KUP - OFK Beograd - Novi sad, penalima 6:5 (1-1, 0:0)

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...

ko ide dalje...?

Prolazi OFK Beograd
17
94%
Prolazi Novi Sad
1
6%
 
Total votes: 18

MedoBrundo
novajlija
novajlija
Posts: 8
Joined: Wed Sep 23, 2009 2:27 pm

Re: KUP - OFK Beograd - Novi sad, penalima 6:5 (1-1, 0:0)

Post by MedoBrundo »

Eric Cartman wrote:506?! ------*-----*-

А коико је било на стадиону 28 000? :lol:

Психопатија, бато.

Овим завршавам разговор.
nije 506 nego 5-6 preprodavaca...samo hocu da kazem da je ruzno sto se to dozvoljava u 21. veku...ruzno je kad te neko vuce za rukav i kaze kupi kartu od mene za 200...tamo na blagajni je 300.

User avatar
poplaveliorgan
junior
junior
Posts: 493
Joined: Wed Jul 18, 2007 4:20 pm

Re: KUP - OFK Beograd - Novi sad, penalima 6:5 (1-1, 0:0)

Post by poplaveliorgan »

Dragi Buzo!!!

Skini coveku BAN.Svi ponekad malo prenaglimo.Covek verovatno voli OFK i zeli mu najbolje kao i ti.Padne po koja teska rec ali mislim da mi OFKOVCI treba da se drzimo zajedno.Ja necu da se mnogo mesam posto ima onih koji se vise pitaju i zasluzuju da budu poslusani.Ja kao obican navijac smatram da covek nema razloga da laze.I to za Madjarsku ..... sta znam? te fore malo su vec POTROSENE...one su vishe prolazile nekada...u straoj zemlji.Neka njih koriste cigani i grobari nemam nista protiv....evo mene napusava lik sa sajta ..nazivame pederom i budalom...i sta da se radi..zivot ide dalje.......... :wink:

User avatar
Doktor Gonzo
jooo instruktore
Posts: 1616
Joined: Wed Aug 30, 2006 2:58 pm
Location: na Beogradskom asfaltu gde legende nastaju...
Contact:

Re: Utorak, 22. 09. - OFK Beograd - Novi sad, 1/16 finala kupa

Post by Doktor Gonzo »

MedoBrundo wrote: Nemam nista protiv toga sto vecina odavde nikad nije izvadila ni dinar kako bi platila ulaz, nego na utakmicu ide zato sto je dzabe pa da ubije neka dva sata, ali imam protiv toga sto se neki odve predstavljaju kao veliki poznavaoci i veliki obozavaoci kluba a pri tom ne rade nista u korist kluba. Pred mec poslednjeg kola prosle sezone nisam mogao da se probijem do ulaza zbog TAPKAROSA?! Neko je tim ljudima dao pozivnice i oni to bez problema prodaju ispred stadiona, zasto vi kojima je toliko stalo OFK Beograda ne ukazete nekome iz uprave na taj podatak, ili se jednostavno ne skupite i rasterate tapkarose? Ti ljudi kradu pare klubu koji vi toliko volite zar ne? Zasto, kad vec toliko volite klub ne ukazete da je WC na zapadu zapusen i da se oseca u novinarskoj lozi..odnosno snimateljskoj lozi.
Ovo što sam podebljao i podvukao je totalna glupost. Većina ljudi odavde ne samo da kupuje karte, već DEBELO plaća i gostovanja, koja sami organizujemo i plaćamo, jer NIŠTA ne uzimamo od kluba. A kada si ti zadnji put bio na gostovanju? Kako te nije sramota da dovodiš u pitanje našu ljubav prema klubu?

Ne da si zaslužio ban, nego si zaslužio da ti nadujemo pičku od batina kada te uhvatimo!

Ukratko - MARŠ U PIČKU MATERINU!

A ti Mili nemoj da se mešaš, ne moraš u svakoj čorbi da budeš mirođija.
"Веруј ми, ми П******и смо страшно пргави!"

MedoBrundo
novajlija
novajlija
Posts: 8
Joined: Wed Sep 23, 2009 2:27 pm

Re: KUP - OFK Beograd - Novi sad, penalima 6:5 (1-1, 0:0)

Post by MedoBrundo »

Ako te bas zanima na gostovanja sa grupom ne idem a glavni razlog tome je sto se uvek ceka neka tuca ili jos gore (Bugarska, mec protiv Lokomotive iz Plovdiva)

Idem na utakmice zbog fudbala a ne da bi trazio pravdu za ziku ili da bi prozivao nekoga...jos manje da bi pretio nekome. Fudbal, kao ni fudbalski klubovi nisu vredni tudje krvi.

User avatar
Doktor Gonzo
jooo instruktore
Posts: 1616
Joined: Wed Aug 30, 2006 2:58 pm
Location: na Beogradskom asfaltu gde legende nastaju...
Contact:

Re: KUP - OFK Beograd - Novi sad, penalima 6:5 (1-1, 0:0)

Post by Doktor Gonzo »

Zamolio bih nekog od administratora da izbriše sve ne potrebne postove sa ove teme, a ovu budalu da banuje...odavno mu nije mesto na ovom forumu.
"Веруј ми, ми П******и смо страшно пргави!"

MedoBrundo
novajlija
novajlija
Posts: 8
Joined: Wed Sep 23, 2009 2:27 pm

Re: KUP - OFK Beograd - Novi sad, penalima 6:5 (1-1, 0:0)

Post by MedoBrundo »

Doktor Gonzo wrote:Zamolio bih nekog od administratora da izbriše sve ne potrebne postove sa ove teme, a ovu budalu da banuje...odavno mu nije mesto na ovom forumu.
"Nacin i kultura komunikacije"

Svako ima pravo na svoje mišljenje i sve dok poruke nisu postovane samo sa ciljem da se neko neopravdano vredja, svako ce imati mogucnost da iznese svoj stav. Obratite i pažnju da tekst poruke može biti suvoparan i da ista recenica koju ste napisali s jednom namerom može da izgleda potpuno drugacije. Imajte na umu da sagovornici možda nisu iz Vašeg okruženja, tj. da se licna kultura, obicaji i smisao za humor razlikuju od Vašeg. Pokušajte da budete obazrivi i nastojte da se što preciznije izražavate. Uzmite u obzir koliko je veliki auditorijum kome se obracate. Poštujte tudja mišljenja i stavove, jer svako od nas ima pravo na to. Pokušajte putem poruka na forumu da upoznate ucesnike/sagovornike, tj. da kreirate njihov profil, kako biste znali kako da se prema njima i postavite. Ne Mora biti sve tacno što pojedini korisnici/ucesnici napišu i nemojte žuriti i slepo verovati u sve što objave. Upravo iz tog razloga kreirajte i sami njihov profil, te ocenite na cije se poruke, odnosno postove možete oslanjati, a na cije ne a administratori i moderatori ce svakako voditi racuna o postovima svih korisnika i odstraniti nepotrebne.
U okviru Foruma nije zabranjeno psovanje ali ga ljudi koji vode ovaj forum ni ne preporucuju vec ostavljaju samim korisnicima da odluce o tome.


cim neko ostane bez argumenata pocinje da vredja :)

Ja samo hocu da mi se skine ban posto ga nisam zasluzio.

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: KUP - OFK Beograd - Novi sad, penalima 6:5 (1-1, 0:0)

Post by Booze Brothers »

Ne nerviraj se Gonzonjo, namerno ostavljam neko vreme sve ovo da bi i ostali mogli da procitaju sta čovek piše i kako nas javno vredja i ponižava, a mi za klub živimo, ceo dan radimo za njega, za klub i grupu...mene je juče unistio, ali sam posle skapirao da sam ja budala kada me ovakav covek izbaci iz takta...i predlažem ljudima koji se ne slažu sa nasom pricom da otvore svoj forum, ima ih hiljade besplatnih pa neka pisu i demagogisu i nista ne rade za svoj klub po ceo dan, a da nas ostave na miru i da ovoliko malo koliko nas je ostalo cuvamo taj Beogradski ponos koji imamo...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

MedoBrundo
novajlija
novajlija
Posts: 8
Joined: Wed Sep 23, 2009 2:27 pm

Re: KUP - OFK Beograd - Novi sad, penalima 6:5 (1-1, 0:0)

Post by MedoBrundo »

I ja kazem da niko ne treba da se nervira, neka tapkarosi strpaju u dzep ono sto bi islo u klupsku kasu.

Nema potrebe da se bilo ko oseca povredjenim i ponizenim, ja sebe smatram OFKOVCEM...bio sam na istoku kad se osnivala grupa... pomagao koliko sam mogao dok je vreme to dozvoljavalo. Stigle godine pa se na sve to gleda nekim drugim ocima. Hocu na utakmicu da dovedem bratanca ili sestrica i da ne brinem za njegovu bezbednost, na stadionima SKOJ-evaca to nije moguce a nacionalisticke parole ipak nisu nesto cime se treba hvaliti.

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Re: KUP - OFK Beograd - Novi sad, penalima 6:5 (1-1, 0:0)

Post by ofkovac »

i sta kazes... navijaci ulaze za dzabe... :lol: e nesreco jedna.... :salut:

MedoBrundo
novajlija
novajlija
Posts: 8
Joined: Wed Sep 23, 2009 2:27 pm

Re: KUP - OFK Beograd - Novi sad, penalima 6:5 (1-1, 0:0)

Post by MedoBrundo »

ofkovac wrote:i sta kazes... navijaci ulaze za dzabe... :lol: e nesreco jedna.... :salut:
Hoces da kazes da toga nema? :) ili da nikada bas nije bilo?

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: KUP - OFK Beograd - Novi sad, penalima 6:5 (1-1, 0:0)

Post by Booze Brothers »

evo ovako...ti ovde vise nemas sta da tražis posle tolikog vredjanja i nema vise nikakve dalje prepiske na tu temu...
evo otvorio sam ti novi forum a ti tu pozovi istomisljenike i pisite sta god hocete do mile volje posto ne gledamo na stvari na isti nacin...želim vam svu srecu i da Ofkosa bude sto vise a nadam se da ce taj forum raditi punom parom...
veliki pozdrav...saljem ti na mail user i pass...mada mislim da ti je to vec stiglo automatski...
http://romanticari.forumotion.com
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

MedoBrundo
novajlija
novajlija
Posts: 8
Joined: Wed Sep 23, 2009 2:27 pm

Re: KUP - OFK Beograd - Novi sad, penalima 6:5 (1-1, 0:0)

Post by MedoBrundo »

Booze Brothers wrote:evo ovako...ti ovde vise nemas sta da tražis posle tolikog vredjanja i nema vise nikakve dalje prepiske na tu temu...
evo otvorio sam ti novi forum a ti tu pozovi istomisljenike i pisite sta god hocete do mile volje posto ne gledamo na stvari na isti nacin...želim vam svu srecu i da Ofkosa bude sto vise a nadam se da ce taj forum raditi punom parom...
veliki pozdrav...saljem ti na mail user i pass...mada mislim da ti je to vec stiglo automatski...
http://romanticari.forumotion.com
Nema potrebe ti meni da otvaras forum...to sto ne mislimo isto nije razlog da me "udaljavas" sa foruma, da sam na tvom mestu ja bi voleo da imam sto vise ljudi koji drugacije gledaju na neke stvari...malo je monotono ako svi misle isto....

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: KUP - OFK Beograd - Novi sad, penalima 6:5 (1-1, 0:0)

Post by Booze Brothers »

dovidjenja...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Electric Blue
Siledzija Sebes
Posts: 3579
Joined: Wed Aug 31, 2005 11:21 pm

Re: KUP - OFK Beograd - Novi sad, penalima 6:5 (1-1, 0:0)

Post by Electric Blue »

Ako se covek lepo izvini svima i kaze da mu je zao,ja bih mu izasao u susret i ostavio ga na forumu.
Drugari,ko je za? :D
ImageImageImageImage

User avatar
poplaveliorgan
junior
junior
Posts: 493
Joined: Wed Jul 18, 2007 4:20 pm

Re: KUP - OFK Beograd - Novi sad, penalima 6:5 (1-1, 0:0)

Post by poplaveliorgan »

Izvinite!!!!Kad stizu ''krpice'' sa carine......

Post Reply