ФИНАНСИЈСКА ПОМОЋ ОФК БЕОГРАДУ

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...
dušan
junior
junior
Posts: 114
Joined: Tue Apr 28, 2009 1:35 pm

ФИНАНСИЈСКА ПОМОЋ ОФК БЕОГРАДУ

Post by dušan »

ПОШТОВАНИ,
УКОЛИКО ЈЕ ПОТРЕБНА ФИНАНСИЈСКА ПОМОЋ ОФК БЕОГРАДУ А ЈЕСТЕ ИЗ РЕЧИ ПРЕД.КЛУБА МОМЕ МИНИЋА ОБЈАВЉЕНА У СПОРТСКОМ ЖУРНАЛУ 28.4.2009. НЕ ВИДИМ РАЗЛОГ АКО ТО МОГУ ЗВЕЗДАШИ И ЊИХОВЕ ДЕЛИЈЕ ЗАШТО ТО НЕ БИ МОГЛИ И МИ, НАРАВНО СВАКО ПРЕМА СВОЈИМ МОГУЋНОСТИМА СКРОМНО, КОЛИКО КО МОЖЕ.
САЈТОВИ ЗВЕЗДЕ И ПАРТИЗАНА ИМАЈУ СВОЈЕ ЖИРО-РАЧУНЕ ПА КОЈИ ЈЕ РАЗЛОГ ДА И МИ ТО НЕМАМО.
О НАШОЈ ДИЈАСПОРИ И ДА НЕ ГОВОРИМ А ВЕРУЈЕМ ДА БИ И ТУ БИЛО ПОМОЋИ.
ЗАР ЈЕ МОГУЋЕ ДА ЈЕ ИГЊОВСКИ ВЕЋ ПАРТИЗАНОВ.НЕ МОГУ ВЕРОВАТИ?
ПОЗДРАВ СВИИМА-СТАРИ ОФКОВАЦ
ДУШАН

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Re: ФИНАНСИЈСКА ПОМОЋ ОФК БЕОГРАДУ

Post by Usamljeni hashishar »

Dusane prijatelju stari, upravo je to problem...

OFK Beograd nije u istoj situaciji kao i cz...kod nas je prica sasvim drugacija. Mi u klubu imamo marionete koje su tu zasele i ne zele da se pomere. Ukoliko neko nije sposoban da napravi pare u nasem klubu, vec da nas iz godine u godinu minira i tera sve nize na tabeli, i da se poslednje dve borimo za opstanak, onda taj neko i ne treba da sedi u Upravi naseg kluba!

Zasto bi se mi cimali i skupljali pare?
Kome da ih damo?

Da ih skupljamo i dajemo Momi Minicu, Drakcetu Dimitrijevicu, Dejanu Terzicu? Sacuvaj Boze...

Oni ih imaju dovoljno...trebali bi oni da to rade i da daju pare u klub, sami su birali da budu rukovodioci...sto se mene licno tice ja ne zelim tu vise da ih gledam jer sa njima je nas klub dosegao dno dna!

Ne trebaju klubu pare, mi mozemo za jednu polusezonu da budemo finansijski jaki, ali to nekome nije u interesu...bolje je ovako...ide privatizacija...spusta se cena...

Dosta je bilo rasipanja para iz kluba, prodaje nasih omladinaca...umesto da se uvek borimo za prvo mesto, da imamo jak i stabilan klub mi smo dosli u ovu situaciju...

Sramota je to sto se radi...

plavobelibmw
junior
junior
Posts: 173
Joined: Sun Mar 30, 2008 12:18 pm

Re: ФИНАНСИЈСКА ПОМОЋ ОФК БЕОГРАДУ

Post by plavobelibmw »

Dragi prijatelju Dusane ne znam gde zivis ali vidim da nisi upoznat sa situacijom.Sve sto je Hasihar napisao je tacno.Razmisli samo koliko je igraca prodato poslednjih godina a para nema,pa zar treba mi da odvajamo od usta da lopovi bolje zive?oni jednostavno ne zele stabilan klub,nece oni ni nas na tribinama jer im ne treba opozicija a mi smo jedini kojma je stalo.Razocaran sam i nama,mnogi su digli ruke i ne dolaze na utakmice ,ali moramo mi koji necemo posustati u borbi za bolji OFK da istrajemo!
Tebi hvala na ideji i svi su dobrodosli koji zele dobro OFK BEOGRADU

User avatar
B.U.CENTAR
novajlija
novajlija
Posts: 35
Joined: Sun Mar 23, 2008 4:48 pm
Location: BEOGRAD

Re: ФИНАНСИЈСКА ПОМОЋ ОФК БЕОГРАДУ

Post by B.U.CENTAR »

najveca pomoc klubu je da se dolazi na utakmice...

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: ФИНАНСИЈСКА ПОМОЋ ОФК БЕОГРАДУ

Post by Booze Brothers »

i to na jug!!!
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
poplaveliorgan
junior
junior
Posts: 493
Joined: Wed Jul 18, 2007 4:20 pm

Re: ФИНАНСИЈСКА ПОМОЋ ОФК БЕОГРАДУ

Post by poplaveliorgan »

Sve ovo sto je ''Usamljeni hashishar'' rekao je tacno.SVAKA CAST.Ali kad sam ja to govorio 20o6 godine kada sam poceo sa postovima bio sam banovan skoro godinu dana.Sa ''Usamljeni hashishar'' i Booze Brothersom'' sam imao razmimoilazenje u misljenjima i sada shvatam da je ta prica bila potpuno nepotrebna.Uzaludno potrosena energija u raspravi izmedju samih navijac.A srz problema je nase kriminalizovano drustvo i nesposobna uprava OFK BEOGRADA koja ceka privatizaciju ceka da nas klub kupi za jeftine pare.U tome ce uspeti posto ce klubovi kao OFK beograd koji nemaju armiju navijaca koji nemaju podrsku u drustvu , siroke narodne mase biti lakse likvidirani ....Ali neka ga prodaju sto pre i najgori gazda je bolji od narodnoh lidera u rezimskum klubovima tipa PIKSI,IVIC,TANA i ostali kreteni.Bolje da budemo pioniri u toj privatizaciju pa makar bili drugi tim nekog Ruskog ili Francuskog ligasa ali ce mo se svake godine sa 5-6 crnaca boriti za titulu i UEFA ligu nego da nam trener bude novinar a direktor neki MINIC iz SPS-a////neki zemunci i crnogorci.Naravno da ce i OFKOVA skola biti modernizovana i unapredjene gde ce mo i dalje proizvoditi mlade talente sto nas je uvek krasilo....ja se samo nadamo da sve ovo nije bajka i da je ostvarivo,bitno je da samo neko nadje interes.A interes mora da postoji za nesto sto se zove BEOGRAD

User avatar
celtic
...chuvam notj od budnih...
Posts: 2937
Joined: Wed Aug 31, 2005 10:32 pm
Location: tamo gde je hladno

Re: ФИНАНСИЈСКА ПОМОЋ ОФК БЕОГРАДУ

Post by celtic »

Kucao sam poruku 10 min i na kraju se opet svelo na predhodne postove ...naravno obrisao sam je ...
svi se slazhemo da treba da oteramo shljam iz uprave ...samo josh da vidimo na koji nachin... milom ili silom :evil:
"Mladiću, smatrajte se opsovanim..."

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Re: ФИНАНСИЈСКА ПОМОЋ ОФК БЕОГРАДУ

Post by Usamljeni hashishar »

Silom...gotivnije je... :lol:

Archibald Rajs
senior
senior
Posts: 609
Joined: Wed Aug 09, 2006 11:48 am

Re: ФИНАНСИЈСКА ПОМОЋ ОФК БЕОГРАДУ

Post by Archibald Rajs »

Vidim da je hasisar destukrivno nastrojen u poslednje vreme. Sve bi da resi nasiljem... :D

suburb 011

Re: ФИНАНСИЈСКА ПОМОЋ ОФК БЕОГРАДУ

Post by suburb 011 »

Daj da organizujemo fer tucu hasisara i fejka? :P

DIJASPORA
novajlija
novajlija
Posts: 5
Joined: Thu May 25, 2006 10:50 pm

Re: ФИНАНСИЈСКА ПОМОЋ ОФК БЕОГРАДУ

Post by DIJASPORA »

Ima nas starih ofkovaca svuda i ja sam jedan od onih koji bi hteli da pomognu iako iz objektivnih(daljinskih razloga)ne prisustvujem utakmicama.Mislim da je ovo skoro dno do kojega su doveli lopovi iz uprave i slazem se da bez privatizacije nema napretka.
Bilo bi dobro da mozemo da finansijski cak pomognemo Blue union jer vi volite klub i borite se protiv lopova na pravi nacin.Dakle prava pomoc Ofk je pomoci vas??

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Re: ФИНАНСИЈСКА ПОМОЋ ОФК БЕОГРАДУ

Post by Usamljeni hashishar »

DIJASPORA wrote:Ima nas starih ofkovaca svuda i ja sam jedan od onih koji bi hteli da pomognu iako iz objektivnih(daljinskih razloga)ne prisustvujem utakmicama.Mislim da je ovo skoro dno do kojega su doveli lopovi iz uprave i slazem se da bez privatizacije nema napretka.
Bilo bi dobro da mozemo da finansijski cak pomognemo Blue union jer vi volite klub i borite se protiv lopova na pravi nacin.Dakle prava pomoc Ofk je pomoci vas??
Tako je ....i necu se libiti da ti napisem da ako stvarno mozes da pomognes nasoj grupi - pomozi!!!

Mislim da smo mi jedini kojima je stalo do bilo kakvih promena u OFK Beogrdau, jer je stvarno postalo tuzno da se dalje gleda sta nam rade sa klubom.

Od veterana itd...sve je manje vajde...nazalost.

dušan
junior
junior
Posts: 114
Joined: Tue Apr 28, 2009 1:35 pm

Re: ФИНАНСИЈСКА ПОМОЋ ОФК БЕОГРАДУ

Post by dušan »

Vec par puta si upozoren da iskljucis caps lock kada kucas. I da malo smanjis dozivljaje i ne lupetas previse.

Edit by Usamljeni hashishar
ДУШАН

plavobelibmw
junior
junior
Posts: 173
Joined: Sun Mar 30, 2008 12:18 pm

Re: ФИНАНСИЈСКА ПОМОЋ ОФК БЕОГРАДУ

Post by plavobelibmw »

Vec ranije sam rekao sta mislim o takvoj pomoci klubu,oni kazu da je prodaja Ignjoskog resila goruce probleme i da su racuni odblokirani.Prodace oni jos nekoga i tako uvecati konto.
Sto se tice pomoci Uniji to je vec druga stvar,njima je svaka pomoc dobrodosla i znali bi kako da je upotrebe na najbolji nacin.

dušan
junior
junior
Posts: 114
Joined: Tue Apr 28, 2009 1:35 pm

Re: ФИНАНСИЈСКА ПОМОЋ ОФК БЕОГРАДУ

Post by dušan »

dušan wrote:Vec par puta si upozoren da iskljucis caps lock kada kucas. I da malo smanjis dozivljaje i ne lupetas previse.

Edit by Usamljeni hashishar

договорено велики пријатељу-сад си вероватно задовољан-стоп одласцума у звезду и партизан-то ће од сада па надаље бити мој потпис
ДУШАН

Post Reply