Buducnost (P)-OFK Beograd 2-2

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...
User avatar
Velja
junior
junior
Posts: 111
Joined: Wed Dec 07, 2005 1:55 am
Location: Bgd

Post by Velja »

Bravo Ofk-a. Gledao sam na tekmu na RTV CG , ceo prenos i extra fuca. Zalim za 3 boda i 1200 kinti i 3,mesto na tabeli. Jer sam sve pogodio osim nas. Cigani 2 , Smederevo 2 ., Juve 2(maybe) i mi ,al? I svaki put kazem ,bolje da sam pojeo pljesku i kolu, i cuvao zivce?Jebi ga!!!

A sto Krcmarevic onako psuje? Pa popije tribine!!!Jeste da je bilo posle lose odluke sudije, ali zar ne moze drugacije da protestuje! Alergican sam na takve druge trenere, pogotovo na onu svinju debelu Vujosevica, koga bih tako iznabadao , sto svima redom psuje familiju?E I Zenga, krme!!!Ali briga me to su grobarska i ciganska posla, ja gledam kod nas!!!
Mi ne trazimo nista novo samo Carstvo Dusanovo!!!

User avatar
Misa
novajlija
novajlija
Posts: 35
Joined: Wed Oct 12, 2005 2:35 pm
Contact:

Post by Misa »

Zanimljiva utakmica i totalno ludo sudjenje :D
Na cemu cemu li je bio sudija, kada je umesto cistog penala za OFK-u, dosudio nekakvo podbacivanje (jebote, kao u basketu :) )

Na kraju je izvrsio i kompenzaciju, pa ni domacima nije dosudio cist penal, ocekivao sam da ce neko uleteti da ga pegla, ali nista od toga, sve je ostalo na verbalnom prepucavanju hehe

kasha casuals

Post by kasha casuals »

Dugo nisam prisustvovao lepsem navjackom ambijentu!
Utakmica prava prvoligaska koju je eto sudija malo zeznuo...steta sto nismo uzeli sva tri boda!

User avatar
celtic
...chuvam notj od budnih...
Posts: 2937
Joined: Wed Aug 31, 2005 10:32 pm
Location: tamo gde je hladno

Post by celtic »

Ok , oce neko da napishe shta je bilo koliko ljudi ..slike da postavi ..video sam neke ali loshe kao bakljada na forumu varvara...
"Mladiću, smatrajte se opsovanim..."

kasha casuals

xfgj

Post by kasha casuals »

Slike za deset minuta

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

Odlichno navijachko gostovanje upotpunjeno odlichnom i dinamichnom utakmicom kao shto je uvek i bio sluchaj kada igraju Ofka i Buducnost...
Varvara dobar broj - po mom mishljenju oko 500 a upalili su 7-8 baklji...
Nas neshto preko 50,odlichno navijanje - shto je meni najvaznije,odlichna piro feshta(oko 30 baklji) mada bi to sve lepshe izgledalo da je bio nocni termin,a sve je to bilo upotpunjeno sa velikim i malim barjacima...
Fudbalsko izdanje nasheg tima je dobro obzirom da je prva utakmica...najvazniji je povratak Rajkovica...odbrana po bokovima nije najbolje funkcionisala kao i srednji red u defanzivi...odlichno smo izvodili kontranapade ali su Simic i novajlija Vukovic sporije reagovali kada je trebalo dodati zavrshni pas ili uputiti udarac prema golu...
Bozovic odlichan i da ima malo vishe hrabrosti u duelima bio bi kompletan igrach...ostaje zal za bodovima ali isto tako i Buducnost moze zaliti za svojim propushtenim prilikama...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Richard III
sasvim,potpuno sasvim najbolji dasa...
Posts: 1162
Joined: Sun Sep 18, 2005 1:22 pm

Post by Richard III »

...ma odlicna tekma sve u svemu...jbg
Ljudi cim nas vide odma znaju da smo gospoda

User avatar
BSK 1911
Sinovac
Posts: 1919
Joined: Fri Sep 02, 2005 10:55 am
Location: Beogradski hram fudbala

Post by BSK 1911 »

Svideo mi se narocito pravi fudbalski ambijent,stadion je za respekt samo jos da se izgradi istocna tribina,isto tako i broj gledalaca je odlican po mom misljenju oko 5 soma.

kasha casuals

Post by kasha casuals »

Ruku na srce u Podgorici je uvek pravi fudbalski ambijent! Bilo bi mi zao da nisam otisao!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

Ponovo radi tunel pod Goricom
19.02.06. 20:40

Disciplinski organi Zajednice prvoligaša imaće delikatan posao već posle prvog kola u prolećnom delu sezone. Na tapetu će se naći podgorička Budućnost, zbog incidenata koji su se dogodili posle utakmice sa OFK Beogradom.

S>C>

izgleda da su malo shimikali sudca...

moli se tovaris celtic da postavi celu vest...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
celtic
...chuvam notj od budnih...
Posts: 2937
Joined: Wed Aug 31, 2005 10:32 pm
Location: tamo gde je hladno

Post by celtic »

Druze Booze , cela vest postavljena u "vesti" ...sledeci put me kontaktiraj preko PM-a vest sam prvo postavio pa sam ovo video...
aj uzdravlje
"Mladiću, smatrajte se opsovanim..."

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

:smt023
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Electric Blue
Siledzija Sebes
Posts: 3579
Joined: Wed Aug 31, 2005 11:21 pm

Post by Electric Blue »

Moram istaci da sam krajnje prijatno iznenadjen igrom OFK Beograda u veoma dobrom mechu u Podgorici.....Otvoreno,konkretno,leprrsavo....No to ne mora biti indikator igre Beograda u daljem delu prvenstva,iako se nadam tome...
Najvise strepnje imao sam propo forme i motivisanosti mladog Petrovicha.Mislim da je krajnje emotivan igrach i da na njega mogu uticati i naizgled nebitne stvari.No voljni momenat kod njega bio je na zavidnom nivou,a pretrcao je dosta,podjednako se vezujuci i za napad ali i za defanzivne funkcije....
Jos jednom je odusevio Bakovic,koji dokazuje da je igrac za najvise domete...Uzgred,bio je doslovno isprebijan na subotnjem mechu...Njegov najveci protivnik su povrede,te se nadam da ce ga u buduce zaobilaziti...Mislim da njegove povrede jesu dosta povezane sa kolicinom udaraca kojima biva zasipan na svakoj utakmici na kojoj igra...Razlog tome jeste njegova startna brzina i pocetna finta,gde protivnik,narocito u igri ledjima biva prinudjen da napravi faul...Bakovic generalno jeste pre startan nego brz igrac...
Mladi Simic(14 godina u Beogradu)takodje jeste startan igrac,jako lagan i poseduje izuzetnu brzinu promene pravca sto mu je i najveci adut...Na subotnjoj utakmici zakasnio je sa nekoliko pasova,a dva puta uopste nije ni pokusao da proigra svoje saigrace,kada su ovi bili u dobrim pozicijama(drugo poluvreme)i to mu jeste jedna mala zamerka ,no ne sumnjam da je hteo najbolje....Sve u svemu ,njegova igra,kao i igra mladog Bozovica(cije igranje zaista ne zelim da komentarisem sem da istaknem da poseduje fantastican centarsut i da nema njega ofk Beograd ne bi uopste imao igru po bokovima)omogucava Beogradu da igra veoma kvalitetno bez klasicnog centarfora...
ImageImageImageImage

User avatar
Electric Blue
Siledzija Sebes
Posts: 3579
Joined: Wed Aug 31, 2005 11:21 pm

Post by Electric Blue »

Bajalica jos nije u top formi,kao ni gospodin Rajkovic,no njihova partija bila je na visokom nivou,sto se pak ne bi moglo reci za igru Shupica koji jeste kumovao kod oba primljena gola,ali se ne moze nazvati direktnim krivcem...Fizicki je spreman,borbenost mu je dobra,no nema neophodnu defanzivnu rutinu pogotovu kada su u pitanju duge lopte...Mislim da ce vec protiv Partizana u subotu to biti nasa najranjivija tacka...Jednostavno,on nije trenutno sposoban da odigra 'flastera' na kvalitetnom igracu..
Eric je u par navrata pokazao dozu nesigurnosti u smislu losih procena,no u poredjenju sa kolegom iz suparnickog tima on je briljirao...
U celoj prici,Kamber je na sebi svojstven nacin popunio rupu kojase pojavila uoci meca u Podgorici i mozda najprihvatljivija deskripcija njegovog nastupa na subotnjem mecu jeste proslo vreme treceg lica jednine glagola 'zadovoljiti'.....
Stancic nastavlja kontinuitet kvalitetnih igara iz jesenjeg dela prvnstva...Uostalom,postaje tesko i zamisliti agresivnu igru Beograda bez njegovog prisustva...Tipican primer bio je u subutu 15-to minutni period igre u prvom poluvremenu kada je Beograd imao u 2 navrata vise vezanih kornera....
O novajlijama Rakicu i Vukovicu za sada ne zelim da se izjasnjavam...Mislim da je prerano....Pogotovu za Rakica ,koga sam jako slabo video...Za Vukovica okvirno mislim da ima dobro kretanje i postavljanje.Imao je cak i jedan dobar sut,sto mu izgleda takodje ne manjka,a da je od simica dobio jednu loptu pred kraj utakmice,uveren sam da bi sve proslo mnogo bolje......No,treba sacekati i vreme ce pokazati sve...
ImageImageImageImage

Post Reply