Billy Bright
mučki provokator
Posts: 1746
Joined: Mon Jul 23, 2007 11:56 am

Re: Liga Evrope

Post by Billy Bright »

nikakve brate, umesto da dobiju vrh strane, dobice po stubac..... STRASNO! jebao ih kratko ostanic i cigani i sve u kurac..... sto ne napisu da su OFK i Spatak sacuvali juce ugle dsrpskog fudbala, a ne to smece sa Cianmale u usta ih jebem mrtva, sve!

User avatar
celtic
...chuvam notj od budnih...
Posts: 2937
Joined: Wed Aug 31, 2005 10:32 pm
Location: tamo gde je hladno

Re: Liga Evrope

Post by celtic »

Kad su dobre i lepe vesti bile na naslovnim stranama...na naslovne stranice su se pretpratili blizanci...
"Mladiću, smatrajte se opsovanim..."

User avatar
poplaveliorgan
junior
junior
Posts: 493
Joined: Wed Jul 18, 2007 4:20 pm

Re: Liga Evrope

Post by poplaveliorgan »

Ma ne treba trositi reci i uopste spominjati blizance.Treba se diviti i uzivati u pobedi ovih nasih momaka pred 50.000 turaka, tako se igra sa Beograd i Srbiju...bravo moci samo hrabro u revansu

NekoIzMase
junior
junior
Posts: 488
Joined: Thu Sep 01, 2005 7:24 pm

Re: Liga Evrope

Post by NekoIzMase »

Na revans ce verovatno zeleti da dodju i kurta i murta, pa ako neko slucajno sazna kad ce karte biti pustene u prodaju neka javi :roll:

User avatar
Billy Bright
mučki provokator
Posts: 1746
Joined: Mon Jul 23, 2007 11:56 am

Re: Liga Evrope

Post by Billy Bright »

zato svi na JUG!!!!!!! 100 kinti, da napravimo spektakl... BEOGRAD je to zasluzio!!!

User avatar
Misa
novajlija
novajlija
Posts: 35
Joined: Wed Oct 12, 2005 2:35 pm
Contact:

Re: Liga Evrope

Post by Misa »

NekoIzMase wrote:Na revans ce verovatno zeleti da dodju i kurta i murta, pa ako neko slucajno sazna kad ce karte biti pustene u prodaju neka javi :roll:
Bas tako i ja sam jedan od tih, tako da ocekujem da mi na vreme uzmes kartu :)

Rekao sam i tebi i Billy Brighty da niste bez sansi, a sada sam ubedjen da prolazite dalje. Galata je veliki klub i u cetvrtak ce biti velika utakmica. Nadam se da ce i vas klub znati to da isprati (u navijace ne sumnjam), jer ovo je sjajna prilika da se afirmise OFK Beograd i da se neki novi klinci privuku na Karaburmu, a neki stari navijaci vrate. Posle meca sa Belorusima, sedeo sam u Modeni sa jednim Englezom, koga sam upoznao na stadionu i objasnio mu da je Beograd sleeping giant srpskog fudbala. Jednom ce se probuditi...

Cestitke i od mene, vidimo se u cetvrtak :wink:

БСК1911

Re: Liga Evrope

Post by БСК1911 »

Billy Bright wrote:nikakve brate, umesto da dobiju vrh strane, dobice po stubac..... STRASNO! jebao ih kratko ostanic i cigani i sve u kurac..... sto ne napisu da su OFK i Spatak sacuvali juce ugle dsrpskog fudbala, a ne to smece sa Cianmale u usta ih jebem mrtva, sve!
да бог да, да цигани испадну а ми прођемо даље-овакво подцењивање одк београда је права срамота почев од ртс-а па до штампе.да се усуде да преносе офк београд на тв када гостујемо па то би било прворазредно изненађење-немам речи-све честитке нашима, само тако ..........

NekoIzMase
junior
junior
Posts: 488
Joined: Thu Sep 01, 2005 7:24 pm

Re: Liga Evrope

Post by NekoIzMase »

Znam da cu zvucati po malo cinicno, ali prava prenosa revansa bi klub trebalo da dozvoli samo Turcima, a ostali neka kupuju dalje od njih, kamere nasih televizija, osim sponzora, Arenasporta i SOS kanala koji nas je pratio i u Belorusiji, treba jednostavno zabraniti.....

pa neka slikaju one tamo njihove.....

БСК1911

Re: Liga Evrope

Post by БСК1911 »

da, samo kada zverzda i partizan gostuju ond a kamere rts-a nađu sredstva da njihove utakmice sa gostovanja prenose-sramota-za nas i spartak love nema

User avatar
MelbourneOFK
novajlija
novajlija
Posts: 3
Joined: Fri Jul 23, 2010 3:31 am
Location: Melburn ,Australija

Re: Liga Evrope

Post by MelbourneOFK »

svaka cast mladim momcima OFK-A :salut: vreme je da OFK postane najveci klub u Srbiji i da deca navijaju za pravi ki srpsklub a ne za komunjara kao sto si zvezda i partizan!

Mozemo izbaciti turke a one komunjere na marakani ce ispasti! :cheers:

NAPRED OFK! poz svima iz Australije! zao mi je sto nisam tamo za ovu utakmicu sestra mi je trenutno tamo u BDG mislim da ce biti na Karaburmi....

NAPRED OFK!!!!!!!!! :D

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Re: Liga Evrope

Post by ofkovac »

kako kaze sosko...istok i zapad 500 dinara...turcima 1500...ko ih jebe nama su 20 evra naplacivali...

Post Reply