Na poslednjem mestu smo po broju navijaca

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...
allforblue

Post by allforblue »

Covek je izneo svoje misljenje a vec ga castise KURCEM.
U predlog da se predje na sever necu da ulazim jer nemam pravo da se u to mesam, jer nikad nisam ni bio na JUG-u
15 god ISTOKA i 10 ZAPADA sasvim dovoljno da se osecam kao domaci navijac :lol: :wink:
Covek verovatno dolazi na utakmice naseg stadiona i mesto da ga ispostujemo on biva napusen...tako se mi borimo za navijace

uvek sam zalio sto nema vise zaludjenika i ludaka kao ja -makar 20 ljudi pa da popunimo taj SEVER-i on je nas...Mislim da bi bilo strasno interesantno i imalo bi veliki odjek u javnosti da OFKOVACA ima i na SEVERU.

A jedan odeljak na SEVERU ka ISTOKU bi sluxio za goste-kavez za 200 ljudi-dosta.
Samo je vazno da shvatimo da ima i drugacijih OFKOVACA koji nisu clanoivi BU i da je to jako interesantno i lepo za jedan klub.

pozdrav

User avatar
celtic
...chuvam notj od budnih...
Posts: 2937
Joined: Wed Aug 31, 2005 10:32 pm
Location: tamo gde je hladno

Post by celtic »

Uhhh....zamislite samo da posle toliko godina gledate prazan jug a da se navija sa severa....
pa to bi bio najveci koshmar...shto su slaninari promenili tribinu to se nash ne tiche ...
na pochetku smo se zezali i menjali tribine te istok te zapad dok se nismo izborili za jug koji je bio "gomila kamenja"...chovek je dao predlog...ne treba ga napadati ..ali je jako smeshno..
razumem admina i shto je tako reagovao ...on je mlad :lol: ....kad sam prochitao predlog bilo je ok ali kad sam samo zamislio da je unija na severu ...nemam rechi..niti zelim da o tome mislim...ja ne bi ni pomishljao na takvo neshto ...ali se ne pitam ...tu su oni koji su godinama gradili uniju na tom jugu..nek oni kazu....

mozda je bolji predlog da se izgradi josh jedna tribina ..npr na istoku pa da idemo na sprat :wink:
"Mladiću, smatrajte se opsovanim..."

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

Ovo su najvece gluposti koje nisam mogao da procitam duze vreme na ovom forumu!!!

Po prvi put cu iskoristiti ovaj smiley...

:smt117

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

Pa bre sve za plavo organizuj skvadru molim te na severu bio bi pravi potez...ti i 20 majstora...svaka chast ako to uradish...imacesh svu nashu podrshku...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
danguba
novajlija
novajlija
Posts: 40
Joined: Fri Oct 28, 2005 10:18 am

Post by danguba »

Za gostujuce navijace bilo bi vrlo nezgodno da dodju a jos teze da odu sa JUG-a naseg stadiona, a verujem da bi najmanje hiljadu kljunova moralo da ih stiti pri prolasku kroz male ulice Stare Karaburme, koja za njih bas i nije poznata teritorija. Ne verujem ni da bi oni pristali da dobrovoljno upadaju u "zivo blato" iz koga bi se vrlo tesko izvlacili. Ovako kako je sada je jedini logican raspored navijaca.

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

evo vam poseta u zadnjih 7 sezona...

http://www.european-football-statistics ... avesem.htm
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

a evo je i ova sezona... :cry:
http://www.european-football-statistics ... aveser.htm
ali tek dolaze utakmice sa groboshima i ciganiom gde ce biti sveta...voleo bih kada bi sveta bilo na utakmicama sa Vojvodinom,Radnickim (N),Spartakom,Napretkom,Proleterom,Radnickim (K),Pristinom...ali jebiga ...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
BSK 1911
Sinovac
Posts: 1919
Joined: Fri Sep 02, 2005 10:55 am
Location: Beogradski hram fudbala

Post by BSK 1911 »

Ma koga jebe,bila bi fora da uzmemo titulu,a imamo najmanje navijaca :shock: :D
Једини Српски клуб са краљевским титулама
1931,1933,1935,1936,1939...

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

BSK 1911 wrote:Ma koga jebe,bila bi fora da uzmemo titulu,a imamo najmanje navijaca :shock: :D
Da, bas bi bila fora! :smt071

DIJASPORA
novajlija
novajlija
Posts: 5
Joined: Thu May 25, 2006 10:50 pm

Post by DIJASPORA »

Kao stari navijac Ofk-a mogu da vam kazem da je nekada 70 godina u ligi stare Yu nas klub imao na prosecnim prvoligaskim utakmicama po 5-6 hiljada navijaca.Na utakmica protiv velike cetvorke bivalo je i preko deset hiljada.Kao klinac bio sam skoro na svakoj utakmici i to vam mogu posvedociti.
Drago mi je da ste tako dobro organizovani vi mladji a treba znati da OFK ima puno starijih navijaca i da je sramota da poseta bufe 300 po utakmici.Ali to je realnost jer dok se klub ne privatizuje i dalje ce ga(kao i ostale nase klubove) voditi polupismeni grebaci koji neznaju ni sta je marketing i kako privuci publiku na stadion.

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

'ajde Dijaspora baci nas malo u to vreme...prichaj malo o nekim dogodovstinama iz tog perioda...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Electric Blue
Siledzija Sebes
Posts: 3579
Joined: Wed Aug 31, 2005 11:21 pm

Post by Electric Blue »

Postovanje....Svakako da je sramno to sto se desava a tice se broja gledalaca....No,vremenom ce stvari doci na svoje mesto...
Svakako bi voleli chuti neke autenticne price iz tog perioda,ako nije problem...

P.S.Da se nismo kojim slucajem sreli u Budvi pre par godina?
Ako nije tajna,gde sada boravite...?
ImageImageImageImage

DIJASPORA
novajlija
novajlija
Posts: 5
Joined: Thu May 25, 2006 10:50 pm

Post by DIJASPORA »

Dakle,drago mi je da se interesujete.Nekada u zlatno doba izmedju 70-80,istok je bio sediste najvecih ofkovaca,naravno bez nakaradne loze koju su vidim sada napravili.Bilo je dosta ljudi na zapadu sa zastavama a na sever su dolazili uglavnom gostujuci navijaci.
Naravno bilo je jos bolje sezdesetih-o tome mi je otac pricao,najvise o utakmici finala kupa 1966,6-2 protiv Dinama.
Ono cega se je secam najranije je cuvana navala Turudija,Zec,Santrac,Lukic,Petkovic koja je davala u proseku 4 komada svakom.Recimo 3-1 protiv Hajduka koji je bio tada najbolja ekipa,ili 4-2 pobeda protiv Zvezde u prvenstvu na Marakani,2-1 na JNA(grobari pale zastave )
Trenutno zivim u zapadnoj Evropi ali pratim sta se desava sa mojim klubom-gledao sam na tv protiv Oksera nije bilo lose.Drzite se zajedno ofkovaca ima mnogo vise nego sto mislite.

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

Mislim da je sramota sto samo 300 gledalaca dolazi da gleda Beograd...ali na koji nacin vratiti ljude nazad na tribine...

Svi pricaju kako OFKinih navijaca ima na svakom koraku..pa gde su oni kada igra Beograd? Sto ne dodju da pogledaju barem evro utakmice koje igramo kod kuce?

Muka mi je vise od tih prica! Mislim da su svi ti "navijaci" Beograda pomrli...mi treba da se okrenemo na drugu stranu, stranu na kojoj su mladje generacije koje ce dolaziti u narednim godinama i puniti Omladinski stadion!

User avatar
Electric Blue
Siledzija Sebes
Posts: 3579
Joined: Wed Aug 31, 2005 11:21 pm

Post by Electric Blue »

Ma jos bolje da dovedemo par Kineza da igraju za nas i eto ti ga pun stadion...... :wink:
ImageImageImageImage

Post Reply